Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Norbi's quest Remake

Go down 
+46
RoliX
TigerGirl
andriii
akos
Demon
dzsud
Kalyber Domos
tarodid
Stein Péter
moddy2003
felhasznalonev
Masa_Solo
524ndr4
Joskapista
Achu
geri465
Mitanni
felhő
blade36
Urahara
rajongócska96
DDanee
domiko
Obinata
Buldozerjoe
nozsemi
STRATomi
Goyo
Ócsi
Bandi
simike47
GERY
Little Bean
Norbii
tomena
rozi
Pirandello
s a m
nobara
tomin
bence
daneeca
rider17
palpinty
Roli
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-21, 06:56

A wcpapír és a kés csak figyelemelterelő dolgok. Ha minden túl egyértelmű lenne, akkor nem kéne sokat gondolkozni. Igazából semmi hasznuk nincs a játékban ezen kívül (habár legközelebb talán én is csinálok hasonló rejtett feladványt, mint az Apprentice-ben a kővé vált lány kiolvasztása Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile ).
Tudtommal egy sorhoz nem készült szinkron, ez pedig az a rész, amikor mondja, hogy mennyi pénz van nála. Mivel ez egy generált összeg (az alapján, hogy mennyi pénz van a tárgylistádban), így bármekkora szám lehet, emiatt lehetetlen hozzá szinkront készíteni (ugye ki mondaná fel az összes létező számot Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_wink ).
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ócsi
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 1
Age : 40
Registration date : 2008. Apr. 20.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 20:37

Végigvittem én is. Jó lett, grat! A szinkronhangok közül nekem Szurdié tetszett a legjobban, olyan 'Don Gatto'-s Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile. A vége meg hmm...kicsi alternatív lett az eredetihez képest (remélem ez még nem volt spoiler) Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 17:46

Én is felfedeztem.Van,ahol nem mondja,csak a felirat látszik.De szerintem ettől eltekintfve nagyon-nagyon jó játék !
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 17:32

eddig nekem is nagyon tetszik. asszem csak egy-két apróbb hiba van benne, de az is csak akkor, ha az ember nagyon odafigyel. egyik hang nincs betéve (nem tudom pontosan a szöveget, de a csövesnél van valahol) és Norbi jár a sárga szekrényen, de az olyan, hogy ezt a 2.at már nem is nevezném hibának.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 17:08

A WC papírra énis kiváncsi vagyok. Meg a késre az asztalban. Nem értem a lényegüket. semmit nem lehet kezdeni. Pedig ha már norbi azt mondja h valami olajjal kéne kihúzni akkor az ember elkezd gondolkodni h akkor tuti h kell vmire használni.És még azt nem értettem h mért lehet a punkot többször is megkérni h húzza ki a kést? ennyi amire kiváncsi vagyok Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin amúgy nekem eddig ez meg az 1,5 tetszett a legjobban. Mer nagyon kidolgozott.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
rozi
Tag
Tag
rozi


Hozzászólások száma : 29
Age : 37
Registration date : 2008. Jan. 06.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 15:00

Gery, Placyd megmondta, hogy ne puhatolózzatok segítségért. Örül, ha a nehezen összerakott játéka közben gondolkozni is kell, és nem lehet rajta csak úgy seperc alatt végigszaladni. Mindenki végig tudja vinni. Amúgy igen,a zene is ritkajó lett! Meg az egész ... olyan hangulatos Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile Végigjátszom újra Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile Hallgatom apukám Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://retrozi.freeblog.hu/
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 13:28

Én már játszottam a játékkal egy pár hónappal ezelőtt (mint tesztelő), de még tegnap is elakadtam egy 10 percre... A zene is nagyon jó, és megunhatatlan. Gratulálok.
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 12:32

placyd írta:
Köszönjük szépen! Nagyon örülünk, hogy mindenkinek ennyire tetszik a játék Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_wink

várjuk a kövit;)
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 11:44

Szerintem is nagyon jól sierült. Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Minden elismerésem a tiétek!
Nagyon jól megcsináltátok. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 11:43

Köszönjük szépen! Nagyon örülünk, hogy mindenkinek ennyire tetszik a játék Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tomena
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Registration date : 2008. Apr. 18.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 11:28

Nekem csak mostanra sikerült végigvinni Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin nagyon jó volt! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.tomena.com
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 09:42

Szerintem a csöves és Szurdi hangja a legjobb. Ja és a punknak olyan a hangja mit az 1,5 ben lévő beteg srác.Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 09:05

Bizony,egy igazi csillag ez a játék, a kalandjátékok egén!Nagyon jól szórakoztam a vele töltött idő alatt.Minden elismerésem és hálás köszönetem a készítőknek!Szerintem is a csöves hangja lett a legjobb...
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 08:57

Ki rakta bele a wc-papírt?? Én nem tudtan semmire használni.



Pedig odaakartam adni Zsoltinak, hogy legalább...
LEGALÁBB...
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 08:54

Az is tetszik, hogy az aktuális film szerint változott meg a posztere Norbinak.
(Vadangyal aztán a szökés)
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 08:28

Hello!
Énis végigvittem tegnap este Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile Nekem nagyon bejött a játék. Nagyon sokat változott az eredetitől Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Tetszik h a csövessel sokkal több dolgot kell csinálni és nem csak elvenni a pénzt és kész Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Meg persze az h TV-zni is lehet egyet Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Meg hát minden nagyon állat. Ahogy odamegy a trolibusz... Hát ez nagyon jó lett. Jah, és nekem is a csöves szinkronja tetszik a legjobban, az nagyon illik hhozzá Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 08:27

Na én is végignyomtam. Nagyon király lett.Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Minden elismerésem.Norbi's quest Remake - Page 5 261945
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 07:56

Nekem a Csöves szinkronja tetszik a legjobban:!: Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_exclaim
ÉS NEKTEK:?:
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 07:54

Nah, most töltöm le. Már nagyon vártam, remélem nem csalodok benetek... Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 07:46

"A kisbolt megint zárva, pedig elméletileg nonstop" meg az ilyen beszólásai norbinak, nagyon jó lett!!!Norbi's quest Remake - Page 5 829411

meg az újságos bódét én is valahogy így képzeltem el lentről.

GRATULA MINDENKINEK!!!!(sZeRkEzTőK)
Vissza az elejére Go down
rozi
Tag
Tag
rozi


Hozzászólások száma : 29
Age : 37
Registration date : 2008. Jan. 06.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-20, 07:44

Hát igen Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://retrozi.freeblog.hu/
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 21:37

szóval mikor is lesz 1.6 és 4?Norbi's quest Remake - Page 5 Herz Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
tomena
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Registration date : 2008. Apr. 18.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 19:52

Állat lett nagyon! Épp most értem oda a klubhoz! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.tomena.com
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 19:39

Én is végigvittem!Nagyon jó! Gratulálok!Mikorra várható a következő rész?Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_question
Vissza az elejére Go down
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 19:30

én meg már végig is vittem;)
rövid játék,viszotn nagyon jó lett!
szerintem ez lett az egyik legjobb rész:)
nem csalódtam bennetek mostsem:)
gratulálok!Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 19:18

ÉN már meg is akadtam ! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 19:01

Most, sajnos olyan kaka internetünk van, hogy kb.+700-800 forinttal fizettünk többet ha letöltöm. de MAX. nem szólok a father-nak.
60%-61%-62...
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 18:44

Ez az!
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 18:28

szevesztok én ma regisztráltam, hogy végre írhassak ide. most töltöm én is.Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 18:10

Én is töltöm már!
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 18:03

most frissítettem az oldalt. letöltöm a játékot, felrakom, hátradőlök és élvezem. előre is köszönet vagy millió. Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 18:01

na én már le is töltöttem:D:D
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 17:52

SAjnos már megettem a popcorn-t! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin De még talán csinálok!
Vissza az elejére Go down
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 17:40

placyd írta:
Hogy Norbii-t idézzem:

Mindenki legnagyobb örömére ma végre elkészült a Norbi's Quest első részének felújítottt változata a Norbi's Quest Remake!!! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin

A feltöltés folyamatban, bő fél óra múlva el lehet érni.
A játék mögött nagyon sok munka áll, ezért egy kérésem lenne:
Ha valaki elakad, akkor gondolkodjon, akár aludjon rá egyet, próbáljon ki minden lehetséges megoldást, mielőtt segítségért folyamodna a fórumban.
Egy kalandjáték arról szól, hogy megszenvedsz a továbbjutásért és érzed az örömöt, hogy rájöttél a megoldásra. Köszönöm Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Mindenkinek jó játékot, és várom a véleményeket ide a fórumba.

IGEN!!ELSŐ KOMMENTELŐNorbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
végre:)
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 17:33

Hogy Norbii-t idézzem:

Mindenki legnagyobb örömére ma végre elkészült a Norbi's Quest első részének felújítottt változata a Norbi's Quest Remake!!! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin

A feltöltés folyamatban, bő fél óra múlva el lehet érni.
A játék mögött nagyon sok munka áll, ezért egy kérésem lenne:
Ha valaki elakad, akkor gondolkodjon, akár aludjon rá egyet, próbáljon ki minden lehetséges megoldást, mielőtt segítségért folyamodna a fórumban.
Egy kalandjáték arról szól, hogy megszenvedsz a továbbjutásért és érzed az örömöt, hogy rájöttél a megoldásra. Köszönöm Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Mindenkinek jó játékot, és várom a véleményeket ide a fórumba.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 16:53

Még nincs kint Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 15:17

:|
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 14:52

véletlenül megformázza a C meghajtót! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 14:49

Ne bízzátok el magatokat!

placyd azt írta hogy:
HA MINDEN JÓL MEGY!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 13:49

Hihetetlen, hogy végre elkészül! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Igazán boldog vagyok!
Mondjuk az kissé fáj, hogy nem Norbi hangját fogjuk hallani, de így is biztos király lesz!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 13:27

Én meg éppen most pattogtatok kukoricát a NQR-hez Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin REmélem a kukorica fogy el hamarabb,s nem a norbinak lesz vége Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 12:57

nahh.. ez a hétvége már csak jó lehet. most értem haza a PeCsától életem első eredeti mangájával a kezemben. most is itt figyel az asztalomon, este talán el is kezdem. délutánra várható az NQR. felújított grafika, javítások, minden. mit is mondhatnék? jól érzem magam. Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 12:17

Mikor jön már az a várva várt üzenez ezzel a szöveggel,hogy:Mindenki legnagyobb örömére ma végre elkészült a Norbi's Quest első részének felújítottt változata a Norbi's Quest REmake az oldalra!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 11:52

Norbi's quest Remake - Page 5 Affraid Az nagyon kirákly lenne!
Vissza az elejére Go down
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 10:51

placyd írta:
Ha minden jól megy, ma délután/este már játszhattok Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_wink

végre valami jó hír:)
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 10:14

Ha minden jól megy, ma délután/este már játszhattok Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-19, 07:09

Hétvége van! Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_bounce Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_biggrin Holnap már jön? Vagy a jövőhét?Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_question
Vissza az elejére Go down
tomena
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Registration date : 2008. Apr. 18.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-18, 23:53

Na már én is várom ezerrel :P
Vissza az elejére Go down
http://www.tomena.com
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-18, 20:13

NQR:D
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
s a m
Látogató
Látogató
s a m


Hozzászólások száma : 14
Age : 33
Registration date : 2008. Mar. 27.

Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime2008-04-18, 16:45

remlem télleg készen lesz most hétvégére;) Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
http://thesixtyniners.extra.hu
Ajánlott tartalom





Norbi's quest Remake - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norbi's quest Remake
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Norbi's quest 4
» Norbi's quest
» Norbi's quest 1,5
» Norbi's quest 3
» Norbi's quest 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: