Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet - Második rész

Go down 
+46
filsfreestyler
Jax
EPatrik
AdventureForever
Masa_Solo
RoliX
GERY
Batman
wildtomcat
Rasanes
akos
nozsemi
Demon
s.csuli
Living Angel
szabin96
thok
mort
attila112
Bandi
Pirandello
InsaneWizard77
Csabeeh123
fejesg
bence
zombiman123
Roli
Gomy
Jancsi33
juaszne
Twilighter
HomeGnome
Norbii
dancika90
TigerGirl
simike47
Stein Péter
nagycica
tannenbaum
-Brushian-
Brush
Little Bean
palpinty
tarodid
daneeca
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Rasanes
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 2
Age : 24
Registration date : 2010. Jul. 28.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-29, 09:53

hogy kell beállítani a panelt?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_eek
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 14:00

szívesen.gratula.A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi


Hozzászólások száma : 11
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:41

sikerült is végig vinnem:)A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi


Hozzászólások száma : 11
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:22

Köszönöm szépen:)A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 13:14

Szia.Fel kell venni a szék lábát,és a lyukas fémdarabot,és kombinálni kell őket,És azzal a kalapáccsal amit csináltál betöröd a falat.A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
nozsemi
Látogató
Látogató
nozsemi


Hozzászólások száma : 11
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-28, 12:56

Nem tudom hogyan kell kitörni a beton falat,már vagy 1000x jártam a szobákba és a bottal sem engedi.pls segítsen vki:S:S
Vissza az elejére Go down
Demon
Látogató
Látogató
Demon


Hozzászólások száma : 6
Age : 35
Registration date : 2010. Jul. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 15:10

na most tul jutottam 1 óriási fém ajtó elött vagyok
Vissza az elejére Go down
Demon
Látogató
Látogató
Demon


Hozzászólások száma : 6
Age : 35
Registration date : 2010. Jul. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 13:23

Demon írta:
Hogyan vagy Mivel kell kiütni a falat?
amikor ott van sötétség van?
Vissza az elejére Go down
Demon
Látogató
Látogató
Demon


Hozzászólások száma : 6
Age : 35
Registration date : 2010. Jul. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-10, 13:22

Hogyan vagy Mivel kell kiütni a falat?
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-09, 10:12

Azért ilyeneket mondani Daneeca, ehhez is kell tehetség A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-08, 11:04

Vagy marian egy régi kísérletet folytatott és a radioaktív zöld trutyi segítségével olyan szörnyeket teremtett mint a Dead Space-ben A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-07-08, 08:28

Jancsi33 írta:
De amúgy a legelső ijesztőnek nevezhető hang ami kétszer is van (amire Péter gondol) eléggé leírhatatlan. Ötletem sincs minek a hangja lehet =P De Daniel "nem hallja" (mert nem mond rá semmit) szóval gondolom csak ilyen direkt ijesztő/ ijesztő jelenetet jósoló hang A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile . De a másik három, mind különféle mégis hasonlítanak, az biztos hogy valami teremtmény/teremtmények hangja/hangjai XD. De hogy kerülne oda le mondjuk egy zombi vagy nemtom O.O Horror lesz ebből az egészből vagy mi? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile Marian tuti tudja mert ő el akarja terelni Daniel figyelmét róla. Pontosabban azért vélem hogy ő tudja mivel hogy ő SPOILER gonosz SPOILER VÉGE. Lehet hogy az ellenséges szervezetnek (elfelejtettem a nevét) zombi hadserege van? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Amugy te nem kaptál szívinfarktust?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_question Mert én nem merek belegondolni azokra a hangokraA kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel A kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel A kísérlet - Második rész - Page 2 Kopfschuettel felált a ször A HÁTAMON DETÉNYLEG!
Vissza az elejére Go down
s.csuli
Látogató
Látogató
s.csuli


Hozzászólások száma : 4
Age : 35
Registration date : 2010. Jun. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-20, 13:50

szia!!elakadtam a kisérlat 2.része ahol ki csavaroztam a kabin melleti gépet
és mindenhol kell hogy enyi legyen 150 de ezen tul mentem !!felsőn:170 jobb oldali 160 ,a legalsó pedig 140 lettek, hogy csináljak ,sokat probálkoztam de semmi haladás , légyszi tudsz ezen segiteni
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-07, 06:02

Már meg van írva végig a sztori, de azért köszi a javaslatot A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Living Angel
Látogató
Látogató
Living Angel


Hozzászólások száma : 3
Age : 27
Registration date : 2010. May. 28.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-06-05, 17:28

Áh köszi végig is vittem A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin sztem a kövi részben valami ilyesmi legyen hogy a teleport után már csak a romokat találtuk és haza kell jutni aztán be a laborba stb...
Vissza az elejére Go down
http://senos.lapunk.hu/
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-31, 06:47

Nézz jobban körül a szobákban, hátha van még valami, amit nem vettél fel.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Living Angel
Látogató
Látogató
Living Angel


Hozzászólások száma : 3
Age : 27
Registration date : 2010. May. 28.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: help   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-28, 08:16

Hali. Tud valaki segíteni?A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused A kísérlet - Második rész - Page 2 Confused Elakadtam ott hogy van lámpám felvettem a botot és nemtok semmit sem csin. Valaki tud helpelni? előre is kösz A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_santa
Vissza az elejére Go down
http://senos.lapunk.hu/
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96


Hozzászólások száma : 20
Age : 28
Registration date : 2010. May. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-13, 17:34

kössz a segítséget, de nem tom megcsinálni mert az öcsém alkotott és letörölte a játékotA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_redface A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_scratch A kísérlet - Második rész - Page 2 482228 A kísérlet - Második rész - Page 2 220596 A kísérlet - Második rész - Page 2 45456
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-13, 06:02

Valahol van egy kapcsolópanel. Próbálgasd azt.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96


Hozzászólások száma : 20
Age : 28
Registration date : 2010. May. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-12, 19:18

de én arra gondoltam mikor visszaérünk onna a pótgenerátortól, és már nem tok semmit se csinálniA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_sad A kísérlet - Második rész - Page 2 859314
Vissza az elejére Go down
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33


Hozzászólások száma : 6
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-10, 17:40

De amúgy a legelső ijesztőnek nevezhető hang ami kétszer is van (amire Péter gondol) eléggé leírhatatlan. Ötletem sincs minek a hangja lehet =P De Daniel "nem hallja" (mert nem mond rá semmit) szóval gondolom csak ilyen direkt ijesztő/ ijesztő jelenetet jósoló hang A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile . De a másik három, mind különféle mégis hasonlítanak, az biztos hogy valami teremtmény/teremtmények hangja/hangjai XD. De hogy kerülne oda le mondjuk egy zombi vagy nemtom O.O Horror lesz ebből az egészből vagy mi? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile Marian tuti tudja mert ő el akarja terelni Daniel figyelmét róla. Pontosabban azért vélem hogy ő tudja mivel hogy ő SPOILER gonosz SPOILER VÉGE. Lehet hogy az ellenséges szervezetnek (elfelejtettem a nevét) zombi hadserege van? A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrinA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-10, 06:08

A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Lehet, hogy ez volt a cél vele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-09, 14:24

Placyd,én majdnem abban a pillanatban mikor a szellőzőkön túl van két járat én az eggyikhez oda mentem és valami k***a ijesztő hangot hallotam én majdnem ott helyben beszartam!A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-09, 13:55

én is ott akadtam meg!
a zseblámpa már meg van.
a beton falat kellene valamivel áttörnöm
Vissza az elejére Go down
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96


Hozzászólások száma : 20
Age : 28
Registration date : 2010. May. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-08, 15:50

helo!
valaki tud segíteni abban hogy hogy lehet kinyitni a zárt ajtót???mert nem csinál vele semmitA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_cry A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-03, 19:25

A múltkori rész túl nehéz volt azért panaszkodtatok, most Placyd direkt könnyebbre csinálta most meg az a baj. Amúgy van nehéz fokozat is. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
thok
Látogató
Látogató
thok


Hozzászólások száma : 5
Age : 28
Registration date : 2010. Feb. 15.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-05-03, 18:44

Túl könnyű volt. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_cry A kísérlet - Második rész - Page 2 Sleep
Vissza az elejére Go down
http://www.thok.gportal.hu
mort
Látogató
Látogató
mort


Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2010. Apr. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-30, 01:17

daneeca írta:
Jujjj! Mégegy 3dző ember!! Placyd olvasod ezt?
Na. Kedves mort! A kísérletben lévő pályarajzok 3ds maxxal vannak elkészítve és utólag photoshopolva a kontúrokat és egyéb textúrákat. Legalábbis én így tudom. Szóval az alapja ennek is 3d, ami azt jelenti h Laci is azér otthon van a 3dben valamilyen szinten. Nekem is sokat segített már 3ds maxxal kapcsolatban.
Te milyen programot használsz? Mi a szakmád? Érdekelne, mert jó érzés új embert megismerni ilyen téren, tekintve arra is, hogy grafikusnak tanulok Pécsen. Jó ha ilyen ismerőssel meg lehet osztani a véleményeket gondolatokat.

hehehehe A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin xsi, de irtam privatba, ide inkabb a forumtemahoz illo:

MIKOR LESZ MAAAAR KESZ!?!?! es a SZERINTEM MARHAJO A JATEK hozzaszolasok lennenek a helyenvaloak A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

nah sok sikert sracok, varom az uj reszt A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin ide ide nezegetek meg.
Vissza az elejére Go down
http://sorry3d.uw.hu/index2.html
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 22:08

Jujjj! Mégegy 3dző ember!! Placyd olvasod ezt?
Na. Kedves mort! A kísérletben lévő pályarajzok 3ds maxxal vannak elkészítve és utólag photoshopolva a kontúrokat és egyéb textúrákat. Legalábbis én így tudom. Szóval az alapja ennek is 3d, ami azt jelenti h Laci is azér otthon van a 3dben valamilyen szinten. Nekem is sokat segített már 3ds maxxal kapcsolatban.
Te milyen programot használsz? Mi a szakmád? Érdekelne, mert jó érzés új embert megismerni ilyen téren, tekintve arra is, hogy grafikusnak tanulok Pécsen. Jó ha ilyen ismerőssel meg lehet osztani a véleményeket gondolatokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
mort
Látogató
Látogató
mort


Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2010. Apr. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 16:52

váááááááááááááááááááááááááááááááááá

nem lehet ezt idegekkel birni mar A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://sorry3d.uw.hu/index2.html
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 16:22

placyd majd az utcán vigyázz, mert elnyelnek a rajongók A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
mort
Látogató
Látogató
mort


Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2010. Apr. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 13:36

palpinty írta:
csak most jött ki a 2. rész úgyhogy ne várjuk hogy holnap kész legyen, és ne sürgessük őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile


jojojo, ertem en A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin de akkoris A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://sorry3d.uw.hu/index2.html
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 12:08

csak most jött ki a 2. rész úgyhogy ne várjuk hogy holnap kész legyen, és ne sürgessük őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
mort
Látogató
Látogató
mort


Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2010. Apr. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 10:24

Szervusztok
no, sokan kerdeztek mar, kicsit lusta vagyok elokeresni a hozzaszolasokat de megkerdem en is:

MIKOR JON MAR AZ UJ RESZ A KISERLETBOOOOOOOOOOOOL??????!?!?!??!?!?!??!?!?!!??! vááááááááváávávvááááááááááááááááááávávvávávávávávávávááááááááááááááááááá A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

az egyik haverommal megtalaltuk az oldalad, letoltottuk a jatekot es kiderult hogy rettenetesen magaval ragado. Az elso benyomas szerint fuj meg csunya, meg bena hangok, aztan par perc mulva rendesen oldschool kalandjatek feelingunk lett A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A hangok is rendben voltak, a szoveg is A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin igaz azt azert megjegyzem azzal meg annyi pici gondom van hogy az interakciokhoz keves a hang-szoveg kombinacio. Pl a masodik reszben szinte minden egyertelmuen elhangzik, az elso reszben meg azert volt keves csavar hogy ketszer is meg kell ezt azt nezni stb.[hmmmm, meglehet az elso utan mar maskepp altam a masodikhoz]

ja igen, a masik dolog meg a jatekban levo nehol semmilyen folyosok, termek stb. azok jo hogy kornyezetet, hangulatot adnak, de gondolom a rajzolo sem fektetett bele tul sok energiat, igy azok unalmas reszekke valtak.

no de mindegy nekem, a jatek frenetikus A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin maradjon igy, vagy uberdurvan csinaljatok meg , mindegy A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin csak a hangulatot es a regi jetekelmenyt hozzatok ujra A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

csak igy tovabb sracok!! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin nekem bejon a kiserlet sorozat A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

a tobbit is kiproballtam,de azokkal egyaltalan nem jatszottam. megjegyzem a norbis sorozatot en nem kedvelem, a KISERLET A TUTI A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
de remelem valami orult csattanot tesztek majd bele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin baromira kivancsi vagyok mar A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin csipkedjetek magatokat!!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
vááááááááááááááááááááávváváávávááááááááááááááááááááá A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
ha kell rajzolok en nektek hattereket is csak legyen mar kesz A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin gyerunk gyerunk A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

no, huh. kitomboltam magam A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
a jatek franko, csak igy tovabb! varom a folytatast!

jah igen, a rajzolas komoly, vagy ha akartak egy marhajo remaket csinalni az eddigi reszekbol akkor tolok en nektek 3d-s hatter rendereket is ha kell, egy probat meger ha gondoljatok.[na nem hetkoznapi eloszor 3dzo ember vagyok am! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin ez a szakmam, szal szoljatok es csak az idombe kell beleferni.] persze csak a kiserletbol A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://sorry3d.uw.hu/index2.html
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 08:47

6 rész? Akkor ez nem is sorozatszerű. Inkább minisorozatszerű. Legyen 22 részes A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-29, 06:05

Természetesen már megvan a következő részek sztorija is, de 6 részesre van tervezve, szóval ha a következőben már megtalálnák az eltűnteket, akkor nehéz lenne további 3 részt kitalálni még A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Amúgy először a Norbi 4 demója lesz kész, utána lesz csak a K3.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 19:30

szerintem hagyjuk békén őket A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_smile egyébként meg sztem a norbi 4-el foglalkoznak most A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
attila112
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2010. Apr. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 3 resz   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 17:22

ja lehet de mejik lesz kesz hamarab a nq4 vagy a 3. resz?
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 14:40

Figyelj szerintem ő már tudja hogyan legyen. A sorozatokat sem úgy indítják h kitalálják az első részt és akkor ha az kész akkor gondolkodnak a másodikon.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
attila112
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2010. Apr. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: otletek   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 06:40

nekem van egy csomo otletem hogy hogy legyen a 3 resz pl david eltereportal oda ahol vanak a tobiek es onan kene viszajusanak a civilizacioba
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-28, 06:10

Már hogy ne lenne fogalmam - pontosan akkor lesz kész, amikor elkészülök vele A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-27, 16:47

Lol, azért ne zavartasd magad, hogy most jött ki a 2. rész A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Egyébként meg szerintem fogalmuk sincsen még placydéknak sem a pontos időpontról A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
attila112
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2010. Apr. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 3 resz   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-27, 15:23

MIJKOR LESZ A 3. RESZ?A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_tongueA kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 18:26

Ja, már megvan. Az a helyzet, hogy először nem vettem észre, hogy van nehéz fokozat is. Aztán, mikor megtudtam, megcsináltam úgy is odáig, ahol tartottam. Utána pedig már nem emlékeztem, hogy melyik volt az a mentés, ahol a nehéz fokozat van beállítva, így mikor először végigvittem, nem volt extra jelenet.
Azért kár, hogy oda nem kaptunk feladványt.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 17:52

Az extra jelenet, amikor Mariant lehet irányítani. Időhiány miatt nem csináltam hosszabbra, pedig még egy feladványt is szerettem volna belerakni. Végül ilyen lett...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-24, 09:40

ja, klassz lett, tényleg!A kísérlet - Második rész - Page 2 261945
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-23, 18:03

Nekem is sikerült végigvinnem! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Nagyszerű volt, mint ahogyan azt már tőletek megszokhattuk. Szépek a rajzok, a karakterek, tehát a szokásos. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink A történet is tetszett, főleg a legvége. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin A történetvezetés, a feladványok is jók voltak, és a zseblámpás résznél egy időre el is akadtam. Pedig nem is volt bonyolult, és így utólag nem is értem, hogy miért nem vettem azt észre.
Szóval egy szó mint száz: ismét egy nagyszerű játékot alkottatok, és CSAK ÍGY TOVÁBB, PILCZ STUDIOS A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin

Amúgy melyik volt az extra jelenet?
Vissza az elejére Go down
InsaneWizard77
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 22:11

Pirandello írta:
Szerencsére az előttem szóló(InsaneWizard77),a hangokat kifelejtette(miközben minden szavával egyetértek).Azt majd megdícsérem én!Az effektek szuperek!Nekem a panelszerelős a kedvencem.(nem kaphatom meg Mp3-ban?)A szinkronhangok is zseniálisak!Igazi átéléssel szólnak!Nagyon jól szórakoztam a játék alatt.Őszinte elismerésem!

Igaz-igaz! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin Pl. az elzárt résznél a "furcsa hangok" tényleg hatottak! Főként, hogy éjjel kettőkor játszottam vele.. A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin Bár először megszokásból csak felirattal nyomtam végig, másodjára meghallgattam a szinkront is és kiemelném a főszereplőt, nagyon jól alakított!! Tehetséges szinkronszínész, tartsátok meg a jövőben is! A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 19:47

Ja tényleg mikor szóltam az öcsémnek (nemrég tanult meg olvasi és már végig is vitte kis segitséggel az NQWS-t) annyira örült ő is.... meg én csak nehéz fokozaton játszottam rajta és vagy 10 perc volt mire a szakadékos részt átvittem. Mennyire örült neki mikor végig vittük A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin !!!
Köszönöm az ő nevében is Placyd A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_wink .

És mostmár mégnagyobb erővel fogom csinálni az én játékom, fél éve nem néztem bele A kísérlet - Második rész - Page 2 45456 ugyhogy majd még vissza kell szoknom az AGS-hez...
Vissza az elejére Go down
zombiman123
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kisérlet 2 rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime2010-04-19, 14:01

Nagyon tetszett nekem is bár eléggé nehéz volt! Minden elismerésem Playcyd-é!A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Második rész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: