Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+45
-rik Patrik
EPatrik
thok
aradirobert
akos
Squall
Rajongó1.3
s.csuli
TigerGirl
Twilighter
barnabás
Stein Péter
Sumak4ever
tarodid
nagycica
Achu
sipsand
geri465
kenguru
Kalyber Domos
RovdemNarumid
Mitanni
rozi
DDanee
garfield94
Pirandella
kristi
Buldozerjoe
Urahara
simike47
Norbii
Pirandello
GERY
daneeca
Roli
bence
norbi
X-man
Little Bean
rider17
Bandi
palpinty
tomin
rollingstone
placyd
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
SzerzőÜzenet
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 25
Registration date : 2008. Jan. 11.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-28, 11:49

Lehet, h butaság, de amikor meg akartam hallgatni az 1ik zenét, vmi hibaüzenetet ír ki, h ez a windows-izé hamisítvány (a windowsom, nem a zenétek)... Ézért nem lehet azt csinálni, ha rákattintok a zeneszámra, akkor rögtön az jöjjön be? Mert ha jól emléxem, a régibe így volt. Ha nem okoz nehézséget, köszi
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-27, 17:24

Jók az új menüpontok(zene,rajz). Kötetlen témák - Page 20 556192
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-26, 15:46

sokkal jobb, de az elején azért eléggé elcsodálkoztam, hogy miazhogy az első hsz "Today" (ma) érkezettXD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-26, 14:30

talán egy kicsit, de így akkor is sokkal jobb...
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-26, 13:53

Na most már felül vannak az új hozzászólások. Megtaláltam a beállítását Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin
Remélem nem szoktatok hozzá a másik fajtához nagyon Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-25, 20:01

Bandi írta:
öhm nem nagyon igazodtam ki ezen a sitemeteren amit mondtál...
Bandi, ha még nem tetted, jelentkezz be msnen, mert kipróbáltam és sikerült. hagytam neked üzenetet.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-25, 17:26

öhm nem nagyon igazodtam ki ezen a sitemeteren amit mondtál...
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-25, 16:37

Jópofa és érdekes ez az új ''minősités'' Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-24, 17:32

Az átlaghozzászólások száma szerint fog változni. Nyílván, 2 hónap múlva már ez semmi sem lesz gondolom a 30 hsz., max egy csillag Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-24, 17:11

jópofa, csak elég kevés hsz után megjön a max minősítés (bár ez nem egy kötetlen fórum, úgyhogy ha úgy vesszk, ennyi is elég ilyenből). Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile

//kösz, hogy szóltál, placyd, feltöltöttem Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile . bár, sztem max 1-2 héten belül megváltoztatom, mert ezt már sok helyen elkezdtem használni, de nem igazán tetszik...//
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-24, 16:43

Köszi Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Czvik Roli ötlete volt Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-24, 16:30

Jók ezek a csillagok. Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 20 436925
Vissza az elejére Go down
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 25
Registration date : 2008. Jan. 11.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-24, 15:30

Na, most találtam meg ezt a témát xD (a játékok témában vok (legtöbbször) ).
És hát mitmondjak (xD), nagyon jó lett az új oldal
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-23, 11:53

Én csak örülök neki, ha felrakod az oldalunkat a linkek közé - az nekünk reklám Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
És az AGS is gondolom így van, szóval nyugodtan tedd fel azt is.
Számlálót sok helyről lehet belinkelni, én például a sitemeter.com-ot használom erre a célra.
Fórum is nagyon sokféle van, én a phpBB-t ajánlom neked.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-23, 10:59

Jah, és valaki segítsen hogyan kell Fórumot csinálni...
(de a fentiek is fontosak)
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-23, 10:49

még valami, honnan szerezhettek olyan láttogató számlálót az oldalam elejére Kötetlen témák - Page 20 Confused
az elözöre is váloszolj...(lécci)
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-22, 18:19

Csináltam egy oldalt magamnak és elkövetkezö játékaimnak, csak azt szeretném megkérdezni (mert inkább megkérdezem mint hogy aztán bajok legyenek ebböl) hogy berakhatom-e a Pilcz Studios-t a linkek közé... végülis minden amit a kalandjáték készítéssel kapcsolatban tudok az innen ered...
és felvehettem-e az AGS-t vagy arra is kell valami engedély.
Vissza az elejére Go down
norbi
Tag
Tag



Hozzászólások száma : 1
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-19, 16:50

Bandi írta:
Milyen az igazi Norbi a játékbeli Norbihoz képest???

Miben külömbözik és hasonlít egymásra a kettö???

És, hogy viszonyul az igazi Norbi ahhoz, hogy játék lett belöle, rajongoi vannak, és animált figuraként látja vissza magát a neten és más gépén???

Meg, KI IS AZ A NORBI VALÓJÁBAN???
(azt tudom róla, hogy a fastforward tagja) (bocs ha rosszul írtam...)

Szia ! No válaszolok a kérdéseidre Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Milyen vagyok a játékban lévő Norbihoz képest ? Hát néhol hasonlítok néhol nem, van néhány túlzó dolog Laci részéről, remélem csak azért hogy még jobban szórakozzatok a játék játszása közben Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile Meg azért én is változok idővel, remélem csak jó irányban. Amúgy a játékban kiderülő dolgokkal kapcsolatban valóban nem iszom, nem dohányzom, basszusgitároztam és ott lakom és úgy ahol Laci lerajzolta, persze nem minden részlet 100%-os .
"Csókolom"-ozni meg már csak idős néniknek szoktam Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin Kinézetre egész jó lett a rajz rólam, bár ezt mindenki eldöntheti maga, keressetek rám iwiwen - Bartucz Norbert, Szeged 1979.05.28, asszem ennyiből már meg lehet találni. Bár nem nagyon újak a képek, de ki lehet nézni a fejem Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile

Az meg hogy játék lett belőlem teljesen jó dolog. Örülök, ha más jól érzi magát miközben a Norbi játékokkal játszik. Szeretem ha az emberek jól érzik magukat körülöttem, ha így hozzájárulhatok ehhez nagyon szivesen teszem. De igazából én csak a sztorik egy részét szolgáltatom és mostanában szinkronizálok, a legnagyobb érdem Lacié aki megalkotja az egészet.

Hogy ki is vagyok valójában ? Ez jó kérdés. Azt mondanám ugyanolyan ember, mint a többi kivéve hogy a velem megesett hülyeségek, hibák, vicces dolgok nyilvánosságra kerülnek a játékok segítségével. Megpróbálom az életben nekem szánt ösvényt megtalálni Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
No minden jót neked
Szia
Norbi
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-19, 16:47

Én is ajánlom neked a Movie Makert mert elég jól lehet vágni vele és nagyon könnyű kezelni Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-19, 15:22

ilyen programból legegyszerűbb (részben, mert az XP része) én a Movie Makert ajánlanám, de persze nem ez a legprofibb program. ha mondjuk valami nem túl bonyolultat, de nem is túl jót akarsz, a Virtualdubbal is lehet filmet vágni, de vannak profibb programok. nekem Movie Maker és Edit Studio van a gépemen, ami közül eddig még csak a Movie Makert használtam és azzal már sikerült filmet vágnom. ezen 2 programnak hasonlóak a lehetőségei, de-és bár még nem próbáltam-, de szerintem az Edit Studio többet tud.

itt jut eszembe, hogy egyszer már voltam filmvágó stúdióban is Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin , szóval a legjobb tipp:

szerezz egy friss Avid Xpress Prot mindenféle kieggel, egy Dual monitort, meg egy kisméretű TVt, aztán tanulj vágni. aztán mindenki alapít egy közös stúdiót és mindent beleadunk, amit a fórumon lévők tudnak. én nemrég kezdtem Blenderezni, tudtommal placydéknál van Max, te addigra már profi vágó leszel és még néhány kiegészüléssel meglessz a Star Wars 8. (azért nem 7, mert múltkor olvastam valahol, hogy egy gyereket azzal oltogattak, hogy ne akarjon már SW 7et csinálni Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin )

persze csak viccelek, úgyhogy senki se vegye komolyan, amit írtam.

szal, ha egyszerű progit akarsz, akkor szerintem Movie makert használj Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-19, 13:22

nah nekem egy olyan progi kéne amivel filmeket tudok össze és szét vágni és rá tudok rakni hangokat (zenét)
pl.: van két rövid videom egyet akakrok csinálni belöle összevágom és aláfestö zenének egy kis HCt, olyan kéne amivel ezt megtudom oldani...
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-18, 12:55

Ugyanolyan Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink Kötetlen témák - Page 20 Icon_biggrin
De legjobb, ha szólok neki, hogy írja meg ő, hogy viszonyul az egészhez.
Egyébként régi haverunk és igen, a Fastforward zenekarban játszott.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-18, 12:10

Milyen az igazi Norbi a játékbeli Norbihoz képest???

Miben külömbözik és hasonlít egymásra a kettö???

És, hogy viszonyul az igazi Norbi ahhoz, hogy játék lett belöle, rajongoi vannak, és animált figuraként látja vissza magát a neten és más gépén???

Meg, KI IS AZ A NORBI VALÓJÁBAN???
(azt tudom róla, hogy a fastforward tagja) (bocs ha rosszul írtam...)
Vissza az elejére Go down
X-man
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 16.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: _   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-16, 17:27

hy tök jó lett az oldal!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.indulo.atw.hu
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-15, 14:30

A google-ba ha beirod,hogy photoshop download,vagy photoshop letöltés akkor biztos kijönnek oldalak ahonnan letöltheted Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-14, 16:58

Még valami. Honnan tudnék PhotoShop-ot szerezni?
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-13, 19:02

Röviden és velősen egy ftp feltöltő programmal(ha extras oldal akkor a weboldalon ezt megtalálod)ha nem akkor a total commanderel is meglehet tenni.
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-13, 17:53

nekem abban kéne segítség, hogyan kell feltöltennem HTML-t egy honlapra mert csináltam magamnak HTML-t csak nem tudtam közzéteni ha valaki tud segíteni valamit megköszöném, csak részletesen mert eddig semmi nem sikerült...
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-09, 15:11

Engem is zavar, hogy fordítva vannak, de még nem jöttem rá, hogy lehet megcsinálni Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-09, 14:29

Szerintem meg igy nagyon jó,könnyen átlátható(magán vélemény) Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-09, 13:37

kicsit furcsa, hogy a fórumban az új szövegek vannak alul, szerintem, ha az megoldható lenne meg kéne valahogy csinálni, hogy felül legyenek az újak és alul a régiek...
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-09, 10:35

Nekem az előző fórum valamivel jobban tetszett, valahogy mindent jobban át lehetett látni. De azért így se rossz. Az új oldal is jó lett, csak olyan furcsa hogy eddig minden olyan világos volt, most meg az egész ilyen sötét.
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-08, 14:15

Gratulálok az új weboldalhoz,fórumhoz Kötetlen témák - Page 20 261945
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-08, 11:11

Az valóban nem működik, mert azt még nem volt időm megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
rollingstone
Látogató
Látogató
rollingstone


Hozzászólások száma : 8
Age : 47
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-08, 09:39

Szia Placyd!

Egy kérdésem lenne. A média menüpont nem működik, vagy csak az én gépemmel van valami probléma?
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-07, 14:39

Ugy láttom már mindnki ezt írja, de azért én is elmondanám hogy jól sikerült az új oldal, különösen örülök az AGS leírásoknak, és nagyon tetszik az ahogyan megoldotad/megoldotáttok játék segítségek, tényleg ötletes...
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-07, 14:21

Nagyon király de tényleg. Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-07, 13:43

nah regeltem. tényleg jó.

most így hirtelen mást nem is tudok mondani... Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-07, 09:33

Köszi! Igyekeztem Kötetlen témák - Page 20 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
rollingstone
Látogató
Látogató
rollingstone


Hozzászólások száma : 8
Age : 47
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2008-01-07, 08:00

Sziasztok!

Ez aztán a meglepetés! Kötetlen témák - Page 20 Affraid Gratulálok az új weblaphoz, nagyon szépre sikeredett. Kötetlen témák - Page 20 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime2007-12-29, 14:17

Kötetlen témák
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
20 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: