Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

A kísérlet - Második rész

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-18, 00:19

Kész! Biztos jó sok munka volt...

De egy valami engem nagyon izgat! Mik lehettek azok a rémisztő, hátborzongató hangok??? A kísérlet - Második rész - Page 4 Affraid A kísérlet - Második rész - Page 4 Affraid
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii

Hozzászólások száma : 208
Registration date : 2008. Mar. 29.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:34

juaszne írta:
A HÍDON NEMTUDOK ÁTMENNI MINDIG MEGHALOK AZT IRJA KI HOGY A KÚRZORON MEGKEL NYOMNI VALAMIT DE MIT VAGYIS A BILENTYÜZETEN SEGÍTSEN VALAKI
nem az ASDW-kkel kell,hanem a rendes kurzorokkal.A sárga fény felé kell megnyomni,ha fentvan a sárg fény,a felső kurzort kell
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean

Hozzászólások száma : 164
Registration date : 2008. Jan. 09.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:13

placyd írta:

Próbáld újratelepíteni - azt írja a music.vox fájl nincs meg - valószínűleg nem csomagolta ki. Van elég hely a merevlemezen? Kb 130 MB kell hozzá.
Újratelepítettem, de még mindig nem működik. Esetleg el tudná küldeni valaki az e-mail-címemre a jó musik.vox file-t?
sliders.smith@gmail.com
juaszne
Látogató
Látogató

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Feb. 21.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:01

A HÍDON NEMTUDOK ÁTMENNI MINDIG MEGHALOK AZT IRJA KI HOGY A KÚRZORON MEGKEL NYOMNI VALAMIT DE MIT VAGYIS A BILENTYÜZETEN SEGÍTSEN VALAKI
placyd
Tag
Tag
placyd

Hozzászólások száma : 612
Registration date : 2007. Nov. 19.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 18:12

Little Bean írta:
Letöltöttem, de nem indul el, és egy ilyen hibaüzenetet ír ki: "Error: pack_fopen: unable tochange datafile: not found:...(a játék helye a merevlemezen)...\musik.vox
Segítség! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce

Próbáld újratelepíteni - azt írja a music.vox fájl nincs meg - valószínűleg nem csomagolta ki. Van elég hely a merevlemezen? Kb 130 MB kell hozzá.
http://pilczstudios.around.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

Hozzászólások száma : 98
Registration date : 2010. Mar. 20.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:41

Yeah!!!!!!!!!

Köszi szépen!!!!!!

MÁR TÖLTÖM IS JUHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:40

már rég fentvan.Fríssísd az F5 billentyűvel a felső sorban.
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:35

Elkészült már a 2.rész? Mert nekem nem frissült az oldal mármint a pilczstudios. Valaki nem tudja nekem elküldeni a Kísérlwt 2-őt???

Nekem nincs fenn a kész játékok között csak a még készülő játékok között!!!
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:22

Hurráá! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin Végre elkészült!
Viszont van egy kis problémám. Letöltöttem, de nem indul el, és egy ilyen hibaüzenetet ír ki: "Error: pack_fopen: unable tochange datafile: not found:...(a játék helye a merevlemezen)...\musik.vox
Segítség! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Twilighter
Látogató
Látogató
Twilighter

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2010. Jan. 30.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:15

Heló!

Nagyon bejön a játék,meg a történet is,csak van egy kis gondom.

SPOILER

Mikor ott vagyok,ahol az a nagy,kerek,páncélszerű ajtó van,és már felhívtam a csajt az adóvevőn kersztül,és van egy szakadt szkafanderem,nem tudok visszamenni a folyosóra,mert egy darabig eljut,de aztán ka kattolok,visszajön A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_sad Hogy lehetne ezt megoldani?
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 14:13

Ha úgy vesszük a konzolok voltak kicsit nehezek,a 2-es számrendszerest egy kis gyakorlással könnyű volt.Mindent összevetve van,akinek több idő,van akinek kevesebb,de nagyon jól megcsinált játék lett!
dancika90
Látogató
Látogató
dancika90

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Sep. 15.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:55

Nagyon Sirály a játék! Szép kidolgozás szép történetvezetés feladványos kis jók! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Elsőre kitoltam az egészet rutinos vagyok már benne A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Nagyot szólt a vége is A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Meg érte várni!!
Kíváncsi leszek a 3. részre! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Kb nem akarok hazudni 15 percbe telt hogy végig toljam bár lehet annyi sem volt A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:29

nyugi,szerintem is eléggé félelmetes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
palpinty
palpinty

Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2008. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:22

Én nem merek bemenni a sötét folyosóra. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:13

megvan a kimaradt jelenet is!Végigvittem másodára is A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:03

nehezen a híd az kegyetlen!
HomeGnome
Látogató
Látogató
HomeGnome

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2010. Apr. 17.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:48

Yikes! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Minden nap néztem az oldalt, hogy mikor jelenik a játék. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Már le is töltöttem, mindjárt játszok is, csak előtte még leadtam a drótot az adventuregames.hu -nak, és a jatekfejlesztes.hu -ra is kiraktam egy hirdetést.. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink Hatalmas gratula a játékhoz! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Üdvözlettel,
HomeGnome
http://jatekfejlesztes.hu
simike47
simike47

Hozzászólások száma : 221
Registration date : 2008. Apr. 19.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:30

FANTASZTIKUS!!!
Mért kell ilyen izgalmasra csinálni a végét, megesz a kiváncsiság A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
ööö.. extra jelenet? Nem az az extra jelenet amikor nem lehet menteni, mert az a legvalószínűbb azért, mert ahogy mondtad placyd az nincs benne a könnyű fakozatba.. nagyon jó játék, mégegyszer gratula és köszönjük A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 261945
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:02

nehezen a bedugós az nehéz A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
tarodid
tarodid

Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2009. Mar. 11.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:57

én is kijátszottam A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile nagyon tetszett! Gratula újra mindenkinek aki benne volt a játék készítésében! Ja, én nem tudom akkor mi volt az extra, mert alapba nehézzel mentem végig A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile De még egyszer gratuláció! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
http://ams-studio.hu
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:42

húha!akkor kipróbálom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Bár nekem így is nehéz volt néhol!
De azért megpróbálom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:41

Aki nem találta meg a menüben, annak elárulom, hogy van nehéz fokozat is (egy extra jelenettel) A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:34

Nagyon tetszett!
Hosszabb volt,mint az előző! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Nekiem bejöttek a feladványok,és a vége...! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:02

SPOILER

Tudja valaki,hogy hogyan kell használni a zseblámpát?
Nekem sehogy sem sikerül
SPOILER VÉGE
simike47
simike47

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 10:30

Nem hiszem el, Nem és nem A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Mindjá töltöm is A kísérlet - Második rész - Page 4 54423
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 10:04

már játszok is!
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 09:59

nekem is!
palpinty
palpinty

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 09:59

JEEE TÖLTÖM IS MINDJÁRT LENT VAN!!A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-15, 20:29

Szombat körül már játszhatunk vele? A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Nagyon várom már!
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: jw   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 10:58

Nagyon köszi a választ!
palpinty
palpinty

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 10:45

JEEE! Királyak vagytok!! Hajrá Pilcz Studios!!!A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 06:16

Legkésőbb e hét végére már biztos fenn lesz, jobb esetben hamarabb is. Már csak kevés szinkronvágás maradt, illetve még letesztelem, hogy játékban hogy szólnak.
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: 8jfia   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-12, 09:54

Nekem csak annyi apró kérdésem lenne,hogy kb. a jövő hétre vagy annak végére kész lesz a játék???
(KÍSÉRLET 2) ??????

DE A KÉRDÉSÉRT BOCSÁNAT CSAK NAGYON SZERETEM A PILCZ STUDIOS-OS JÁTÉKOKAT!!!
ÉS ANNYIRA PROFIUL MEGCSINÁLJÁTOK!!!!!!!!!!

HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
simike47
simike47

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-11, 20:05

Én nem vagyok most türelmetlen, de nem tudom hogy mé nem Xd mivel eddig minden játék bejelentésénél ugráltam A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Norbii
Norbii

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-11, 17:58

kb 1 hét múlva már örülhetünk a játéknak? A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Ha késik azt sem bánom A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Biztos,hogy nagyon jó lesz!
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-07, 06:15

Ha elolvasod az NQ4 témát, akkor láthatod, hogy az már tavaly szeptember óta "készül". De ott most tesómnál van a labda, hogy megrajzolja a pályákat, mert addig semmit se tudok csinálni. Sajnos azonban 7 hónap alatt csak 2 pályát rajzolt meg eddig A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_sad
...de ez egy másik témához tartozik
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 19:10

Csak így tovább, Placyd! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Egyébként nem úgy volt, hogy a Kísérlet 2 után a NQ 4-et csináljátok?
simike47
simike47

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 15:57

Basszus Placyd, te egy játékgyár vagy komolyan mondom A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 261945
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 06:18

Így van, én sose csapok össze egy játékot csak azért, hogy hamarabb megjelenjen. A Davidet szinkronizáló srác csak hétvégén fog ráérni, így akkor veszi fel a szinkront. Megtehettem volna, hogy mással felvetetem, hogy mondjuk két héttel hamarabb kijöjjön a játék, dehát mi értelme lett volna? Amúgy meg közben már nagyban készítem a 3. részt, szóval én azzal is haladok, míg nincs más dolgom.
tarodid
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-05, 22:04

Úgy ahogy mondod. Egyébként sztem a szinkronoknál nem lehet megállapítani, mert nem rajtunk múlik az időtartam.
palpinty
palpinty

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-05, 04:25

Türelem jó játékot terem. Inkább ne sürgessük őket,nehogy összecsapják hogy minél előbb kész legyen. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-04, 13:38

Sziasztok!

Azt szeretném,megkérdezni,hogy hány hetet kell még várni a Kísérlet 2 elkészültéig? Mert én már NAGYOOOOOOOOOON várom az első részben magamtól eljutottam a telefonszámig utána elakadtam.De szeretem az olyan játékot amiben sok a feladvány! De mikorra várható a 2 rész?

Előre is köszi:

TigerGirl
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-04, 06:54

Eddig 5 szereplő szinkronja fel van véve a hétből, szóval halad a dolog. Én közben amíg a felvételek zajlanak már el is kezdtem a harmadik rész készítését A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
dancika90
Látogató
Látogató
dancika90

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Sep. 15.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 19:39

Tök jó már alíg várom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: A Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 10:59

Köszi...akkor már alig várom!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 09:20

Márciusban már elég valószínűtlen, mert a szinkron nem kis munka és sok ember kell hozzá, de április elejére biztos.
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl

TémanyitásTárgy: A Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-20, 14:07

Azt szeretném megkérdezni,hogy a játék el fog készülni márciusban???Ha igen akkor egyből le fogom tölteni mert nekem igazából ezek a játékok a legjobbak!!!! Hajrá! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
tarodid
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 18:04

Örülünk a hírnek placyd A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink mindent bele A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
palpinty
palpinty

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 13:41

Hú de jó! Már nagyon várom, mindent bele! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
simike47
simike47

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 07:17

Ez az! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin végre kiderül hogy mi lett David bátyjával A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime

A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next