Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Norbi's quest 3

Go down 
+58
farhátcsapata2
Masa_Solo
RoliX
AdventureForever
aradirobert
akos
EPatrik
GERY
nancy
Ricoka10
Living Angel
Croissant
GeryG
szabin96
TigerGirl
-rik Patrik
totbalazs
barnabás
gergo98
Pen
-Brushian-
Brush
Roli
Sumak4ever
lddani
tarodid
moddy2003
Stein Péter
nagymarci
Levi
norbi133
Achu
geri465
sipsand
Kalyber Domos
speedy
Mitanni
felhő
blade36
kando777
Bazs
rannek
DDanee
Norbii
Buldozerjoe
vegita24
Little Bean
Pirandello
simike47
szilard
daneeca
nozsemi
rider17
Bandi
tomin
palpinty
bence
placyd
62 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Levi
Látogató
Látogató
Levi


Hozzászólások száma : 3
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 08.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2009-02-13, 17:47

Kösz.Most már sikerült végigvinnem
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2009-02-11, 15:07

Menj a VC-hez és zárd a csávóra a kallantyút.Ezután szoritsd be a késsel utána menj a házhoz és hallgatózz egy kicsit.

Azt hiszem igy kell de nem biztos mert már régen játszottam vele.Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Levi
Látogató
Látogató
Levi


Hozzászólások száma : 3
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 08.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2009-02-11, 14:02

Ok köszi. eljutottam a tanyára betudok menni a házba elcsaltam a retro csávót de a punk-ot nemtom hogy kell?
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2009-02-08, 11:21

A téglák segítségével. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink Viszont a kutyának kell szerezni valami kaját. A Hot Dog standnál talán találsz valami kaját, és találsz valamit amivel ki tudod szedni. Utána oda kell a kutyának adni, de nem fogja elfogadni. Menj a csöveshez, akit már megmérgeztél, és a szemétdombban nézz körül jól. Ott találsz valamit, amire harapni fog a kutya. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
Levi
Látogató
Látogató
Levi


Hozzászólások száma : 3
Age : 26
Registration date : 2009. Feb. 08.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2009-02-08, 08:19

Hogy kell bemenni a wizard klubba?
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-15, 18:37

Na! Szó szerint így kell beszélniük:

Norbi: Elkérhetem az üveget?
Srác: Minek az neked?
Norbi: A csapos bízott meg, hogy szedjem össze.
Srác: Mi vagy te? Pincér?
Norbi: Valami olyasmi.
Srác: Akkor gondolom az üvegbetét árát is megkapjuk.
Norbi: Ö... Hát persze!
Srác: Akkor tudod mit? Add ide előre!
Norbi: Hát majd a pénztárból kell kivenni...
Srác: Akkor vedd ki!
Norbi: De hát...
Srác: Ha megkapjuk a harminc forintot, akkor viheted felőlem.
Norbi: Ok.

És adj neki a pénzből; ami a táskádban található Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_bounce
Na! Remélem most már menni fog, mert nem akarok már ennyit segíteni; főleg úgy, hogy nem rávezetlek Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_clown Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
norbi133
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 5
Age : 29
Registration date : 2008. Nov. 13.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-15, 15:51

értem és köszi:D
csak még se megy:((
a pár a játékgép mellet nem akarja ideadni az üveget sehogy se:(
hogyan tudnám megszerezni??Norbi's quest 3 - Page 7 Confused
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-15, 14:36

1. sörösüveg:
Kérdd el a srácoktól, amikor legelőször lejöttél a koncertre. Akik máris elkezdtek beszélgetni, amikor lejöttél...

2. sörösüveg:
A lépcső mellett; a punkok közelébe van.

3. sörösüveg:
A kukába nézz bele, és ott találsz egy üres sörösüveget.

4. sörösüveg:
A Rock klubban, a büfében az asztal alatt. Ahol az egyik punk halálra itta magát. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin

5. sörösüveg:
A játszó embernél, a büfében, aki beszélget a barátnőjével. Attól próbáld rávenni az embert, hogy adja neked. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink

6. sörösüveg:
Kint; amikor bejössz a Rock klubba, ott áll egy részeg; azt próbáld rávenni, hogy adja neked az üveget. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink

Bocs placyd, hogy ez nem rávezetésnek néz ki, de nem tudtam jobban kifejezni magam. Sorry. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_rolleyes Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
norbi133
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 5
Age : 29
Registration date : 2008. Nov. 13.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-15, 13:33

hello!
elakadtam az nq3 ban...sajnos
az elején amikor a sörösüvegeket kell összegyűjteni és odaaddi a csaposnak és ad érte sört és a sauruszos tag beenged a próbatereme.
csak 5 sörösüveget találtam és teljesen elakadtam:(
tudnátok segíteni??
előre is köszi!
sziasztok
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-03, 17:13

Jól kibelezték. Azt hittem, hogy Norbi sírva fakad, vagy könnyezni kezd a szeme. Pl. így: Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_sad De nem lett semmi, csak sajnálta nagyon.
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-03, 17:02

ja a repülő virsli nekem is nagyon tetszett.csak a Marsal-t sajnálom nagyon:(
Vissza az elejére Go down
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 30
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-03, 16:25

Értékelés: Ez a játék volt az eddigi legszuperebb, és legizgalmasabb! Grat a játékhoz. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink Az a rész tetszett benne a legjobban, amikor Norbit leütik Zsolti irodájában, és fölébred egy tanyavilágban. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin És azt a Marsal-t jól kibelezték. Mitanni, az a rész tényleg nagyon jó: Mintha egy virsli kirepült volna innen. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin Az nagyon király.
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-01, 11:35

De benne van ez a karakter is, csak egy másik végigjátszásban. Mellékesen megemlítem, hogy az a valódi végigjátszás, mivel a Norbi 4 onnan fog folytatódni.
A karakterek között meg jó sok karakter nincs még fent, nem csak a tagbaszakadt kopasz.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-11-01, 10:21

Nah, újra végigvittem, jó volt elmerülni a játékban. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile És a vicceken majdnem halálra röhögtem magam. Ezen nagyon röhögtem: amikor Norbi a horgászbottal kihalász egy jó nagy szaftos virslit, és akkor odahívja a Hot Dog-os és mondja:
Hot Dog-os: Te is láttad ezt, fiam?
Norbi: Én nem láttam semmit.
Hot Dog-os: Mintha egy virsli kirepült volna innen. (XD)
Norbi: Ne haragudjon, de volt már orvosnál?
Hot Dog-os: Nem vagyok bolond, megesküdnék rá. Biztos nem láttad?
Norbi: Nem én. Repülő virsli, micsoda baromság.

Hát ez a rész nagyon cool. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin Nagyon jó lett... De én ezt a képet nem értem:
Norbi's quest 3 - Page 7 04e

Nos, ebben a részben én ezt a karaktert nem láttam. Ugye úgy volt vége, hogy Norbi eljutott a Rock klubhoz, aztán Zolinak magyarázkodott, meg mondta, hogy Szurdi vett magának egy sportkocsit, és elutazott. Akkor most Norbi is utána megy? Vagy hogy van? Mert én ezt nem értem. És Placyd, csak az én gépemmel van baj, vagy ez a karakter tényleg nem szerepel a NQ3-ban? És szerintem egy karaktert kihagytál Placyd! Amikor odaadjuk a tagnak a processzort (annak a tagnak, aki le akarta lőni Norbit, ilyen erős, kövér ember), elkezd lövöldözni a keménykötésű alak, akinek mennie kellett, hogy kinyissa a másik bandatagnak a budi ajtaját. XD Utána Norbi visszaér a klubba, és kék dzsekis ruha van rajta. Azt nem kellene berakni a karakterek köze?
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
vegita24
Látogató
Látogató
vegita24


Hozzászólások száma : 9
Age : 31
Registration date : 2008. Feb. 08.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-28, 12:59

na én leszedem ujra már kivagyok készülve hogy nem tudom ki játcani majd segiteek ha el akadok:D
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-27, 18:33

Mitanni írta:
Sajna nem emlékszem a kérdésre. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_cry Placyd! Te talán tudod, és jó lenne, ha megmondanád, vagy az első, vagy a második kérdést, mert szerintem ezt te tudod, mivel a te játékod. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile Valami ilyesmi a kérdés:

Van nálam egy hatlövetű 3 éles, és 3 hosszú töltényű nem tudom mi XD
Mennyit kell lőnöm, hogy legalább egy élest ellőjek?

Bár, nem hiszem, hogy pontos a kérdés, hisz nem tudom fejből, de valami ilyesmit kérdez, de lehet, hogy nem 1 élest, hanem 1 hosszút kell lőni!

Egyébként, ez a második kérdés. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_surprised
nem 3 hosszú hanem három vak de egyépként négyet kell ellőnöd Norbi's quest 3 - Page 7 261945
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-26, 07:18

Sajna nem emlékszem a kérdésre. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_cry Placyd! Te talán tudod, és jó lenne, ha megmondanád, vagy az első, vagy a második kérdést, mert szerintem ezt te tudod, mivel a te játékod. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile Valami ilyesmi a kérdés:

Van nálam egy hatlövetű 3 éles, és 3 hosszú töltényű nem tudom mi XD
Mennyit kell lőnöm, hogy legalább egy élest ellőjek?

Bár, nem hiszem, hogy pontos a kérdés, hisz nem tudom fejből, de valami ilyesmit kérdez, de lehet, hogy nem 1 élest, hanem 1 hosszút kell lőni!

Egyébként, ez a második kérdés. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_surprised
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-25, 20:15

Valahogy nem emlékszem egyik kérdésre sem. Talán tudnék segíteni, ha pontosan elmondanád, hogy mi a feladat...
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-25, 17:04

Nah, elkezdtem újra a játékot, mert már régen vittem végig. Nos; elakadtam. Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_sad Ott akadtam el, hogy ugye megmérgeztem a csövest, eljutottam a Wizard Klub-ig, be is tudok menni, de egyszerűen nem értem, hogy mi a fenét kérdez a Főnök. Ugye két lehetőségem van, mindkettőt elhasználtam, és ugye szegény Norbit lelőtték. Norbi's quest 3 - Page 7 Affraid

Tehát, kérnék egy kis segítséget, mert tovább kellene küszködnöm akkor. XD Bár én nem nagyon akarok. Norbi's quest 3 - Page 7 556192

Még egyszer.

Tudom, hogy már végigvittem, de újra végig akarom, mert nem tudom magam elfoglalni mással Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-22, 12:38

szerintem is nekem ez a kedvencem
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-10-21, 14:07

ez király játék Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-16, 16:00

Nem sikerül, vagy mi van, sipsand?
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-09, 18:08

Először próbálj a HotDogos-tól ellopni egy virslit, azt próbáld neki odaadni, utána a szemétdombban nézz körül Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
sipsand
Látogató
Látogató
sipsand


Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 07.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-09, 16:21

Hogy kell a kutyának kaját szerezni?
Vissza az elejére Go down
sipsand
Látogató
Látogató
sipsand


Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 07.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-08, 13:24

Köszönöm a segítséget. Sikerült.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-08, 06:37

Gyanús elem lehet még a punkok söre. Ja és minden bizonyítékról ki kell kérdezni a punkokat, hogy tudnak-e valamit, majd utána Zolinak elmesélni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
sipsand
Látogató
Látogató
sipsand


Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 07.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-07, 17:57

Ja igen a féknyomokat is megtaláltam. De még mindig azt írja ki.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-07, 17:14

Minden nyomot meg kell találni, ami arra utal, hogy hogyan lopták el az erősítőt. Nézz körül jobban pl. az utcán.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
sipsand
Látogató
Látogató
sipsand


Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 07.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-07, 16:55

Sziasztok.

Az lenne a problémám hogy már az elején elakadtam.Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_redface Felvettem egy törött lábat és pénzt, beszéltem a punkokkal, felfedeztem a karton dobozt és a dobos sráccal is beszéltem, de nem enged tovább lépni. Valami olyasmit mond hogy még nem gyűjtött elég bizonyítékot.
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-05, 13:48

Gondolkodj, hogy Norbi milyen éles tárggyal tudná magáról leszedni a kötelet. Ha már esetleg kiszabadultál a kötélből, akkor próbálj jól körülnézni Norbival Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-04, 18:13

Tudom má én is tapasztaltam hogy így kell néha megoldani már kijátszottam
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-02, 20:55

Ne csak a kézzel kattintgass dolgokra. A szemmel nézd is meg. Hátha valami eszébe jut Norbinak ha jobban megnézi Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-02, 15:23

Amúgy sztem a 3. a legjobb
Vissza az elejére Go down
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-09-02, 15:21

Nem tudja vki hogy kell kiszabadulni a tanyán?Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_question
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-16, 14:26

Ha ez jó rávezetésnek akkor én mondom hogy nemcsak horászással lehet átkutatni egy szemétdombot.
Sok szerencsét!Norbi's quest 3 - Page 7 125639
Vissza az elejére Go down
speedy
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 32
Registration date : 2008. Aug. 16.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-16, 13:41

Sziasztok ma kezdtem el játszani és elakadtam látttam ehhez pont nincs végig játszás és hátha tudtok segíteni. Na szóval elakadtam ott hogy wisky megvna a csövinek és oda is adtam meg a kaját is és egyszerüen nemtudok semmti cisnálni ébren van még és nem engedi hogy hogrgásszak légyszi segítsetek!!Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_cry Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-06, 14:10

Jó emlékeztetőt írtam placyd?Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_question Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_question Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_question
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-06, 12:21

Marsal 2001-2006

Azt hiszem, hogy 2001-től volt a Marsal és szegény Norbit sajnálom, hogy így végződött! Nem is tudtam, hogy a Marsalt igazából szétszedték, de Norbi nem annyira tudott bosszút állni. Valószínűleg nem tudta, hogy mit csináljon, de nem tudom, hogy szerzett még egy erősítőt. Ám, de mikor végülis sikerült Norbinak szerezni egy másik erősítőt, a dobos "Barcsi Zoltán" kilépett. Úgy tűnik az új erősítőnek nem volt sok dolga. De Norbi valószínűleg még emlékezett a Marsal erősítőjére, és nagyon hiányzik neki máig is. Köszönjük Marsal, hogy ilyen jó voltál Norbinak; felhőtlenül játszhatott kedvenc basszgitárján, de természetesen a Marsalnak köszönheti mindezt. Én is Norbi helyében bosszút álltam volna, de én se jártam volna jobban, mint Norbi. Norbi nevében köszönöm Marsal, hogy vele lehettél. Nem tudtam, hogy így fog végződni, de ki tudta volna! Ez csak egy kis emlékeztető a Marsalról, akit Norbi nagyon is szeretett. Ámen Marsal, szerettünk! Norbi is szeretett! Viszontlátásra Marsal, köszöni Norbi több ezer ember, és Én, hogy te itt lehettél! Szurdi is gratulált a sok sikeres koncertnek, Norbi pedig Neked, erősítő!

"Ez, amit most írtam, ez egy emlékeztető a Marsalról, ami megtörtént igazából; ámen"
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-06, 12:05

Jah, pedig jól elverte! Bár ha ez megtörtént volna igazából az a punk már réges régen meghalt volna.
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-06, 10:30

Nem, Norbi nem vert punkot Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink A játékokban sok megtörtént esemény van, mint pl. az erősítő eltűnése, de azért alkotói szabadság is létezik Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-08-06, 08:59

Ez a Norbi's Quest könnyű volt, bár ott akadtam el egy keveset, hogy az a dagadt fickó nem engedett hátra. De mikor Norbi valami ilyesmit mondott, hogy "Valamit ki kéne találni, hogy menjek hátra", és akkor mikor szereztem sört, akkor tettem bele egy kis moslékot a piszoárból a sörbe! A csávó abban a pillanatban elkezdett folyni a szájából a moslék!Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin Fúj de undorító!Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile Hát de így járt!Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_tongue De placyd! Az tényleg megtörtént igazából, hogy norbi megverte azt a punkot, aki ott állt az útban és nem akart félre menni? Utoljára akkorát behúz neki, hogy elrepül, aztán meg tiszta véres. Jól elverte!Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-23, 07:23

Nem biztos, hogy a bejáraton át kell távozni az üveggel Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
vegita24
Látogató
Látogató
vegita24


Hozzászólások száma : 9
Age : 31
Registration date : 2008. Feb. 08.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-22, 17:58

en meg mindig el vagyok akadva nem tom hogy kell ki hozni a piat help lecci
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-21, 08:11

Tervbe van véve, hogy a régi részekhez csinálunk szinkront, de ez még a jövő zenéje.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-14, 12:27

Szerintem így is élvezhető, igaz h a szinkron nagyot dob a játékon de ez a játék már szinkron náélkül is nagyon jóó.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
felhő
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 6
Age : 24
Registration date : 2008. Jun. 27.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Gáz   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-12, 18:11

Úgy lenne jobb hogyha lenne ben szinkron
Vissza az elejére Go down
http://tasitrio.eoldal.hu
blade36
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 30
Registration date : 2008. Jun. 15.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-07-01, 12:54

JAJA a 3. a legjobb
Vissza az elejére Go down
kando777
Látogató
Látogató
kando777


Hozzászólások száma : 10
Age : 44
Registration date : 2008. May. 26.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-06-29, 18:44

Yee, megvan 1-től 4-ig a befejezés, már csak a másik kettőre vagyok kíváncsi Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin

Nekem a 3-as tetszik a legjobban :P Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.k777.freeweb.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-06-28, 20:40

Szerintem ez direkt van így. Véletlenül csak nem állították át.
Vissza az elejére Go down
kando777
Látogató
Látogató
kando777


Hozzászólások száma : 10
Age : 44
Registration date : 2008. May. 26.

Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime2008-06-28, 18:47

Igen, igy volt, mert utána már el tudtam venni amit kell a kutyának, a szemétkupacból Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_smile

Amúgy nem tudom, bug-e vagy direkt van igy, de mikor Norbi barátunk felébred a fészerben, nincs semmi ikon, amig ki nem szabadul (se mentés, se exit, táska meg ugye nincs, mert elvették a cuccait..)

Egész jó ez a sztori Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_biggrin Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_wink


Little Bean írta:
A csöves nem csak akkor fekszik ki, miután már a kutyának odaadod a virslit? Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_question
Vissza az elejére Go down
http://www.k777.freeweb.hu
Ajánlott tartalom





Norbi's quest 3 - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 3   Norbi's quest 3 - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norbi's quest 3
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Norbi's quest
» Norbi's quest 2
» Norbi's quest Remake
» Norbi's quest 1,6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: