Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?

Go down 
+19
Jax
sdomi
TigerGirl
Stein Péter
Achu
Kalyber Domos
geri465
Mitanni
garfield94
Buldozerjoe
Pirandella
DDanee
Norbii
palpinty
Little Bean
Bandi
daneeca
simike47
placyd
23 posters

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?
Norbi's quest
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap7%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 7% [ 15 ]
Norbi's quest 2
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap9%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 9% [ 19 ]
Norbi winter special
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap15%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 15% [ 31 ]
The dark trial
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap4%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 4% [ 8 ]
Norbi's quest 3
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap35%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 35% [ 74 ]
Norbi's quest 1,5
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap14%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 14% [ 30 ]
Norbi's quest Remake
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_lcap16%Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Vote_rcap
 16% [ 34 ]
Összes szavazat : 211
 

SzerzőÜzenet
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2013-05-12, 07:25

aradirobert írta:
Nekem a Norbi Winter Special is nagyon tetszik, mert jól el van találva a hangulata.
Szerintem is jó lett.
Vissza az elejére Go down
aradirobert
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
aradirobert


Hozzászólások száma : 31
Age : 25
Registration date : 2010. Nov. 24.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2013-05-07, 15:48

Nekem a Norbi Winter Special is nagyon tetszik, mert jól el van találva a hangulata.
Vissza az elejére Go down
http://www.robogames.atw.hu
aradirobert
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
aradirobert


Hozzászólások száma : 31
Age : 25
Registration date : 2010. Nov. 24.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2013-05-02, 14:00

Igen, azt látjuk a profilképeden. Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.robogames.atw.hu
danix98
Látogató
Látogató
danix98


Hozzászólások száma : 22
Age : 26
Registration date : 2012. Jun. 22.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2012-07-11, 17:05

Nekem a Pilcz Studiosso játékok közül mindegyik tetszik de van kedvencem is a Norbi 4 csak az még nem jelent meg.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2012-01-27, 18:17

RoliX írta:
És elég tartalmas is. Nagyon jó ez a nyomozós stílus, bele tudja magát élni az ember. A sztori vége meg minden várakozást felülmúl. És persze vicces is... A "mamzer" szót azóta is használom Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin

Szerintem is NAGYON JÓ lett,mert sok-sok izgalmon, kalandon keresztül jutunk el a célhoz és a játék végéhez Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2012-01-17, 13:59

És elég tartalmas is. Nagyon jó ez a nyomozós stílus, bele tudja magát élni az ember. A sztori vége meg minden várakozást felülmúl. És persze vicces is... A "mamzer" szót azóta is használom Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
aradirobert
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
aradirobert


Hozzászólások száma : 31
Age : 25
Registration date : 2010. Nov. 24.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2012-01-17, 13:10

Nekem is a Norbi's quest 3 tetszett a legjobban, mert annak nagyon hosszú a játékmenete. Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.robogames.atw.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2011-06-24, 16:20

Végül is én mindegyiket szeretem Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2011-06-14, 15:28

Nekem a Norbi's quest 3 tetszett a legjobban,de az egy is jó volt. Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_wink
Vissza az elejére Go down
sdomi
Látogató
Látogató
sdomi


Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2010. Jul. 16.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2010-07-18, 10:39

nekem így van a sorrend:
NQ3
NQR
NQW
NQ2
NQ1
De az a baj ezzel a sorrenddel, hogy lehet h úgytűnik, mintha az 1 meg a 2 szar lenne, pedig azok is rohadtjók.....Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc Pilcz Studios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2010-03-22, 17:32

Nekem az összes része tetszett...de a 2-nek az alvilágos része egy kicsit idegesítő volt:
-mert a szél hülyén süvített Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_eek Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_mad
-és nehéz volt! Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_question Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_question Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_question Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_cry Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_cry Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2009-07-25, 09:52

Szerintem mindegyik játék nagyon jóMelyik a kedvenc PilczStudios játékod? 261945 Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? 261945 :up:király grafika,fantasztikus szinkron:!: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_exclaim :!:CSAK ÍGY TOVÁBB KÉSZÍTŐK!!!Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? 829411
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-11-08, 15:29

a tévés befejézés a legjobb
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-11-04, 12:51

Nekem a 2 tetszik, a 3, a Remake, és a Winter Special. Szerintem ezek a legjobbak, legalábbis nekem. Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-23, 07:18

bár mikor kikel a sírból az király Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-22, 17:11

nekem épp az nem tetszik
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-22, 16:19

Nekem az nagyon tetszik! Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? 556192 Az nagyon jó, amikor a Pokolban mászkál! Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-22, 16:18

nekem nem tetszik az alvilágos része Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-22, 16:05

Az nekem se nagyon jött be. Hirtelen egy tök más stílusú játék lett belőle a végén. Természetesen így is az egyik kedvencem, csak nem a legkedvencebbem Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin:D szal értitek
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-21, 20:29

azt én is nagyon szeretem nekem csak a nq2 nem nagyon tetszik
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-21, 12:17

nekem a norbi 3
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-10-20, 19:24

nekem is a winter special a kedvencem
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-08-06, 09:19

Nekem itt a Remake, és a 2!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
garfield94
Látogató
Látogató
garfield94


Hozzászólások száma : 17
Age : 31
Registration date : 2008. Jun. 04.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-06-18, 14:12

A 3. és az 1,5. =)
Vissza az elejére Go down
http://klipi.blog.hu
Buldozerjoe
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Buldozerjoe


Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 29.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-29, 18:59

Nehéz dönteni, de talán nekem így jönnek sorrendben:

1. Norbi's Quest Remake
2. Norbi's Quest 3
3. Norbi's Quest 2

4. Norbi's Quest 1.5
5. Norbi Winter Special
6. Norbi's Quest

(A TDT-t nem nagyon tudom értékelni, mert még nem vittem végig, de a grafikája messze a legjobb, az tuti)

Az első hármat bövebben kifejtem:
1. NQR - Nagyon jól sikerült szinkron és zene, jó hangulat, szép színezés.
2. NQ3 - Nagyon szép színezés, hosszú sztori sok befejezéssel.
3. NQ2 - Gyönyőrű hátterek, és ezért legszívesebben 1. helyet adnék neki, de valamiért a remake sokkal jobban megfogott, pedig annak nem ilyen szépek a hátterei, mert nem elsimítottak(anti-aliasosak) a vonalak. De hogy a 3. miért tetszik jobban, nem tudom. Talán a sztori miatt... úgyhogy sajnos a NQ2. lecsúszott a 3. helyre, pedig tényleg nem akartam szegényt ennyire lehúzni Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_cry Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin.
Vissza az elejére Go down
http://dumet.extra.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-26, 16:18

Jeee!
nekem is a winter special a kedvencem...
Vissza az elejére Go down
Pirandella
Látogató
Látogató
Pirandella


Hozzászólások száma : 6
Age : 37
Registration date : 2008. May. 24.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-25, 15:39

A kedvencem a norbi winter special.Nagyon ötletesnek tartom.
Vissza az elejére Go down
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-07, 19:14

Én bejelöltem mindegyiket!Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-03, 11:53

És a NQWS!! az tényleg jó kidolgozzásúMelyik a kedvenc PilczStudios játékod? 97564 Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? 829411
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-03, 08:01

Most,hogy átgondoltam,nekem legjobban a Norbi's quest 2,3,REmake, 1,5 TDT tetszik a legjobban.DE amúgy mindegyiket nagyon szeretm,csak azok a legjobban sikerültek.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-03, 07:30

Még most se tom átvinni.Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_sad
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-05-02, 19:06

TDT azt nagyon szeretem
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-26, 07:28

Hát, igazad van placyd!
Olyan mintha a saját gyerekeid között kéne választani!Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? 556192
Akkor inkább szavazz a másik gyermekére a TDT-ra.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 17:59

Azért csináltam ilyenre, hogy többre is lehessen szavazni Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_wink
Amúgy én nem szavaztam, eddig se tettem - inkább a 'rajongók' véleményére vagyok kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 17:21

Nekem a Norbi's Quest 3 tetszik a legjobban. A fordulatos sztorija miatt.Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 17:05

Most tényleg azt kéritek tőlem, hogy válasszak a Norbi's Quest-játékok közül?
Nem is tudom. Mindegyik nagyon jó. Nehéz lenne választani.
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:49

Nekem az NQWS ez tetszik máig a legjobban, az ugy magával ragadott.
Placyd, te is szavaztál Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Confused
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:44

Szerintem még sokan az NQR-re erre fognak szavazni.Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:25

Én az NQR-re tettem a szavazatomat, mert eddig az a legkidolgozottabb és abban vannak a legjobb ötletek.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:23

Ez az!!! A mostani állás szerint 100%-kal az NQR a legjobb.
(Persze ez csak a mostani állás)
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:20

Naa végre!! Kössz placyd akkor szerencsés módon én leszek az 1.(de lehet hogy csak te utánad) aki szavaz az NQR-re.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime2008-04-25, 16:03

Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?
Mostantól többet is be lehet jelölni, ha nem tudsz dönteni Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?   Melyik a kedvenc PilczStudios játékod? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melyik a kedvenc PilczStudios játékod?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Szavazások-
Ugrás: