Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 The dark trial demo

Go down 
+17
Jax
Batman
Kalyber
nagymarci
Joskapista
Mitanni
geri465
Kalyber Domos
Norbii
palpinty
tomin
Pirandello
simike47
Bandi
bence
daneeca
placyd
21 posters
SzerzőÜzenet
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-29, 17:06

TigerGirl írta:
Jax írta:
SIKERÜLT!! The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin
NAGYON JÓ JÁTÉK! The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile

Fogadom nem volt fent a Winrar The dark trial demo Icon_wink

A Winrar tényleg nincs meg The dark trial demo Icon_biggrin , de a Total Commander megvan (szerencsére) The dark trial demo Icon_smile
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-29, 14:41

Jax írta:
SIKERÜLT!! The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin
NAGYON JÓ JÁTÉK! The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile

Fogadom nem volt fent a Winrar The dark trial demo Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 14:21

SIKERÜLT!! The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_biggrin
NAGYON JÓ JÁTÉK! The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo 261945 The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 14:01

Köszi!! The dark trial demo Icon_biggrin The dark trial demo Icon_smile The dark trial demo Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 13:43

Nemtom milyen az a paint formátum...

1) Letöltöd a TDTD.rar-t az oldalról
2) Csinálsz valahol egy Dark Trial mappát
3) Total Commanderrel, vagy WinRarral megnyitot a TDTD.rar-t és átmásolod a tartalmát az új mappába
4) Futtatod a Dark Trial.exe -t

Semmi akadás, semmi probléma... Ha nem megy a kicsomagolás, frissítsd a winrart, vagy használj total commandert.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 11:09

Nekem paint formátumban hozta ki.
Vissza az elejére Go down
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 11:08

Jax írta:
Az a baj, hogy én nem tudom megnyitni ezt a játékot hiába töltöttem le (többször is The dark trial demo Icon_wink )
pedig nagyon szeretnék már vele játszani.
The dark trial demo Icon_sad The dark trial demo Icon_sad The dark trial demo Icon_sad


Várj egy percet, és tovább csomgolja magát. Nekem is várnom kellet, mire kibontotta.
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 09:50

Miért nem? Az előbb néztem meg, nekem tökéletesen működik. Lehet, hogy winrarod vagy winziped nincs fenn a gépeden és ezért nem tudod megnyitni.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2011-07-28, 09:32

Az a baj, hogy én nem tudom megnyitni ezt a játékot hiába töltöttem le (többször is The dark trial demo Icon_wink )
pedig nagyon szeretnék már vele játszani.
The dark trial demo Icon_sad The dark trial demo Icon_sad The dark trial demo Icon_sad
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2010-11-30, 15:17

Én is elakadtam.
Vissza az elejére Go down
Kalyber
Tag
Tag
Kalyber


Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2007. Nov. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-03-26, 10:50

Hóka!

Marci, jól látod a dolgokat. A játék már relatíve elég régen készült, és egy hét alatt dobtam össze. (Laci ezt megerősítheti, mert meglepetésként várta, mikor egyszer hazajött.)
Ebből kifolyólag persze telis-tele van szépséghibákkal. A dialógusok egyértelműen idétlenebbek a kelleténél, ezt mindig is javítani akartam. Egyet értek még a grafikai dolgokkal, a pixelvadászattal stb.
A lényeg, hogy egyszer neki kéne ülni, és egy második fejezet mellett ezt is rendesen átdolgozni.
Elárulom, hogy szabadidőmben újfent dolgozok egy játékon, ami régóta szívügyem. Sajnos nagyon lassan halad a Kalyber és egyéb munkáim, stb miatt, de bízok benne, hogy 2009 folyamán elkészül az első játszható fejezete.
Dark Triallal elég mostohán bántam azóta, hogy elkészült. Pedig többet érdemelne.
Mivel sok pozitív visszajelzést kaptam, ígérem, komolyabban gondolok most a projekt felmelegítésére! Ezúttal Lacival szorosabb koprodukcióban.
Vissza az elejére Go down
http://www.kalyberjoe.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-03-25, 21:36

Köszönjük ismét az építő kritikát! The dark trial demo Icon_smile
Roli nevében nem tudok szólni, de a folytatást együtt fogjuk csinálni, sőt ezt a részt is átdolgozzuk majd a teljes játékban (felhasználva a hasznos ötleteket The dark trial demo Icon_wink )
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
nagymarci
Látogató
Látogató
nagymarci


Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2009. Mar. 23.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: megmondós   The dark trial demo Icon_minitime2009-03-25, 17:22

És valóban, igazad van.
Na sikerült végigvinni, úgyhogy most szokásomhoz híven, kéretlenül
okoskodni fogok:
A játék nagyon pofás.
Mondjuk Rolitól ez valamilyen szinten azért el is várható.
A hátterek nagyon-nagyon szépek, és többnyire jól klappolnak a fotózott nyomatokkal.
A figurák kicsit túlságosan elütnek talán, de ennyi még belefér.
Persze hab volna a tortán, ha pályánként igazodnának kicsit színben a hátérhez (mondjuk a senki földjén mindenki lehetne kicsit fekete-fehérebb, a pokolban meg pirosabb, stb), de anélkül is rendben van minden. Kicsit zavaróbb a különbség Daemon és a főszereplő között.
A történetről sok mindent nem tudok mondani, kíváncsi vagyok hogyan folytatod, de leginkább a további pályák megjelenése érdekel, mert ezeket a háttereket öröm nézni.
A dialógok stílusán jó volna kicsit csiszolni, mert sokszor nagyon idétlenek.
De ez nem jelenti azt, hogy viccesek is. Néha CSAK idétlenek, ezt pedig megsínyli az egyébként adott hangulat. És hogy az első démon-szereplőt Daemon-nak hívják... Hát jaj The dark trial demo Icon_cyclops
Ahol igazán komoly bajok vannak azok a puzzle-ök.
Többnyire pixelvadászatot kell játszanunk, ami semmi esetben sem jó.
Ha a faág mögött például világosabb volna a háttér, akkor könnyebben észre lehetne venni, hogy különálló elemről van szó. Hogy találomra kell a háttérbe tökéletesen beleolvadó kőhalmokat piszkálni a fent említett bottal (úgy, hogy senki még csak nem is említi őket, vagy bármilyen követ a játék folyamán), az még egy fokkal rosszabb. A patkányfogás forszára rá lehet ugyan jönni, de csakis véletlenül (Mikor a kút megjegyzést tesz az egyik alternatív megoldásunkra, az a játék egyik csúcspontja:D ). A jelszó megkérdezésére pedig csak akkor jöttem rá (persze erre is véletlenül), mikor már az összes egyéb lehetséges dolgot kipróbáltam. Ennyire nem kézenfekvő.
Már várom a folytatást, és jó lenne, ha ti, tesók megint kollaborálnátok, hogy a játék többi része ne csak szép, de szórakoztató is legyen.
Vissza az elejére Go down
http://nagymarci.deviantart.com/
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-03-25, 07:16

Több kőhalom is van The dark trial demo Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
nagymarci
Látogató
Látogató
nagymarci


Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2009. Mar. 23.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-03-25, 00:39

Most néztem a leírást és elvileg piszkálni kellene a kőhalmot a bottal.
Ugye a kaputól balra van a kőhalom, piszkálom is azzal a hülye bottal, de nem talál benne érdekes darabot, bármit is csináljak.
Vissza az elejére Go down
http://nagymarci.deviantart.com/
Joskapista
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 13
Age : 36
Registration date : 2009. Feb. 15.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-02-15, 15:49

Köszi, így már sikerült végigvinnem. Jól el volt rejtve! Ha egyszer befejeznétek ezt a játékot, szerintem változtassátok meg benne az ágas feladatot, mert az igazi pixelvadászat volt még akkor is, amikor már tudtam, hogy hol kell keresni!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-02-15, 13:06

A legelső pályán a középső fán van egy kiálló ág. Ha ráviszed az egeret, akkor ki is írja felül, hogy "ág".
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Joskapista
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 13
Age : 36
Registration date : 2009. Feb. 15.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2009-02-15, 12:40

Nekem ebben a játékban nagyon jól jönne egy kis segítség. Megnéztem a walktrút, de nem sokra mentem vele: a kulcsot kéne megszereznem, de azt a rohadt ágat sehogy se találom! A menny kapujánál 3 fa van, az elsőre azt mondja, "inkább ne", a többinél meg még azt se, csak nem csinál semmit. A démonos résznél ugyebár egyszerűen csak "fák" vannak, azokra megint csak azt mondja, "inkább ne". A pokol kapujánál meg csak egy fa van, arra meg azt mondja, "jobb ezektől távol maradni". Akkor most honnan hajlandó ágat törni?!
Egyébként alapból nem értem, miért nem mindegy neki, melyik fárol tör le egy nyamvadt ágat, meg egyáltalán, miért fél egy FÁTÓL?! De amúgy minek is neki az az ág, amikor ott egy kard az oldalán, azt kéne használnia, simán lepiszkálná vele a kulcsot!

Ui.: Amúgy tetszik a játék, szépen van megrajzolva, meg minden, csak az őrületbe kerget, hogy egy hülye ág miatt nem tudok továbbjutni.
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-10-23, 08:18

én is ha ez ilyen király a teljes milyen király lesz
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-10-23, 08:10

Én még nem próbáltam ki, majd inkább a teljes részét fogom. Egyébként, még fogalmam sincs, hogy ez milyen játék, de el tudom képzelni, mert ide írtak egy pár hozzászólást. The dark trial demo Icon_smile A teljes részét, azt várom!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-10-23, 06:34

ez nagyon király játék The dark trial demo Icon_exclaim
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-09-01, 11:24

jaja tényleg hajrá Roli!!!!
Vissza az elejére Go down
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-08-10, 19:24

Sirály hogy akiről szól az egész az szerepel a Kalyber Joe-ban és nem is kis konfriktust idéz elő
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-05-03, 08:04

Úgybezony! Hajrá Roli! The dark trial demo Icon_smile
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-05-01, 20:12

HAJRÁ ROLI!!!The dark trial demo Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-05-01, 06:49

Nekem is tetszik.Már nagyon várom a teljes verzióját.Hajrá PilczStudios! The dark trial demo Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-27, 15:17

Igazad van!
lehet, hogy még gondollkoznom kellene rajta.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-27, 12:52

Nekem tetszik ez a játék. sztem ötletes az egész. 3 pályából áll ez a játék és gondolom ezért tettek bele ilyen nehéz dolgokat, h az amber ne 1 nap alatt játsza végig és akkor ennyi volt a demo.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-26, 19:19

Én se nagyon.
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-26, 19:07

nekem ez a játék a Norbi 3 után rögtön személyes kedvenc, de ettől
függetlenül elég hasonló érzések kerülgetnek vele kapcsolatban, mint
Pirandellot. tetszik a zene, a grafika gyönyörű, de nem igazodok nagyon
el ebben a világban.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-26, 18:53

Hát én segíteni akarok annak a hallott gyereknek!!The dark trial demo Confused
Sajnos naon beleélem magam ezekbe a játékokba:conf:
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-26, 18:48

Bocs,de nekem nem nagyon jön be ez a sztory!The dark trial demo Icon_redface Nem szívesen játszom a "túlvilággal".És én is elakadtam benne többször is,mert a valóságtól túlságosan is elrugaszkodottnak találom pl:A kulccsal történő repülőpatkány fogást.Erre sosem jöttem volna rá magamtól.Csak úgy tudnám végigjátszani,ha gépiesen,mindent mindennel próbálnék kombinálni és egy ilyen,hosszúnak igérkező játéknál ez részemről esélytelen.The dark trial demo Icon_cry (a faágat még a leírás alapján is alig találtam meg:oops: )Viszont a zenétől futkosott a hátamon a hideg és gondolom ez is volt a cél.Viszont ebben a légkörben én nem szívesen időzök...
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-04-25, 16:56

Grafika jó ötlet jó beszólások jók.


Na ennyi jó után legyen egykis rossz is:

elakadtam de ne mondjátok el senkinek:evilg:

De ha akartok help me:slee:
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-30, 19:09

Már kezdem is-->The dark trial demo 895808 The dark trial demo Icon_redface The dark trial demo Icon_redface (szégyelni magam)
amúgymeg én tökéletesen bízok benne. Ha a demo így sikerült akkor a rendes is tök jó lesz.
bízom benne (de azér figy, mondd má meg hol lax hadd nézzem miócsinálsz majd ha szerkeszted a játékot, nemám nekem elcseszel valamit The dark trial demo Icon_biggrin:D:D:D:D )
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-29, 21:08

naaaaaah!!!!!
enyire nem biztok Roliban???? srácok szégyeljétek magatokat... The dark trial demo Suspect
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-29, 16:20

jó gondoltam The dark trial demo Icon_biggrin bocs
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 25
Registration date : 2008. Jan. 11.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-28, 20:19

Azt gondoltam, h nem 1 100 méteres folyosóxDxD Csak kérdeztem...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-28, 16:20

Sztem lesznek új szereplők, amúgy meg a Norbi összes részét egyedül kell végigvinni. Vagy ha úgy érted h bárki más aki nem veled van csak egy sima karakter a játékban akkor elég butaságot kérdeztél (h szépen fejezzem ki magam) mert biztos nem annyi lesz, hogy végigmész egy 100méteres folyosón és vége
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 25
Registration date : 2008. Jan. 11.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-23, 19:13

Öhh, lesznek majd új szereplők? Mert ha ilyen hosszú lesz, akkor csak ketten bolyonganak a pokolban, sztem kicsit uncsi. Vagyis nem uncsi, csak értitek...
Szóval, lesznek majd új szereplők?
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2008-01-23, 13:52

Nah most nézem h ide még senki nem írt. Akkor én írok. őő... Ez egy tök király játék. Tetszik nagy a megrajzolása meg az egész ötlet. Kíváncsi vagyok milyen lesz a teljes majd. Az egy tök király pont h a Daemon a végén mégiscsak velünkjön a pokolba The dark trial demo Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime2007-12-29, 14:03

The dark trial (TDT)
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





The dark trial demo Empty
TémanyitásTárgy: Re: The dark trial demo   The dark trial demo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The dark trial demo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The dark trial
» Norbi's quest 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: