Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ötletek, javaslatok

Go down 
+18
andriii
Stein Péter
tarodid
Pirandello
Norbii
simike47
Little Bean
ATI Radeon (Dreamgames)
rozi
zseleman
Roli
daneeca
tomin
rider17
bence
palpinty
Bandi
placyd
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ádám2311
Látogató
Látogató
Ádám2311


Hozzászólások száma : 14
Age : 22
Registration date : 2014. Apr. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2014-10-26, 20:45

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy újjá kéne rajzolni a rock klubb termeit bügé stb...
Ezt én szivesen vállalom a próbaterem már kész is van ha gondoljátok és jó ötlet megcsinálom!
Vissza az elejére Go down
Check900
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 54
Registration date : 2014. Apr. 14.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2014-04-14, 14:52

Régebben fenn voltak régi tervek meg rajzok pl: Peti Quest.
Meg a játékok zenéi. Van esély hogy ezek felkerüljenek az oldalra?
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-07-08, 10:54

RoliX ezt nem tudtam...azt hittem csak az oldalon van angolul Ötletek, javaslatok Icon_sad
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-07-06, 20:03

TigerGirl írta:
Sztem minden Pilcz játékot meg kellene jelentetni angolul is Ötletek, javaslatok Icon_wink Mert biztos nagy siker lenne külföldön is Ötletek, javaslatok Icon_smile

http://www.bigbluecup.com/games.php?action=search&sterm=pilcz+studios&submit=Search%21

NQ Remake, NQ3 és NQ4 kivételével mind megvan.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-07-06, 19:24

Sztem minden Pilcz játékot meg kellene jelentetni angolul is Ötletek, javaslatok Icon_wink Mert biztos nagy siker lenne külföldön is Ötletek, javaslatok Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-04-22, 10:10

placyd írta:
Hát sajnos a pályázat már nem aktuális, mivel volt egy nyertes, de vele megbeszéltük, hogy a Norbi 4 után foglalkozunk majd vele. De semmiképp se hagyd abba a történetírást, azzal semmit se vesztesz. Felhasználhatod esetleg egy saját játékra, vagy találsz valakit, aki segít neked megvalósítani. Vagy akár önálló történetként (játék nélkül) is megjelentheted.

Rendben.Kár érte, de majd a saját játékomhoz megprobálom átírni.Viszont akkor nem a pályázatra, hanem csak úgy ötletként elmondanám az alapsztorit:Norbi lát egy éjszakai járőr állást 1 hétre 300000Ft-ért a Dracul kastélyban Romániában. Fel is hívja az állásadót persze rögtön felveszik.Még mondok 1 közmondást erre:Ami túl szép, hogy igaz legyen az valószínűleg nem az.Norbival fog történni egy két természetfeletti dolog Ötletek, javaslatok Icon_wink . Remélem ötletnek nem rossz.

Ui.: Mivel nyerte meg a versenyt a nyertes??? Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-04-22, 07:46

Hát sajnos a pályázat már nem aktuális, mivel volt egy nyertes, de vele megbeszéltük, hogy a Norbi 4 után foglalkozunk majd vele. De semmiképp se hagyd abba a történetírást, azzal semmit se vesztesz. Felhasználhatod esetleg egy saját játékra, vagy találsz valakit, aki segít neked megvalósítani. Vagy akár önálló történetként (játék nélkül) is megjelentheted.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2011-04-21, 17:52

daneeca írta:
Jólvan akkor elkanyarodok a hibáktól Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
Van egy kis javaslatom egy új játékhoz (mivel én úgyse tudnám megcsinálni:D). Az lenne a címe h:
Norbi Halloween
Nah ennek az lenne a lényege h elmegy Norbi helovinezni és kéreget cukorkát a házakból (szal lahat menni egy utcán és pár házhoz kopogni ahonnan mondanak bezsólásokat avgy megkínálnak cukorral amit lehet használni majd vmire. És odakerül egy bazinagy házhoz (vmi szellemház féléhez) amihez bekopog de senki enm nyit ajtót ezér bemegy. becsukódik az ajtó mögötte és ott mindenféle bonyadalomba keveredik Ötletek, javaslatok Icon_biggrin és itt hasznát veszi a cukroknak h kijuthasson. és akkor h vannak szellemek de norbi nem veszi észre. és pl lemegy az alaksorba és bemegy egy szobába ahol ilyen kínzókamra van. és megszólal norbi: hmm, tágas kis szerelőműhely. és a végén kikeül és nem is veszi észre h végig különbféle szellemi dolgokkal találkozott a házban.

Nah ez egy kis alap ötlet, mivel új vagyok a fórumon. Vhogy akkor jutott eszembe mikor a huggom ilyesztegetni akart a nappaliban és én közbe gondolkodtam a norbin Ötletek, javaslatok Icon_biggrin

Najó ez egy 3 éves hozzászólás, de én is 1 Norbi Halloween Special játékot akartam beküldeni egy pályázatra. Ami pontossabn ez lenne (ismét idézek):"Mivel sokan hiányolni fogják az eddigi Norbi karaktert, ezért pályázatot hirdetünk egy új Norbi játék megírására. Egy részletesen megírt sztorit várunk feladványokkal, egyéb ötletekkel a pilczstudios@citromail.hu email címre.
A legjobb ötletből az író közreműködésével egy új játékot fogunk készíteni a régi Norbi karakter főszereplésével." El is kezdtem a megírását a játék sztorijának és feladványainak csak mert sokáig semmi nem történt vele azt hittem, hogy vége van a pályázatnak.Így abbahagytam a megírást.Aztán 2 évvel később regeltem a fórumra és megláttam daneeca hozzászólását így fejembe vettem, hogy megírom ezt.
Egyébként a sztori nem érinti a halloweeni cukorszedést csak az egyik jó öreg rémszörnyfajnak a vezérét. Rávezetésként: hasonlít a vérvarkasokra.Tulajdonképpen azt akartam kérdezni, hogy még folytassam az írást és küldjem be vagy felejtsem el Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question


Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-22, 08:42

Mindegyik az Ötletek, javaslatok Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Win 7?   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-20, 14:10

Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question Ötletek, javaslatok Icon_question LESZ VALAMIKOR WIN 7-ES JÁTÉK?????????Ötletek, javaslatok Icon_scratch Ötletek, javaslatok Icon_scratch Ötletek, javaslatok Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-08, 06:57

Szerény véleményem szerint egy ilyen aláírás elég zavaró. Alig lehet megkülönböztetni a hozzászólástól.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-05, 20:34

De elvileg lehet szabályozni, hogy mekkora legyen a max mérete az aláírásnak nem? Mert egy ilyen phpBB-s alapú fórumon egyszer csökkentenem kellett a képem méretét az aláírásban mert nem engedte betenni.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-05, 17:34

Az nagyon durva Ötletek, javaslatok Icon_biggrin xD Ezen jót nevettem placyd Ötletek, javaslatok Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-05, 07:01

Letiltottam, mióta valaki berakott egy 1024x768-as képet és az megjelent minden hozzászólásában Ötletek, javaslatok Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-04, 22:24

Miért nem látszódik az aláírásom?
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2010-02-04, 22:22

...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2009-01-15, 16:41

Kösz Ötletek, javaslatok Icon_smile
Majd még meglátom... lehet hogyha kész a HJ akkor megnézem milyen tutorialt tudnék én írni.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2009-01-15, 07:40

Igen, jó lenne fejleszteni néha a honlapot is, csak nekem meg egyre kevesebb időm van Ötletek, javaslatok Icon_sad
De ha van kedved, te is írhatsz tutorialokat, már eléggé profi vagy hozzá Ötletek, javaslatok Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2009-01-14, 17:01

Arra gondoltam, hogy lehetne a közeljövőben egy újabb Segédlet a játékkészítéshez. Például menü szerkesztése. Mert aki így belekezd az úgy csinálja, hogy rögtön benne vannak a játékban. De ez csak egy tipp.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-31, 22:38

Én jelenleg egy helyesírási hibát szeretnék csak bejelenteni ami szinte alig észrevehető ugyanis csupán egy betű maradt ki egy szóbol. A Norbi filesban a Norbi 3-nál az van írva, hogy "Utazára készen" . Nem olyan hatalmas hiba, hogy rögtön javítani kéne csak úgy feltűnt...
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-05, 16:53

Óóó... reméltem nem veszitek észre Ötletek, javaslatok Icon_biggrin:D de majd ezt a teljesben javítom Ötletek, javaslatok Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-04, 11:04

Csak elfelejtettél az autóknak visszapillantó tükröket rajzolni...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-04, 09:07

Természetesen használtam egy olyan képet amin egy fényképezett trabant volt. és aról másoltam h élethű legyen.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-03, 20:49

Én a fele angolt az angol játékaimból tanultam meg.
Ez is naon jó.
már mindegyiknek legalább a felét megértem.
Ja és mostanában sok haveromnak megtetszett az NQ.
Sokan még most is killódnak vele.
Tetszik nekik az hogy csak kicsike rávezetést adok nekik, azzal elvannak egy darabig.

És danecca:
Nem hitték el, hogy egy veled korabeli fiú ilyen jó kaland játékot tud csinálni. Várják a HJ folytatását.
Ezt ne vedd sértésnek de elhaltak a trabanton, mert nagyon be jön nekik.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-03, 17:04

Norbii írta:
csatornába nem mászunk gumicsizma,és patkányírtó nélkül! Ötletek, javaslatok 436925

Ezmost nekem is szólhatott volna? Ötletek, javaslatok Icon_biggrin mert a HJ-ban Diával az nélkül megyünk a csatornába Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-03, 16:50

Pirandello írta:
Én azt javaslom,legyen a játékokban egy kis tanulnivaló...
Ez tényleg jó ötlet, nekem is volt már sok ilyen élményem, hogy egy játékban látottak hatására jobban utánanéztem a dolgoknak, és ez nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-02, 18:57

csatornába nem mászunk gumicsizma,és patkányírtó nélkül! Ötletek, javaslatok 436925
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-02, 16:09

Én azt javaslom,legyen a játékokban egy kis tanulnivaló...Elmondom mire gondolok!A Tomb Raider-ben történt velem,hogy ráléptem a Midas szobor letört tenyerébe...akkor még nem ismertem a legendáját.A játék hatására néztem utána a történetnek...Máig emlegetem a storit...szerintem egy ilyen betét segít halhatatlanná tenni a játékokat.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-02, 06:39

Hát az tényleg nagyon hosszú.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-01, 20:34

Ötletek, javaslatok 556192 Mint az NQ3!!!Ötletek, javaslatok Icon_eek
kössz az infót.
(Húú de várom)
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-01, 14:27

Idézet :
Télleg,mikor készül el?

Mivel kb olyan husszú lesz mint az NQ3 ezért sokára.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-05-01, 09:04

placyd írta:
Szerintem inkább nektek van olyan sok ötletetek, hogy simán ti is csinálhatnátok belőle játékokat Ötletek, javaslatok Icon_wink

Naná! de én csak azokat az ötleteket mondom amit jómagam nem szándékozom megcsinálni, így is sok ötletem marad (talán tul sok).
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-30, 19:42

Télleg,mikor készül el?
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-30, 19:14

lesznek még mókás szereplők Ötletek, javaslatok Icon_biggrin:D elég jól haladok vele. nagy segítség az a +2 tag. na de ide inkább ötletet írjunk Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-30, 19:11

a HJ-t már nagyon várom!Dia nagyon jól lett megcsinálva,és persze a többi szereplő is!
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-30, 19:10

Hát nekem előbb s HJ-t kell befejeznem Ötletek, javaslatok Icon_biggrin aztán még egy gordana kiegészítés és jönnek az új dolgok
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-29, 14:53

Szerintem inkább nektek van olyan sok ötletetek, hogy simán ti is csinálhatnátok belőle játékokat Ötletek, javaslatok Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-29, 12:26

Ennyi ötletből placyd egy egész rakás játékot csinálhat.Ötletek, javaslatok Icon_smile
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 21:28

hmm.. mi is volt az a régi film? Kígyók Szigete, vagy valami ilyesmi.. ezek a hozzászólások nekem azt a hangulatot hozták meg. bár az egy nagyon gyenge film volt mind technikailag és rendezésileg, de játékban ez más. horrorjáték.. magyar..O_O öröm az ilyet kivárni.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 20:43

Nem nem nem
Lesz egy rakat melékszereplö akik sorra véresebbnél-véresebb modon meghalnak egy más után, és már csak te maradtál... Ötletek, javaslatok 881501
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 18:59

Nem, nem, nem Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
nemjó. ez így nem lehet. ezzel cseszik el a horrorokat. Ha beleszeret a szörny akkor nem lesz horroros. esetleg elrabolja h majd megegye. Addig bekötözi a spájba Ötletek, javaslatok Icon_biggrin és még vmi
nem szabad aszörnyet teljes egészében mutatni, ha mutatják akkor már mindenki tudja h néz ki és nem lesz rejtéjek és érdekes h mikre képes még. sok filmnél először nem mutatják azt a film végére meg az egészet mutatják. de ha egyáltalán nem mutatják egéészen akkor rejtélyesebb marad és izgalmasabb. Nocsak.. milyen szakértő vok Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 18:29

Nem NEm nEm!!!Ötletek, javaslatok 556192
A csajt megszereti a szörny minden intró videó ags:
Aztán aszörny elmegy kajáéÖtletek, javaslatok Icon_porc addig a nő meg akar szökni 70-69
máá nincs sok idő hátra mer jön mindjá a szörny, viszont a hapsi visszajön
féhallottan de mondja hogy kill the monster and a nő még utoljára megcsókolja a szét...asszott fejű embert és elkapja a szörny vírusát és így lesz 3. rész.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 18:18

oks Ötletek, javaslatok Icon_biggrin:D
nah szal. a túlélők egy csaj meg egy fiú akik a végén smárolnak h legyen má benne vmi. és őő... mondjuk a csajt elkapja egy szörny a mocsárból akit már legyőzöttnek hittek és akkor a csávesz csodálkozik egy sort és vége Ötletek, javaslatok Icon_biggrin:D és akkor jöhet a második rész Ötletek, javaslatok Icon_biggrin najó ezt megin filmesen képzeltem el, de így jön az ichlet. na most meek kajálni Ötletek, javaslatok Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 18:14

húú Daneeca naon interesting (érdekes) folytasd.
A Mocsár ahol a helyszín MOCSÁR.
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-28, 18:11

nekem egy horrorisztukus helyet ahol emberek tűnnek el aztán pár fiatal oda kerül és kiderítik a dolgokat és a felük eltűnik (akár meg is hal Ötletek, javaslatok Icon_biggrin ) és akkor a végén 1 vagy max 2 ember túléli... najó, ez inkább filmnek lenne jó Ötletek, javaslatok Icon_biggrin de azért játéknak se rossz Ötletek, javaslatok Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-27, 15:18

MOCSÁR!!!
Nekem egy sötét veszélyes helyet jelent.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-27, 11:09

Szerintem is! Nagyon várom már!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-26, 19:23

Igen nagyon jónak ígérkezik.Ötletek, javaslatok Icon_smile
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-26, 18:24

A cime alapján nagyon jónak igérkezik:)
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime2008-04-26, 14:28

A mocsár elég hátborzongtató cím.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, javaslatok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: