Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?

Go down 
+19
danix98
Jax
andriii
RoliX
GERY
TigerGirl
Stein Péter
Achu
Kalyber Domos
geri465
sipsand
simike47
Bandi
Mitanni
Little Bean
daneeca
palpinty
Norbii
placyd
23 posters

Mit szólnál egy Norbi's quest cd kiadásához?
Mindenképpen megvenném
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_lcap45%Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_rcap
 45% [ 59 ]
Érdekel, de az árától is függ, hogy megvenném-e
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_lcap38%Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_rcap
 38% [ 49 ]
Jó ötlet, de nem venném meg
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_lcap8%Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_rcap
 8% [ 10 ]
Felesleges az egész
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_lcap9%Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Vote_rcap
 9% [ 12 ]
Összes szavazat : 130
 

SzerzőÜzenet
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-05-12, 09:12

Dávid írta:
Jax írta:
Pilcz Studios-os póló, sztem jó ötlet !!!Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile<3
hogy hogy nem csinálok semmit de azt
nagyon ?Beragadt szöveg? Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_scratch
Nem csak lehet szerkeszteni "aláírást" Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin Semmi komoly:)
Vissza az elejére Go down
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-05-12, 07:34

Jobb lenne ha boltba lenne mert akkor szerintem többen ismernék ezt a jó játékkészítő csapatot Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-05-12, 07:31

nem ide akartam írni hanem jaxnak
Vissza az elejére Go down
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-05-12, 07:30

Jax írta:
Pilcz Studios-os póló, sztem jó ötlet !!!Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile<3
hogy hogy nem csinálok semmit de azt
nagyon ?Beragadt szöveg? Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
aradirobert
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
aradirobert


Hozzászólások száma : 31
Age : 25
Registration date : 2010. Nov. 24.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-05-03, 14:46

Biztos megvenném, ha lenne rajta valami bónusz, például koncepciós vázlatok.
Vissza az elejére Go down
http://www.robogames.atw.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-04-20, 11:15

Pilcz Studios-os póló, sztem jó ötlet !!!Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile<3
Vissza az elejére Go down
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2013-04-16, 07:01

Szerintem csak akkor lenne értelme ha a cd-s kiadáson járna mellé valami bónusz is. Elvégre csak a játékot szerintem nem lenne semmi értelme megvenni ha le lehet tölteni ingyen legálisan. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile Szóval mondjuk egy így készült videó vagy készítői kommentár esetleg concept artok vagy csak simán valami plusz rajz vagy egyéb nyalánkságok amik elég különlegessé teszik a cd-es verziót ahhoz, hogy tényleg legyen értelme. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2012-12-06, 17:17

Megvenném.
Vissza az elejére Go down
danix98
Látogató
Látogató
danix98


Hozzászólások száma : 22
Age : 25
Registration date : 2012. Jun. 22.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2012-07-11, 17:09

Jó lenne ha lenne cd-és kiadás biztosan megveném imádom a játékaitokat
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2011-06-24, 16:29

Én is mindenképpen megvenném talán akkor nem, ha 1.000.000.-ért adnátok(de akkor is), de a játékok annyit is megérnek. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2011-05-20, 15:16

Hello

Na végre többen szavaztak arra, hogy "Mindenképpen megvenném" mint a "Érdekel, de az árától is függ, hogy megveszem.Szerintem ha elég olcsón adjátok akkor elég sokan meg fogják venni(köztük én is).
Hajrá PilczStudios.Én már nagyon várom
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2011-04-21, 17:13

Helló

Új fórumozó vagyok, de rátérek a lényegre.

Én felrobbannék az örömtől ha lenne egy ilyen CD/DVD, egyszerűen imádnám. Tökmindegy mennyibe kerül annyi száz, hogy megveszem. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin

Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2011-02-01, 19:22

én már annyit játszottam/foglalkoztam a Norbi's Quest játékokkal, hogy mindenképp örülnék, ha fizikai formában is birtokolnám őket Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Egyébként ha egy játék nagyon tetszik, azt általában megveszem eredetiben, mert úgy érzem ennyivel tartozok a játék készítőinek. Bár az itteni játékok mind letölthetőek ingyen, én a legkevésbé se sajnálnám a pénzt egy eredeti, "díszkiadású" cd-re elkölteni Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile Főleg, ha ezzel támogatom a készítőt(készítőket), akik ennyi éven keresztül ingyen szórakozást biztosítottak számunkra Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2010-11-14, 08:12

Hmmm... Nem is rossz ötlet! De akkor már ne NORBI dvd legyen, hanem Pilcz Studios dvd! MINDEN eddigi játékkal, és egy kis extrával (pl zenék a játékból). Illetve talán még a: Hogyan csináljunk játékot? Pilcz módra! Az is jó lenne! Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2010-11-10, 17:12

Én tuti megvenném... és sztem ha írnátok egy jó kis bemutatót a játékokról a CD tokon akkor mindenki venné az új kaland gammát Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin Köztük én is... Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2009-07-26, 10:15

Biztos jó lenne:)
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-11-04, 18:46

Expect. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 27
Registration date : 2008. Oct. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-11-04, 18:36

placyd írta:
Egy cd-n lenne az összes rész, dvd tokban, borítóval, extrákkal a lemezen, esetleg még ajándék is jár majd mellé Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink
Az ára bizonytalan, az anyagköltségtől függ, de nem lesz drága megígérem.
teljesült a kivánságod Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-11-04, 12:49

Én biztos, hogy megvenném. Úgy lenne a legjobb, hogy az összes részt egybe raknánk egy kis programozással, és akkor lenne a legjobb. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 27
Registration date : 2008. Oct. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-10-22, 18:42

szerintem ez király ötlet Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_santa
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 27
Registration date : 2008. Oct. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-10-22, 13:40

geri465 írta:
én a 3-at venném meg először mert az az egyik legkirályabb Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? 829411
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? 798728 ja csak most látom hogy egy cd-n van az összes
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 27
Registration date : 2008. Oct. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-10-22, 13:38

én a 3-at venném meg először mert az az egyik legkirályabb Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? 829411
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-10-22, 12:43

én is. ez alap
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 27
Registration date : 2008. Oct. 20.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-10-21, 18:31

én mindet megvenném Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_santa
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
sipsand
Látogató
Látogató
sipsand


Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-09-12, 14:17

Tuti hogy megvenném.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-08-14, 14:25

Ha ezt az egészet sikerülne öszehozni akkor biztos, hogy többen is megismernék a Norbi Quest-et. Én biztos megvenném:!: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? 436925
És mondjuk ha DVD-én lenne akkor nyomtathatnátok a cd-re
valami NQ-val kapcsolatos képet, hogy hitelesebb legyen.
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-08-08, 16:02

Ugy lenne okos ha "szinte" mindegyik játék fenn lenne és ilyen episodikusan lenne megoldva, és mondjuk szinkronosak lennének...
de jó, jó ötlet és ha van kiadotok akkor HAJRÁ! Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-08-06, 09:12

Én arra szavaztam, hogy az árától függ, hogy megveszem-e!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-08-05, 19:44

Igen, az első részre gondol. De nem igazán értem, hogy hol a probléma.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-30, 13:37

De a Winter Specialba azt mondja a punk a mikor Norbi elcsúszik ,hogy te vagy az akit múltkor elvittek a mentők. úgyhogy az 1-re gondol mert megrázta az erősitő Norbit.Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-30, 13:22

placyd írta:
A részek között nem nagyon lesz átvezető, mivel nem igazán függnek össze Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink De majd kitalálunk valamit.
Azért van pár rész, amik között van összefüggés. Példáual a Winter Special is úgy kezdődik, hogy Norbi ki akarja pihenni a rémálmát, vagyis a második részt. Az 1,6 végére meg meglehetne oldani, hogy mondjuk a rész végén Norbit felhívják a haverjai, hogy másnap találkozzanak a Rock Klubban, hogy felvegyék a próbát. Így öt rész már össze is függ valamiképp. A Winter Special és a harmadik rész közé meg be lehetne rakni egy olyat, hogy: "Néhány hónappal később". Vagy ilyesmit.
Mondjuk ezek csak az én gondolataim, lehet, hogy ezt inkább az "Ötletek, javaslatok" topikba kellett volna írni, de mindegy. Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-30, 07:11

Még egy játék:affraid: ? Akkor már 100% hogy megveszem.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-30, 06:36

Természetesen itt a honlapon, vagy e-mailben lehet majd megvenni. Örülök, hogy egyre többen tartjátok jó ötletnek Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink
A részek között nem nagyon lesz átvezető, mivel nem igazán függnek össze Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink De majd kitalálunk valamit. Még az is lehet, hogy lesz rajta egy új, nagyon rövidke kis játék, de mindenképpen lesznek rajta extra, csak a cd-n megjelenő dolgok.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-28, 20:53

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Ha megcsináljátok, én mindenképpen megveszem, akármibe kerül is. Már korábban is gondolkodtam azon, hogy milyen jó lenne, ha az összes Norbi részt egybe gyúrnátok. Én nagyon örülnék neki, az biztos. És gondolom, lesznek majd jó kis átvezető videók a részek között. Vagy nem?
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-28, 14:29

Meg lehet majd rendelni interneten?
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-28, 10:34

Max 1500-2000?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-28, 06:18

Egy cd-n lenne az összes rész, dvd tokban, borítóval, extrákkal a lemezen, esetleg még ajándék is jár majd mellé Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_wink
Az ára bizonytalan, az anyagköltségtől függ, de nem lesz drága megígérem.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-26, 16:29

Hát nyilván egy cd-n az összes, csaknem pazarolnak el egy cd-t 1 játékra meg pár extrára.... Engem érdkeel az ötlet de az árától is függ h megveszem e;) de hát persze gazdagéknál.... xD
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-26, 14:03

Na és az összes rész egy csomagban lesz vagy külön? De külömben jó az ötlet. Akármibe kerül,megveszem. Meg lehet majd rendelni interneten?Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-26, 12:25

És menyi lenne?2-3 ezer forint?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime2008-07-25, 14:16

Sokan felvetettétek már, hogy jó lenne régebbi részekkel szinkronosan játszani. Ezen felbuzdulva kitaláltuk, hogy az összes megjelent részt leszinkronizálnánk, az ismert hibákat kijavítanánk benne, majd egy cd-re felraknánk egyéb extrákkal együtt, természetesen igényes csomagolásban.
Mit szóltok ehhez az ötlethez?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?   Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi a véleményed egy Norbi's quest cd kiadásáról?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Norbi's quest 4
» Norbi's quest 2
» Norbi's quest 1,6
» Norbi's quest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Szavazások-
Ugrás: