Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Share

A kísérlet - Második rész

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Rasanes
Látogató
Látogató

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Jul. 28.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-29, 09:53

hogy kell beállítani a panelt?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_eek
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos

Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2010. Jul. 15.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 14:00

szívesen.gratula.A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Mar. 17.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:41

sikerült is végig vinnem:)A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:22

Köszönöm szépen:)A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos

Hozzászólások száma : 83
Registration date : 2010. Jul. 15.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:14

Szia.Fel kell venni a szék lábát,és a lyukas fémdarabot,és kombinálni kell őket,És azzal a kalapáccsal amit csináltál betöröd a falat.A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 12:56

Nem tudom hogyan kell kitörni a beton falat,már vagy 1000x jártam a szobákba és a bottal sem engedi.pls segítsen vki:S:S
Demon
Látogató
Látogató
Demon

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Jul. 10.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 15:10

na most tul jutottam 1 óriási fém ajtó elött vagyok
Demon
Látogató
Látogató
Demon

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 13:23

Demon írta:
Hogyan vagy Mivel kell kiütni a falat?
amikor ott van sötétség van?
Demon
Látogató
Látogató
Demon

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 13:22

Hogyan vagy Mivel kell kiütni a falat?
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid

Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2009. Mar. 11.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-09, 10:12

Azért ilyeneket mondani Daneeca, ehhez is kell tehetség A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
http://ams-studio.hu
daneeca
daneeca

Hozzászólások száma : 422
Registration date : 2008. Jan. 22.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-08, 11:04

Vagy marian egy régi kísérletet folytatott és a radioaktív zöld trutyi segítségével olyan szörnyeket teremtett mint a Dead Space-ben A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter

Hozzászólások száma : 81
Registration date : 2009. Jun. 27.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-08, 08:28

Jancsi33 írta:
De amúgy a legelső ijesztőnek nevezhető hang ami kétszer is van (amire Péter gondol) eléggé leírhatatlan. Ötletem sincs minek a hangja lehet =P De Daniel "nem hallja" (mert nem mond rá semmit) szóval gondolom csak ilyen direkt ijesztő/ ijesztő jelenetet jósoló hang A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile . De a másik három, mind különféle mégis hasonlítanak, az biztos hogy valami teremtmény/teremtmények hangja/hangjai XD. De hogy kerülne oda le mondjuk egy zombi vagy nemtom O.O Horror lesz ebből az egészből vagy mi? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile Marian tuti tudja mert ő el akarja terelni Daniel figyelmét róla. Pontosabban azért vélem hogy ő tudja mivel hogy ő SPOILER gonosz SPOILER VÉGE. Lehet hogy az ellenséges szervezetnek (elfelejtettem a nevét) zombi hadserege van? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Amugy te nem kaptál szívinfarktust?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_question Mert én nem merek belegondolni azokra a hangokraA kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel A kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel A kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel felált a ször A HÁTAMON DETÉNYLEG!
s.csuli
Látogató
Látogató
s.csuli

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2010. Jun. 20.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-20, 13:50

szia!!elakadtam a kisérlat 2.része ahol ki csavaroztam a kabin melleti gépet
és mindenhol kell hogy enyi legyen 150 de ezen tul mentem !!felsőn:170 jobb oldali 160 ,a legalsó pedig 140 lettek, hogy csináljak ,sokat probálkoztam de semmi haladás , légyszi tudsz ezen segiteni
placyd
Tag
Tag
placyd

Hozzászólások száma : 612
Registration date : 2007. Nov. 19.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-07, 06:02

Már meg van írva végig a sztori, de azért köszi a javaslatot A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
http://pilczstudios.around.hu
Living Angel
Látogató
Látogató
Living Angel

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2010. May. 28.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-05, 17:28

Áh köszi végig is vittem A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin sztem a kövi részben valami ilyesmi legyen hogy a teleport után már csak a romokat találtuk és haza kell jutni aztán be a laborba stb...
http://senos.lapunk.hu/
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-31, 06:47

Nézz jobban körül a szobákban, hátha van még valami, amit nem vettél fel.
Living Angel
Látogató
Látogató
Living Angel

Registration date : 2010. May. 28.

TémanyitásTárgy: help   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-28, 08:16

Hali. Tud valaki segíteni?A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused Elakadtam ott hogy van lámpám felvettem a botot és nemtok semmit sem csin. Valaki tud helpelni? előre is kösz A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_santa
http://senos.lapunk.hu/
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2010. May. 06.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-13, 17:34

kössz a segítséget, de nem tom megcsinálni mert az öcsém alkotott és letörölte a játékotA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_redface A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_scratch A kísérlet - Második rész - Page 2 482228 A kísérlet - Második rész - Page 2 220596 A kísérlet - Második rész - Page 2 45456
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-13, 06:02

Valahol van egy kapcsolópanel. Próbálgasd azt.
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-12, 19:18

de én arra gondoltam mikor visszaérünk onna a pótgenerátortól, és már nem tok semmit se csinálniA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_sad A kísérlet - Második rész - Page 2 859314
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33

Registration date : 2010. Apr. 18.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-10, 17:40

De amúgy a legelső ijesztőnek nevezhető hang ami kétszer is van (amire Péter gondol) eléggé leírhatatlan. Ötletem sincs minek a hangja lehet =P De Daniel "nem hallja" (mert nem mond rá semmit) szóval gondolom csak ilyen direkt ijesztő/ ijesztő jelenetet jósoló hang A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile . De a másik három, mind különféle mégis hasonlítanak, az biztos hogy valami teremtmény/teremtmények hangja/hangjai XD. De hogy kerülne oda le mondjuk egy zombi vagy nemtom O.O Horror lesz ebből az egészből vagy mi? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile Marian tuti tudja mert ő el akarja terelni Daniel figyelmét róla. Pontosabban azért vélem hogy ő tudja mivel hogy ő SPOILER gonosz SPOILER VÉGE. Lehet hogy az ellenséges szervezetnek (elfelejtettem a nevét) zombi hadserege van? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-10, 06:08

A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Lehet, hogy ez volt a cél vele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-09, 14:24

Placyd,én majdnem abban a pillanatban mikor a szellőzőkön túl van két járat én az eggyikhez oda mentem és valami k***a ijesztő hangot hallotam én majdnem ott helyben beszartam!A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-09, 13:55

én is ott akadtam meg!
a zseblámpa már meg van.
a beton falat kellene valamivel áttörnöm
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-08, 15:50

helo!
valaki tud segíteni abban hogy hogy lehet kinyitni a zárt ajtót???mert nem csinál vele semmitA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_cry A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_sad
palpinty
palpinty

Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2008. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-03, 19:25

A múltkori rész túl nehéz volt azért panaszkodtatok, most Placyd direkt könnyebbre csinálta most meg az a baj. Amúgy van nehéz fokozat is. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
thok
Látogató
Látogató
thok

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 15.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-03, 18:44

Túl könnyű volt. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_cry A kísérlet - Második rész - Page 2 Sleep
http://www.thok.gportal.hu
mort
Látogató
Látogató
mort

Registration date : 2010. Apr. 29.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-30, 01:17

daneeca írta:
Jujjj! Mégegy 3dző ember!! Placyd olvasod ezt?
Na. Kedves mort! A kísérletben lévő pályarajzok 3ds maxxal vannak elkészítve és utólag photoshopolva a kontúrokat és egyéb textúrákat. Legalábbis én így tudom. Szóval az alapja ennek is 3d, ami azt jelenti h Laci is azér otthon van a 3dben valamilyen szinten. Nekem is sokat segített már 3ds maxxal kapcsolatban.
Te milyen programot használsz? Mi a szakmád? Érdekelne, mert jó érzés új embert megismerni ilyen téren, tekintve arra is, hogy grafikusnak tanulok Pécsen. Jó ha ilyen ismerőssel meg lehet osztani a véleményeket gondolatokat.

hehehehe A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin xsi, de irtam privatba, ide inkabb a forumtemahoz illo:

MIKOR LESZ MAAAAR KESZ!?!?! es a SZERINTEM MARHAJO A JATEK hozzaszolasok lennenek a helyenvaloak A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

nah sok sikert sracok, varom az uj reszt A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin ide ide nezegetek meg.
http://sorry3d.uw.hu/index2.html
daneeca
daneeca

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 22:08

Jujjj! Mégegy 3dző ember!! Placyd olvasod ezt?
Na. Kedves mort! A kísérletben lévő pályarajzok 3ds maxxal vannak elkészítve és utólag photoshopolva a kontúrokat és egyéb textúrákat. Legalábbis én így tudom. Szóval az alapja ennek is 3d, ami azt jelenti h Laci is azér otthon van a 3dben valamilyen szinten. Nekem is sokat segített már 3ds maxxal kapcsolatban.
Te milyen programot használsz? Mi a szakmád? Érdekelne, mert jó érzés új embert megismerni ilyen téren, tekintve arra is, hogy grafikusnak tanulok Pécsen. Jó ha ilyen ismerőssel meg lehet osztani a véleményeket gondolatokat.
mort
Látogató
Látogató
mort

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 16:52

váááááááááááááááááááááááááááááááááá

nem lehet ezt idegekkel birni mar A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
tarodid
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 16:22

placyd majd az utcán vigyázz, mert elnyelnek a rajongók A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
mort
Látogató
Látogató
mort

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 13:36

palpinty írta:
csak most jött ki a 2. rész úgyhogy ne várjuk hogy holnap kész legyen, és ne sürgessük őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile

jojojo, ertem en A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin de akkoris A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
palpinty
palpinty

Hozzászólások száma : 347

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 12:08

csak most jött ki a 2. rész úgyhogy ne várjuk hogy holnap kész legyen, és ne sürgessük őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
mort
Látogató
Látogató
mort

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 10:24

Szervusztok
no, sokan kerdeztek mar, kicsit lusta vagyok elokeresni a hozzaszolasokat de megkerdem en is:

MIKOR JON MAR AZ UJ RESZ A KISERLETBOOOOOOOOOOOOL??????!?!?!??!?!?!??!?!?!!??! vááááááááváávávvááááááááááááááááááávávvávávávávávávávááááááááááááááááááá A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

az egyik haverommal megtalaltuk az oldalad, letoltottuk a jatekot es kiderult hogy rettenetesen magaval ragado. Az elso benyomas szerint fuj meg csunya, meg bena hangok, aztan par perc mulva rendesen oldschool kalandjatek feelingunk lett A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A hangok is rendben voltak, a szoveg is A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin igaz azt azert megjegyzem azzal meg annyi pici gondom van hogy az interakciokhoz keves a hang-szoveg kombinacio. Pl a masodik reszben szinte minden egyertelmuen elhangzik, az elso reszben meg azert volt keves csavar hogy ketszer is meg kell ezt azt nezni stb.[hmmmm, meglehet az elso utan mar maskepp altam a masodikhoz]

ja igen, a masik dolog meg a jatekban levo nehol semmilyen folyosok, termek stb. azok jo hogy kornyezetet, hangulatot adnak, de gondolom a rajzolo sem fektetett bele tul sok energiat, igy azok unalmas reszekke valtak.

no de mindegy nekem, a jatek frenetikus A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin maradjon igy, vagy uberdurvan csinaljatok meg , mindegy A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin csak a hangulatot es a regi jetekelmenyt hozzatok ujra A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

csak igy tovabb sracok!! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin nekem bejon a kiserlet sorozat A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

a tobbit is kiproballtam,de azokkal egyaltalan nem jatszottam. megjegyzem a norbis sorozatot en nem kedvelem, a KISERLET A TUTI A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
de remelem valami orult csattanot tesztek majd bele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin baromira kivancsi vagyok mar A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin csipkedjetek magatokat!!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
vááááááááááááááááááááávváváávávááááááááááááááááááááá A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
ha kell rajzolok en nektek hattereket is csak legyen mar kesz A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin gyerunk gyerunk A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

no, huh. kitomboltam magam A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
a jatek franko, csak igy tovabb! varom a folytatast!

jah igen, a rajzolas komoly, vagy ha akartak egy marhajo remaket csinalni az eddigi reszekbol akkor tolok en nektek 3d-s hatter rendereket is ha kell, egy probat meger ha gondoljatok.[na nem hetkoznapi eloszor 3dzo ember vagyok am! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin ez a szakmam, szal szoljatok es csak az idombe kell beleferni.] persze csak a kiserletbol A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
daneeca
daneeca

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 08:47

6 rész? Akkor ez nem is sorozatszerű. Inkább minisorozatszerű. Legyen 22 részes A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 06:05

Természetesen már megvan a következő részek sztorija is, de 6 részesre van tervezve, szóval ha a következőben már megtalálnák az eltűnteket, akkor nehéz lenne további 3 részt kitalálni még A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Amúgy először a Norbi 4 demója lesz kész, utána lesz csak a K3.
tarodid
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 19:30

szerintem hagyjuk békén őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile egyébként meg sztem a norbi 4-el foglalkoznak most A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
attila112
Látogató
Látogató

Registration date : 2010. Apr. 27.

TémanyitásTárgy: 3 resz   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 17:22

ja lehet de mejik lesz kesz hamarab a nq4 vagy a 3. resz?
daneeca
daneeca

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 14:40

Figyelj szerintem ő már tudja hogyan legyen. A sorozatokat sem úgy indítják h kitalálják az első részt és akkor ha az kész akkor gondolkodnak a másodikon.
attila112
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: otletek   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 06:40

nekem van egy csomo otletem hogy hogy legyen a 3 resz pl david eltereportal oda ahol vanak a tobiek es onan kene viszajusanak a civilizacioba
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 06:10

Már hogy ne lenne fogalmam - pontosan akkor lesz kész, amikor elkészülök vele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
tarodid
tarodid

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-27, 16:47

Lol, azért ne zavartasd magad, hogy most jött ki a 2. rész A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Egyébként meg szerintem fogalmuk sincsen még placydéknak sem a pontos időpontról A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
attila112
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: 3 resz   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-27, 15:23

MIJKOR LESZ A 3. RESZ?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_tongueA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_bounce
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean

Hozzászólások száma : 164
Registration date : 2008. Jan. 09.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 18:26

Ja, már megvan. Az a helyzet, hogy először nem vettem észre, hogy van nehéz fokozat is. Aztán, mikor megtudtam, megcsináltam úgy is odáig, ahol tartottam. Utána pedig már nem emlékeztem, hogy melyik volt az a mentés, ahol a nehéz fokozat van beállítva, így mikor először végigvittem, nem volt extra jelenet.
Azért kár, hogy oda nem kaptunk feladványt.
placyd
Tag
Tag
placyd

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 17:52

Az extra jelenet, amikor Mariant lehet irányítani. Időhiány miatt nem csináltam hosszabbra, pedig még egy feladványt is szerettem volna belerakni. Végül ilyen lett...
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 09:40

ja, klassz lett, tényleg!A kísérlet - Második rész - Page 2 261945
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean

Hozzászólások száma : 164
Registration date : 2008. Jan. 09.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-23, 18:03

Nekem is sikerült végigvinnem! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Nagyszerű volt, mint ahogyan azt már tőletek megszokhattuk. Szépek a rajzok, a karakterek, tehát a szokásos. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A történet is tetszett, főleg a legvége. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A történetvezetés, a feladványok is jók voltak, és a zseblámpás résznél egy időre el is akadtam. Pedig nem is volt bonyolult, és így utólag nem is értem, hogy miért nem vettem azt észre.
Szóval egy szó mint száz: ismét egy nagyszerű játékot alkottatok, és CSAK ÍGY TOVÁBB, PILCZ STUDIOS A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

Amúgy melyik volt az extra jelenet?
InsaneWizard77
Látogató
Látogató

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Apr. 18.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 22:11

Pirandello írta:
Szerencsére az előttem szóló(InsaneWizard77),a hangokat kifelejtette(miközben minden szavával egyetértek).Azt majd megdícsérem én!Az effektek szuperek!Nekem a panelszerelős a kedvencem.(nem kaphatom meg Mp3-ban?)A szinkronhangok is zseniálisak!Igazi átéléssel szólnak!Nagyon jól szórakoztam a játék alatt.Őszinte elismerésem!

Igaz-igaz! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin Pl. az elzárt résznél a "furcsa hangok" tényleg hatottak! Főként, hogy éjjel kettőkor játszottam vele.. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin Bár először megszokásból csak felirattal nyomtam végig, másodjára meghallgattam a szinkront is és kiemelném a főszereplőt, nagyon jól alakított!! Tehetséges szinkronszínész, tartsátok meg a jövőben is! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
simike47
simike47

Hozzászólások száma : 221
Registration date : 2008. Apr. 19.

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 19:47

Ja tényleg mikor szóltam az öcsémnek (nemrég tanult meg olvasi és már végig is vitte kis segitséggel az NQWS-t) annyira örült ő is.... meg én csak nehéz fokozaton játszottam rajta és vagy 10 perc volt mire a szakadékos részt átvittem. Mennyire örült neki mikor végig vittük A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin !!!
Köszönöm az ő nevében is Placyd A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink .

És mostmár mégnagyobb erővel fogom csinálni az én játékom, fél éve nem néztem bele A kísérlet - Második rész - Page 2 45456 ugyhogy majd még vissza kell szoknom az AGS-hez...
zombiman123
Látogató
Látogató

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Mar. 10.

TémanyitásTárgy: Kisérlet 2 rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 14:01

Nagyon tetszett nekem is bár eléggé nehéz volt! Minden elismerésem Playcyd-é!A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime

A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next