Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Norbi's quest 4

Go down 
+49
ati007
gabor45
Dávid
Rainse
danix98
s.csuli
andriii
Jax
Masa_Solo
akos
Batman
-rik Patrik
HomeGnome
samifiu
TigerGirl
RoliX
EPatrik
Norbee
aradirobert
Stein Péter
sdomi
Rajongó1.3
szabin96
barnabás
Roli
moddy2003
-Brushian-
GERY
kristi
tarodid
dj.attex
sipos.attila94
Achu
geri465
Pirandello
Kalyber Domos
Mitanni
csabi107
simike47
Norbii
Little Bean
daneeca
STRATomi
bence
palpinty
rider17
tomin
Bandi
placyd
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-09, 09:17

Szívemből beszéltél, RoliX. Ez pontosan így van...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-09, 09:00

Ki tudja hány rész lesz... Ha lennének támogatók, akkor sztem lehetne NQ8 is... De a szavak nem motiválják annyira placydot, amikor ugyanannyi erővel fizetős munkákat is csinálhat. Úgyhogy ha már senki nem támogatja tettekkel, csak szavakkal, akkor benne van a pakliban, hogy éveket kell várni a folytatásra. Feltéve hogy végleg abba nem marad a fejlesztés.
Ez nem zsarolás, hiszen tény, hogy az ember kifejezetten nagy lelkesedéssel képes csinálni jövedelmező dolgokat. Pl a nagyobb ingyenes projekteknél akár annyi adomány is jöhet, hogy az ember felmond az állásából és éjjel-nappal fejleszti a termékét. Ilyen az ad-block is. Ellenben ha mindig csak passzív lelkesedéssel fogadják a termékeit, akkor hamar beleun az egészbe. A szóbeli dicséretek is számítanak, de azokból nem lehet megélni.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-09, 06:41

Nekem úgy fáj, hogy több rész már nem lesz Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-08, 21:39

Szerintem is.Sőt ha elkészül a 4 és nem vesszük az egyéb részeket(NQ1.5,NQR,NWS) akkor pont meglesz a 4 rész ami a Monkey Island sorozatnál is van.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-08, 19:07

Hát igen, jó pár részt megért már Bartucz Norbert Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Sokak szemében felér egy Guybrush Threepwooddal Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-08, 19:04

andriii írta:
Gyorsan átrakom a Kisérlet 3-ban kezdett OFF beszélgetést ide mert itt nem OFF.Amúgy Jax ha a Norbi sorozat van megírva 7 részesre akkor a NK4 az utsó rész(NQ1,NQR,NQ1.5,NQ2,NQ3,NK4,NWS az összesen 7 játék).Persze ez egy másik szempontból van nézve.

Bocsi igazad van! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-08, 18:56

Nem mondtam, hogy biztos 7 részesre lenne megírva Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-07-08, 18:36

Gyorsan átrakom a Kisérlet 3-ban kezdett OFF beszélgetést ide mert itt nem OFF.Amúgy Jax ha a Norbi sorozat van megírva 7 részesre akkor a NK4 az utsó rész(NQ1,NQR,NQ1.5,NQ2,NQ3,NK4,NWS az összesen 7 játék).Persze ez egy másik szempontból van nézve.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-06-25, 08:56

Szerintem is!! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_bounce Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_bounce Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_bounce Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
Masa_Solo
Látogató
Látogató
Masa_Solo


Hozzászólások száma : 8
Age : 41
Registration date : 2009. Mar. 21.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-06-25, 07:36

Szerintem sokan nagyon várjuk! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-06-24, 16:49

Én már NAGYON VÁROM a teljes verziót!!!!
Vissza az elejére Go down
Masa_Solo
Látogató
Látogató
Masa_Solo


Hozzászólások száma : 8
Age : 41
Registration date : 2009. Mar. 21.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-04-02, 16:28

Sziasztok!

Placyd, nagyon jó lett az új Norbi játék demója. Alig várom a teljes játékot.
Nagyon tetszik a szinkron, a grafika. Ismerős arcokat is látok az első pályán. A transitban meg a metálos srác nagyon tuti, beleéli magát a zenehallgatásba. Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Nagyon jók a poénok is!

Köszönöm az új élményt. Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-26, 08:56

Norbee!
Szerintem, Placyd nem fog tudni pontos dátumot mondani, se kb.-t.
Tapasztalataimból beszélve nem hiszem, hogy akkorra kijönne. De ne aggódj, szerintem ez a "kis" csapat mindent belead, hogy minnél hamarabb jöhessen ki a következő, de szerintem most a K3-ra fektetik a hangsúlyt. Hidd el én is tűkön ülök, és várom a játékot, de "Türelem, rózsát terem!" ahogy a mondás tartja, és várjatok türelemmek fiúk! Nem jön ki hamarabb, ha minden második percben, kiírjátok, hogy "MIKOR LESZ MÁR KÉÉÉÉÉÉÉÉSZ????!!!" Szóval, csak türelem, csak türelem! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Norbee
Látogató
Látogató
Norbee


Hozzászólások száma : 3
Age : 31
Registration date : 2010. Dec. 27.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-25, 19:24

Szia Placyd!
Körül-belül mikorra várható a rendes NQ 4 kiadása?Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Előre is köszi válaszod,
Norbi
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-19, 16:50

Köszi, beleadtunk mindent Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-19, 10:22

Gratulálok!
Ez bizony ütős kis darab lett! Nem gondoltam, hogy ilyen magasságokba lehet eljutni a játékkészítésben! A grafika veri az összes általam ismert AGS játékot! A többi összetevőről már nem is beszélve!
Hihetetlenül ügyesek vagytok!
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-09, 18:44

Jaja! Mert így akik még nem vitték végig, azok most tudják! De nem baj, mindenki hibázhat! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-06, 17:49

akos írta:
Már megvan. Végig is vittem. És nagyon jó és vicces volt.Például amikor azt mondta a letört piszoárnak h élsz még? Meg amikor a wc n ülő embernek mondta h talán szorulás?Meg amikor azt mondta az örnek h lenyelte a processzort meg lehúzta a wc n meg hogy fél a repüléstől és a nagymamájával jött.Meg még a végén amikor norbi lazán kisétált a repülőbe az őr meg csak ott áll és azt mondja h a francba!

Nekem nagyon tetszett.Már várom a teljes részét.

Sztem odaírhattad volna hogy spoiler...mert ez az!!! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-06, 16:51

Már megvan. Végig is vittem. És nagyon jó és vicces volt.Például amikor azt mondta a letört piszoárnak h élsz még? Meg amikor a wc n ülő embernek mondta h talán szorulás?Meg amikor azt mondta az örnek h lenyelte a processzort meg lehúzta a wc n meg hogy fél a repüléstől és a nagymamájával jött.Meg még a végén amikor norbi lazán kisétált a repülőbe az őr meg csak ott áll és azt mondja h a francba!

Nekem nagyon tetszett.Már várom a teljes részét.
Vissza az elejére Go down
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-06, 16:45

akos írta:
Hello.Elakadtam az elején. xD

Nem tudom merre kell menni.Bármerre megyek mindig máshol jövök ki.Meg azt se tudom hogy ha ott vagyok azt honnan tudom.Valaki segítene??

körül kellene nézned alaposabban
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-06, 15:51

Hello.Elakadtam az elején. xD

Nem tudom merre kell menni.Bármerre megyek mindig máshol jövök ki.Meg azt se tudom hogy ha ott vagyok azt honnan tudom.Valaki segítene??
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-04, 16:51

RoliX írta:
Lehetne olyan, hogy az egyik karakter az pl erős és jobban tud mozgatni dolgokat, a másik karakter meg ügyesebb/okosabb, jobban ért a logikai dolgokhoz, stb.. És hogy a multiplayernek is értelme legyen, olyan feladványok kellenek, amihez 2 ember kell, pl ketten lehet csak elmozdítani valamit, vagy amíg az egyik meghúzza a kart, addig a másiknak meg kell néznie egy másik helyet, stb. A párbeszédek is lehetnek olyanok, hogy az egyik játékos pl nem szimpatikus valakinek és nem akar beszélni vele, a másikkal viszont kedvesebb és elmond neki dolgokat. Lehet olyan is, hogy egy tárgyat, vagy érdekes dolgot az egyik játékos nem vesz észre, a másik viszont igen. Szóval összességében a továbbjutáshoz hol az egyik játékosra van szükség, hol a másikra, néha pedig mindkettejükre. És tudniuk kell cserélgetni a tárgyakat egymás közt, pl ha én felveszek egy elemet, a haverom meg felvesz egy távirányítót, akkor csak úgy lehet kombinálni a kettőt, ha én odaadom neki az elemet, vagy ő adja nekem a távirányítót.

Én még nem láttam ilyen játékot(multiplayer point&click), de marha érdekes lehet. Viszont belefájdul a fejem, ha végiggondolom mennyi meló lehet összehozni egy ilyet...


A Portal 2 multija pont ugyanilyen. Bizonyos dolgokat az egyik karakter tud megcsinálni, másokat pedig a másik. És együtt van szükség mindkettejük erejére a pálya teljesítéséhez.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-04, 14:36

Lehetne olyan, hogy az egyik karakter az pl erős és jobban tud mozgatni dolgokat, a másik karakter meg ügyesebb/okosabb, jobban ért a logikai dolgokhoz, stb.. És hogy a multiplayernek is értelme legyen, olyan feladványok kellenek, amihez 2 ember kell, pl ketten lehet csak elmozdítani valamit, vagy amíg az egyik meghúzza a kart, addig a másiknak meg kell néznie egy másik helyet, stb. A párbeszédek is lehetnek olyanok, hogy az egyik játékos pl nem szimpatikus valakinek és nem akar beszélni vele, a másikkal viszont kedvesebb és elmond neki dolgokat. Lehet olyan is, hogy egy tárgyat, vagy érdekes dolgot az egyik játékos nem vesz észre, a másik viszont igen. Szóval összességében a továbbjutáshoz hol az egyik játékosra van szükség, hol a másikra, néha pedig mindkettejükre. És tudniuk kell cserélgetni a tárgyakat egymás közt, pl ha én felveszek egy elemet, a haverom meg felvesz egy távirányítót, akkor csak úgy lehet kombinálni a kettőt, ha én odaadom neki az elemet, vagy ő adja nekem a távirányítót.

Én még nem láttam ilyen játékot(multiplayer point&click), de marha érdekes lehet. Viszont belefájdul a fejem, ha végiggondolom mennyi meló lehet összehozni egy ilyet...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-04, 12:03

samifiu írta:
TigerGirl írta:
RoliX írta:
placyd írta:
Gondolkoztam már multiplayerben is, de az AGS még elég szegényes ezen a téren.

Pont most olvastam, hogy ha fejlődik a TCP/IP plugin és többen fogják használni, akkor nem kizárt, hogy bekerül az AGS motorba. De egyelőre még egy AGS-es multiplayer játék sincs és a plugin is valóban szegényes :/

Jólenne ha mindenki csinálna egy karaktert és a pályákon meg beszélgetnének xD! Barom jói lenne! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

azért ennél bonyolultabb lenne,mert a te megvalósításod az a chateléssel ér fel Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

Amúgy énsem gondoltam komolyan Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-03, 21:45

TigerGirl írta:
RoliX írta:
placyd írta:
Gondolkoztam már multiplayerben is, de az AGS még elég szegényes ezen a téren.

Pont most olvastam, hogy ha fejlődik a TCP/IP plugin és többen fogják használni, akkor nem kizárt, hogy bekerül az AGS motorba. De egyelőre még egy AGS-es multiplayer játék sincs és a plugin is valóban szegényes :/

Jólenne ha mindenki csinálna egy karaktert és a pályákon meg beszélgetnének xD! Barom jói lenne! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

azért ennél bonyolultabb lenne,mert a te megvalósításod az a chateléssel ér fel Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-02, 15:51

RoliX írta:
placyd írta:
Gondolkoztam már multiplayerben is, de az AGS még elég szegényes ezen a téren.

Pont most olvastam, hogy ha fejlődik a TCP/IP plugin és többen fogják használni, akkor nem kizárt, hogy bekerül az AGS motorba. De egyelőre még egy AGS-es multiplayer játék sincs és a plugin is valóban szegényes :/

Jólenne ha mindenki csinálna egy karaktert és a pályákon meg beszélgetnének xD! Barom jói lenne! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-02, 11:35

placyd írta:
Gondolkoztam már multiplayerben is, de az AGS még elég szegényes ezen a téren.

Pont most olvastam, hogy ha fejlődik a TCP/IP plugin és többen fogják használni, akkor nem kizárt, hogy bekerül az AGS motorba. De egyelőre még egy AGS-es multiplayer játék sincs és a plugin is valóban szegényes :/
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-02, 07:46

Gondolkoztam már multiplayerben is, de az AGS még elég szegényes ezen a téren.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-01, 21:14

RoliX írta:
placyd írta:

A teljes játékban még több technikai újdonság lesz, többek között: autóvezetés, bassguitar hero Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink

Hát ez nem hangzik rosszul Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Jó, hogy ennyi játékkal a hátad mögött is mindig tudsz újat mutatni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile

NQ MMO esetleg ? Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-03-01, 19:14

Végig vittem a NK4-et .A vége tetszett,mikor Norbi azt mondta,hogy: Szevasztok! A biztonsági őr :A francba!
Aztán Norbi lelépett.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 13:58

Hát ez a játék Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin eláltak a szavaim, nagyon jóóó. Placyd te nagyon értessz ahhoz hogy egy játék ha ugy van vicces ha ugy akkor komoly. Meg egyáltalán nem gond h lecseréltétek Norbit, fő hogy a modora ugyan olyan maradt Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 12:03

placyd írta:

A teljes játékban még több technikai újdonság lesz, többek között: autóvezetés, bassguitar hero Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink

Hát ez nem hangzik rosszul Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Jó, hogy ennyi játékkal a hátad mögött is mindig tudsz újat mutatni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
-rik Patrik
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 25
Registration date : 2010. Apr. 06.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 11:53

Nagyon jól sikerült a játék.Nagyon tetszett benne minden, főleg akkor amikor csináltam egy kis csínyt és akkor Norbi olyan viccesen nevetett, hogy még én is azon nevettem legalább 5 percig.Gratulálok!!!És nagyon várom a folytatását.Még egy kérdés:
Az első térképen nem a Kísérlet karakterei vannak a vészkijárat mellett ?
Vissza az elejére Go down
http://www.cod-ok.mlap.hu ez már nem CoD hanem egy Assault Cube
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 11:30

Nézz körül jobban, biztos találsz valami használható tárgyat.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 11:13

Rajongó1.3 írta:
Help !!

Az irodában mivel kell kilökni a kulcsot???

valami apró dologgal
Vissza az elejére Go down
Rajongó1.3
Látogató
Látogató
Rajongó1.3


Hozzászólások száma : 14
Age : 27
Registration date : 2010. Jul. 15.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 10:45

Help !!

Az irodában mivel kell kilökni a kulcsot???
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 10:12

samifiu írta:
HA
jól olvastam még anno... a demo az egy fejezetet foglal magában,de úgy
vesszük mégis egy játéknak számít és a maradék része pedig "kiegészítő"
mint pl a sims nevű játéksorozatnál is.
Nem számít külön játéknak, mivel ez egy demo (demonstráció, bemutató), tehát egy hosszabb játékból egy ízelítő. A teljes játék kétszer olyan hosszú lesz, mint a Norbi 3, ezt csak azért adtam ki, hogy lássátok, hogy készül...

RoliX írta:
Grafika
király mint mindig és persze a technikai újításokat is észrevettem,
amik miatt ma éjszaka nem fogok tudni aludni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
A teljes játékban még több technikai újdonság lesz, többek között: autóvezetés, bassguitar hero Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink

Little Bean írta:
Ja, és nálam is jelentkezett egy hiba: valamit szerencsétlenkedtem még
az elején az egyik liftnél, amikor Norbi átkerült valahova fölülre, a
baloldali részre, ahol szintén van egy liftajtó. Ott pedig egy kicsit
tudott sétálni, de aztán egy ponton mindig megállt.
Ez vicces, eredetileg tényleg fel lehetett menni a felső részre, de azt kivettem a játékból. Fogalmam sincs, hogy sikerült neked felmenni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

RoliX írta:
De valószínűleg nem véletlenül fejezetenként jelenik
meg a Labor és nem véletlenül csak Demo-ként jött ki a Norbi 4. Sajnos
placydnak nincs annyi szabadideje, amennyit itt sokan elvárnának tőle :/
De biztos vagyok benne, hogy szíve szerint már ő is rég kiadta volna a
teljes NQ4-et.
Ez így van, ha a Kísérletet egyben akartam volna kiadni, akkor még
mindig nem játszottatok volna vele, mert kb a felénél tartana a
fejlesztés. Csak jobb így, nem? Sajnos valóban nagyon kevés szabadidőm
van. De akkor teljes erőbedobással dolgozom a kalandokon.

palpinty írta:
Most már a Norbi's quest 4 magyarosítva lett Norbi kalandjai 4-re?
Igen, most már minden játékunk magyar címmel fog kijönni, végtére is magyar játékok Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 09:37

Mégiscsak kivittem! Nagyon jó lett! Harmadszorra is azt mondom, le a kalappal! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 09:21

És csak úgy megjegyzem, akár hiszitek akár nem, PONT a SZÜLETÉSNAPOMRA jött ki az NK4!! Köszönöm! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 09:20

Valaki nem tudna segíteni, elakadtam, amikor már kijátszottam a bandatagokat az elején. Amikor megkell tudni ki utazik ugyanazzal a géppel.
Amúgy minden elismerésem Placyd! A játék hangulatos, és egyszerűen imádom amikor olyan nagy szemeket mereszt. Kihitte volna, de belenyugodtam ebbe a karakterváltásba, mert egészen jól sikerült! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile És ami az irányítást illeti, LE A KALAPPAL! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 08:53

RoliX írta:
samifiu írta:
RoliX írta:
Az olvassel.txt-ben le van írva az irányítás, de magától értetődő, hogy azt senki nem olvassa el(magamból kiindulva) Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

Amúgy én nem gondolom, hogy túl könnyű volt, inkább túl rövid. De hát ezért "demo" ...
És ha valaki nem főállásban gyártja a játékokat, hanem egyéb munka mellett, szórakozásból, a többi hobbija mellett, akkor nem is lehet elvárni, hogy havonta kiadjon egy "2 cd-s" játékot. Egyébként is, placyd teljesen ingyen csinálja amit csinál. Több órányi ingyen szórakozást adott már nekünk a játékaival. Hát azt hiszem az ilyesmit megköszönni szokás... Soha nem fogom megérteni azokat, akik ehelyett idejönnek nagy arccal és elkezdik fikázni, hogy ez se jó, az se jó, 5/10...

én nem arcolni jöttem ide.nem értek az AGS-hez és megemlítettem azt hogy szeretem a pilcz studiost...jobban letudnak foglalni mint az ilyen újfajta játékok amik számomra már nagyon monotonok.
csak az előző játékaikhoz képest rövidebb lett. elmondtam egyfajta véleményt.

Elnézést a durva fogalmazásért... Nagyrészt egyetértek veled. Én is jobban szeretem, ha egy játék hosszabb és teljes történetet dolgoz fel. Ha azzal van vége, hogy "folytatjuk", akkor kicsit olyan, mint ha egy film felénél kikapcsolnák a tv-t. Míg ha rendes befejezés van, akkor olyan érzésem van, mint ha megnéztem volna egy jó filmet, sőt, mint ha részt is vettem volna benne Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Azért ez nagy különbség, szerintem.

De valószínűleg nem véletlenül fejezetenként jelenik meg a Labor és nem véletlenül csak Demo-ként jött ki a Norbi 4. Sajnos placydnak nincs annyi szabadideje, amennyit itt sokan elvárnának tőle :/ De biztos vagyok benne, hogy szíve szerint már ő is rég kiadta volna a teljes NQ4-et.

Így mindent összevetve inkább azt mondanám, hogy jó volt a NQ4, sajnos rövid volt nagyon, de várom a folytatást Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Az 5/10 értékelés kegyetlennek hangzik, főleg hogy pl az újságok csak a xar játékokat szokták ennyire értékelni.

Persze szólásszabadság van, meg a fórum azért van, hogy mindenki leírhassa a véleményét. Csak azt akartam kifejezni, hogy ha kapunk valakitől valamit, akkor talán illendőbb elsősorban a jó oldalát nézni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile

az itteni játékokhoz hasonlítottam,szerintem gondolhatod hogy melyik volt a 10es értékelésű játékuk.(NQ3)
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 08:35

Éjjeeeeen! Állatiak vagytok! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin Most rendeltem hozzá pizzát! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 08:29

Most már a Norbi's quest 4 magyarosítva lett Norbi kalandjai 4-re?

Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-27, 01:42

samifiu írta:
RoliX írta:
Az olvassel.txt-ben le van írva az irányítás, de magától értetődő, hogy azt senki nem olvassa el(magamból kiindulva) Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

Amúgy én nem gondolom, hogy túl könnyű volt, inkább túl rövid. De hát ezért "demo" ...
És ha valaki nem főállásban gyártja a játékokat, hanem egyéb munka mellett, szórakozásból, a többi hobbija mellett, akkor nem is lehet elvárni, hogy havonta kiadjon egy "2 cd-s" játékot. Egyébként is, placyd teljesen ingyen csinálja amit csinál. Több órányi ingyen szórakozást adott már nekünk a játékaival. Hát azt hiszem az ilyesmit megköszönni szokás... Soha nem fogom megérteni azokat, akik ehelyett idejönnek nagy arccal és elkezdik fikázni, hogy ez se jó, az se jó, 5/10...

én nem arcolni jöttem ide.nem értek az AGS-hez és megemlítettem azt hogy szeretem a pilcz studiost...jobban letudnak foglalni mint az ilyen újfajta játékok amik számomra már nagyon monotonok.
csak az előző játékaikhoz képest rövidebb lett. elmondtam egyfajta véleményt.

Elnézést a durva fogalmazásért... Nagyrészt egyetértek veled. Én is jobban szeretem, ha egy játék hosszabb és teljes történetet dolgoz fel. Ha azzal van vége, hogy "folytatjuk", akkor kicsit olyan, mint ha egy film felénél kikapcsolnák a tv-t. Míg ha rendes befejezés van, akkor olyan érzésem van, mint ha megnéztem volna egy jó filmet, sőt, mint ha részt is vettem volna benne Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Azért ez nagy különbség, szerintem.

De valószínűleg nem véletlenül fejezetenként jelenik meg a Labor és nem véletlenül csak Demo-ként jött ki a Norbi 4. Sajnos placydnak nincs annyi szabadideje, amennyit itt sokan elvárnának tőle :/ De biztos vagyok benne, hogy szíve szerint már ő is rég kiadta volna a teljes NQ4-et.

Így mindent összevetve inkább azt mondanám, hogy jó volt a NQ4, sajnos rövid volt nagyon, de várom a folytatást Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile Az 5/10 értékelés kegyetlennek hangzik, főleg hogy pl az újságok csak a xar játékokat szokták ennyire értékelni.

Persze szólásszabadság van, meg a fórum azért van, hogy mindenki leírhassa a véleményét. Csak azt akartam kifejezni, hogy ha kapunk valakitől valamit, akkor talán illendőbb elsősorban a jó oldalát nézni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 23:49

RoliX írta:
Az olvassel.txt-ben le van írva az irányítás, de magától értetődő, hogy azt senki nem olvassa el(magamból kiindulva) Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

Amúgy én nem gondolom, hogy túl könnyű volt, inkább túl rövid. De hát ezért "demo" ...
És ha valaki nem főállásban gyártja a játékokat, hanem egyéb munka mellett, szórakozásból, a többi hobbija mellett, akkor nem is lehet elvárni, hogy havonta kiadjon egy "2 cd-s" játékot. Egyébként is, placyd teljesen ingyen csinálja amit csinál. Több órányi ingyen szórakozást adott már nekünk a játékaival. Hát azt hiszem az ilyesmit megköszönni szokás... Soha nem fogom megérteni azokat, akik ehelyett idejönnek nagy arccal és elkezdik fikázni, hogy ez se jó, az se jó, 5/10...

én nem arcolni jöttem ide.nem értek az AGS-hez és megemlítettem azt hogy szeretem a pilcz studiost...jobban letudnak foglalni mint az ilyen újfajta játékok amik számomra már nagyon monotonok.
csak az előző játékaikhoz képest rövidebb lett. elmondtam egyfajta véleményt.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 23:24

Az olvassel.txt-ben le van írva az irányítás, de magától értetődő, hogy azt senki nem olvassa el(magamból kiindulva) Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin

Amúgy én nem gondolom, hogy túl könnyű volt, inkább túl rövid. De hát ezért "demo" ...
És ha valaki nem főállásban gyártja a játékokat, hanem egyéb munka mellett, szórakozásból, a többi hobbija mellett, akkor nem is lehet elvárni, hogy havonta kiadjon egy "2 cd-s" játékot. Egyébként is, placyd teljesen ingyen csinálja amit csinál. Több órányi ingyen szórakozást adott már nekünk a játékaival. Hát azt hiszem az ilyesmit megköszönni szokás... Soha nem fogom megérteni azokat, akik ehelyett idejönnek nagy arccal és elkezdik fikázni, hogy ez se jó, az se jó, 5/10...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 22:38

Na, én is végigvittem! Nagyon nagyon tetszett, bár meglepően rövid volt. Kicsit el is szontyolodtam, amiért ennyire rövid. Jó lett volna, ha még kétszer-háromszor ilyen hosszú lett volna.
Amikor elkezdődött a játék, nem is értettem, hogyan kell irányítani. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy lehet beszélni használni és megnézni. XD De onnantól kezdve magától ment minden. Valóban nem volt nehéz, bár egy-egy szituációban el kellett gondolkodnom. Nagyon tetszett a történet, a két bandatag, a biztonsági őr, a néni, fantasztikus! És persze az is nagyon tetszett, hogy eszméletlenül vicces, sokat nevettem rajta. Ja, és nálam is jelentkezett egy hiba: valamit szerencsétlenkedtem még az elején az egyik liftnél, amikor Norbi átkerült valahova fölülre, a baloldali részre, ahol szintén van egy liftajtó. Ott pedig egy kicsit tudott sétálni, de aztán egy ponton mindig megállt.
Szóval kíváncsian várom a folytatást, és remélem, mihamarabb elkészül.
Vissza az elejére Go down
barnabás
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló



Hozzászólások száma : 69
Age : 26
Registration date : 2009. Dec. 05.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 19:07

nagyon tetszett a játék, főleg a grafikája.
nem szoktam hozzá az új irányításhoz, de jó volt az is.
samifiu 2.hibája nálam is megvolt.
maga az egész játék elég humoros volt, a wc-s mozgások jók voltak.

összességében megérte várni a demora, és sok sikert a kísérlet 3-hot! Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 18:30

Az irányítás és az inventory teljesen a Monkey Island 3-at idézik. Aki gyakorlottabb kalandjátékos, annak nem túl nehéz megszokni Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_wink
Viszont az új Norbi külsőt annál nehezebben szoktam meg Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile

Grafika király mint mindig és persze a technikai újításokat is észrevettem, amik miatt ma éjszaka nem fogok tudni aludni(lelkes AGS felhasználóként rá kell jönnöm hogy lehet ilyeneket csinálni) Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_biggrin Az animációk is nagyon szépen ki lettek dolgozva, főleg a wc-s rész tetszett Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile

A sztori maga nagyon rövid, de amíg tartott a játék, addig kellemes volt Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile A feladványokra se lehet panasza senkinek, hogy túl nehéz.

Várom én is a folytatást.

placyd: parallax scrollingot én is teszek a játékomba, pár napja sikerült is beállítanom. úgy látom megelőztél ezzel a funkcióval és nem is akárhogy Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime2011-02-26, 18:20

külön kommentbe írom direkt a saját értékelésemet.

először is elmondom hogy szeretem a játékaitokat egytől egyig,mindet végig is vittem.

a játék demójáról:
HA jól olvastam még anno... a demo az egy fejezetet foglal magában,de úgy vesszük mégis egy játéknak számít és a maradék része pedig "kiegészítő" mint pl a sims nevű játéksorozatnál is.

negatívumok:
-néhány hiba,de ez könnyedén javítható.
-játék hosszúsága,sajnos számomra nagyon rövidre sikeredett,talán az NQ1-et tovább játszottam még évekkel ezelőtt,a mostani demot 20perc alatt végig vittem.Emiatt vagyok leginkább csalódott.
-játék bonyolultsága,feltűnően egyszerű volt a játék,régebbi részeken volt hogy 30perceket is töltöttem egy-egy feladványon.

pozitívumok:
+irányítás,tetszett az új megvalósítás...fő a változatosság!
+grafika,a karakterrajzán kívül mintha máshol is változott volna a grafika,mindenesetre nekem bejött.


összességében:

5/10

Az értékelésemtől függetlenül tetszett a munkátok,csak sajnos többet vártam Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_sad (IGEN,tudom hogy ez csak demo ami egy rövid kis ismertetőnek számít)

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Norbi's quest 4 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norbi's quest 4
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Norbi's quest 1,5
» Norbi's quest 3
» Norbi's quest 2
» Norbi's quest 1,6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Készülőfélben lévő játékok-
Ugrás: