Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Melyik játékunkat várod legjobban?

Go down 
+16
Stein Péter
Brush
rrroobbbiii
Achu
geri465
Mitanni
Norbii
simike47
Bandi
tomin
rider17
daneeca
Little Bean
palpinty
atti90
placyd
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Melyik játékunkat várod legjobban?
Norbi's quest 4
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap56%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 56% [ 92 ]
A cég
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap4%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Norbi's quest 1,6
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap14%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 23 ]
A csöves sztorija
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap16%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 16% [ 26 ]
The dark trial
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap4%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Börtönös quest
Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_lcap6%Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 10 ]
Összes szavazat : 163
 

SzerzőÜzenet
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 14:51

Figyelj, a NQ-játékokban a gondolkodás garantált... Az elakadás is.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-04-25, 14:20

Én igazság szerint a nq folytatólagos részeit várom.
ezek közül is az NQ4-et, és remélem sokat fogok rajta gondolkodni.ű


Ezen azt értem, hogy szeretnék elakadni minimum 5-napra.
(szeretem a fejtőrőket és FANTASZTIKUSAN JÓ KALAND JÁTÉKOKAT és erre pont alkalmas az NQ)
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-22, 17:22

Nem is montam h én ezentúl szinkronizáló leszek. Csak montam h ha én az lennék biztos lelkesebb lennék. Tudom, hogy vannak mások akik könnyebben és joban megoldják ezt. És bocs hogy rosszul tudtm h a szájmozgás vagy a szonkron készül-e el előbb.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-22, 16:48

But, hidjétek el hogy Placyd környezetébben is vannak jelentkezök és annyi karakter meg nincs hogy létszámhiányban szenvednének, ráadásul szerintem szinte mindig a szájmozgás készül el hamarabb...
bár tapasztalat nélkül mondom ezt...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-21, 17:39

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin jah
és mindenki csinálna kb 3 példányt, és azok közül is kitudja a legjobb hangsúlyút választani
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-21, 17:36

Szerintem se lenne sok hiba benne,pláne ha minnél többen jelentkeznének szinkronhangnak és a megfelelőt meg placyd kiválasztaná Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-21, 15:58

Szerintem nem igazán lehet benne hiba ha a szinkron előbb elkészül mint a karakter szájmozgása, mer akkor a karakter száját gyártjuk a szinkronra. sztem így nemsok hiba lehet benne
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-21, 15:01

csak bajos.. fennáll a kockázat, hogy valami nem jön ki jól, egyéb problémák. ok, sokmindent lehet orvosolni jó programokkal, de lehetnek hibát "táv-szinkronizálás"ban és akkor ezt újra felmondani, újra elküldeni, hopp van itt még 1 hiba, stb... ...meg persze az összhang és a jó hangulat, ha közösen szinkronizálnak az emberek. az sokkal jobbá teszi.Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin

am én nem lennék szinkron hang. nemtom, miért.. ne is kérdezzétek...XD:sick:
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-21, 14:21

Ez egy jó ötlet Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-20, 15:57

szerintem mindenki szivesen lenne Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin végülis igaz, megoldható ígyis: placyd elmondja mit vegyünk fel (ezt egy sima hangrögzítőn is megtehetjük ami alapból a gépen van) és átküldjük neki az összes hanganyagot. A többit ő elintézi Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-20, 11:44

Ez igy van,amúgy én is szivesen lennék szinkronhang Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-20, 07:17

Nem kell szegedinek lenni ahoz, hogy valaki szinkronizáljon Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-19, 18:34

Én is lennék szinkronhang ha Szeged nem lenne tőlem száz kilómeterre.


A hozzászólást placyd összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-02-20, 07:16-kor.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-19, 17:31

jah ha szegedi lennék én tuti lennék szinkron hang Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin dekirály lenne a saját hangomat hallani még egy sima mellékszereplőbl is Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-19, 08:21

Én itt a Norbi's Quest 4-re szavaztam, de ha jobban belegondolok, jobban szeretném ha előbb inkább az 1,6 jönne ki. Valahogy nem szeretem a befejezetlen, lyukas történeteket.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-18, 17:04

Az jó lenne Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_exclaim Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-18, 17:02

A Norbi's quest 4 mindenképpen, a többi még kérdéses, ugyanis a tapasztalatok alapján nagyon lassan halad a szinkron. Ha találok lelkesebb embereket, akik felveszik max egy hét alatt a szinkront, akkor talán a többi is Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-18, 11:06

Szerintem mindegyik. Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
atti90
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 33
Registration date : 2008. Feb. 18.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: tervezett norbi játékok   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2008-02-18, 11:01

nem tudjátok mejik lessz szinkronizálva
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime2007-12-29, 14:12

Melyik játékunkat várod legjobban?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik játékunkat várod legjobban?   Melyik játékunkat várod legjobban? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melyik játékunkat várod legjobban?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Szavazások-
Ugrás: