Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ötletek, javaslatok

Go down 
+18
andriii
Stein Péter
tarodid
Pirandello
Norbii
simike47
Little Bean
ATI Radeon (Dreamgames)
rozi
zseleman
Roli
daneeca
tomin
rider17
bence
palpinty
Bandi
placyd
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-26, 10:49

Húha Norbi csajozik. Nagyon kiváncsi leszek rá.Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 19:19

Hopsz bocsi Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_redface , de legalább benne olyan tippet adtam amit biztos nem tartasz hülyeségnek.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 18:04

Parás-beteges-véres-psychos-horroros játék van a tarsolyomban, hamarosan fel is teszem a tervekbe. Eddig Mocsár munkacímen fut Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_wink
Azt hiszem Bandi, lelőttél egy poént Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile ugyanis a NQ4-ben valóban lesz egy lány, aki közelebbi kapcsolatba kerül majd Norbival Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 17:27

Tényleg tengerpart csinos lányok mi kell még?Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 17:18

fuuuuu! van még egy ötletem. Ano még volt arrol szó, hogy csináltok egy részt amiben Norbi majd barátnöt szerez! Mivel a végtelenségig ti sem várhatok és ugy is lesz még más ötletetek, ezért csinálhatnátok azt, hogy ez imént említett ötletet beleteszitek valamelyik legközelebbi játékba (NQ4?) és más ötletett és belelehetne tenni, így hosszabb lenne és jobb is Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin .
Futhatna a dolog több szálon az nagyon feldobná söt még több poént lehetne beletenni. egyszere probálna bevágodni a lánynál és megmenekülni a fegyveres banda elöl és az egész egy hatalmas kavalkád lenne, szerintem minden eddigit felülmulna, plusz ott van az állati feeling-es tengerparti hangulat Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_cool , gondold meg! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 16:56

Legyen egy parás-beteges-véres-psychos-horroros játék, amin össze sz#rjuk magunkat!!!!!! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 14:39

Szerintem egy olyan game kéne nekünk (nem létfontosságú) amiben több karaktert irányíthatunk.

a másik az hogy az NQ3-ban és a Homeward Journey-ben nagyon tetszenek a járművek, bármilyenek is legyenek.

asszem kéne nekem egy olyan gamet csinálni amiben egy autógyártó gyárban folyik.
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-04-24, 19:34

A Norbi's Quest 1,6 végére meg lehetne csinálni, hogy mondjuk Norbit felhívják a haverjai, hogy a következő próbára vigye magával a magnóját, így lenne egy összekötő szál az 1,6 és a második rész között. Vagy mondjuk az is lehetne, hogy Norbi a rész végén leül a TV elé, vagy valami. Esetleg, hogy akkor hívják fel.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-03-18, 11:50

Sajnos nem vagyok jártas programfordításban, meg ehhez szerintem a készítők engedélye is szükséges. A másik, hogy a programban azért annyira sok szöveg nincs, azoknak is a nagy része érthető a legtöbb ember számára.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
ATI Radeon (Dreamgames)
Látogató
Látogató
ATI Radeon (Dreamgames)


Hozzászólások száma : 8
Age : 31
Registration date : 2008. Mar. 15.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-03-17, 16:46

zseleman írta:
Én arra gondoltam, hogy valaki lefordíthatná magyarra az AGS-t, s akkor biztos többen kedvet kapnának kalandjáték készítéséhez. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile Minél több ingyenes, igényes kalandjáték van, annál jobb nekünk. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile Hajrá Pilcz Studio! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_wink

csá zseleman XD
Vissza az elejére Go down
http://www.dreamgamesweb.extra.hu/
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-03-17, 16:26

Hajrá Pilcz Studios! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
rozi
Tag
Tag
rozi


Hozzászólások száma : 29
Age : 37
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-03-17, 15:49

Pilcz StudioS! ejjjh, miféle rajongók Ötletek, javaslatok - Page 2 Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
http://retrozi.freeblog.hu/
zseleman
Látogató
Látogató
zseleman


Hozzászólások száma : 1
Age : 31
Registration date : 2008. Feb. 29.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-03-17, 14:18

Én arra gondoltam, hogy valaki lefordíthatná magyarra az AGS-t, s akkor biztos többen kedvet kapnának kalandjáték készítéséhez. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile Minél több ingyenes, igényes kalandjáték van, annál jobb nekünk. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile Hajrá Pilcz Studio! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.zseleman.extra.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-25, 20:06

Offtopic: én már mondtam, de akkor mégegyszer, hogy imádnám. az alapsztori nagyon jó, kicsit csiszolod és tökéletes lesz. legalábbis én imádom az ilyen típusú dolgokat. remélem összejön Ötletek, javaslatok - Page 2 261945

On: most spec se ötletem se javaslatom sincs, de lekéne már szoknom az Offolásról...
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-25, 17:12

Biztos, nekem fogalmam sincs h ittmost ebben a pár üzenetben miről ebszéltetek Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
A lényeg h lehet h majd egyszer megcsinálom ezt, nagyjából már értem az AGS összeépítését, úgyh van esélyem egy kicsit összehozni
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-24, 16:07

szerintem se kell nagyon túltárgyalni, de ha jól emlékszem én nem azt mondtam, hogy mindegyik.. szal érted, mi. (bár lehet, hogy igen. mostanában igyekszem figyelni, miket írok, de nem mindíg sikerülXD)

bocs, placyd, ha nagyon Off volt...

...OFF END
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-24, 15:15

Akkor már csak azt nem értem, hogy hogy szerethetsz egy játékot, ha úgy gondolod, hogy kaki:D Mindegy. Én azt vettem le a hozzászólásodból hogy mindegyik ratyi. Na j ó, ejtsük a témát
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-24, 14:50

Roli írta:
Tomin: Sajnálattal látom, hogy te ezt így gondolod, ami az RPG részét illeti hozzászólásodnak. Nagyon nem értek veled egyet, hiszen aki ismeri a KóterGame-t, és nem csak annyiból állt, hogy megnézte, sz*r és törölte, hanem türelmesen neki is kezdett a játéknak, az nagyon jól tudja, hogy itt nem csak annyiról van szó, hogy a grafika gagyi, rosszak az effektek. Ja és hogy nem ér semmit sem. Sajnos az emberek nagy többsége ezt így látja, amit én nagyon nem tudok tolerálni, főleg akkor, amikor már sértegetik is. Tiszteletben tartom, hogy ez egy szubjektív gondoltat volt részedről, de nem hagyhattam ennyiben a dolgot. : )
Üdv, Roland
Ui.: Természetesen az enyém is szubjektív volt;)
Kótergamet ismerem. 3X is végigvittem. Jani a hőst is imádtam, meg persze vannak még játékok, amikben van spiritusz, mint pl a jó öreg Amnézia, vagy az egyik kedvencem, a School-túra, de a többsége (részemről) nem ér sokat. én sem vagyok grafika függő, sőt.. de akkor mondjuk a neten lévők kb 60-65%a (ism, szerintem) nem túl élvezhető. és lehet, hogy most csinált valaki 50 facesetet, meg 120 midit az RPG Makeres játékához, de mit ér egy jó sztori nélkül? vagy épp ellenkezőleg, jó sztori és gyenge RTPk. bele lehet kötni, nem lehet mindenkinek mindíg igaza, ez csak az én véleményem. ami lehet, hogy másnak sértő, de szerintem ez az igazság.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-24, 13:20

Nekem megvan a kóter game és szerintem nagyon jó Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile , persze csak a norbi után Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-24, 12:33

Tomin: Sajnálattal látom, hogy te ezt így gondolod, ami az RPG részét illeti hozzászólásodnak. Nagyon nem értek veled egyet, hiszen aki ismeri a KóterGame-t, és nem csak annyiból állt, hogy megnézte, sz*r és törölte, hanem türelmesen neki is kezdett a játéknak, az nagyon jól tudja, hogy itt nem csak annyiról van szó, hogy a grafika gagyi, rosszak az effektek. Ja és hogy nem ér semmit sem. Sajnos az emberek nagy többsége ezt így látja, amit én nagyon nem tudok tolerálni, főleg akkor, amikor már sértegetik is. Tiszteletben tartom, hogy ez egy szubjektív gondoltat volt részedről, de nem hagyhattam ennyiben a dolgot. : )
Üdv, Roland
Ui.: Természetesen az enyém is szubjektív volt;)
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-23, 21:22

ötletnek viszont imádom, szóval szerintem ezt meg kell csinálnod. persze, nem kell 5 nap alatt olyan játékot készítened, amiért még külföldön is sokan rajonganak, de egy kis gyakorlattal lazán megtudod majd saját karival, úgy, ahogy neked tetszik.

mások is készítenek MOn kalandjátékot AGSel, de tudtommal a PS az egyetlen, ami letölthető kész játékokkal rendelkezik. szerintem ez így elég gyenge eredmény tőlünk, ezért is jó ha minél inkább kialakul itt is a kommuniti.

nézzük meg az RPG Makert. van vagy millió ezzel a programmal készült játék és valljuk be (magánvélemény), a nagy részét, ha én készítettem volna, nem hogy nem tettem volna fel a netre, de még a winyómról is rögtön töröltem volna, olyan keveset érnek (ismétlem, magánvélemény). hozzátenném, hogy ennek a programnak virágzó magyar rajongói tábora van.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-23, 20:30

Igen, pontosan erre gondoltam, meg h a norbihoz nem angyon illene, de én nem vagyok képes még ilyen dolgokra a játékszerkesztőben. elkezdem egy kis játékot csinálni de ez sehol nincs ahoz. még a norbi 1-hez sincs sehol. és igaz télleg a norbihoz elég szar ötlet.... bocs csak egy hirtelen jött ötlet volt, bele se gondoltam
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-23, 19:50

hát nem is tudom... Norbi már 28 éves, nem hiszem hogy cukorkákat kéregetne. ráadésül panel házakba kopogtatni cukorkákért (bár nemtom hogy néz ki Szeged)
de egyébként ez egy nagyon jó ötlet, csak akkor már csináld meg magad egy saját játékkal. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-23, 19:16

szerintem jópofa, de van néhány hozzáfűzni valóm:

Norbi sosem keveredik "csak kis" bonyodalombaXD
nemtom, h a cukorkákat hogy használhatná és izé... ...Norbi cukorkát kéreget? LOL, ez tetszikXD, csak nemtom, h ez MOn szokás-e. tudtommal nem
szerintem ez nem nagyon számítana a sztori részének (bár ezt nem én döntöm, el, talán nem is szabadna ilyeneket mondanom Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_silent ), de szóval akár nyugodtan lehetne az is, hogy csak a tagok szivatják meg.

mindenesetre én imádnék egy ilyen részt és már volt is egy ilyen kitérő (WS), szal szerintem placydnak is tetszeni fog, csak nekik is rengeteg tervük van, amivel gondolom kb minden "művészeti ág" így van ezen a téren (most spec ezalatt a hobbi/otthoni-, grafikusokat, játékkészítőket, zeneszerkesztőket, filmvágókat, stb értem). saját tapasztalataim is ezt mutatják, mert amikor elkezdtem az AGSt hetekig/hónapokig még talán suliban is majdnem egész nap csak jöttek az ötletek (többségük még mindíg a fejemben porosodik) és ma már van 5-10(talán 15) ötlet csak az AGSel kapcsolatban.

NQ HS powaa!! Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-23, 16:40

Jólvan akkor elkanyarodok a hibáktól Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Van egy kis javaslatom egy új játékhoz (mivel én úgyse tudnám megcsinálni:D). Az lenne a címe h:
Norbi Halloween
Nah ennek az lenne a lényege h elmegy Norbi helovinezni és kéreget cukorkát a házakból (szal lahat menni egy utcán és pár házhoz kopogni ahonnan mondanak bezsólásokat avgy megkínálnak cukorral amit lehet használni majd vmire. És odakerül egy bazinagy házhoz (vmi szellemház féléhez) amihez bekopog de senki enm nyit ajtót ezér bemegy. becsukódik az ajtó mögötte és ott mindenféle bonyadalomba keveredik Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin és itt hasznát veszi a cukroknak h kijuthasson. és akkor h vannak szellemek de norbi nem veszi észre. és pl lemegy az alaksorba és bemegy egy szobába ahol ilyen kínzókamra van. és megszólal norbi: hmm, tágas kis szerelőműhely. és a végén kikeül és nem is veszi észre h végig különbféle szellemi dolgokkal találkozott a házban.

Nah ez egy kis alap ötlet, mivel új vagyok a fórumon. Vhogy akkor jutott eszembe mikor a huggom ilyesztegetni akart a nappaliban és én közbe gondolkodtam a norbin Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-21, 16:11

tényleg nehéz hibát találni, de amikor h.lye fejemmel nem jöttem rá, hogy a téglával mit is kéne csinálni (eleinte azt hittem, hogy bevágok egy magasabban lévő ablakot, oszt lesz, ami lesz Ötletek, javaslatok - Page 2 829411 ) azért elég sokat mászkáltam a városban és találtam egy bugot.Ötletek, javaslatok - Page 2 Affraid

haha, nem kell komolyan venni, az egész annyi volt, hogy a klub előtt, amikor kisétálok a tőlünk jobb sarokra a monitorhoz közelebb, akkor Norbi a szemétkupac elé kerül Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile ).
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-21, 15:55

Ez igy van,úgy igazán hibákat nem lehet felfedezni a Norbi játékokban szerintem...legalábbis nekem ez a tapasztalatom Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-21, 11:40

Szerintem annyi hiba nincs egyik játékban sem hogy külön topicja legyen...
Vissza az elejére Go down
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 24
Registration date : 2008. Jan. 11.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-19, 22:28

Ok, csak ha jól emlékeztem, a régibe ott volt "Hibák" topic, és ott mindennel kapcsolatban lehetett hibát írni.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-19, 13:38

Szerintem ha valamelyik játékban hibát találsz, azt írd be annak a játéknak a topicjába. Ezért most felesleges út témát nyitni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 24
Registration date : 2008. Jan. 11.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-19, 13:12

Sztem lehetne nyitni "Hibák" témát:). Én nem mertem, mert eddig (majdnem?) minden topicot-témát Placyd nyitott:)
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-11, 15:56

Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_biggrin Nem is tudom. Valahogy magáról az ember nem csinálna játékot Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-11, 14:47

Placyd miért nem csinálsz egy olyan játékot amiben te vagy a főszereplő. Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2008-01-10, 18:35

Szerintem biztos van pár dolog amit kitaláltál már azokkal a játékokkal kapcs amiknek még az idöpontja sincs kitüzve. nincs kedved pár titkot kiírni? feldobná a rajongokat, kicsit kielégitené a várakozás, azonban fel is perzselné az érdeklödést, és én is örülnék neki.

Úgy juttot eszembe, hogy szavazásnál senki nem szavazott a Cég c. játékra pedig azt írtátok hogy ez lesz az elsö közös játékotok, ami mit ne mondjak, nagy szó. Nekem az lenne ha több haverommal (ti esetettekban rokonnal) külön-külön csinálnánk játékot és össze ülnénk egy közös erejéig. És tudom "hadititok" minden információ, de tényleg nem tudunk semmit erröl/ezekröl a játék(ok)ról. Azért NQ4-et várja mindenki mert azt ismerik és annak tudják a történetét, amiból kikövetkeztették, hogy jó lesz. persze az is közre játszik, hogy Norbit mint karaktert már szinte mindenki szereti.

Tehát szerintem mindenki örülne egy kis nyúlfarknyi infonak pl. a Cégről, TDT-rol, vagy akármalyikröl.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime2007-12-29, 14:15

Ötletek, javaslatok
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Ötletek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, javaslatok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: