Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+17
aradirobert
MusicGirl
Rainse
rider17
mdenes96
Norbii
Batman
anwolosz
Jax
palpinty
TigerGirl
tarodid
daneeca
andriii
RoliX
placyd
akos
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-28, 09:09

Ehhh. Egy nagyon híres kalandjáték. A Lucas Arts készítette.És az AGS 3.2.1-ben még lehet olyan típusu játékot készíteni. Többet megtudsz róla itt
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-28, 07:39

TigerGirl írta:
RoliX írta:
Ja és spoiler azoknak akik még nem játszottak MI1-el...

Azért betehettél volna egy: ÓRIÁSI NAGY SPOILER!!! feliratot Kötetlen témák - Page 5 Kopfschuettel Akik még nem játszottak vele? Azoknak oda az öröm... Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad Na mind1 Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Sztem nem sokan vannak itt akik még nem játszottak a MI 1-el Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink

Az lehet, de én még azt se tudom, hogy miről van szó és mi ez a játék. Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-27, 21:58

RoliX írta:
Ja és spoiler azoknak akik még nem játszottak MI1-el...

Azért betehettél volna egy: ÓRIÁSI NAGY SPOILER!!! feliratot Kötetlen témák - Page 5 Kopfschuettel Akik még nem játszottak vele? Azoknak oda az öröm... Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad Na mind1 Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Sztem nem sokan vannak itt akik még nem játszottak a MI 1-el Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-27, 14:46

RoliX írta:
Egyszerű játékot könnyen lehet csinálni AGS-el, bonyolultabbhoz meg kell sok idő, meg utánanézés. Aztán még a rajzolásnál is elvéreznek csomóan, akik úgy gondolták, hogy tudnak tök jól rajzolni, csak az AGS-hez nem értenek...
Na de ha olyan sok sztoritok van, akkor dolgozzátok ki őket és küldjétek el nekem.

Ilyen jó walkthrough-ot még életemben nem láttam Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-27, 14:12

Ja és spoiler azoknak akik még nem játszottak MI1-el...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-27, 14:04

Ez se rossz:

Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 16:28

Egyszerű játékot könnyen lehet csinálni AGS-el, bonyolultabbhoz meg kell sok idő, meg utánanézés. Aztán még a rajzolásnál is elvéreznek csomóan, akik úgy gondolták, hogy tudnak tök jól rajzolni, csak az AGS-hez nem értenek...
Na de ha olyan sok sztoritok van, akkor dolgozzátok ki őket és küldjétek el nekem.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 15:40

TigerGirl írta:
Lehet augusztusban belekezdek egy játékba mert annyi jó sztorim van,de sajnos semmiben nem tudtam
eddig hasznosítani Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad AMS-el még nem próbálkoztam,de RPG Maker 2003-mal már van egy kisebb demóm Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Jaj nekem is egy csomó sztorim van Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile ,de sajnos minden ilyen történetből nem tudok játékot csinálni.
(Főleg azért, mert csomó időbe kerül és nekem egyáltalán nincs sok türelmem Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink , de sajna játékkészítéshez nagyon-nagyon sok türelem kell Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 12:40

Lehet augusztusban belekezdek egy játékba mert annyi jó sztorim van,de sajnos semmiben nem tudtam
eddig hasznosítani Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad AMS-el még nem próbálkoztam,de RPG Maker 2003-mal már van egy kisebb demóm Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 11:00

Hát igen, most egy ideje már nem raktam fel új videót, de szerencsére ez a 9 rész is már szinte sok egy kezdő játékhoz Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Dialogról nincs még szó a videókban, de arról van egy külön szöveges tutorial.
Na meg ha valami nem megy, akkor lehet kérdezni, mostanába van elég ember, aki válaszol. Igaz az olyan kérdéseket nem szeretjük, hogy "mondj el mindent részletesen", de a "hogy kell ezt?", "hogy kell azt?" kérdésekre sztem mindig gyorsan érkeztek a válaszok...
Na meg az olyan kérdéseket se szeretem, hogy "hogy kell jó hátteret rajzolni?", mert ez valahogy olyan, mint ha azt kérdeznék, hogy "hogy kell gyorsan futni?". Alap technikákat persze tudunk mondani, meg hogy mire kell figyelni, de aztán minden az embertől és a saját kitartásától, türelmétől, tehetségétől függ Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 10:29

Magam is úgy gondolom, hogy ha elolvastad az előzményt és rámentél a linkre, akkor épeszű normál embernek azonnal leesik, hogy mire céloztam. Nem hiszem, hogy ezt agyon kellene cifrázni szavakkal, hisz a link magáért beszél.
Valóban arra gondoltam, hogy ha tudni akarsz bánni az AGS-el, akkor nem csak a fórumon kell üldögélni és várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön, hanem tenni érte valamit. Pár évvel ezelőtt nem volt még magyar leírás az AGS-hez sehol, így nehezen lehetett megtanulni a programot (legalábbis angoltudás nélkül). Ma már nem egy tutorial készült hozzá magyar nyelven, RoliX feliratai meg önmagukban bőven elegek egy nagyon jó játék elkészítésére. Röviden szólva, most már csak az nem tud kalandjátékot csinálni aki nem akar.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 07:23

De végül is az idézetből kiderült daneeca szándéka (az AGS tutorialokkal) Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-26, 06:53

Aha.Értem.Legközelebb ha lehet egy kis szöveget is írjál daneeca ha lehet
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-25, 19:47

Arra, hogy itt a tutorial, megnézed, és már tudsz is játékot csinálni abból, ami most itt történt a fórumon. A CIA-s ügyre gondolok(t).
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-25, 19:41

daneeca írta:
TigerGirl írta:
Jól van csak vicceltem xĐ Nem rabolt el senkit sehová a CIA...legalábbis itt Nagyecseden nem xĐ Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Tényleg én ha tudnék bánni az AGS-el akkor csinálnék ebből egy játékot Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

http://www.amstudio.weboldala.net/articles.php?cat_id=3

Ezzel mire célzol daneeca?
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-25, 16:56

TigerGirl írta:
Jól van csak vicceltem xĐ Nem rabolt el senkit sehová a CIA...legalábbis itt Nagyecseden nem xĐ Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Tényleg én ha tudnék bánni az AGS-el akkor csinálnék ebből egy játékot Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

http://www.amstudio.weboldala.net/articles.php?cat_id=3
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-25, 09:34

RoliX írta:
TigerGirl írta:
RoliX írta:
Hajrá : P
Bár engem leginkább a játékkészítés topik lelkesít a legjobban, szeretek válaszolgatni a kérdésekre : P

Én imádok itt fecsegni xĐ Van hogy MSN előtt is egy nap 6 órákat ülök,mert egyszerűen nem bírom befogni az a nagy számat Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Újabban meg rászoktam az XD-re...lehet Facebook miatt Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

...és még hajnal 1-kor is fent vagy.. ejnye Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Hát na amúgy tegnap 2:30-ig gépeztem xĐ
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-25, 06:53

TigerGirl írta:
RoliX írta:
Hajrá : P
Bár engem leginkább a játékkészítés topik lelkesít a legjobban, szeretek válaszolgatni a kérdésekre : P

Én imádok itt fecsegni xĐ Van hogy MSN előtt is egy nap 6 órákat ülök,mert egyszerűen nem bírom befogni az a nagy számat Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Újabban meg rászoktam az XD-re...lehet Facebook miatt Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Én is szeretek itt csevegni Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin , de sztem ezzel mindenki így van Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 23:50

TigerGirl írta:
RoliX írta:
Hajrá : P
Bár engem leginkább a játékkészítés topik lelkesít a legjobban, szeretek válaszolgatni a kérdésekre : P

Én imádok itt fecsegni xĐ Van hogy MSN előtt is egy nap 6 órákat ülök,mert egyszerűen nem bírom befogni az a nagy számat Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Újabban meg rászoktam az XD-re...lehet Facebook miatt Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

...és még hajnal 1-kor is fent vagy.. ejnye Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 22:59

RoliX írta:
Hajrá : P
Bár engem leginkább a játékkészítés topik lelkesít a legjobban, szeretek válaszolgatni a kérdésekre : P

Én imádok itt fecsegni xĐ Van hogy MSN előtt is egy nap 6 órákat ülök,mert egyszerűen nem bírom befogni az a nagy számat Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Újabban meg rászoktam az XD-re...lehet Facebook miatt Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 22:07

Hajrá : P
Bár engem leginkább a játékkészítés topik lelkesít a legjobban, szeretek válaszolgatni a kérdésekre : P
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 21:42

andriii írta:
Hmm.Melyik utca,ker.,város,házszámban van a PS fórum? Mert beköltöznék.

Ez jó volt Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Én is beköltöznék xĐ Legalább vannak valakik akik feldobják a fórumot...most ez nem jobb,mitha kihalt lenne a fórum? Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 21:00

Hmm.Melyik utca,ker.,város,házszámban van a PS fórum? Mert beköltöznék.
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 18:29

Nem csak, minden hülyeségre írtok valamit. És már olyan mintha itt laknátok
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 16:51

tarodid írta:
Sztem lassan már itt laktok a Ps fórumon

Most miért? Az olyan rossz? Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 16:24

Sztem lassan már itt laktok a Ps fórumon
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 15:35

TigerGirl írta:
Jól van csak vicceltem xĐ Nem rabolt el senkit sehová a CIA...legalábbis itt Nagyecseden nem xĐ Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Tényleg én ha tudnék bánni az AGS-el akkor csinálnék ebből egy játékot Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Hát az egyszer biztos, hogy én is csinálnék ebből egy kalandjátékot Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 15:29

Jól van csak vicceltem xĐ Nem rabolt el senkit sehová a CIA...legalábbis itt Nagyecseden nem xĐ Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Tényleg én ha tudnék bánni az AGS-el akkor csinálnék ebből egy játékot Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-24, 07:45

Lehet, hogy a CIA kényszerített, hogy írd meg, hogy nem csinálhatunk több játékot? Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-23, 12:09

Ki tudja meddig.Lehet elmentek Amerikába erősítésért? Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question Kötetlen témák - Page 5 Icon_question
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-23, 11:43

Jax írta:
A hozzászólásaid alapján sem emlékszel semmire?

Visszaolvastam,de nem rémlik semmi...ezeket biztos,hogy én írtam,de nem rémlik semmi...na mindegy ami megtörtént az megtörtént...most itthon vagyok és csak ez számít Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-23, 09:33

A hozzászólásaid alapján sem emlékszel semmire?
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-23, 09:28

Jax írta:
Talán amnézia? Kötetlen témák - Page 5 Icon_question

Nem tudom...na mondegy biztos van valami oka hogy nem emlékszrk :S
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-22, 11:58

Talán amnézia? Kötetlen témák - Page 5 Icon_question
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 21:13

Jax írta:
Hú, ez már nagy megfélemlítés. Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale

Na a rendes beszédmódom visszajött,de nem tudom mi történt velem az elmúlt 1 napban O.O
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 19:15

Hú, ez már nagy megfélemlítés. Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: ITT A CIA!!!   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 18:49

Sziasztok

Én lenni itthon mostmár...én túlélni CIA!
CIA mondta,hogy ha ti nem fejezni be akkor kiltja a PilczStudios az inernetről...

Játékot nem szabad csinálni! Játék tilos! Ha ti csinál játék akkor CIA büntet ti!
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 11:29

Jó ötlet! Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 11:20

Inkább írjátok össze ezt a sok hozzászólást és csináljatok belőle egy kalandjátékot
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 10:52

Úgy látszik mindenkit elkapott a CIA. Kötetlen témák - Page 5 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-21, 07:56

Ez tényleg fura. Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_silent Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry Kötetlen témák - Page 5 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:33

Várjunk 1 picit Kötetlen témák - Page 5 Icon_scratch Kötetlen témák - Page 5 Icon_scratch Kötetlen témák - Page 5 Icon_scratch .Hiszen még élek.Na miindegy jó ez így.Akkor viszlát CIA, majd legközelebb átjöhetnének egy kis forró Teára.ÖÖÖ várjunk TigerGirl AZT MONDTA, HOGY AKKOR ÍR HA TÚLÉLIAKKOR LEHET HOGY NEM ÉLTE TÚL?EZ ITT A KÉRDÉS!
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:29

ÁÁÁ nem ezúttal a valóság történt meg velem higyjétek le3 és 1 pisztolygolyó tönkretette a gépem kameráját.Elraboltak Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale most eltaláltak.Viszlát világ kár hogy nem láttam a NK! teljes verziót.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:27

Én is Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:26

Ehh mint mondtam semmi sem igaz abból amit írtak az emberek.Mondjuk én kifejezetten jól szórakoztam.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:25

andriii írta:
Hello

Amit mondtam először csak hülyültem.De aztán megtörtént most már tényleg félek.Neeem, dehogy.Na RoliX,daneeca,playd mondjátok el az igazságot a többeknek is, hogy vége legyen ennek a rémüldözésnek.Lehet hogy jó viccnek tűnt, de lehet hogy valaki tényleg elhiszi.És most elmondom, hogy minden amit mondtam és daneeca,RoliX,és placyd mondott az puszta hazugság(ki hinné el ezt?)és én is hazudtam most is meg azelőtt is.És feltételezem TigerGirl és Jax is hazudott Huhh ez a kis vicc szinte olyan volt ,mint H.G.Wels : Világok harca rádiójátéka(egy híres rádiójáték amikor nem mondták be hogy ez egy rádiójáték, hogy olyan legyen mint egy valóságos történetk és mivel űrlényekkel volt kapcsolatban és akik nem a helyszínen éltek valósnak hitték és a világ minden pontján pánik tört ki és csak utána mondták le az igazat.) Nah remélem ezzel megszakítottam a rémüldözést.HA ESETLEG MÉGIS TAPASZTALOK VALAMIT AMI TÉNYLEG KÖZE LEHET EHEZ AKKOR ARRÓL VIDEÓT FOGOK KÉSZÍTENI ÉS ITT BEMUTATOM!!!

Andriii mindenki tudja, hogy csak hülyülünk Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:23

Tényleg csak álmainkban lesz ennek vége. Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_pale Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:22

Hello

Amit mondtam először csak hülyültem.De aztán megtörtént most már tényleg félek.Neeem, dehogy.Na RoliX,daneeca,playd mondjátok el az igazságot a többeknek is, hogy vége legyen ennek a rémüldözésnek.Lehet hogy jó viccnek tűnt, de lehet hogy valaki tényleg elhiszi.És most elmondom, hogy minden amit mondtam és daneeca,RoliX,és placyd mondott az puszta hazugság(ki hinné el ezt?)és én is hazudtam most is meg azelőtt is.És feltételezem TigerGirl és Jax is hazudott Huhh ez a kis vicc szinte olyan volt ,mint H.G.Wels : Világok harca rádiójátéka(egy híres rádiójáték amikor nem mondták be hogy ez egy rádiójáték, hogy olyan legyen mint egy valóságos történetk és mivel űrlényekkel volt kapcsolatban és akik nem a helyszínen éltek valósnak hitték és a világ minden pontján pánik tört ki és csak utána mondták le az igazat.) Nah remélem ezzel megszakítottam a rémüldözést.HA ESETLEG MÉGIS TAPASZTALOK VALAMIT AMI TÉNYLEG KÖZE LEHET EHEZ AKKOR ARRÓL VIDEÓT FOGOK KÉSZÍTENI ÉS ITT BEMUTATOM!!!
Vissza az elejére Go down
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:21

Jax írta:
Azaz még sincs minden rendben?

( Hát valami miatt vége lett a mondatnak NAGYON hirtelen Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink )
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2011-07-20, 20:18

Azaz még sincs minden rendben?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: