Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet

Go down 
+55
TigerGirl
domiko
Stein Péter
wildtomcat
shaman1995
nozsemi
Hgeri
tarodid
kristi
Csekmen
Pingu
nagymarci
GERY
Masa_Solo
FeFE13
Gabi94
zombiman123
Joskapista
garfield94
carlosinho
fejesg
vegita24
Buldozerjoe
shaman
tomena
juaszne
eszkimozrt
rapper
balje
esperranza
Goyo
tomin
rrroobbbiii
rozi
524ndr4
palko
rollingstone
dj.attex
Achu
geri465
Kalyber Domos
Little Bean
s a m
nagycica
Mitanni
Pirandella
rider17
Norbii
simike47
placyd
Bandi
daneeca
Roli
palpinty
L
59 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 18:49

Úgy érzem, ez a liftes rész túl nehéz.
Nincsen semmi ötletem azzal kapcsolatban, hogy vajon mire kellene gondolni.
Ismerek egy igazán nagyon nehéz játékot, az Agon-t. Ha valami, akkor az tényleg nagyon nehéz. Viszont abban a játékban sok minden el van rejtve a környezetben. De ha nem is pont egy fontosabb információ, de mindig van valami, amiből ki lehet indulni. Ebből kifolyólag pedig el lehet kezdeni okoskodni.
Viszont itt a liftes résznél én semmiféle kiindulópontot nem találtam - legalábbis eddig nem, s gyanítom, hogy eztán sem fog csak úgy kipattanni az agyamból valami, mint Zeuszból Pallasz.
Szóval továbbra is ugyanazt tudom ismételni: fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 18:45

Szerintem nem direkt. Csak így nyomkodósan egyszerűbb megcsinálni, hogy ne látszon. Ha a billentyűn nyomod akkor látszik. De ha egérrel kattintgatsz azt nehezebb megcsinálni. Ne ebből induljatok ki.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Buldozerjoe
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Buldozerjoe


Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 29.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 16:24

szerintem direkt, így nehezebb kicsit
Vissza az elejére Go down
http://dumet.extra.hu
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 15:19

ja én is ezen gondolkoztam hogy vajon miért nem mutatja a számokat amiket be írok
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 14:51

Hihetetlen módon én rájöttem a telefonszámra!
Persze az is igaz, hogy az egyik barátom is okoskodott, meg hát pár dolog segítségemre volt a fórumról.
Viszont most a liftnél akadtam el. Fogalmam sincs, mi lehet a megoldás. Tényleg nincs ötletem.
Egyébként direkt van úgy megcsinálva, hogy ne látszódjon, amit beírok?
Vissza az elejére Go down
shaman
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 28
Registration date : 2009. Mar. 02.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-02, 14:09

Valaki küldje pls el emailemre a telefonszámot
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-01, 13:28

Furcsa, nekem úgy nem működött.
Amikor kiválasztottam, hogy "csak hang" legyen, volt felirat is.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-03-01, 12:37

Nem kell kiválasztani, csak a beszédet A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Amúgy ha nem új játékot kezdesz, hanem régit töltesz be, akkor az akkori beállítások szerint folytatódik...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-28, 21:16

placyd írta:
Amikor indul a játék belépsz a Beállítások menübe, kiválasztod, hogy Csak beszéd, visszamész a menübe, megnyomod az Új játék gombot és láss csodát... A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Igen, először én is így próbáltam. Azonban valami hiba folytán nem csak beszédet lehetett hallani, ugyanis a felirat is látszódott.
Persze azóta már megtudtam, hogy ahhoz, hogy csak hang legyen, először ki kell választani a "csak felirat"-ot, majd a "csak hang"-ot.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-28, 12:20

Tehát elkezdett játéknál már nem lehet átállítani? Nekem mondjuk jobban tetszik ha van felirat is, mert előfordul, hogy a szinkron vége le van harapva vagy nem értem mit mondanak pontosan. És ilyenkor segít a felirat.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-28, 12:17

Amikor indul a játék belépsz a Beállítások menübe, kiválasztod, hogy Csak beszéd, visszamész a menübe, megnyomod az Új játék gombot és láss csodát... A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-27, 19:53

Na, én is próbálkozgatok a játékkal, de a telefonszámra egyszerűen nem bírok rájönni.
Már próbáltam kikövetkeztetni a kávéfolt melletti kis látható részekből a számokat, de nem ment. Aztán mindenféle összefüggéseket keresgélve a különböző telefonszámok között próbálkoztam, de egyenlőre úgy sem sikerült.
Minden esetre el kell ismernem, hogy elég nehézre sikerült a játék, már a legeleján is.
Azért még próbálkozok, jó lenne segítség nélül végig vinni. Persze ahhoz nem ártott volna, ha nem olvasgatok a fórumon, de azért így is nehéz lesz, szerintem.
Egyébként az Agon nevű játékban is volt egy hasonló feladvány, azt hónapokig nem bírtam megoldani. Mondjuk az tényleg nagyon nehéz volt. De ez se lesz piskóta.
A feliratot továbbra sem tudom kikapcsolni, szóval örülnék, ha valaki elárulná, hogy kell.
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-26, 13:16

hát én a liftes kódra elég hamar rájöttem, legalább is a telefonszámokhoz képest, de amúgy teljesen meg értem azt ami ezzel a játékkal a célod volt, tényleg nem akartam ezzel megbántani senkit, nekem nagyon tetszett.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-26, 07:32

Részben igazad van, Bandi, de én úgy terveztem a játékot, hogy a vége meglepetésszerűen legyen lezárva. Emiatt a sztori eléggé lerövidült, és azzal akartam meghosszabbítani a játékmenetet, hogy berakok pár nehéz feladványt. Ez így jött ki, felfogható egy rövid bevezető epizódnak is. Nem kell félni, a többi részben is lesznek nehezebb feladványok és azok hosszabbak is lesznek ennél A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Amúgy meg kompromisszumot kell kötni, hogy vagy kiadok egy nagyon hosszú játékot egyben két év múlva, vagy 2 havonta jelennek meg rövid részekben A kísérlet - Page 3 Icon_wink Szerintem senki se tiltakozik ez ellen A kísérlet - Page 3 Icon_smile
(A telefonszámot, meg a kódot még amúgy se hallottam, hogy valaki egyből megfejtette volna, minimális gondolkodással A kísérlet - Page 3 Icon_wink )
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
dj.attex
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 25
Age : 29
Registration date : 2009. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-25, 19:17

helo en az elsok kozt vitem vegig, de ezt a jatekot aki 1 ora alat vegigviszi anaelkul hogy mar jacot volna rajta anak az iq-ja kb 1 miliokorul van:pp
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-23, 21:12

Én is végigvittem.

Érdekes, ez a rész, kicsit furinak találom hogy három feladattal kiadtál egy játékot. Elözetesnek viszont jó, csak akkor szerintem egyszrübb is lehetett volna, mert igy már nem tudod bele rakni ezeket a feladványokat a folytatásba, ami viszont nagyon feldobott volna egy hosszabb játékot. így viszont nem is nagyon volt benne változatosság, mert szinte az egész játék alatt számok gombjait nyomogatuk. nekem az elsö képpel (az esernyös emberek a temetöben) nagyon elnyerte a tetszésen, de utána kicsit hiányonak érzem a játék menetett, persze gondolom ez volt a szándékod egy nagyon rövid játék...
ha viszont valaki netán egyból rájött a kódra vagyy a telefonszámra akkor tényleg két perc sincs a játék, szrintem simán egybe olvaszthattad volna a második részével. bár az is igaz hogy igy legalább volt mivel játszanunk.
de nehogy félre értsétek a véleményem semmi szemrehányás vagy kritika nincs bene, csupán én is leakartam írni a véleményem. (végülis erre való egy fórum, nem?)
Vissza az elejére Go down
tomena
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Registration date : 2008. Apr. 18.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-22, 23:22

geri465 írta:
juaszne írta:
segítsetek nekem nemmegy a telefonszám megfejtése
próbáld mag a számokat a papíron cserélgetni

Hát nagyon szerencsétlen vagyok A kísérlet - Page 3 Icon_smile még nekem sem sikerült túljutnom a telefonon...
Vissza az elejére Go down
http://www.tomena.com
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 20:53

juaszne írta:
segítsetek nekem nemmegy a telefonszám megfejtése
próbáld mag a számokat a papíron cserélgetni
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
juaszne
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2009. Feb. 21.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 18:51

eszkimozrt segítsél léci hogy csináltad meg
Vissza az elejére Go down
juaszne
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2009. Feb. 21.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 18:48

segítsetek nekem nemmegy a telefonszám megfejtése
Vissza az elejére Go down
eszkimozrt
Látogató
Látogató
eszkimozrt


Hozzászólások száma : 2
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 20.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 18:11

Köszi a segítséget!
Már végig is játszottam!
Alig várom a kisérlet második részét.
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 15:18

Na letöltöttem a játékot.
Még nem tudtam túl sok mindent csinálni, de máris látszik, hogy nagyon jó. Még nagyon az elején tartok, de máris nagyon felkeletette az érdeklődésemet. A grafikája is nagyon szuper, nagyon tetszik.
Csak nem értem, hogy miért van az, hogy mikor beállítom, hogy csak hanggal menjen a játék, és új játékot kezdek, akkor utána mégis mindenütt feliratos. S miután fellép ez a hiba, utána már nem tudok vele csinálni semmit.
Illetve azt sem értem, hogy a krapek szobájában miért nem lehet elmenni az asztal előtt. Mondjuk ez utóbbi nem olyan lényeges.
Vissza az elejére Go down
juaszne
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2009. Feb. 21.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 11:08

sziasztok segítséget szeretnék kérni a telefonszám megfejtéséhez ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném imélcimemre juaszne@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 09:09

Ne adjátok fel! Még nekem sincs meg de valahogy ki fogom találni segitség nélkül!A kísérlet - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-21, 06:31

bárhogy kisérletezek nincs meg a szám
Vissza az elejére Go down
eszkimozrt
Látogató
Látogató
eszkimozrt


Hozzászólások száma : 2
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 20.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-20, 16:48

Sziasztok!
Először vagyok az új fórumon!
Kérek szépen valakit ,hogy küldje el az e-mailomra a telefonszámot , bárhogy próbálom kitalálni nem tudom!
E-mail címem topeszkmatika@yahoo.com , előre is köszi a segítséget!
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-18, 15:11

végigvittem de azért kellett egy kis segítség
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
rapper
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 45
Registration date : 2009. Feb. 18.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-18, 13:34

Kerlek adjatok segitseget en nem tom meg keresni a telefon szamod irtatok msn-re 444tag@live.com
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 16:56

Szerintem is nagyon jó volt!Csak így tovább!Már nagyon várom a 2. részét.Szerintem nembaj,hogy komolyabb hangvételű.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 16:42

Köszi szépen mindenkinek! Örülök, hogy tetszett.
Igazából attól féltem, hogy ez nem arat majd akkora sikert a komolyabb hangvétele és nehézsége miatt, de úgy látszik tévedtem A kísérlet - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 15:37

Hát ez az egyik legjobb kalandjáték amin játszottam!!!
A végén csak úgy tátottam a a szám.
a Norbi Quest 4 után ezt várom a legjobban.
Placyd, nagyot alkottál!!! A kísérlet - Page 3 261945
Vissza az elejére Go down
balje
Látogató
Látogató
balje


Hozzászólások száma : 1
Age : 34
Registration date : 2009. Feb. 17.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 14:32

Super lett a játék!! Grat hozzá!A kísérlet - Page 3 Icon_cool A kísérlet - Page 3 125639
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 13:13

placyd írta:
Látjátok, egy igazi kalandjátékos szólt A kísérlet - Page 3 Icon_wink

Egyetértek. Így kell ezt. Nem úgy, hogy egész nap azt zaklatják privát üziben aki már végigvitte. Amúgy nekem iszonyúan tetszett ez a játék. Igaz, hogy a felét leírtam placdnak MSN-en, hogy hogyan gondolkodtam. És valahogy ez vezetett rá a megoldásra. Nekem nagyon tetszett, már msot várom a 2-t A kísérlet - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
esperranza
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 29
Registration date : 2009. Feb. 17.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 12:09

Ezt is vegigvitem meg tegnap
Kerhettek ravezetest
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-17, 07:14

Látjátok, egy igazi kalandjátékos szólt A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Goyo
Látogató
Látogató
Goyo


Hozzászólások száma : 3
Age : 41
Registration date : 2008. Apr. 21.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 23:53

Hello Laci!
Ismét egy jól sikerült játék! Épp most gyűrkőztem neki. A tükörképes dolog az elején már megbolondított. Úgyhogy pihentetem és nem éjnek idején kezdem el. De magamtól akarok rájönni. Úgy az igazi. Ha félév alatt akkor félév alatt:
A kísérlet - Page 3 Icon_scratch A kísérlet - Page 3 Icon_biggrin
Helloooo
Vissza az elejére Go down
http://mtklub.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 20:52

Ha valaki spoilerezik, akkor használja az erre való Spoiler gombot. Köszönöm.
Most látod Norbii, hogy valaki, még nem játszott vele, te pedig elárultad neki, mi is lesz a vége...
A spoileres hozzászólásodat kijavítottam.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 20:09

Hol akadtál el?
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 19:49

Te meg ha újra elolvasod a hozzászólásom, talán megis érted, miért mondtam. Node mendegy.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 19:23

tomin írta:
Norbii írta:
Gondolom az idővel lessz kapcsolatban A kísérlet - Page 3 Icon_smile

Ez most am mi volt, ha nem szpojler?

/OFF end...

Magasrendű inteligenciahányadosom és én szintén megkíséreltük kitolni a játékot, de a második ominózus pontnál még nem mentünk tovább. Próbáltam gépiesen, próbáltam logikusan, de ez nem az én játékom, az az érzésem. Majd unalmasabb percekben kísérletezek még, hátha.

'stét.
Ha végigviszed megérted.Amúgy a hapsi testvérére gondoltam.
Vissza az elejére Go down
rrroobbbiii
Látogató
Látogató
rrroobbbiii


Hozzászólások száma : 21
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 15.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 18:58

ez jo volt
no:Kersz kavet?
ferfi:Nem most nem.
No:Az jo ,mert ugy sincs
Vissza az elejére Go down
http://www.ebnevelde.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 18:30

Norbii írta:
Gondolom az idővel lessz kapcsolatban A kísérlet - Page 3 Icon_smile

Ez most am mi volt, ha nem szpojler?

/OFF end...

Magasrendű inteligenciahányadosom és én szintén megkíséreltük kitolni a játékot, de a második ominózus pontnál még nem mentünk tovább. Próbáltam gépiesen, próbáltam logikusan, de ez nem az én játékom, az az érzésem. Majd unalmasabb percekben kísérletezek még, hátha.

'stét.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
dj.attex
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 25
Age : 29
Registration date : 2009. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 17:26

de kb a norbi quest 4 lesz kesz vagy ez hamarab?
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 17:06

Gondolom az idővel lessz kapcsolatban A kísérlet - Page 3 Icon_smile
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:42

Örülök, hogy tetszett. A második részt már elkezdtem csinálni, megjelenési dátumot nem tudok. Tippelni lehet, hogy mi lesz benne, de úgyse fogom elárulni A kísérlet - Page 3 Icon_wink
Hamarosan nyitok neki fórumtémát is a Készülőfélben lévő játékokba, csak várok még, hátha valaki még nem vitte végig.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
rrroobbbiii
Látogató
Látogató
rrroobbbiii


Hozzászólások száma : 21
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 15.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:20

en is varom jobban mint ti A kísérlet - Page 3 Icon_tongue A kísérlet - Page 3 Icon_tongue lehet tolem segitseget kerni nameg a doki hangja is szuper:up: A kísérlet - Page 3 261945
Vissza az elejére Go down
http://www.ebnevelde.hu
dj.attex
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 25
Age : 29
Registration date : 2009. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:10

a kov resz mikor lesz kesz
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:08

Énis ezt montam placydnak először xD
h hú milyen kocsija van gazdagéknak A kísérlet - Page 3 Icon_biggrin
A vége tényleg olyan mint egy sorozaté. Az ember csak jobban várja a követklező részt
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
dj.attex
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 25
Age : 29
Registration date : 2009. Jan. 09.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:05

en is vegigvitem valahara ez teleg jo jatek volt varom a masodik reszt!
Vissza az elejére Go down
rrroobbbiii
Látogató
Látogató
rrroobbbiii


Hozzászólások száma : 21
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 15.

A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime2009-02-16, 16:03

es jo a kocsija is
Vissza az elejére Go down
http://www.ebnevelde.hu
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet   A kísérlet - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: