Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+45
-rik Patrik
EPatrik
thok
aradirobert
akos
Squall
Rajongó1.3
s.csuli
TigerGirl
Twilighter
barnabás
Stein Péter
Sumak4ever
tarodid
nagycica
Achu
sipsand
geri465
kenguru
Kalyber Domos
RovdemNarumid
Mitanni
rozi
DDanee
garfield94
Pirandella
kristi
Buldozerjoe
Urahara
simike47
Norbii
Pirandello
GERY
daneeca
Roli
bence
norbi
X-man
Little Bean
rider17
Bandi
palpinty
tomin
rollingstone
placyd
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-28, 20:33

Ügyes vagy, de vigyázz ezzel az öndícsérettel, meg, hogy király vagy, meg ilyenek, nehogy egoistává válj!
Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-27, 12:48

palpinty írta:
Kötetlen témák. Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin.Amugy akkor jó lehetsz Stein Péter grat!
TE VAGY A SZEMTANÚM!!!
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-27, 12:34

Lehet megyek versenyen!lehet hogy vesztek?! Kötetlen témák - Page 3 798728 lehet hogy NEM!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: ...   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-27, 10:23

Amúgy csak vicceltem!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_tongue Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-27, 04:57

Kötetlen témák. Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin.Amugy akkor jó lehetsz Stein Péter grat!
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-26, 15:34

Stein Péter írta:
EZAZ!!!!!KIRÁLY VAGYOK!!!!!MEGCSINÁLTAM AZ UGRATON A FAKIE-T 16,7MÉTERRE ELMENTEM SŐT MÉG MEGFORDULTAM BUNNYHOPBAN!!!!!!!!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin

Ez most hogy jön ide??? Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-25, 12:06

EZAZ!!!!!KIRÁLY VAGYOK!!!!!MEGCSINÁLTAM AZ UGRATON A FAKIE-T 16,7MÉTERRE ELMENTEM SŐT MÉG MEGFORDULTAM BUNNYHOPBAN!!!!!!!!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-08-17, 23:02

Azt hiszem talán megérné felnézni a www.amstudio.weboldala.net oldalra Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink Van fent pár új infó és egy kezdetleges előzetes bemutatóvideó a Dani Kalandjairól !
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-07-08, 08:37

bence írta:
Jesszusom! Azt álmodtam, hogy emberevő kalózok jöttek a házunkba éjjel, oszt menekülhettünk ki az ablakon...........................................
AZTA ROHADT!Kötetlen témák - Page 3 AffraidTényleg??? iszonyatos lehetettKötetlen témák - Page 3 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-07-07, 19:39

Minden Szegedinek szól!
Ha minden jól alakul,akkor jövőre fellép Szegeden a Dóm téren Jean Michel Jarre.

infók a ezen az oldalon:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9010538
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-25, 06:03

Kár volt egymás után megnézni mindhárom Karib tenger kalózait, ugye? Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 24
Registration date : 2008. Jan. 11.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-24, 08:13

Jesszusom! Azt álmodtam, hogy emberevő kalózok jöttek a házunkba éjjel, oszt menekülhettünk ki az ablakon...........................................
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-22, 16:09

www.kepfeltoltes.hu
én mindig ezt használom Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-22, 11:43

nem tom
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-21, 21:51

Csáó!
Volna egy teljesen független kérdésem: tud valaki egy olyan oldalt ahova fellehet tölteni képeket, mondjuk avatar-nak egy fórumba, mert gépről nem tudok feltölteni csak linket fogad el.
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-20, 18:44

Ha egy jobb színvonalú játékot szeretnél készíteni, akkor azt már nem könnyű. Mindent meg kell rajzolnod, kigondolnod, történeteket, feladványok, stb. Meg ugye maga a programozás is nagy odafigyelést von maga után. De ha nekiállsz, és odateszed magad, akkor elsőre nehezen, de tudsz játékot csinálni. Ha belejössz, akkor meg már könnyebb. Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
barnabás
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 69
Age : 26
Registration date : 2009. Dec. 05.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-20, 12:24

Vissza az elejére Go down
s.csuli
Látogató
Látogató
s.csuli


Hozzászólások száma : 4
Age : 35
Registration date : 2010. Jun. 20.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-20, 11:47

milyen programmal készititek a játékot és künnyü-e megcsinálni légyszi erre válaszoljatok mindenképp ki szeretném probálni Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-17, 08:20

daneeca írta:
Jaj Little Bean milyen bölcs ember vagy te Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Mindenben meglátod a legfontosabb igazságot.
IGAZAD VANKötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
barnabás
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 69
Age : 26
Registration date : 2009. Dec. 05.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-16, 06:59

néztem az oldalt és vártam is a játékot!
remélem hamar lesz folyatatása mert(igaz még csak most próbálom ki) nagyon jól hangzik!
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-15, 18:52

Ha már itt vagyok, szólok azoknak akik nem látogatnák annyira rendszeresen az AMS oldalt, hogy megjelent egy kis demo játékocska. Nevezetesen a Dani Kalandjai Demo. Nem túl hosszú játék, de bemutatásnak megfelel. Innen az izgalmak csak fokozódnak majd Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
nagycica
Látogató
Látogató
nagycica


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: reg.   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-06-06, 13:47

Adminisztrátorok, újra regisztrálok mdenes96 néven.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-28, 15:45

Köszi szépen Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-27, 20:28

Jaja, Nagyon boldog születésnapot Daneeca!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-27, 18:58

Boldog Születésnapot Daneeca ! Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-23, 18:34

Lehet h betelt az üzenetlistád tárhelye és nem menti el.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-22, 04:46

Nem hiszem hogy téged letiltottak volna Placydék. Szerintem semmi okuk nem volt rá. Amúgy nem tudom miért nem tudsz küldeni.
Vissza az elejére Go down
nagycica
Látogató
Látogató
nagycica


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: privát üzenet jog   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-21, 20:04

Adminok, nincs elvéve a jogom itt privát üzenet íráshoz? Ha elvan vissza szeretném kérni.
Mert szerintem akiknek privát üzenetet küldök, nem kapják meg, mert amit elküldök üzenetet, nem találom az elküldött leveleimnél, egy ideje.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-15, 15:23

Jaj Little Bean milyen bölcs ember vagy te Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Mindenben meglátod a legfontosabb igazságot.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-15, 14:19

Inkább hagyjuk a témát!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-13, 15:54

Stein Péter írta:
Miért?Talán mert te is csinálod?!Én csak mondtam hogy milyen nagy hülyeséget csinált!EZEN MOST MI A BAJ?!Kötetlen témák - Page 3 Kopfschuettel
Egy szóval sem említettem, hogy baj. Sőt, azt sem említettem, hogy ezt az üzenetet neked szántam volna. Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-09, 15:23

xD Te meg 11 Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-09, 13:52

12 ÉVES!!!
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-09, 13:50

Miért?Talán mert te is csinálod?!Én csak mondtam hogy milyen nagy hülyeséget csinált!EZEN MOST MI A BAJ?!Kötetlen témák - Page 3 Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-09, 13:10

Szerintem egyáltalán nem röhejes. Mindnyájan - legalábbis én mindenképp - keresztül megyünk időnként ilyen bugyuta helyzeteken. Ha nevetni tudsz magadon, az nagyon jó dolog. Hogyha erre életed minden nehéz pillanatában is képes vagy, akkor az igen tiszteletre méltó tőled. Ugyanis így elérheted, hogy mindig jól érezd magad. Hogy másik mit gondolnak rólad, esetleg elmebetegnek tartanak, az meg ne érdekeljen. Elvégre: miért a többi ember döntse el, hogy te ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-02, 10:59

Hát ez nagyon LOL!DE HOGY MOST EZ MIRE VOLT JÓKötetlen témák - Page 3 Icon_eek ?!XD!legalább ne mesélnél ilyeneket
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Fejbevágás   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-05-01, 16:51

Na elég fájdalmas (de csak nekem az XD) történetet fogok írni:

Képzeljétek ma az üres kádba a tesóm beleöntötte a tusfürdőt és azon csuszkáltam és elestem...phűűű
úgy bevágtam a fejem hogy az nem is emberi. 3 nagy púp lett a fejemen...szerencsére nem lett semmi komolyabb bajom.( HÁLA AZ ÉGNEK!) ! Anyukám pont akkor vasalt előttem az a legviccesebb,hogy egyszer csak azt veszi észre,hogy egy nagy "ősrobbanás" vagyis max sebességgel az ez elmebeteg lánya vagyis ÉN elesik a kádban. És utánna először sírtam mert megijedtem de úgy 1 perc múlva nevettem az ügyön. Erre apám meg anyám csak azt hajtogatták,hogy: ELMEBETEG GYERMEK!

De nem röhejes hogy egy 12 éves lány ilyenen megy keresztül de főleghogy elesik a kádban???


Kötetlen témák - Page 3 Icon_mad Kötetlen témák - Page 3 Icon_mad Kötetlen témák - Page 3 Icon_mad Kötetlen témák - Page 3 Icon_mad Kötetlen témák - Page 3 Icon_mad Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin

Hajjj dili ez a Szandi vagyis én!!!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile Kötetlen témák - Page 3 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
barnabás
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 69
Age : 26
Registration date : 2009. Dec. 05.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-03, 10:25

jajjKötetlen témák - Page 3 Icon_sad
pedig kíváncsi lettem volnaKötetlen témák - Page 3 Icon_cry Kötetlen témák - Page 3 Icon_cry Kötetlen témák - Page 3 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-03, 00:36

Tök elfelejtettem h most volt április 1. Pedig csináltam vna vmit erre a napra nektek. Mind1 majd jövőre Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-03, 00:33

ja egy nap egyszer csak kopogtat az ajtón h na akk most fizess azér a lopott xboxér!! Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-02, 05:19

Sok mindenki mondta, igaz hogy ki hozták az xboxot de nem érte meg mert bármikor jöhet a maffia. Kötetlen témák - Page 3 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-01, 16:21

palpinty írta:
Á már kiléptem onnan, a maffiának kellenek emberekről az adatok és igy próbálnak becsapni. Kötetlen témák - Page 3 Icon_cry

Nem hiszem el! Hogy jöttél rá, hogy ez a tervünk?! Kötetlen témák - Page 3 Icon_eek
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-01, 10:36

placyd írta:
Téged már valaki megtréfált Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink tejes a szád Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin

Az ördögbe!Tényleg!Kötetlen témák - Page 3 Icon_redface Most mi a búbánatot csináljak?!!Kötetlen témák - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-01, 10:10

Á már kiléptem onnan, a maffiának kellenek emberekről az adatok és igy próbálnak becsapni. Kötetlen témák - Page 3 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Twilighter
Látogató
Látogató
Twilighter


Hozzászólások száma : 13
Age : 27
Registration date : 2010. Jan. 30.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-01, 08:05

palpinty írta:
http://ingyensokminden.mindenkilapja.hu/ EZ TÉNYLEG IGAZ! Kötetlen témák - Page 3 Affraid

Az xboxot ingyen elküldték mindenkinek ajánlani tudom!Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin


Hát,én nem nagyon hiszek az ilyenekben.Lehet,hogy elküldik,de félek,hogy fizetnem kéne valamit érte.

Neked mi a tapasztalatod? xd
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-04-01, 06:24

Téged már valaki megtréfált Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink tejes a szád Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-03-31, 20:05

Vigyázzatok! Április elseje van! Nehogy valaki csúnyán megtréfáljon benneteket!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-03-09, 18:41

http://ingyensokminden.mindenkilapja.hu/ EZ TÉNYLEG IGAZ! Kötetlen témák - Page 3 Affraid

Az xboxot ingyen elküldték mindenkinek ajánlani tudom!Kötetlen témák - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
barnabás
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 69
Age : 26
Registration date : 2009. Dec. 05.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-03-08, 11:54

ő már csak tudja hogy kell egy csövit elintézni!Kötetlen témák - Page 3 Icon_surprised
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime2010-03-08, 06:54

Majd szólok Norbinak Kötetlen témák - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
3 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: