Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Norbi's quest 4

Go down 
+49
ati007
gabor45
Dávid
Rainse
danix98
s.csuli
andriii
Jax
Masa_Solo
akos
Batman
-rik Patrik
HomeGnome
samifiu
TigerGirl
RoliX
EPatrik
Norbee
aradirobert
Stein Péter
sdomi
Rajongó1.3
szabin96
barnabás
Roli
moddy2003
-Brushian-
GERY
kristi
tarodid
dj.attex
sipos.attila94
Achu
geri465
Pirandello
Kalyber Domos
Mitanni
csabi107
simike47
Norbii
Little Bean
daneeca
STRATomi
bence
palpinty
rider17
tomin
Bandi
placyd
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-11-11, 08:54

vajon hogy nézhet ki maiami? Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_bounce Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_bounce Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-15, 07:09

placyd írta:
A kísérlet első része is le lett fordítva és 2-es pontszámot adtak rá az 5-ből, mert túl nehéznek találták...
A második rész értékelésére már nem is vették a fáradságot, így gondolhatod, hogy annak a fordítását nem is fogom erőltetni.
De RoliX, ha bevállalod a maradék rész lefordítását, annak örülnék Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink

Persze, hogy bevállalom Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Elküldheted, ami már kész van, aztán folytatgatom. Címem: feher.roli@gmail.com
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-12, 20:17

placyd írta:
A kísérlet első része is le lett fordítva és 2-es pontszámot adtak rá az 5-ből, mert túl nehéznek találták...
A második rész értékelésére már nem is vették a fáradságot, így gondolhatod, hogy annak a fordítását nem is fogom erőltetni.
De RoliX, ha bevállalod a maradék rész lefordítását, annak örülnék Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink

Tényleg? Pffff.... Igaz voltak benne nehéz feladványok na de ezért kettest adni az ötből???? Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-12, 17:37

A kísérlet első része is le lett fordítva és 2-es pontszámot adtak rá az 5-ből, mert túl nehéznek találták...
A második rész értékelésére már nem is vették a fáradságot, így gondolhatod, hogy annak a fordítását nem is fogom erőltetni.
De RoliX, ha bevállalod a maradék rész lefordítását, annak örülnék Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: válasz   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-12, 17:33

RoliX írta:
Nekem fura, hogy miért nem beszélnek róla annyit, mint pl a Ben Jordanről. Lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem a grafika az egyik legszebb az AGS játékok között és a feladványok is elég ötletesek. Szeretem a Ben Jordant, de azért annak a grafikája nem említhető egy lapon a NQ-el, de valahogy mégis nyerte a díjakat. BJ1-2 esetében még azt se mondanám, hogy olyan nagyon ötletes lenne a sztori, de ez mégse zavart senkit. (3-8ig már elég jók lettek a sztorik, de azért egy 5DAS-el nem ér fel).
Azért kíváncsi lennék, hogy egy NQ3-hoz mit szólnának külföldön, mert igaz vannak benne magyaroknak szóló motívumok, de mégis elég hosszú és jól felépített a sztorija ahhoz, hogy top AGS játékok között lehessen.
Én szívesen folytatnám a fordítást. Játékot készíteni nincs kedvem, de fordítással el lennék egy darabig.

Lehetséges, hogy első látásra nem találják elég érdekesnek a NQ sztroiját. Talán a Kísérlet jobban felkeltené az érdeklődésüket! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-12, 10:05

Nekem fura, hogy miért nem beszélnek róla annyit, mint pl a Ben Jordanről. Lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem a grafika az egyik legszebb az AGS játékok között és a feladványok is elég ötletesek. Szeretem a Ben Jordant, de azért annak a grafikája nem említhető egy lapon a NQ-el, de valahogy mégis nyerte a díjakat. BJ1-2 esetében még azt se mondanám, hogy olyan nagyon ötletes lenne a sztori, de ez mégse zavart senkit. (3-8ig már elég jók lettek a sztorik, de azért egy 5DAS-el nem ér fel).
Azért kíváncsi lennék, hogy egy NQ3-hoz mit szólnának külföldön, mert igaz vannak benne magyaroknak szóló motívumok, de mégis elég hosszú és jól felépített a sztorija ahhoz, hogy top AGS játékok között lehessen.
Én szívesen folytatnám a fordítást. Játékot készíteni nincs kedvem, de fordítással el lennék egy darabig.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-12, 08:54

Persze, az AGS honlapján van is fent pár rész angolul. A remake és a 3 fordítása is elég jól áll, de lelkesedés miatt abbahagytam egy éve.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: kérdés   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-09-11, 18:17

placyd írta:
Nem árulom el, de aki sokat olvas, talán rájön Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink

Tényleg régebben terveztétek, hogy angol nyelven is próbáljátok terjeszteni a Norbi's Questet. Nos azóta lett valami eredménye a dolognak? Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-28, 15:33

Nem árulom el, de aki sokat olvas, talán rájön Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-28, 11:00

placyd írta:
A szőke srác nem, de még van egy Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink

A virágos inges kalapos hapsi? Ő honnan való?
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-27, 20:44

Fúú rohadt jó lett. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin A szőke srác nagyon odavág. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-27, 18:55

Hát ez nagyon nagy! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-27, 14:16

A szőke srác nem, de még van egy Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-26, 22:42

Kay, Hurley és David Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin ah nagyon jó. És a szőke srác jobb oldalon? Ő új vagy szintén egy utalás?
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
HomeGnome
Látogató
Látogató
HomeGnome


Hozzászólások száma : 11
Age : 46
Registration date : 2010. Apr. 17.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-24, 17:47

Huhh, ez tök jó lesz, hajrá! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://jatekfejlesztes.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-23, 07:20

palpinty írta:
David is ott van a Kísérletből Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Igen ő is ott van Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile , de ő már a demo-ban is szerepelt... Azt hiszem Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-23, 04:29

David is ott van a Kísérletből Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-22, 19:31

Jax írta:
Nekem Yorn Kayrah Xemovrah (a Kalyber Joe-ból) tünt fel a bal oldal első soraiból... Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Remélem nem tévedtem Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin

Amúgy, a kép zseniális! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Türelmetlenül várom a kalandjátékot!!! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-22, 19:29

Nekem Yorn Kayrah Xemovrah (a Kalyber Joe-ból) tünt fel a bal oldal első soraiból... Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Remélem nem tévedtem Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-22, 18:08

Nem, őt is most rajzoltam a többivel együtt. Habár ő volt az első, lehet, hogy fejlődtem közben Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
samifiu
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2011. Feb. 26.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-22, 18:00

lost-os csávó bal oldalt befigyel Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
am az előtte levő szöszi kitűnik nekem...valami régebbi projectből van esetleg?csakmert a többi mintha jobban meglenne rajzolva
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-22, 17:58

Na, ahogy ígértem, rakok fel egy képet a játékból:
Norbi's quest 4 - Page 2 Plane
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-18, 13:04

Én is örülök, hogy sokaknak megjött a kedve a játékkészítéshez...
És biztos vagyok benne, hogy zseniális kalandjátékok születnek majd. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Szóval HAJRÁ!!! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-18, 11:31

Szuper! Végre valami bizonyíték is van, hogy halad a játék! Hurrá! Ahogy placyd előtt RoliX mondta, hogy a torrent letöltés végtelent mutat. Mostmár kezd értelmes adatokat mondani. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin Amúgy a most bemutatott Menü szerintem sokkal jobb mint ami eddig volt, de az se volt rossz.
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-18, 11:27

Végre! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Örülünk placyd. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Úgy látom mostanában nem csak neked tért vissza játékkészítő kedved, hanem sokan másoknak is. Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-08-18, 11:24

Igen, ez így van, legtöbbször az időhiány, ami miatt nem olyan ütemben készülnek a játékok, ahogy az várható lenne, és sajnos mostanában kedvem se volt nagyon hozzá, úgy pedig nincs értelme játékot készíteni.
Jó hír, hogy a lelkesedésem újra visszatért (remélem ez így is marad még jó sokáig), így most nagy erővel készítem a játékokat, főleg most az NK4-et.
Jelenleg kb 50% van kész a következő fejezetből, ami kicsit hosszabb lesz, mint az első volt, plusz próbálok javítani az első fejezet hibáin, illetve kicsit felturbózni benne dolgokat.
Ma pl. a menüt alakítottam át, erről teszek is fel egy képet, hogy lássátok, mi változott:

Norbi's quest 4 - Page 2 Menu_old_new

Hamarosan kész pályaképeket is töltök fel, csak hogy lássátok, halad a játék!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-07-12, 16:13

Most ez lehet, hogy nagyon lelombozóan hangzik, de az a helyzet, hogy a demó megjelenése óta eltelt 1 év és 5 hónap úgy, hogy pár napnyi munkát leszámítva gyakorlatilag nem volt semmi előrehaladás. Aki egy kicsit is reálisan gondolkozik, az ezek után nem hiszi azt, hogy placyd minden nap hardcore készíti a játékokat "és már csak egy kicsit kell várni". Részemről én inkább azért "imádkozok", hogy jöjjön vissza az az alkotói szikra és az a lelkesedés, ami manapság már szinte minden amatőr kalandjáték készítőből kihalt. Már akkor boldog leszek, ha valamikor, talán nem is idén, nem is jövőre, de valamikor be lennének fejezve Placyd tervei és nem maradna se a Norbi sorozat, se a Kísérlet sorozat félbe.
Félreértés ne essék, most nem méltatlankodásból írtam ezt, meg hogy Placydot hibáztassam, mert teljes mértékben meg tudom érteni, sőt saját magam is hasonló jelenséggel nézek szembe. De akkor is kár szépíteni a helyzetet... Szerintem ha most, ebben a pillanatban a játékok készítése egy torrent letöltés lenne, akkor a kliens "végtelent" mutatna letöltési időnek... Aztán később lehet, hogy beindul és látszik majd a vége, reménykedjünk...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 11:42

Ki tudja? Tényleg ne kérdezz ilyeneket. Minél tovább készül annál jobb lesz(remélhetőleg).
Vissza az elejére Go down
danix98
Látogató
Látogató
danix98


Hozzászólások száma : 22
Age : 26
Registration date : 2012. Jun. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 11:41

De még a nyáron kész lesz az új rész ugye?
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-06-24, 10:31

Jajj ilyet ne kérdezz. Erre senki még maga placyd se tudja a választ Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
danix98
Látogató
Látogató
danix98


Hozzászólások száma : 22
Age : 26
Registration date : 2012. Jun. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-06-24, 09:10

Pontosan mikor készül el az új rész?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-06-23, 10:52

Örülök, hogy ezt tartod a legjobb kalandjátéknak Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_wink és ne aggódj, mindenképpen el fog készülni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
danix98
Látogató
Látogató
danix98


Hozzászólások száma : 22
Age : 26
Registration date : 2012. Jun. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-06-22, 18:19

Szia Nekem mindegy,hogy résszenként adod e mert nekem nagyon tetszik csak kérlke készitsd el mert én személy szerint szomorú llennék ha nem készülne el. Ez a legjobb kalandjáték sorozat amivel valaha is játszodtam egy játék se ér a nyomába hajrá.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-05-12, 22:43

Ja, pontosan erre az elhatározásra jutottam én is pár hete. A fejezet választó jó ötlet, de engem az se zavarna, ha újra kéne kezdeni. Ha hetente jönnének az új részek, akkor persze zavarna, hogy már megint elölről kell kezdeni, de azért nem ez a helyzet... Még emlékeztetőnek se rossz újrajátszani.
Fejezetválasztóval meg már tényleg teljesen korrekt, végeredmény szempontjából meg sokkal jobb, ha egybe van. Legalábbis az utókor számára biztos.
Mi a gordanába szerintem csak betölthető mentéseket fogunk kreálni, de arra gondoltam, hogy később azokat is kiveszem, mert hosszú távon nincs rá szükség.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-05-07, 10:22

Ez jó ötlet. RoliXék is pont így csinálják majd a Gordanával.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-05-06, 16:31

HEURÉKA!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-05-06, 16:27

Király!!! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Már nagyon várom hogy játszhassak vele! Köszönjük placyd! Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2012-05-05, 15:58

Úgy döntöttem, hogy mégse akkor rakom fel a játékot, amikor teljesen kész lesz (mert akkor arra lehet, hogy éveket is kell várni), hanem mindig ha megvan egy új fejezet, akkor feltöltöm a teljes addig elkészültet.
Természetesen aki az elejét nem akarja újrajátszani, annak lesz fejezetválasztási lehetőség is.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-10-18, 19:54

Áhh ilyen nincs, hogy nem vettem észre xD na van okom h gyorsba feltelepítsem Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-08-11, 11:39

Ezt csak most vetted észre? Hiszen nekem az volt az első, hogy megláttam őket, és oda mentem hozzájuk beszélni, több-kevesebb sikerrel Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-08-11, 11:31

Hát elhiheted, hogy elhiszem, mivel nekem már első pillanatban szemet szúrt. Szerintem jó kis játékba rejtett poén. Mint ahogy a Kalyber Joe képregényben is meg lehet találni Norbit.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-08-11, 10:03

Amit most mondok azt nem fogjátok elhinni.A demo első helyszínén ha jobban megnézed ott van Kevin és Marian a kisérlet sorozatból.Érdekes nem?
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-16, 12:34

Én is várom Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile , de placyd pontos dátumot nem hiszem, hogy tud adni Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_cry Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_cry Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_cry Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
s.csuli
Látogató
Látogató
s.csuli


Hozzászólások száma : 4
Age : 35
Registration date : 2010. Jun. 20.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-16, 12:22

köszi,végigvittem,kár h nagyon rövid,mikor lesz teljes játéka?nagyon várom már
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-16, 12:09

s.csuli írta:
hello!hogy kell irányitani??

Monkey Island 3 stílusú az irányítás. Azaz, ha találsz valami érdekeset, tartsd nyomva rajta az egeret és előugrik egy helyi menü a lehetőségekkel. Tartsd nyomva a gombot és vidd a mutatót az ikon fölé amit csinálni szeretnél, majd engedd fel. Sok sikert.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-15, 21:06

Ehh.Elég egyszerű nézd meg az OlvassEl/ReadMe fájlját.
Vissza az elejére Go down
s.csuli
Látogató
Látogató
s.csuli


Hozzászólások száma : 4
Age : 35
Registration date : 2010. Jun. 20.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: el akadtam   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-15, 19:13

hello!hogy kell irányitani??
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-12, 14:37

Én lennék az első a támogatók között,ha lenne pénzem Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile De sajnos nincsen,mert olyan világban élünk,hogy a "pulyák" le vannak sz*rva,a felnőttek meg mindent megtehetnek Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile Ez nem sértés volt Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin
De igaz mi is lenne,ha minden 2. gyerek 20-ezresekkel rohangálna,mi? Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_biggrin

Bocsi az OFF-ért Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-10, 08:16

Én is nagyon szívesen támogatnálak titeket, ha lenne már önálló keresetem erre, de "sajnos" még nem dolgozom, úgyhogy ez addig elérhetetlen lesz.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime2011-07-09, 16:07

Én támogatnálak titeket ha lenne paypalom. De azért a társaság fele még gyerek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Norbi's quest 4 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest 4   Norbi's quest 4 - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norbi's quest 4
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Norbi's quest 1,5
» Norbi's quest 3
» Norbi's quest 2
» Norbi's quest 1,6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Készülőfélben lévő játékok-
Ugrás: