Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Norbi's quest Remake

Go down 
+46
RoliX
TigerGirl
andriii
akos
Demon
dzsud
Kalyber Domos
tarodid
Stein Péter
moddy2003
felhasznalonev
Masa_Solo
524ndr4
Joskapista
Achu
geri465
Mitanni
felhő
blade36
Urahara
rajongócska96
DDanee
domiko
Obinata
Buldozerjoe
nozsemi
STRATomi
Goyo
Ócsi
Bandi
simike47
GERY
Little Bean
Norbii
tomena
rozi
Pirandello
s a m
nobara
tomin
bence
daneeca
rider17
palpinty
Roli
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Achu
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Achu


Hozzászólások száma : 75
Age : 31
Registration date : 2008. Nov. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-11-03, 17:07

Értékelés: Ez az Expect Game! Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink A legjobb, és szinkronizált. De azt nem nagyon értem, hogy Pilcz Roland szinkronizálta Norbit. Ez érdekes. Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_scratch Ebben is voltak vicces jelenetek:
Norbi: Mit árul?
Csöves: Nem árulok én semmit.
Norbi: Akkor minek ült ki ide? Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin
Csöves: Én csak egy szegény hajléktalan vagyok.
Norbi: Legalább énekelne vagy valami. Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Csöves: Végülis igazad, énekelhetek is. Lá lá lá lá lá lá lá lá lá. Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Norbi: Váá! Hagyja abba, inkább maradjon csöndben!
Csöves: Ok.
Vagy ez a kérdés:
Tudja, hogy egy banánhéj van a hajában? HÁHÁHÁHÁÁ! Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://en.wikipedia.org/wiki/Lego_Adventurers
geri465
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
geri465


Hozzászólások száma : 220
Age : 28
Registration date : 2008. Oct. 20.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-10-22, 15:38

nekem az eredetiben az jobban tetszik mikor norbit megrázza az áram
Vissza az elejére Go down
http://hu.totaldramaisland.com
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-17, 10:51

Jah!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-17, 09:12

De az is lehet, hogy a hiba Szurdi emlékezőképességében van. Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-17, 08:51

Én a Remake-ből egy hibát szeretnék bejelenteni. Az úgy van, hogy amikor először Norbi bemegy Szurdi-hoz, akkor beszélgetnek, és Norbi egyszer azt mondja: "Szerintem csak biztosítékot kell benne cserélni. Tudsz adni?" És a végén, mikor olvassa az újságot (nem a Rock klubról, hanem érdekeseket olvas), és amikor odaadja neki a cigit Norbi, akkor Szurdi valamikor azt mondja: "Valószínűleg csak a biztosíték ment ki." De erről Norbi már tudott, úgyhogy ez egy hiba!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-14, 14:03

Szerintem a végéből nincs semmi kivetnivaló! Persze 1.-nek engem is meghökkentettek az utolsó képsorok de a remake az jobban tetszik az eredetinél.Norbi's quest Remake - Page 2 261945
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-11, 08:31

Hát még jó is!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-11, 06:38

Norbit még tudtommal nem rázta meg az áram (ellenben velem, akit már 3x is Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink ), azonban kórházban már volt, de nem áramütés miatt, de ez mellékes dolog Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink Börtönben viszont még nem volt Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-10, 18:29

Mert hát ha nem rázta meg, akkor meg a Norbi Quest 1,5 az csak egy kitaláció, hozzáteszem az 1,6-ot is, mivel ha nem rázta meg Norbit az áram, akkor nincs kórházban meg börtönben!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-10, 13:33

Hát, azt tudom, hogy ezekben a Norbi's Quest-ekben sok minden a valóságon alapul, de azt nem tudom biztosan, hogy megrázta-e őt az áram. Talán kérdezzük meg a főgurut... Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-10, 06:58

Jah, engem is arra emlékeztetett!!! De ez meg is történt igazából, hogy Norbit megrázza az áram??? Mert ha igen, akkor nagyon sajnálom őt!
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-09, 19:13

A vége a legjobb. Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile De az ordítás hangja engem a "Reszkessetek betörők 2" című filmre emlékeztetett. Abban is pont ilyen hanggal ordított az ipse.
Vissza az elejére Go down
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-08, 18:38

Sikerült végigvinnem!!!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin De placyd, a vége az valami rettenetes volt! Ezt nagyon durvára csináltad, hogy Norbit megrázza az áram!! Hát nagyon durva volt! Ilyet...Norbi's quest Remake - Page 2 Affraid Hát úgy ordít! És te még a végére is teszed azt, hogy por lesz! Nagyon szép játék, mondhatom.Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-06, 06:00

De hogy szerezzek a csövestől még pénzt? Biztos azt fogod írni placyd, hogy vegyek napilapot a csövesnek, de azt hogy kell, hogy veszek a csövesnek egy napilapot?Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-05, 10:45

nobara írta:
Hát... ettől most nem vagyok előbbre... biztos azért, mert nem volt perselyem, csak takarékbélyeg gyüjtőm Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile szóval kicsit konkrétabb kellene... kulcsosfalat, fiókot szekrényt néztem... ágy alá tippeltem volna, de ott sincs semmi...
szóval kicsit konkrétabb választ szeretnék ha lehet.

Érdekes...pedig ott van az egyikben!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Remélem most már menni fog,mert ha többet segítek engem biztos kirúgnak a fórumból!Placyd időnként nagyon kemény tud lenni!...Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-05, 10:43

Szerintem a csövesnek van egy kis felesleges pénze még...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-05, 06:34

Egyébként az NQR-ben a buszmegállónál van fönt egy labda, sztem azt kellene valahogy leverni, és akkor jönne a gyerek, és azért mert levettem neki a labdát, akkor ad érte egy 100-ast! Sztem ez lenne!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_idea
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
Mitanni
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Mitanni


Hozzászólások száma : 241
Age : 26
Registration date : 2008. Aug. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-05, 06:31

Placyd, elakadtam! Ott akadtam el, hogy kellene valahonnan szerezni 100 forintot. De nem tom, hogy hol kell keresni, vagy mit kell csinálni! Segíts kérlek! (Egyébként a Norbi's Quest Remake-ről van szó!)Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.imeem.com/composite
nobara
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2008. Feb. 08.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-03, 06:47

Hát... ettől most nem vagyok előbbre... biztos azért, mert nem volt perselyem, csak takarékbélyeg gyüjtőm Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile szóval kicsit konkrétabb kellene... kulcsosfalat, fiókot szekrényt néztem... ágy alá tippeltem volna, de ott sincs semmi...
szóval kicsit konkrétabb választ szeretnék ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-02, 19:07

Biztos azért nem találod a persely kulcsát,mert annyira kézenfekvő...Mindenki ott tartja a perselye kulcsát,ahol Norbi...Ott van a f...... úristen majdnem elárultam!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_redface
Vissza az elejére Go down
nobara
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2008. Feb. 08.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-08-02, 12:14

Már régi nagy Norbi imádó avgyok, mióta az egyik haverom megmutatta a játkot (már években lehet számolni...),

most viszont már nagyon az elején elakadtam. Egyszerűen nem tudok felszűálni a buszra. Pénzem jegyre nincs, próbálnék esetleg hátul felsunnyogni a buszra, de nem megy... Van egy perselyem, de azt se tudom feltörni. Koldussal természetesen próbálkoztam már...
gegítsééééééééég Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-07-28, 06:20

Mondd, hol akadtál el és segítünk Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
nobara
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 41
Registration date : 2008. Feb. 08.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-07-27, 18:02

Sziasztok! Nincs valakinek egy végigjátszása?
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-29, 14:29

Gondolkozz csak! Te vajon hol tárolnád a perselyed kulcsát? Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
felhő
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 6
Age : 24
Registration date : 2008. Jun. 27.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-29, 11:36

Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin valaki humoros kedvébe van ott tartok hogy kimentem a házból meg van a persely nem találom a kulcsát a csövestől meg nem tom ellopni
Vissza az elejére Go down
http://tasitrio.eoldal.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-27, 11:39

Menni kell Norbival, megoldani a rá váró feladványokat Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
felhő
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 6
Age : 24
Registration date : 2008. Jun. 27.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: végigjátszás   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-27, 09:40

hogy kell végig vinni a remake-t:confused: Norbi's quest Remake - Page 2 Confused Norbi's quest Remake - Page 2 Confused Norbi's quest Remake - Page 2 ConfusedNorbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
http://tasitrio.eoldal.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-16, 14:56

Amúgy mire kell neked az újság?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
blade36
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 30
Registration date : 2008. Jun. 15.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-16, 12:28

De sehol semmi nem tok újságot venni a Rock boltban pedig csak egy cigit találok.Kéne egy végigjátszás
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-15, 14:48

Ha azt mondja nézelődj, hát nézelődj!Biztos észreveszel valamit ami érdekes és nem olyan mint a többi...
Vissza az elejére Go down
blade36
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 30
Registration date : 2008. Jun. 15.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-06-15, 12:32

Hellosztok!
Kéne egy kis segítség . én már az elején elakadtam nem tom hogy kell újságot venni amikor az újságostól kérek asztmondja hogy nézelődjek. lécci segítsetek.
És ha valakinek megvan a végigjátszása az rakja már föl!!
Előre is köszi
Vissza az elejére Go down
Urahara
Látogató
Látogató
Urahara


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Registration date : 2008. May. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-10, 21:06

daneeca írta:
Nos először is a szenyót nem bizti h nem lehet használni. lehet h eddig nem akarta Norbi használni vmire de vész esetén már nyilván használja. A WC lehúzó leszedésére majd ez után derül fény.
Akkor repülök próbálgatni, ha még nem uninstalláltam a játékot helyhiány miatt... Kössz a segítséget!
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-10, 20:59

Nos először is a szenyót nem bizti h nem lehet használni. lehet h eddig nem akarta Norbi használni vmire de vész esetén már nyilván használja. A WC lehúzó leszedésére majd ez után derül fény.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Urahara
Látogató
Látogató
Urahara


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Registration date : 2008. May. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-10, 20:37

Üdv mindenkinek!

Elakadtam nemrég, méghozzá ott, ahol (elméletileg) szereznem kéne egy második Délmagyar Különkiadást, de a lapból egy példány 300 HUF, Norbinál pedig csak 200 van. Mivel legutoljára 2002 Körül játszottam kalandjátékkal, ezért lehet, hogy a megoldás kiszúrja a szemem (sőt, az is meglehet, hogy nem is kell második újság), én mégsem találom. A hajléktalan úr nem akarja visszaadni az újságot, a Rock Klubban nem találtam pénzt, csak egy szendvicset, sört és cigarettát, ezekből pedig csak a szendvicset nem használtam sehol, és az az öteletem, hogy azt nem is lehet.
Amennyiben nem kell második újság, akkor az új WC lehúzó a problémás. Rájöttem már, hogy Norbi a saját darabját akarja felhasználni erre a nemes célra, és itt olvastam, hogy a Rock Klubban van az az eszköz, amivel le lehet vágni, viszont a kés elméletileg nem kihúzható, mást pedig én nem találtam...

Előre is köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére Go down
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-08, 18:29

GRAT NAON JÓ LETT!!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_exclaim Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_exclaim Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_exclaim
Vissza az elejére Go down
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-08, 18:10

NA VÉGRE VÉGIGVITTEM!!Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_biggrin Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-07, 14:32

Talán onnan, ahonnan azelőtt is szereztél Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-07, 14:21

Hello nincs elég pénzem a tagságira és nemtom hogy szerezzeek pénzt!
A perselyben van 1900
Vettem jegyet ami 200 FT
Hajléktalantól szerzett Norbi 200 Ft-oti!
De ez még csak 1900 FT és nemtom hogyan szerezzek 100 FT ot
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-07, 12:08

A meglévő tárgyaiddal próbálj valamit kezdeni.
Pl. mire lehet jó egy kis sör meg szendvics? Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
rajongócska96
Látogató
Látogató
rajongócska96


Hozzászólások száma : 1
Age : 27
Registration date : 2008. May. 07.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-07, 11:57

wáá!Norbi's quest Remake - Page 2 Suspect

Nem tom mi lehet az amit a Rock klubban találok és segít levágni a wc húzókát....


Pedig már mindent kiszedtem onnan,a sörösüveget,a cigit,meg a szendvicset is...

Na meg újságot se tok venni...


Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_bounce Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_bounce Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-06, 11:34

A rock klubban találsz valamit amivel le lehet.Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-06, 11:15

Akkor mivel kell levágni a wclehúzót?
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-05, 15:51

A kést nem kell kihúzni.Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
DDanee
Látogató
Látogató
DDanee


Hozzászólások száma : 17
Age : 27
Registration date : 2008. May. 05.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-05, 14:46

Hello! Megmondaná vki hogy a kést hogy kell kihúzni?
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-05, 11:51

Azért nem jutott eszedbe, mert mindig van jegyed : )
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
domiko
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-04, 15:34

placyd írta:
Csak gondolj bele, hogy a valóságban hogyan csinálnád, ha nincs jegyed és a sofőr nem enged fel az első ajtónál.
Hogy ez miért nem jutott eszembe??
Köszönöm!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-04, 14:36

Csak gondolj bele, hogy a valóságban hogyan csinálnád, ha nincs jegyed és a sofőr nem enged fel az első ajtónál.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
domiko
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-04, 13:09

Éppen ez okból kértem segítséget.
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-04, 12:45

...Hmmm.Valahogy csak fel kéne jutnod a buszra...
Vissza az elejére Go down
domiko
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 9
Age : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime2008-05-04, 11:48

palpinty írta:
Valakiket meg kell kínálni vele.Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_smile
Megkínáltam vele Zsoltit, a csövest, a punkot, az újságos nénit, és semmivel nem lettem okosabb...
Csak most már a klubba sem tudok visszamenni.
Van egy perselyem, hozzá kulcs, pénz, wc papír, használt buszjegy, cigi, és most találtam még otthon egy wc kefét is.
Azt hiszem ennyi.
A cigit mindenki elfogadta/ kivéve az újságost/,de nem történt semmi....
Légyszi segítsetek. Köszönöm!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Norbi's quest Remake - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norbi's quest Remake   Norbi's quest Remake - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Norbi's quest Remake
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Norbi's quest 4
» Norbi's quest
» Norbi's quest 1,5
» Norbi's quest 3
» Norbi's quest 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: