Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+45
-rik Patrik
EPatrik
thok
aradirobert
akos
Squall
Rajongó1.3
s.csuli
TigerGirl
Twilighter
barnabás
Stein Péter
Sumak4ever
tarodid
nagycica
Achu
sipsand
geri465
kenguru
Kalyber Domos
RovdemNarumid
Mitanni
rozi
DDanee
garfield94
Pirandella
kristi
Buldozerjoe
Urahara
simike47
Norbii
Pirandello
GERY
daneeca
Roli
bence
norbi
X-man
Little Bean
rider17
Bandi
palpinty
tomin
rollingstone
placyd
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-31, 08:04

Remélem azért van ilyen nagy csend, mert mindenki a Norbi következő részét írja! : )
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-27, 19:46

Nekem sikerült végrehajtanom a programot a leírtak szerint,de a végén mégsem tudtam ,csak 90et csinálni...Most elkezdtem mégegyszer.Remélem most sikerül!Kitartás!Kötetlen témák - Page 5 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-27, 06:25

Igazság szerint már korábban is elkezdtem, csak akkor belebuktam, mert szerintem rosszul vannak kiszámolva a napi mennyiségek. A teszten 25-öt nyomtam, így először a 3-as oszloppal kezdtem, de véleményem szerint lehetetlen megcsinálni már a harmadik héttől.
Szóval most a második oszloppal kezdtem újra. Így kicsit lassabban haladok majd, de reményeim szerint végig fogom legalább csinálni. Gratulálok a negyedik héthez Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-26, 17:18

Na, az tök jó Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
És a felmérő tesztben hányat tudtál lenyomni?

Egyébként én a negyedik hét első napját csináltam legutóbb. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-26, 06:12

Hogy példát mutassak, én is elkezdtem a 100 fekvőtámasz programot Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Az első napot már sikeresen teljesítettem Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-24, 19:13

Kijátszottam a stupid invaderset Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-20, 13:19

Értem, kösz az infót Daneeca Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-20, 09:02

Nem rajzolták hanem modellezték. És sztem is rohadt jó lett. Az a leves nagyon élethű.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-19, 20:27

Placyd! Lenne egy kérdésem! A média részben a rajzoknál a konyhát azt rajzoltátok? Mert ha igen, akkor eszméletlen jó lett, és gondolom nem is volt könnyű. Ennyit szerettem volna. Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-06, 15:24

Kinek van meg a postal 2 multiplayer?
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-04, 19:31

Hála annak a magasságos atya úr istennek!Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Hát pont ezt akartam elérni!Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink Hogy gondolkodjunk el ezen...(És nyomjuk a fekvőtámaszt)!...
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-03, 21:15

Pirandello... a gyengék védelmére nem a kötözködők megverésével kelünk. A kötözködők kötözködjenek, egyet, sőt tizet kevés péppé verni ahhoz, hogy bárki ne legyen utána potenciális áldozat. Ha kötözködőket versz, rosszul jársz! 1. másik oldalon tapsikolnak, és "gyűlöletkeltőnek" és "rasszistának" neveznek. Egy pont oda. 2. Büntetés. Hiszen nem önvédelemből támadtál. Én a kötözködőket szúnyogoknak sem minősítem, fölösleges velük foglalkozni, csak felbosszantanak maximum,de ha megvered őket, jön a 2 pont, amit mondtam, mellesleg a barátnődet semmivel sem hoztad, vagy a többi civilt könnyebb helyzetbe. Rossz esetben még sokkal nehezebb helyzetbe is hozhatod őket. Hidd el, én életkorilag sokkal közelebb vagyok ezekhez a kötőzködős barmokhoz, mint te, és tudom azt, hogyha kineveted őket, vagy látják, hogy igaz, nem ijedtél meg, de mész tovább, semmiképp nem fogják győztes akciónak elkönyvelni! Egyetlen céljuk van: Egy kis suli utáni verekedés kiprovokálása. Ha nem engedsz ennek, addig ők sem potenciális ellenfelek az utcán, hanem kis szúnyogok (sem). Addig a pillanatig, míg nem közelednek feléd, és nem tesznek fenyegető, vagy olyan mozdulatot, amiből balhé lesz. Azokról most írok... támadók

Akikkel foglalkozni kell, azok a támadók. Én emberileg is, viszonylag szerény vagyok utcán, nem engedek a provokációnak, de ha megtámadnak, vagy látom, hogy valakit megtámadnak, ki akarnak rabolni, azonnal a segítségére rohanok és nincs kegyelem! A nővéremről egy "kedves kis mezei barát" a minap majdnem letépte a táskáját, szerencsére sikertelenül. Sajnos nem voltam ott. Na, ez már támadó! Ez biztos, hogy nem fog bandában beszólogatni neked, hanem egyszerűen odamegy hozzád és üt. Az ilyenekkel kell foglalkozni. És innen is előjön az, hogy legyél bármennyire erős, ha elvered őket (amit illik ilyenkor), sajnos millió veszély fenyeget téged, a családod, mindenkit! Sajnos... ez az élet. Ilyenné fajult. Mi, karatésok biztosan nem engedjük magunkat és mást megütni, félreértés ne essék...

Végezetül idéznék Gichin Funakoshi nijukunjából (karate 20 alapelve) a 16. pontot.
"Ha kilépsz az ajtódon, 10 000 ellenféllel találod szembe magadat."
Érdemes ezen elgondolkodni. Soha nem tudhatod magad ebben a k**** világban magad biztonságban! Pláne az ismerőseidet! Egyszerűen nincs rá megoldás, én sem tudok rá mást mondani, mint azt, hogy itt valami el van b***va. Azt javaslom, vegyél szeretteidnek gázsprajt, ha egyedül vannak, bármikor használható önvédelmi eszközként. Ettől többet nem tehetünk.
Én értem, amit mondassz, megértem, és épp ezért figyelmeztetlek, hogy hagyd inkább a fenébe a kötözködős huligánokat! Megéri! Ezzel más nem kerül veszélybe... vagy esetleg mégis? El lehet azon is gondolkodni persze, hogy mi van, ha mondjuk túl magabiztosnak tűnsz, ezért nem mennek utánad, de mondjuk már a következő ártatlan embernek nekimennek... Nagyon nehéz ez a kérdés. Bármit is cselekszünk, hibázunk. Normális világ ez?? Normális, hogy az ilyenek után a bakancsban "masírozó" Magyar Gárdától rettegnek egyesek? Itt valami nagyon radikális változásokat kéne tenni ahhoz, hogy ez a probléma ne legyen többé probléma. De talán még az is kevés lenne hozzá...

Azt mondom, ne vitázzunk, én MOST értettelek meg, utolsó hozzászólásod alapján, de próbáld elfogadni az én verziómat, amin már jópár éve gondolkodom, és erre az álláspontra jutottam.
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-03, 19:58

Roli írta:
: ) köszönöm, tanár úr.

Nem nevetnék egyáltalán, egy mester ilyet nem mond, és kész. Attól, hogy valakit leütök, aki nekem utcán odaszól, csak kevesebb leszek... lelkileg. De szerintem nagyon nem értjük egymást. Te a gondolatom nem érted, én meg mondataidat. Egyrészt, ha jól emlékszem, bean nem beszélt semmilyen egy évről. Másrészt beszélhetünk itt az 1, 2, 6, 8. danról, nem a fokozat a lényeg, nem a középszint, felsőszint, alsószint, hanem a DO. Aki azon jár, az érti miről beszélek.

De nem magyarázok, elég, ha ezt mi, karatésok értjük. Ha nem érted az sem baj.


Bean, jó nyaralást, majd egyszer edzünk egy jót Kötetlen témák - Page 5 Icon_cool

Roli!

Szerinted mert valaki másként gondolkodik egy témáról mint te már biztosan téved?Mivan ha több út is létezik?....Mellesleg míg te mosolyogva sétálsz barnabőrű "testvéreink" között a kolleganőm nyakából ma reggel munkába menet 3 "tesó"letépte az aranynyakláncát.Szerintem ezek pont azok voltak akik múltkor beléd akartak kötni,(tudod,mikor mosolyogva tovább mentél).Jó lenne,ha valaki már pofán vágná őket,de te(aki mindennap edzel,és játszva elintézhetnéd őket) csak sétálgass!Maximum legközelebb eljátszadoznak a barátnőddel,esetleg valaki máséval,mert felbátorodtak a mai sikeres akciójukon.Majd én az átlagember elintézem őket(ha tudom),jó?És így neked nem kell megszegned az etikettet és haladhatsz töretlenül az "úton"Kötetlen témák - Page 5 220596!!! ...Tulajdonképpen mi az ördögnek edzetek ti évekig,ha nem azért,hogy a gyengék védelmére keljetek.Mert ki fogja a kötözködőket megfékezni,ha ti nem?És mi lesz,ha legközelebb olyannal kötözködnek akinél tényleg erősebbek(főleg hárman)...És mi lesz ha az egy hozzátartozód lesz?...Na,ha valamiért akkor azért érdemes lenyomni a 100 fekvőtámasz programot,hogy te lehess az aki orrbagyűri őket!Úgyhogy hajrá Bean!Tiszta szívemből drukkolok,hogy sikerüljön!És légy te AZ!Vagy bárki aki képes rá!
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-02, 20:40

: ) köszönöm, tanár úr.

Nem nevetnék egyáltalán, egy mester ilyet nem mond, és kész. Attól, hogy valakit leütök, aki nekem utcán odaszól, csak kevesebb leszek... lelkileg. De szerintem nagyon nem értjük egymást. Te a gondolatom nem érted, én meg mondataidat. Egyrészt, ha jól emlékszem, bean nem beszélt semmilyen egy évről. Másrészt beszélhetünk itt az 1, 2, 6, 8. danról, nem a fokozat a lényeg, nem a középszint, felsőszint, alsószint, hanem a DO. Aki azon jár, az érti miről beszélek.

De nem magyarázok, elég, ha ezt mi, karatésok értjük. Ha nem érted az sem baj.


Bean, jó nyaralást, majd egyszer edzünk egy jót Kötetlen témák - Page 5 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-08-02, 19:50

Roli írta:

Fölösleges ragozni, én így érzem, ettől érzem magam igaz karatésnak, aki az úton jár. Amelyik mester nekem ilyet mondana, hogyha beszólnak, le kell ütni az ellenfelet, attól nevetve távoznék, és még sajnálnám is. Ilyet azért egy 6. danos sensei nem mond, én úgy gondolom.

Kedves Roli!

Szóval kinevetnéd a mestert...Hát ennyit a karate etikettről...Még a középszint elérése is megér egy misét...Hány év kell,hogy elérj mondjuk 8dant ,ami még nem az "út "vége,hisz a 10. sem az?Kb 20 év és van még életkorhoz is kötik a fokozat megadását (7dan 47 év felett)Hát,hogy lehetne Bean középszinten 1 év gyakorlás(illetve nemgyakorlás)után?Sebaj!Matek 1 es!Leülhetsz!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-31, 21:38

Azt hiszem, Pirandello, még egy okom van arra, hogy végig csináljam a programot. Be fogom neked bizonyítani, hogy nem vagyok puding!
Az avataromat illetően pedig ugyanazt gondolom, mint Roli. Azért raktam ki ezt, hogy mindenkivel tudassam, le fogom nyomni a 100-at.
A karatésok pedig nem a nagyképűségükről híresek.
Pirandello, én eddig téged teljesen szimpatikusnak tartottalak, de valahogy mostanában, mintha csak cikiznél engem, és ez nem esik túl jól.

Roli, neked viszont nagyon tatszik a hozzáállásod. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Talán majd egyszer, a távoli jövőben találkozhatnánk is. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

De most egy hétig nyaralni fogok, úgyhogy ne várjátok addig a hozzászólásomat. Addig is további jó fórumozást! Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-31, 09:09

Bean avatarjában én nem látom a hencegést... Szerintem ez csak egy önspanoló dolog, nekem tetszik.
Nem, nem semmisülnek meg, de ahogy te is írtad az utolsó pontban, ne támadjunk elsőnek. Bemásolhatnám neked Gichin Funakoshi Nijukunját, ott is van egy pont, a 20 pont közül, ahol ezt mondja: karate ni sente nashi. Ezt jelenti. A karatéban NINCS első támadás. A provokáció, nem tudom mennyire minősül első támadásnak, semennyire : ) Első támadás az, amikor már emelik a kezüket és meg akarnak ütni. Addig csak nagymenők próbálnak provokálni, lelkileg lesüllyeszteni az ők szintjükre. Azért bocs, nem tudom, hogy te csinálsz-e valami hasonló küzdősportot, ha nem, azért azt jó lenne tudnod, hogyha ütünk, akkor ütünk. Abból már lesz valami. Ezért is a spirit a lényeg, addig a percig kell elnyomni az illetőt lelkileg, hogy azt mondjuk neki, hogy "nem megyek oda most verekedni", míg ők meg nem ütnek. Addig TELJESEN fölösleges bárminemű fizikai konfliktus kezdeményezése. De felfogás kérdése. Én úgy fogom föl, hogy nem süllyedek le addig a szintig, hogy egy beszólással engem erősen provokálni lehessen. És ettől érzem magam többnek náluk : )
Fölösleges ragozni, én így érzem, ettől érzem magam igaz karatésnak, aki az úton jár. Amelyik mester nekem ilyet mondana, hogyha beszólnak, le kell ütni az ellenfelet, attól nevetve távoznék, és még sajnálnám is. Ilyet azért egy 6. danos sensei nem mond, én úgy gondolom.

Azért én örülök, hogy így el tudtunk beszélgetni a témáról : )
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-30, 20:49

Kedves Bean!
Neked már az avatarod is hencegés...És igen puding vagy,amíg nem teljesíted,még a magad elé kitűzött célokat sem!

Kedves Roli!
A karate etikettről nem mindenki úgy gondolkodik ahogy te...Nézzük csak:

Törekedjünk jellemünk tökéletesítésére.
Legyünk mindig őszinték és szerények.
Mindig legyünk kitartóak. (Remélem figyelsz Bean:bounce: )
Tiszteljük mesterünket és társainkat.
Sose mi tegyük az első támadó mozdulatot.

Ebben a verzióban nem szerepel,hogy mosolyogva tovább kell menned,ha provokálnak.Az meg nagyképű duma,hogy azért nem ütsz,mert akkor vége lesz az ellenfélnek...
Főleg ha többen vannak,vagy erősebbek...Évtizedekig kell(ene)gyakorolnod,hogy győzhes egy ilyen szituban,és NEM az edzőteremben,ahol megáll a küzdelem,ha valakit találat ér,vagy megsérül...

Á...ne ragozzuk!....Lehet,hogy érdemes lenne más mestereket is megkérdezned a témáról...Kurdi Gábor(6dan) például biztosan mondana néhány(számodra)új gondolatot...
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-30, 09:57

Pirandello, én azt egy szóval sem mondtam, hogy a karate tudásom nem ér semmit. Ér valamennyit, de az elég kevés. Majd akkor fog sokat érni, hogyha majd rendszeresen járok edzésre, és egy idő után jól felfejlődöm. Mondjuk már egyetlen edzés során is lehet fejlődni. A tudásom meg szerintem kb. valahol az alap - és a középszint között van.
És nem szokásom a hencegés, nem is értem, miből gondoltad azt, hogy hencegek. Csak elmondtam pár dolgot, ennyi.
Azt sem értem, hogy ennek a mondatnak: "Először is hihetetlenül rossz vagyok földrajzból, - legalábbis az ilyen településneveket illetően, - úgyhogy nem nagyon tudtam elképzelni, merre vannak azon helyek, melyekről írtál" mi köze van a leparasztozáshoz. Szerintem ez inkább csak az én földrajzi tájékozatlanságomat mutatja be. Miért is parasztoznám le Rolit?
Kicsit rosszul esett a "szájkaratés" kifejezés. Mondjuk szerintem karatés akkor lennék, ha rendszeresen járnék edzésre, meg ilyenek; szájkaratés meg akkor, ha azt mondanám, hogy tudok karatézni, miközben nem is. De szerintem egyik sem vagyok. Jó, meglehet, hogy még nem járok a üres kéz útján, de nagyon szeretnék fellépni rá.

Egyébként meg hetente háromszor gyúrok, szeptembertől kezdve pedig ott leszek minden karateedzésen. Ja, és a fekvőtámasz programból megvan az első hét. Szóval puding vagyok?
Ja, és mit is mondtál, Pirandello, művelsz egyáltalán valami harcművészetet, vagy valamit? Kötetlen témák - Page 5 Icon_tongue Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Rolival pedig teljesen egyet értek. Azért eszméletlen, hogy ennyi idősen máris edző vagy! Nagyon profi lehetsz.
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-29, 21:00

Szerintem abszolút nem arra reagáltál, amit mondtam...
Először is nem kicsinyítettem le értékileg semmelyik harcművészeti ágat. Ha így tettem, hibáztam, de légy szíves szólj, hogy mikor és melyik mondatomban érezted akár a flegmaságot, akár bármit, ami arra utalt volna, hogy én rá akarok térni, vagy esetleg megemlítem, hogy ez vagy az rosszabb a másiknál. Nem erről beszéltem.
A másik dolgot is furcsállom, hogy mikor említettem meg azt, amikor ha valakit látunk, hogy vernek, ne menjünk oda segíteni, hanem mosolyogjunk rajta egyet. Amiről én beszéltem, az a karate etikett. Én speciel először is kiröhögném azt az edzőtársam, akit ha 2 cingár "keménylegény" megfenyeget, vagy provokál, hogy "mindjárt elverünk", vagy esetleg "gyere ide, ha mersz", és erre ő odamenne és megverné mindet. Mert meg tudja, nem véletlenül műveli ezt a karatét több éve! Hol "harcművész" az ilyen? A karate, vagy bármelyik harcművészet nem arra való, hogy potenciális hülye barmot csináljunk magunkból, akikkel bár mikor le lehet állni az utcán bunyózni egy jót, mellesleg jól kórházba küldjük az ellenfelet, belőlünk meg börtöntöltelék lesz. Egy ideig biztos, ugyanis nem fogják megkérdezni, hogy ki provokált kit, 8 napon túl gyógyuló a sérülés?? Bünti... Tudod Gichin Funakoshi miért nem ütött sohasem? Hiszen számtalanszor megtámadták az erdőben, az utcán. Azért, mert tudta, hogyha ő üt, akkor vége lesz az ellenfélnek. Csak azért Funakoshit emeltem ki, mert az ő könyvét olvastam, ő írta le ezeket. De ezt sok épp ésszel gondolkodó harcművészről mondhatnám.
Akit meg látunk, hogy bajbam vam, ahhoz menjünk oda segíteni, akár ököllel, akár szétválasztással, de SEGÍTSÜNK! Erről nincs vita...

Ez a hozzászólás ugyanaz, mint az előző, csak jobban kifejtve. Azt javaslom próbáld meg a hozzászólásokban ne a hátsó szándékokat keresni, hanem az emberek mondanivalóját. Fontos ez, pláne ha rossz az embernek a kifejező készsége : )
Szebb jövőt és jó éjszakát!
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-29, 19:19

Innen ez már szócséplés.A harcművészet az harcművészet.Mindegy melyik ágát űzöd,ha kellő kitartással csinálod egy idő után(jó sok idő után),ugyan olyan hatékony lehet bármelyik.Nincs jobb,vagy rosszabb stílus.A kitartáson van a hangsúly.Egy színes öv még nem biztosíték a sikerre.Sőt a túlzott önbizalom jó nagy bajba sodorhat egy utcai szituációban.Az én szememben mégis csak az a férfi aki képes a gyengék védelmére kelni és nem megy mosolyogva tovább...
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-29, 17:41

Ritkán tévedek Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink Tréfát félretéve, akiket te mondtál, az vagy kijós, vagy kempós. Ezek nagyon távol állnak a shotokannak a lélekvilágától, pláne ha a kyokoshinra gondolok. Kempóról véleményt nem tudok nyílvánítani, de az már csak nem is karate, a kempó az kempó.
A tudást pedig különböző helyzetekben lehet felmérni. Van az utcai helyzet, amikor a jóarcú barnagyerekek provokálnak. Ilyenkor jön elő a tudás. Aki nem hagyja magát provokálni és egy mosollyal továbbmegy, tudván, hogy edzéseken kék övet hord, vagy egyáltalán karatézik, na, az már tud valamit!
(a jóarcú barnagyerek csak szimbólum volt, nem sértés)
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-29, 13:52

Nem bánom,tőlem nevezhetjük Bean tudását középszintűnek,ha ragaszkodtok hozzá!Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Bár ő maga mondta,hogy a tudása nem ér fabatkát sem...Nem is értem miért henceg vele,ha egyszer nincs is mivel...És neked Roli külön dícséret,mert megvédted,miután leparasztozott,mégha átvitt értelemben is!Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin Mert ez,idézem: "Először is hihetetlenül rossz vagyok földrajzból, - legalábbis az ilyen településneveket illetően, - úgyhogy nem nagyon tudtam elképzelni, merre vannak azon helyek, melyekről írtál",szerintem ezt jelenti...A 10 dan kérdésében biztosan tévedsz.Ilyen fokozatot az alapító nagymesterek kapnak.Pl:Masutatsu Oyama(Kyokushin),Dr Harnos Imre(Zen Bu Kan Kempo)...stb.Ezzel együtt a"fegyvertelen kéz útja"sokkal inkább a te utad,mint a szájkaratés Little Bean-é!
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-29, 07:49

Hadd álljak ki Little Bean mellett, először is egy fekete öv már "felső szint", 1. dan az már semmiképp nem "középszint". Az más kérdés, hogy annyira elpuhultak ezek a danos övvizsgák, hogy még olyan f***nak is megadják a dant, akik egy katát nem tudnak, csak egy országos bajnokságon szépen ugráltak a kumite közben... Az ilyen dan más kérdés, hogy nem ér dant. Másrészt tudtommal 10. dant nem lehet elérni, mert Gichin Funakoshi azt tanította, hogy a 10. dan az a tökéletesség szimbóluma, ami felé TÖREKEDNI kell, ez a do... a karate-do, magyarul ez az üres kéz útja, a törekvés, az úton járás. Egy ma élő 10. danos mester van, Kanazawa Hirokazu, ő magának adta meg a 10. dant, és csak azért, mert úgy tudom egy másik ágat, vagy talán másik szövetséget alapított, ahol már voltak 9. danosok, és egy vezetőnek kell a legmagasabb övfokozatnak lenni.
Mellesleg a kék öv az már haladás:up:
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-28, 17:57

1dan 2dan...10dan!....Puding!Kötetlen témák - Page 5 Icon_tongue Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-28, 17:36

Pirandello írta:


Szerintem te Áprilisban voltál lelkes,amikor azt a felelőtlen kijelentést tetted,hogy "én le fogom nyomni a 100-at"!Azóta nem 6 ,hanem 15 hét telt el.Szerintem ez kudarc.Követőidet,köztük engem is,akiket a testedzésre agitáltál,a te példád lelkesített és most kiderül,hogy el se kezdted?...A program végrehajtása naponta maximum 15 percet vett volna igénybe....Lássuk be,puding vagy!Kötetlen témák - Page 5 Icon_tongue Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Mindezt csak azért írom,hogy tápláljam azt a "tüzet"!
...A kék öv még nagyon messze van a középszinttől!Kötetlen témák - Page 5 Icon_redface

Na figyelj, Hulk...
Először is: én le fogom nyomni a 100-at!!! Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Másodszor pedig: ott, ahol én járok edzésre, a következő fokozatok léteznek: fehér, zöld, kék, barna, fekete öv. Szóval szerintem a kék pont középen van, de próbálj megcáfolni. XD
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-27, 20:47

Little Bean írta:
Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile


Pirandello: Továbbra is lelkes vagyok, és nem vallottam kudarcot. Csak egyszerűen iskolaidőben képtelenség volt véghez vinni. De mivel az egész program hat hetes, a nyár meg valamivel több, így elvileg simán be tudom fejezni. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile


Az a helyzet, hogy a karate olyan, mint a fórró víz: ha nem ég alatta a tűz, kihűl. Az én vizem pedig nagyon hideg.
Viszont szeptembertől kezdve minden erőmmel azon leszek, hogy minden edzésen ott legyek, és hogy jól felforrjon az a víz! Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin

Szerintem te Áprilisban voltál lelkes,amikor azt a felelőtlen kijelentést tetted,hogy "én le fogom nyomni a 100-at"!Azóta nem 6 ,hanem 15 hét telt el.Szerintem ez kudarc.Követőidet,köztük engem is,akiket a testedzésre agitáltál,a te példád lelkesített és most kiderül,hogy el se kezdted?...A program végrehajtása naponta maximum 15 percet vett volna igénybe....Lássuk be,puding vagy!Kötetlen témák - Page 5 Icon_tongue Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Mindezt csak azért írom,hogy tápláljam azt a "tüzet"!
...A kék öv még nagyon messze van a középszinttől!Kötetlen témák - Page 5 Icon_redface
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-26, 19:10

Ami helyeket leírtam, mind Budapesten van. Én is shotokanozom, és azért írtam, hogy "klubom", mert szeptember óta edző vagyok egy rákosligeti általános iskolában, és minden helyet, ahol edzés van, azt klubnak nevezzük.
Akkor végülis tárgytalan, megtaláltad a hozzád közel levő edzéshelyet. Szerintem állj rá, megéri : )
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-26, 18:25

Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Nem hittem volna, hogy itt a fórumon egyszer ennyi üzenet csak nekem fog szólni. XD
Szóval...

Pirandello: Továbbra is lelkes vagyok, és nem vallottam kudarcot. Csak egyszerűen iskolaidőben képtelenség volt véghez vinni. De mivel az egész program hat hetes, a nyár meg valamivel több, így elvileg simán be tudom fejezni. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Roli: Először is hihetetlenül rossz vagyok földrajzból, - legalábbis az ilyen településneveket illetően, - úgyhogy nem nagyon tudtam elképzelni, merre vannak azon helyek, melyekről írtál. Mint ahogy arra sem jöttem rá, konkrétan milyen klubról beszélsz. Karateklub? Vagy esetleg fekvőtámaszklub? Talán csak egy sima edzőterem? Egy szó, mint száz: nem voltál eléggé konkrét. (Na jó, ez több szó volt XD )
Egyébként meg, - mivel Vácszentlászlón lakom, - Gödöllőre járogatok karatézni. Oda járok egyébként suliba is.

Norbii: Shotokan karatét "művelek". Én 9 évesen indultam el a Karate rögös útján, azonban sokkal kevesebbet tudok, mint amennyire gondolnátok. Végül is elméletileg 7 évvel ezelőtt kezdtem el, de annyira sokat hanyagoltam, oly sok edzésről hiányoztam, hogy ennyi idő alatt sajnos csak az alapokat sajátítottam el nagyjából. Meg még pár dolgot. Igazából nemrégen lettem kék öves, ami szerintem a középszintnek felel meg. Bár szerintem nem érdemlem meg. Nem is értem, hogy Szenszej miért adta meg. Mégcsak azt a katát sem tudom, ami nélkül elvileg nem is lehetne kék övet kapni. Dehát mindegy, gondoltam, rá hagyom...
Az a helyzet, hogy a karate olyan, mint a fórró víz: ha nem ég alatta a tűz, kihűl. Az én vizem pedig nagyon hideg.
Viszont szeptembertől kezdve minden erőmmel azon leszek, hogy minden edzésen ott legyek, és hogy jól felforrjon az a víz! Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-26, 17:16

Little Bean írta:
Kösz, jól. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Mondjuk az a helyzet, hogy amikor még azt az üzenetet írtam, akkor még nem tudtam, hogy a karate mellett szinte-szinte lehetetlen ez a projekt. Szóval le kellett állnom vele. De néhány napja végre sikerült újra kezdenem, szóval az első nap már megvan. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Nem is tudtam,hogy karatézol.Melyik fajtába jársz? A Shotokan vagy a Kyokushin?Én a Kyokushin-fajtába.Én is karatézok,másfél éve járok,és már kétszer vizsgáztam.
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-25, 09:09

Little Bean írta:
Kösz, jól. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Mondjuk az a helyzet, hogy amikor még azt az üzenetet írtam, akkor még nem tudtam, hogy a karate mellett szinte-szinte lehetetlen ez a projekt. Szóval le kellett állnom vele. De néhány napja végre sikerült újra kezdenem, szóval az első nap már megvan. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Gyere le hozzánk edzésre Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile Az én klubom RÁkosligeten van, de ha közelebb van a Mester klubja akkor mehetsz a Béke térre meg Rákoskertre. De vannak "vidéken" is klubjaink, ajánlom a www.seiken.extra.hu -t;)
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-25, 08:49

Ez nem jó hír!Az elején olyan lelkes voltál...!Kötetlen témák - Page 5 Icon_bounce Sajnálom,hogy kudarcot vallottál!Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 23:22

Kösz, jól. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Mondjuk az a helyzet, hogy amikor még azt az üzenetet írtam, akkor még nem tudtam, hogy a karate mellett szinte-szinte lehetetlen ez a projekt. Szóval le kellett állnom vele. De néhány napja végre sikerült újra kezdenem, szóval az első nap már megvan. Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 13:39

Little Bean írta:
Találtam egy tök jó oldalt, amelynek segítségével bárki elérheti, hogy lenyomjon 100 szabályos fekvőtámaszt! Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Én már a felmérő tesztet megcsináltam. Akit érdekel, annak itt a link: http://100fekvotamasz.hu/

Én le fogom nyomni a 100-at! Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile

Hogy áll a 100 fekvőtámasz "projekt"?
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-16, 22:21

de legalább most itt vagy Kötetlen témák - Page 5 Icon_surprised
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Kalyber Domos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Kalyber Domos


Hozzászólások száma : 91
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 10.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-16, 19:21

hú de rég voltam itt Kötetlen témák - Page 5 Sleep
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-14, 07:57

Szerintem nagyon jó lett grat!Kötetlen témák - Page 5 261945
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-13, 22:53

Szerintem meg aki most csinál játékot és még nincs hozzá menü az nézze meg az oldalamon az erről szóló videótutorialt. Még kezdő vagyok a tutorialkészítésben és kíváncsian várom a véleményeket vagy problémákat. Nem tudom mennyire sikerült érthetőre csinálnom. De mondjátok el a véleményeteket, hogy a következő jobb legyen.
Ja és a link:
Menü Készítése
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-13, 11:29

Szerintem egész jók!! Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-13, 08:13

Én nem szeretem. Bocs. Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-12, 17:48

Én is:grin:
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-12, 10:10

Sumak4ever írta:
Ki szereti a kárpátiát?
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Sumak4ever
Látogató
Látogató
Sumak4ever


Hozzászólások száma : 9
Age : 27
Registration date : 2009. Jul. 07.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-12, 09:58

Ki szereti a kárpátiát?
Vissza az elejére Go down
Buldozerjoe
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Buldozerjoe


Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 29.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 21:38

Boldog szülinapot Placyd!
Vissza az elejére Go down
http://dumet.extra.hu
Sumak4ever
Látogató
Látogató
Sumak4ever


Hozzászólások száma : 9
Age : 27
Registration date : 2009. Jul. 07.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 19:38

Boldog Szülinapot PLACYD és PILCZ STUDIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 19:13

BSZ Laci!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 18:00

Ja és boldog szülinapot Pilcz Studios!Kötetlen témák - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 13:38

Nagyon Boldog Születésnapot Placyd Kötetlen témák - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 12:01

Happy Birthday placyd!!!!!! Kötetlen témák - Page 5 Icon_surprised
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime2009-07-10, 11:22

Köszi! Kötetlen témák - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
5 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: