Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Más kalandjátékok

Go down 
+35
aradirobert
Batman
HomeGnome
Squall
akos
nagycica
TigerGirl
Twilighter
jetijak
barnabás
-Brushian-
tarodid
Boki321
Achu
Mitanni
geri465
kristi
Norbii
GERY
Pirandello
simike47
Laci
daneeca
STRATomi
Little Bean
Devrick
rozi
L
palpinty
Bandi
tomin
Roli
bence
rider17
placyd
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-09, 08:41

akos írta:
És a Runaway 1 et még nem vetted meg? Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 829411

Azt még nem, mert mindkettőre csak véletlen bukkantam rá
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-09, 07:09

És a Runaway 1 et még nem vetted meg? Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 829411
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-08, 19:47

Nah már megvan a Runaway 2 is. Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-07, 15:56

andriii írta:
A Runaway 3-at vettemeg? Más kalandjátékok - Page 2 Affraid Más kalandjátékok - Page 2 Affraid Mindegy az is biztos jó.Amúgy placyd ehez nincs magyar felirat.Szal elővettem az angoltudásomat.

ÁÁÁ jó már neked Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Nekem csak a 2. rész van meg eredetibe...az 1. és a 3. netről XD Bár az angolul játszás nekem nem okoz különösebb gondot mert sulimban én vagyok a legjobb angolos Más kalandjátékok - Page 2 Icon_tongue Egész 4. osztály óta csak ötösöm van belőle Más kalandjátékok - Page 2 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-07, 08:21

A Runaway 3-at vettemeg? Más kalandjátékok - Page 2 Affraid Más kalandjátékok - Page 2 Affraid Mindegy az is biztos jó.Amúgy placyd ehez nincs magyar felirat.Szal elővettem az angoltudásomat.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-07, 08:18

Amúgy mindegyik Runaway rész kapható magyar felirattal, olcsón. Sajnos a felirat minősége enyhén szólva is szar. Szóval aki tud angolul, inkább eredetiben játsszon.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-07, 01:25

Tudtommal az a Runaway 3. része.
Az első része: Runaway: A Road Adventure
A második: Runaway 2: The Dream of the Turtle
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-08-06, 17:52

Na KÉPZELJÉTEK MEGVETTEM A RUNAWAY-T (999 Ft-ért a Media Marktban).Mondjuk nem tudom hogy ez az a Runaway amire gondolok mert az van kiírva hogy Runaway A Twist of Fate.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 16:54

Én se.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 16:51

ja, én se hiszem el
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 16:49

Amúgy most jöttem rá. hogy van 2. része a Grim Fandango 2: Don't belive it
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 16:45

Érdekes történet.Biztos ki fogom probálni...
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 15:31

A mennyország és a föld közötti részt mutatja be. Amikor valaki meghal, bekerül erre a helyre és attól függően hogy milyen élete volt, különféle jegyeket kap a mennybe: első osztályú, fapados, stb... Egy Manny Calavera nevű embert/csontvázat irányítunk, aki valószínűleg nem volt egy mintapolgár, mivel melóznia kell ebben az átmeneti világban. Egy multicégnél dolgozik és az a feladata, hogy a halott emberek lelkeit elhozza a földről erre a világra és a lehető legjobb jegyet eladja nekik. De a gép csak annak enged luxusjegyet venni, akinek jó élete volt, szóval a cégnél versengenek egymással a lelkekért.
A játék indulásakor hírt kapunk, hogy valami kajáldában mérgezést kaptak az emberek és mindenki fejvesztve rohan, hogy a legjobb lelkeket sikerüljön megkaparintaniuk, akiknek a legdrágább jegyeket adhatják el. A gond ott kezdődik, hogy Manny-nek szándékosan nem szóltak az esetről és se kocsija, se sofőrje, de valahogy el kéne jutnia a földre.
Aztán később beleszeret egy lányba, akit a gonoszok elrabolnak és hű társával, egy nagy narancssárga démonnal nekivág, hogy megtalálja a "csajt". El is jut a távoli városba, Rubaccavába, de a nő nincs ott.... Így hát letelepedett ezen a helyen. A következő évben mikor látjuk, már fehér öltönyben feszít és sikeres kaszínótulajdonos. Aztán egyre durvább összeesküvésekre derül fény, nekünk pedig meg kell akadályoznunk a gonosz mesterkedéseket és megmenteni Manny szerelmét...

Jó játék, sőt kultuszjáték... Van hozzá magyarosítás is. Nekem nem tetszett az irányítás, de a hangulat, zenék, sztori annál inkább.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-06, 14:16

Azt szeretném kéárdezni, hogy miről szől a grim fandango?
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 17:32

Annyira nem valószínű, hogy ez az. Más kalandjátékok - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 08:33

Talán... ez lehet , hogy az. Más kalandjátékok - Page 2 Icon_study
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 08:23

Erről a kertről meg a tanácskozásról az 5 days a stranger jut eszembe.. De az meg nem valószínű... :/
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 08:13

Pókhálók is voltak a helyszíneken.
Meg egy ház ahol tanácskoztak (és kertje is volt)
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 08:08

Azzal is játszottam (és nagyon jó volt) Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin , de ez nem az Más kalandjátékok - Page 2 Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 07:59

Maniac Mansion-ben kutatni kellett egy épületben több karakterrel:

Más kalandjátékok - Page 2 Maniac_mansion_07
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 07:48

Csak arra emlékszem, hogy több characterrel voltam és kutatni kellett romos épületekben azt hiszem rejtvényeket is megkellet oldani. Más kalandjátékok - Page 2 Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-07-01, 07:08

Jax írta:
Még 3-4 éves koromban játszottam egy kaland játékkal, de most nem tudom ,hogy mi a címe Más kalandjátékok - Page 2 Icon_cry Más kalandjátékok - Page 2 Icon_cry

Az mondjuk nem volt olyan régen, akármi lehetett... Még runaway 1-2 is volt már akkor Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Ha esetleg mondanál belőle részleteket, pl hogy nézett ki, miről szólt, vagy amire emlékszel, akkor lehet, hogy kitalálnánk Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-30, 12:00

Még 3-4 éves koromban játszottam egy kaland játékkal, de most nem tudom ,hogy mi a címe Más kalandjátékok - Page 2 Icon_cry Más kalandjátékok - Page 2 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-26, 08:16

TigerGirl írta:
Sziasztok!

Ismeritek az RPG Maker játékokat? Nagyon jó kis játékok és egyszerű irányítani is!
Kedvenceim az Amnézia, Dragon Blade 1-2-3!!! Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin

Az amnéziának csak a sztoriát ismerem, de még nem játszottam vele! Más kalandjátékok - Page 2 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-19, 23:38

Ismerem a témát, bár annyira nem kötött le.

De ha valakinek tetszik ez a fajta nézet, irányítás, akkor tudok ajánlani egy nagyon jó mmorpg-t. Tibia a neve, ingyenes. Letölthető a tibia.com-ról, vagy akár böngészőből is játszható(bár én a letöltéses verziót ajánlom). Van egy kis magyar közösség, meg a játék maga is elég hangulatos, szóval enyhe függőséget okozhat. Ha valaki kipróbálná írjon privátban és segítek.

Hm, kicsit elkanyarodtunk a témától... kalandjáték -> rpg -> mmorpg Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Na mindegy, nem offolok tovább Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-19, 12:45

TigerGirl írta:
Sziasztok!

Ismeritek az RPG Maker játékokat? Nagyon jó kis játékok és egyszerű irányítani is!
Kedvenceim az Amnézia, Dragon Blade 1-2-3!!! Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin

Én csak futólag ismerem ezeket a játékokat. Viszont tesómmal letöltöttük az RPG makert demo-ját, és próbáltunk csinálni is játékot, viszont a demo verzió miatt csak korlátozottan használhattuk a programot, ezért a játékból nem lett semmi Más kalandjátékok - Page 2 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-19, 11:44

Sziasztok!

Ismeritek az RPG Maker játékokat? Nagyon jó kis játékok és egyszerű irányítani is!
Kedvenceim az Amnézia, Dragon Blade 1-2-3!!! Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-15, 16:10

placyd írta:
Amúgy erre gondoltam és ironikusan mondtam Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Batman írta:
Tegnap gondoltam egyet, és letöltöttem a gyerekkori kedvenc kalandomat a Maniac Mansion-t.

A Maniac Mansion nagyon jó kalandjáték másoknak is ajánlom. Más kalandjátékok - Page 2 261945
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-05, 10:09

Végülis ez nem egy bug, csak hülyén csináltam meg a játékot Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-02, 20:18

Elfelejtettem hogy van ez a bug, ezért nem gondoltam, hogy bárki el fog akadni a buszos résznél... De most már átírtam a végigjátszás tippeket.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-02, 16:50

Tarodid!!!!!!!!!!!!!!!!!Most falba vertem a fejem.Hát ilyet.Fúúú ez....Na mindegy.Soha egyetlen egy kalandjátékban nem láttam még ilyet. Nagyon eredeti ötlet.Mindenre gondoltam csak erre nem.Várjunk csak?!Sóval ezért nem láttam a headsetet, és a pénzt amit Dszeni adott.Mindenesetre Gratula a játékhoz Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-01, 20:17

Valamit adni kell az ellenőrnek, hogy elengedjen. Lehet hogy az zavart meg, hogy a nálad lévő tárgyak közül nem vetted észre,hogy le is lehet menni a nyillal, és ott vannak még nálad tárgyak Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-06-01, 19:07

Hello

tarodid! Lenne egy kérdésem a Harc Az Öltönyért játékodról.Nem tudok tovább jutni amikor a buszon vagy és már megjött az ellenőr.Mindenkivel beszéltem és mindent kiprobáltam mindenen.Kérlek segíts.És nagyon jó nehéz játék.Ja és elolvastam a segítséget a honlapotokon, de ott csak annyi van hogy "ez egy könnyű rész és én pedig szemét vagyok és nem segítek".Légy szíves segíts.

Előre is köszi Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-05-04, 14:21

Én is végigvittem már egyszer régen de lehet megint előhalászom a polc mélyéről, mert ez tényleg nagyon jó játék.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-05-03, 19:55

Hehe, szerintem ott akadtam el még vagy öt éve, és azóta se vittem végig. De most meghoztad a kedvem Más kalandjátékok - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-05-03, 19:10

Ma este sikerült befejezni a Jumurdzsák Gyűrűjét. Alapból point&click párti vagyok és elhatárolódok a 3D vagy a belső nézetes kalandoktól, de ez valami @&#! jó volt.
Még soha nem éreztem magam ennyire büszkének, hogy magyar vagyok. Természetesen nem azért, mert tele volt titkos szélsőjobboldali agymosással, hanem azért, mert olyan szemszögből mutatta a magyar kultúrát és történelmet, ahogy azt eddig még sose láttam.
Aki teheti, az feltétlen játsszon vele.

A nehézségről annyit, hogy az eleje nagyon barátságos, könnyű fejtörőkkel, sok kellemes videóbejátszással. Aztán egy idő után bekeményít rendesen. A "Merkúr-puzzle"-től már egyáltalán nem szégyen, ha az ember néha ellátogat a hivatalos weboldalra 1-2 tippért.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-02-28, 13:47

Ha valakinek van iphone-ja, akkor ezeket a játékokat tudom ajánlani:

The Secret of Monkey Island - Special Edition: teljesen felújított grafika, de bármikor lehet váltani a nézetet a régi és az új megjelenés között. Szinkronizálva. A régi zenék felújítva, valódi hangszerekkel felvéve. Az ujjunkat a képernyő valamelyik részén húzva mozog az egérkurzor, mint pl egy laptop tapipadjánál. A régi nézetben az irányítás változatlan, az új nézetben a játék egy hotspotnál mindig ajánl egy cselekedetet(pl néz, nyit, használ), ha mást akarunk csinálni a tárggyal, akkor külön menüből érhető el a többi cselekedet. Szerintem ha valaki még nem játszotta ki PC-n, akkor itt szinte lehetetlen végigvinni... De a szinkron, meg a felújított grafika és zene miatt nagyon királyul néz ki. A mobil megrázásakor tippeket ír ki a játék.

Monkey Island 2: LeChuck's Revenge - Special Edition: Ugyanúgy minden felújítva, mint az előzőnél. Irányítás annyiban különbözik, hogy az új nézetben már nem tudjuk mozgatni az egérkurzort, hanem ahova nyomunk oda megy, vagy azzal csinál valamit. Cserébe, ha 2 ujjunkkal egyszerre érintjük meg a képernyőt, megvilágosodik a pályán levő összes hotspot.

Broken Sword 1 - Director's Cut: A régi játék, semmilyen szempontból nincs lebutítva. Sőt, új feladványokkal, minigamekkel és helyszínekkel egészítették ki(például kiderül mi történt Nico-val, mielőtt a kávézóhoz érkezett). Plusszba még van egy napló is, ahol bármikor el lehet olvasni a játékban történteket, illetve karakterünk gondolatait. A menüben lehet kérni tippeket a feladványokhoz. Az irányítás úgy néz ki, hogy ha az ujjunkat húzzuk a képernyőn, akkor pontok jelennek meg a közeli hotspotoknál, ezekre nyomva lehet interakciót indítani. Újítás, hogy a párbeszédeknél előbukkan a beszélgető karakterek feje egy négyzetben, és a szöveg is nagyobb betűkkel van írva.

Mindhárom játék teljesen angol nyelvű, magyarítás nincsen. A MI1, MI2 felújított változata egyébként PC-re is beszerezhető.

Bocs azoktól akiket ez az egész nem érdekelt...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-02-14, 13:59

Ja nem, rosszul mondtam, most látom, hogy van olyan is topik is, hogy "játékkészítés" Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile
Szóval hogy ezt ne offoljuk szét, a következő hozzáfűzni valómat már oda írtam.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-02-14, 12:17

GERY írta:
Sziasztok! Tudom, hogy (Valamennyire) nem ide illik, de azért mégis ide írom. Elösször is, elkezdődött az első játékom készítése, másodszor, meg mégsem, mert nemtudok pályát, és karaktert rajzolni... Más kalandjátékok - Page 2 Icon_redface Vki tudna nekem segíteni ezügyben?

Ez talán a "Ti játékaitok" című topikba jobban illene, de azért megpróbálok válaszolni.

Én se mondanám magam nagy grafikusnak, de azt tudnám ajánlani neked, hogy először nézz utána a "perspektívának". Az 1 iránypontos perspektívát ajánlom, mert egyszerű és jól néz ki Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile Itt egy kép, ami alapján ellesheted a lényeget. Direkt benne hagytam a segédvonalakat: Szoba
Azt figyeld meg, hogy a szobában a szemből látható dolgok sima téglalapok, viszont a távolodó élek 1 pont felé vezetnek(ehhez kellettek a szürke segédvonalak). Próbálgasd paintben a dolgot, szerintem jó móka Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile
Ha már tudsz 1 iránypontos perspektívában szerkesztgetni, akkor meglátod nagyon könnyen és gyorsan fog menni egy szoba megrajzolása, meg bele néhány szögletes tárgy, pl asztal, polc, szekrény, ágy Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile Szinte el se lehet rontani... Kivéve a méretarányokat. Tehát erre nagyon figyelj, pl hogy mekkora az ajtó, a szekrény, az ágy, vagy amit akarsz a szobába. És képzeld bele a karakteredet a helyiségbe.

Utána jön a szabad formák rajzolása. Pl ha egy karaktert szeretnél rajzolni, vagy a szobába egy lámpát, plüss macit, vagy ilyesmit. Ilyen dolgokhoz azt tudom ajánlani, hogy keress neten egy fényképet az adott dologról, és az alapján próbáld meg megrajzolni. Pl ha keresel egy emberről egy oldalnézeti képet és arról másolod a karaktered, akkor látod, hogy meddig ér a lába, meddig ér a karja, stb... Ez sokat segíthet. Persze ha karaktert rajzolsz, akkor néha el lehet térni a valóságtól, például lehet egy kicsit nagyobb feje, mint egy valódi embernek, stb Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile Csak összhangban legyen az egész.

És az egyik legfontosabb dolog, hogy legyen önkritikád, ha nem tetszik valamelyik rész, azt töröld ki bátran és kezd elölről. Én pl a kezekkel szoktam szenvedni, van hogy 50-szer kitörlöm mire jó lesz... De első játéknál nem is muszáj mindent annyira kidolgozni.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-29, 12:54

Sziasztok! Tudom, hogy (Valamennyire) nem ide illik, de azért mégis ide írom. Elösször is, elkezdődött az első játékom készítése, másodszor, meg mégsem, mert nemtudok pályát, és karaktert rajzolni... Más kalandjátékok - Page 2 Icon_redface Vki tudna nekem segíteni ezügyben?
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-29, 10:35

Szeretném megkérdezni hogy a Dani kalandjai 1.rész teljes verziója mikor jelenik meg? Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-28, 21:00

jújj ez mikor jelent meg???
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-25, 16:58

Igen, nagyon jó játék én is játszottam vele.
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-25, 13:34

Helló!

Most játszottam a" Back to the future:Episode1.-It's about time" -al.Kalandjátékosoknak kötelező darab.Van hozzá magyarítás is.
Vissza az elejére Go down
aradirobert
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
aradirobert


Hozzászólások száma : 31
Age : 25
Registration date : 2010. Nov. 24.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2011-01-18, 12:35

Nekem nagyon tetszett a Hazaút című játék az AMS-től. Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin Elég hosszú volt, és vicces is.
Vissza az elejére Go down
http://www.robogames.atw.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2010-12-12, 18:53

Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin és az írásból hogyan fedezzem fel az iróniát ? Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin mindegy, leírtam a véleményem, aztán mindenki örül Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2010-12-12, 16:13

Amúgy erre gondoltam és ironikusan mondtam Más kalandjátékok - Page 2 Icon_biggrin
Batman írta:
Tegnap gondoltam egyet, és letöltöttem a gyerekkori kedvenc kalandomat a Maniac Mansion-t.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2010-12-12, 11:28

Ahogy mondod, imádtam ezt a játékot! Mondjuk még most is Más kalandjátékok - Page 2 Icon_smile Csak akkor még floppyn játszottam vele. És még Windows 95-ös OP rendszerű gépen. Meg akkor még fogalmam sem volt, hogy mi értelme van a játéknak. Tény az tény, hogy szép gyerekkori emlékként maradt meg.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2010-12-11, 21:16

Régi szép gyermekkor, mi?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime2010-12-10, 18:26

[quote="tarodid"]Tegnap gondoltam egyet, és letöltöttem a gyerekkori kedvenc kalandomat a Maniac Mansion-t. Aztán feltelepítettem és elindítottam. És feljött egy hibaüzenet, hogy nem kompatibilis a játék a windows ezen verziójával. Gondolom azért, mert Windows 7 op rendszer ékesíti a gép partícióit. Esetleg valaki nem tud valamilyen használható megoldást arra, hogy tudjak játszani a játékkal? :/[/qu Más kalandjátékok - Page 2 Icon_tongue
A Maniac Mansion meg volt nekem
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más kalandjátékok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más kalandjátékok   Más kalandjátékok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más kalandjátékok
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: