Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Más kalandjátékok

Go down 
+35
aradirobert
Batman
HomeGnome
Squall
akos
nagycica
TigerGirl
Twilighter
jetijak
barnabás
-Brushian-
tarodid
Boki321
Achu
Mitanni
geri465
kristi
Norbii
GERY
Pirandello
simike47
Laci
daneeca
STRATomi
Little Bean
Devrick
rozi
L
palpinty
Bandi
tomin
Roli
bence
rider17
placyd
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-17, 19:53

Persze olyan béna vagyok(és sajnos a játék grafikája sem egy Far Cry)(amúgy nekem nem nagyon számít,hogy szuper legyen a grafika)hogy még nem tudtam eloltani a tüzet,és továbbvinni sem tudtam . Más kalandjátékok - Page 6 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-17, 15:03

Az a broken sword sorozat masodik resze Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile szuper jo kis jatek es viszonylag nehez feladvanyok vannak benne Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-17, 12:49

Nekem PS1-en van meg az egyik része.egy házban vagyok,ami ég,és ki kell menni,plusz volt egy pók is,amire egy szekrényt kellett borítani Más kalandjátékok - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-17, 06:18

Nagyon jo jatek,en mar vegigjatszottam.Mindenkinek ajanlom,es persze a broken sword tobbi reszet is Más kalandjátékok - Page 6 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-16, 18:33

A játékban egy férfival vagy, aki elutazott Párizsba, és a játék elején éppen egy kávézó előtt üldögél. Ekkor egy bohóc berohan a kávézóba, ahonnan ellop egy táskát, és a helyére egy bombát helyez, majd felrobbantja a kávézót. És itt kezdődik el a nyomozás a bohóc után...
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-16, 15:44

És az miről szól?
Vissza az elejére Go down
kristi
Látogató
Látogató
kristi


Hozzászólások száma : 8
Age : 29
Registration date : 2008. May. 15.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-15, 16:17

Én ismerem a Broken swordot de sajnos nem tudom honnan tudom letölteni
http://en.wikipedia.org/wiki/Broken_Sword:_The_Shadow_of_the_Templars
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-15, 14:59

GERY írta:
Szinte sehogy mert nem kapcsolom be a töltő prog. egyébként mivel töltöd?Más kalandjátékok - Page 6 Confused

A BitLordot használom...
Egyébként ki ismeri innen a "Broken Sword: The Shadow of the Templars" című játékot?
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-15, 04:59

Little Bean írta:
Na, nekem lejött a Wanted: Wild Western Adventure, de nem működik. Lehet, hogy rossz fájlokat töltöttem le? Más kalandjátékok - Page 6 Icon_bounce Más kalandjátékok - Page 6 Icon_scratch
GERY, nálad hogy halad a letöltés?

Tudnék segíteni!Küldj Privát üzenetet,ott megbeszéljük.
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-14, 18:41

Szinte sehogy mert nem kapcsolom be a töltő prog. egyébként mivel töltöd?Más kalandjátékok - Page 6 Confused
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-10, 15:02

Na, nekem lejött a Wanted: Wild Western Adventure, de nem működik. Lehet, hogy rossz fájlokat töltöttem le? Más kalandjátékok - Page 6 Icon_bounce Más kalandjátékok - Page 6 Icon_scratch
GERY, nálad hogy halad a letöltés?
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 16:49

GERY írta:
Tényleg az első farm háznál ér véget a demó amikor kimegyünk a lóval mert nekem ott megállt!Más kalandjátékok - Page 6 Confused
Minden bizonnyal ott ér véget, mert nekem is ott állt meg.
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 16:29

Apropó ki ismeri a flashbax-lite?

arról szól hogy egy űrbéli börtönben vagy te magad!
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 16:27

Tényleg az első farm háznál ér véget a demó amikor kimegyünk a lóval mert nekem ott megállt!Más kalandjátékok - Page 6 Confused
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 16:12

ok de már megvan!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 16:02

Töltsd le a magyarosítást, azzal egyszerűbb, és a demónál is működik. Más kalandjátékok - Page 6 Icon_wink
Egyébként nekem a kétharmada már lejött. Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-04, 15:59

CSÁSZTOK ÉN A WANTED: A WILD WESTERN ADVENTURE-RŐL ÍROK!

AMÍG TÖLTÖM A TELJEST ADDIG LETÖLTÖTTEM A DEMO-T IS DE ÉN OTT VOK AMIKOR MEGVAN A FÉL ALMA, FŰRÉSZ,FÉLRÉPA,RÉPA, A LOVON RAJTA A NYEREG ÉS JÓL LAKOTT!

STB...

NEM TUDOK TOVÁBB MENNI!

(OTT A HÁZNÁL AZ ELEJÉN)
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 20:29

Én e répát már megoldottam: Csinálj az elején 50-et és a játék végéig elég lesz ha takarékos kodsz. Habár én még a felénél se tartok:sick:

Amit pedi starek emberét iletti (aki követ) azt meg már azért is lekéne győzni, sztem, hogy ne kövessen.
good luck
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 20:26

Mondjuk az tény,hogy a rímek nem stimmelnek,dehát nem lehet mindenki egy Arany János....Más kalandjátékok - Page 6 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 20:24

Eddig én is csak a pultnál állót tudtam legyőzni,de nem volt róla eddig szó,hogy a másikat is le kell...Márpedig eddig minden feladatról értesített valamelyik szereplő...Lehet,hogy csak később lesz rá szükség...Vagy ez egy rejtett feladat?!...Azért mostmár előfordult egy-két csavar a történetben...Lehet,hogy mégsem lesz olyan kézenfekvő a megoldás?...De még mindíg nem akadtam el,pedig folyamatosan oldom meg a feladványokat...amíg az egyik pihen,a másikhoz új tárgyakat találok...A répa kérdés viszont kezd bosszantani...Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 12:03

Pirandello-nak:
látom, sokat játszol vele!
sok szerencsét!
Ha így játszol könnyen le fogod győzni stareket.ű

De ha tudsz segíthetnél egy dologban.
Sztem rosszul van honosítva a whiskis párbaj az a "rímelős" mert sose jön ki a rím és nem tom legyőzni starek egyik emberét (aki folyton követ)
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 09:42

simike47 írta:
Pirandello írta:
Ha végigjátszást kerestek inkább "walktrough"-t írjatok a játék neve mellé!De a Wanteddel nem lesz könnyű dolgotok így se:D !Egy hete játszom vele és még mindíg tudtam haladni benne(nem akadtam el)és ahogy elnézem még a közelében sem vagyok a végkifejletnek.Szerintem mindenre rá lehet jönni leírás nélkül is,mert negyon logikusan kell használni a tárgyakat(mondjuk már most is vagy 30 dolog van a tárgylistában)



Tom milyen érzés de ha akarod naon kicsit rávezetlek
Amúgy vettél már mobil telefont??????????????
Mászóövet??
tnt-t
Meg van a revolvered??
Örülnék ha válaszolnál.
kössz

Ezek a dolgok mind megvannak már és pont azt mondom,hogy azért nem akadsz el a játékban,mert ezer dolgot tudsz magadtól is csinálni(leírás nélkül),annyira egyértelmű a tárgyak használhatósága.Az egyetlen probléma,hogy minden mindennel összefügg benne így rengeteg időt kell fordítani a végigjátszásra.De ez persze édes teher,mert nagyon vicces jelenetek szereplője leszel állandóan...A segítséget pedig köszi,de inkább nem kérem (egyelőre),mert eddig mindenre rájöttem magamtól is.Lassan jegyzetelnem kell közben,annyi teendőm halmozódik fel most pl:halat kéne fognom,de biztos,miközben egy másik részfeladaton"dolgozom",meglesz a
"horgászbot"is!Más kalandjátékok - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 07:54

én játszottam a Wantedde-,de csak a 15 perces demó van meg. Más kalandjátékok - Page 6 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-03, 07:47

Pirandello írta:
Ha végigjátszást kerestek inkább "walktrough"-t írjatok a játék neve mellé!De a Wanteddel nem lesz könnyű dolgotok így se:D !Egy hete játszom vele és még mindíg tudtam haladni benne(nem akadtam el)és ahogy elnézem még a közelében sem vagyok a végkifejletnek.Szerintem mindenre rá lehet jönni leírás nélkül is,mert negyon logikusan kell használni a tárgyakat(mondjuk már most is vagy 30 dolog van a tárgylistában)



Tom milyen érzés de ha akarod naon kicsit rávezetlek
Amúgy vettél már mobil telefont??????????????
Mászóövet??
tnt-t
Meg van a revolvered??
Örülnék ha válaszolnál.
kössz
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-02, 18:59

Valaki ismeri a Keepsake-et?Szerintem egy nagyon jó point and click kalandjáték.Meg az Egypt 3 is jó.Azt ismeri valaki?
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-02, 15:38

Ha végigjátszást kerestek inkább "walktrough"-t írjatok a játék neve mellé!De a Wanteddel nem lesz könnyű dolgotok így se:D !Egy hete játszom vele és még mindíg tudtam haladni benne(nem akadtam el)és ahogy elnézem még a közelében sem vagyok a végkifejletnek.Szerintem mindenre rá lehet jönni leírás nélkül is,mert negyon logikusan kell használni a tárgyakat(mondjuk már most is vagy 30 dolog van a tárgylistában)
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-02, 15:01

simike47 írta:
Nekem régen kicsi volt a winchesterem mérete úgyhogy ha meguntam egy játékot kiírtama save-ját (ha volt neki) és kitöröltema játékot de mikor újra volt már hely felraktam és folytattam.
De nem tudtok helpni mert elakadtama wanteden és nincs végigjátszásom.
aki tud z segíthetne, kössz!!

Tul képpen énis ezt szoktam csin!

de egyébként ha a google-be beírod hogy " ("=játék címe) és utána cheat codes lehet hogy ez kódokat ír de a lapokon néha a kódok mellett szokott lenni egy olyan letöltendő fájl hogy VÉGIGJÁTSZÁS

de ha a CHEAT CODES helyett a "-t és a VÉGIGJÁTSZÁS-t írod az is jó!
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-02, 13:57

Little Bean írta:
Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile Kösz, de nem biztos, hogy kell. Ugyanis én is elkezdtem már letölteni, és kemény 2kB/s-al halad. Szóval lehet, hogy meglesz... Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile

nekem naponta 5 mb v. 10 mb-ot tölt le ha egész nap töltöm

(az 534 mb-ból)
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-01, 20:31

Nekem régen kicsi volt a winchesterem mérete úgyhogy ha meguntam egy játékot kiírtama save-ját (ha volt neki) és kitöröltema játékot de mikor újra volt már hely felraktam és folytattam.
De nem tudtok helpni mert elakadtama wanteden és nincs végigjátszásom.
aki tud z segíthetne, kössz!!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-01, 15:13

Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile Kösz, de nem biztos, hogy kell. Ugyanis én is elkezdtem már letölteni, és kemény 2kB/s-al halad. Szóval lehet, hogy meglesz... Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-01, 14:39

SORRY de sokáig tölti még kell neki kb. egy hét!
DE HA MINDEN JÓL MEGY AKKOR MÁR HOLNAP E-MAIL-BEN ÁT TUDOM NEKED KÜLDENI A JÁTÉKOT!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-05-01, 09:57

GERY írta:
Az demó? Kell a teljes? már töltöm!
A teljes verziót is le lehet tölteni?
A demót már végig vittem, az tetszett, és a teljessel is szívesen játszanék.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-30, 17:32

Már töltöm is a demóját! Más kalandjátékok - Page 6 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-29, 16:47

Az demó? Kell a teljes? már töltöm!
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-28, 18:12

ÁÁ kössz, hogy kérded!!
Hát jó mert 3D és point and click asszem de má rég játszottam vele.
Beszélsz az emberekkel. úgyanúgí mint az NQ-ba, az adott témából

akivel vok mindig úgy mutatkozik be, hogy:
A nevem Fillmore, Fennimore Fillmore.
Úgy néz ki mint a Lucky Luke.
És a farmeroknak kell segítenem, az elején nagyon kafa videó van.
3 rossz ember jön oda joe bannister farmjához és akkor....
TO BE CONTUINED
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-28, 16:36

Az milyen? (wanted wild western adventure)
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-27, 17:38

Persze!!
Főleg magyarba, csak ha játszol vele és eljutsz a híd felrobbantásáig szólj nekem mert én ott akadtam el.
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-27, 15:34

Most játszom vele, a te tanácsodra.Úgy látszik egyezik az izlésünk!
Tényleg nagyon jó!Más kalandjátékok - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-26, 19:48

Héé!!!
Ki ismeri a Wanted:A Wild Western Adventure-t
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-26, 16:58

Háát, pedig az Internet az nagy hatalom...Ott aztán mindent meglehet találni...
Már ha eddig nem jutott volna eszetekbe....Más kalandjátékok - Page 6 Icon_redface
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-25, 19:16

Keresni?! ez eszembe se jutott...
Nem sürün járok 576 boltba...
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-25, 18:07

Bandi írta:
Mázlista! ma már sehol nemlehet a kalandjátékot venni... föleg nem 700 ft-ért
Én nemrég vettem meg a Runaway2 c. játékot az 576 shopban 2000 Ft-ért, magyar felirattal Más kalandjátékok - Page 6 Icon_wink
Szóval lehet kapni olcsó kalandot, csak keresni kell Más kalandjátékok - Page 6 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-25, 17:29

Bandi! Neked mindegyik témában más a sisakod:?:
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-25, 16:53

Roli írta:
Bandi írta:
hol találom meg a Leisure Suit Larry 7-t?

Kedves Bandi!
Nem tudom. Én 2 éve vettem a teszkóban 700 Ft-ért.

Mázlista! ma már sehol nemlehet a kalandjátékot venni... föleg nem 700 ft-ért
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-04-25, 12:40

ÉN tudok még két szuper kaland játékot, és mind a kettő teljes magyarban van meg(leszámítva a szinkront). De még most se juttotam el a végéig egyiknek se.

Sherlock Holmes: the case of silver earring

Wanted:a wild western adventure
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-03-30, 08:16

Bandi írta:
hol találom meg a Leisure Suit Larry 7-t?

Kedves Bandi!
Nem tudom. Én 2 éve vettem a teszkóban 700 Ft-ért.
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Laci
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 25
Registration date : 2008. Mar. 29.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-03-29, 17:03

Én játszottam az Agatha Christie:Murder on the Orient Express-szel!
Végigvittem!
Kinek van az is meg?????Más kalandjátékok - Page 6 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-03-05, 19:18

hol találom meg a Leisure Suit Larry 7-t?
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-02-25, 15:35

lol... tényleg ezt kijavítom... Más kalandjátékok - Page 6 Icon_pale fel se tünt...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime2008-02-25, 14:59

szerintem is nagyon jó lett az első szoba. csak az ajtót kicsit furának találtam. azok a sárga valamik a kilincs felől mik? arra gondoltam azok a hajlós bigyók amik odafogják az ajtót. de akkor nem azon az oldalon lenne a kilincs. de amúgy nagyon állat!
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Ajánlott tartalom





Más kalandjátékok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más kalandjátékok
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: