Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Külföldi AGS játékok

Go down 
+19
akos
Twilighter
tarodid
geri465
garfield94
Bazs
Little Bean
Buldozerjoe
simike47
tomin
Bandi
rider17
palpinty
daneeca
GERY
Kjubi
Pirandello
Norbii
placyd
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-20, 18:41

Az melyik rész? a villogó lámpás? Mer én már később akadtam el Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin a főnök ajtajka előtt állok, de nemtom h tudok bemenni Dr. Michal (vagy h írják) volt szobájába. Vki aki már ott tart vagy kijátszotta vezessen kicsit rá légyszi.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-20, 18:21

Én meg ott vagyok,hogy ha Childs mégegyszer meglát,agyonver
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-20, 16:52

Ott énis sokáig vacakoltam. Mikor a mosdókagylóra kattintasz azt írja ki h majdnem eléri a fejével. Remélem segítettem vele.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-20, 16:39

Én ott akadtam el hogy a korházi ágyon fekszik néhány emlék beugrik neki és nem tudok semmit sem csinálni csak az ágyban vonszolni magam. Valaki rávezetne?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-20, 15:17

Én mindig meghalok benne! Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_mad
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 14:02

király:D de valami olyasmi modonis sikerült hogy hosszan vagy kétszer egymás után nyomom az esc-t és magátol betöltötte az utolsó mentés, egyébként király a játék, bár nem értem hogyha találkozott már egy-két bolonddal miért nem megy be a szobájukba Külföldi AGS játékok - Page 4 Confused
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 13:17

palpinty írta:
Na és Placyd, melyik játék lesz a következő?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_bounce
Miért? Ezt máris végigvitted?
Amúgy a La Croix Pan lesz a következő, a fordítás már kész, pár nap múlva azt is feltöltöm. Utána pedig a Ben Jordan Paranormal Investigator első részét fogom elkezdeni fordítani.

Bandi: ha elolvastad volna az olvassel.txt fájlt a mappában, akkor tudnád, hogy kell egyből betölteni az állást Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 13:15

mostanság meghalok... hagyon load-dolhatok hogy ne kelljen mindig ujra néznem az elején a párbeszédet?
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 12:11

Na és Placyd, melyik játék lesz a következő?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 10:59

Én most töltöttem le.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-19, 06:16

Az normális mert az deliriumos állapot - egyfajta álomkép.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-18, 22:18

fuuuu! király játéknak! de volna egy kérdésem nektek is belassul mikor fájni kezd a feje?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-18, 15:10

Új AGS játék került fel az oldalra, a 2005-ös 2-szeres AGS-díjas Mind's eye!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-04, 14:31

Kicsit eltértünk a témától Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_wink
Zárjuk le azzal, hogy a számítástechnikában hasznosabb az angol, mert több program jelenik meg angolul, mint németül.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-04, 09:50

Igaz, a német is oylan fontos. És lehet h szebb nyelv is. De van egy csomó program amit angolul lehet beszerezni. Bár sztem azt még jobban is megértem mert nem tanulunk olyanokat németül igazán amik egy programban vannak. pl: korrekciók, telítettség, negatívok. Az angol ilyenek meg már jobban is bennem vannak. De lehet h ezt csak én gondolom így.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-03, 20:35

Naaa áljunk meg egy pill anatra!!Külföldi AGS játékok - Page 4 556192
két tesóm azt a friccen fraccen német nyelvet tanulja.
Nekem nincs vele semmi bajom, de nee vesszettek össze azon hogy melyik nyelv a fontossabb.
én a magyarra szavazok:D
az szebb
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-03, 18:48

Szerintem is.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-03, 18:42

Ezzel nem értek egyet,mivel a német is legalább annyira fontos nyelv mint az angol,és szerintem sokkal szebb nyelv is Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-03, 17:07

A mi sulinkban meg angolt nem lehet tanulni Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_mad Csak németet, bár az is ér vmit, de egy angollal azér többet elér az ember.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-05-02, 18:57

Én sem értek annyira angolul,pedig már második éve tanulom a suliban.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 18:48

Én sajnos sose tanultam az angolt (pedig már négy éve azt kéne) viszont annyira ímádom hogy 4/5 vok belőle.
Úgy hallottam hogy le lehet tölteni egy angol-magyar szövegfordítót.

De amiben tudok (tudnék) abban nagyon szívesen segítenék neketek
Placyd és a többiek
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 15:50

Hát sajnos én nem tudok angolul.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 15:39

A fordításhoz szükséges legalább egy erős középfokú angoltudás, a játék végigjátszása minden lehetséges módon, illetve a játékban található összes dolog interakcióinak megismerése. Ha ezt megvan valakinél, akkor segíthet nekem fordítani.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 14:32

HÁT YES
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 14:27

Így legalább hamarabb és több játékkal tudunk játszani.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-26, 14:23

PLACYD!!!
NEKEM EGY ÓRIÁSI ÖTLETEM VAN!!
LÁTTAM AZ APPRENTICE 2-T ÉS NAON TETSZET MÉG HA NEM IS ÉRTETTEM.Külföldi AGS játékok - Page 4 54423
VISZONT ÉN SZÍVESEN LEFORDÍTANÁM TE MEG KIJAVÍTANÁD ESETLEG A HIBÁIM, VAGY SEGÍTHETNÉNEK ÉS EGYÜTT ÍGY KEVESEBBIS LENNE A DOLGOD.MEG ÍGY TÖBB IDŐD IS LENNE.
AKI MEG NEM LÁTTA MÉG AZ NÉZZE MEG MERT SZTEM SOKKAL JOBB MINT AZ EGY,csak sajna én nem tom, hogy kell lefordítani:sad:
DE SZÍVESEN BEVÁLALOM:smil:

A VÉLEMÉNYEKET VÁROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Külföldi AGS játékok - Page 4 79339
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-20, 08:43

Idézet :
Dani a te játékaid is jók, csak kicsit rövidek. Bár még mindig te vagy az egyetlen fórumos aki saját játékát megis csinálta nem csak tervezin, tehát én is csak a fejemet hajthatom elötted, hajrá igy tovább! Nah, és mi lesz a következö játék? (Dia, Gordona v valami más?)

Kössz Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin Még nincs következő játék. Előbb a Diás játék teljes verzióját kell megcsinálnom. Haladok vele úgyhogy nem kell aggódni, el fog készülni Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin egyszer. A csapatunk tagjai is neki fognak állni egy kis egyszerű játéknak h megtanulják a programot kezelni ők is. Majd szerintem még azt is felteszem az odlalra. És ha ezekkel végeztünk akkor majd jön valami új. Úgy tervezem h majd lesz egy kiegészítése a Gordanának, ami befejezi a játékot. De az is lehet h majd egyszer csinálok egy felújított Gordanát már egyben a kiegészítéssel. Eddig ez van tervben.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-19, 11:21

Van egy (rövid) játék amit most találtam és nagyon bejött, csak valami demo féle lehet, mert nem lehet végig vinni... de amugy egy jó kis horror játék és ha valaki tudja hogy hol van a teljes verzio vagy mikor lesz az szóljon.
Dark of Night a rövid AGSeknél van
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-16, 12:54

Az Earl Mansin és Nelly Cootalot játékokba csak belenéztem, egyiket se vittem még végig.
Eddig az alapján választottam, hogy megfogott-e a játék valami miatt, és persze elsőnek valami rövidet akartam, hogy ne legyen sok fordítás.
A 6 Day Assassin c. játékot néztem ki legelőször, ami nagyon rövid, hisz egy szobában játszódik végig és roppant ötletes feladványok vannak benne. Sajnos a készítőnek már nem voltak meg a nyelvi fájljai, így nem lehet lefordítani se. De azért ajánlom végigjátszani mindenkinek, mert tényleg nagyon jó.
A legrövidebb játékok közül az Apprentice tetszett a legjobban, azért is azt fordítottam le elsőnek. Habár az se volt elhanyagolható tényező, hogy több díjat is nyert.
A Mind's eye-nak a sztorija fogott meg nagyon, ugyanis abban egy amnéziás emberrel indulunk, és az irányítása is rendhagyó. Ráadásul több befejezés van, de csak az egyiknél fejtjük meg a teljes titkot.
Egyébként az AGS oldalon nagyon sok nagyon jó játék van, tehát nehéz lesz választani, melyik is legyen majd a következő.
(Az egyik kedvencem pl. a 5 days a stranger, de az még nincs napirenden, mivel elég hosszú játék, biztosan beletelne pár hónapba, mire lefordítanám Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile)
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-15, 20:03

nekem a Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! tetszett meg, mert aranyos...
bár angolul nem olyan szorakoztató, de ha valakit érdekel az AGS oldalán a Medium length games-ek között a 7. oldalon van...
Laci ha gondolod ezt is lefordíthatod valamikor, bár én még mindig jobban örülnék egy Norbinak, Diának vagy csak egy nyugdíjba ment volt kaszkadör forgatókönyvírónak, szóval valami olyannak ami itt készült, fórumosok között...
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-15, 19:20

áhh.. én csak tippet adok:D természetesen nem akarok én semmit és senkit befolyásolni, de nem sok AGS játék fogott meg eddig, az pedig nálam legalábbis rögtön a Norbik után kullog a stílusával és a grafikájával. bár az Apprenticet is ismertem már, de akkor nem foglalkoztam vele nagyon.. bezavart az, hogy ha egyszer megcsinálom, utána visszavált a mód, de így magyarul majd újra megpróbálom:D a Mind's Eyet sztem még nem ismerem, de a leírás alapján nekem biztos tetszeni fog. így tovább mindenki!
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-15, 17:11

...igen.Earl Mansin-t látni kell.Belőle is elkelne egy magyar verzió...De az előzőekben említett honlapon nagyon sok ötletes játék van...A gyenge grafika nem is annyira zavaró,ha olyan jó a sztori mint pl.A Mind's Eye esetében...Nem könnyű a választás!Placyd jó érzékkel választott eddig...Lehet,hogy hagyni kéne továbbra is?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-15, 15:20

és így Ősfórumozó lettél.. Kiemelten aktív. feneXD 61XD

nahh, egyébként én még nem vittem végig. bár még csak 1-2 alkalommal játszottam vele, de majd egyszer azt is, ha lesz kedv is és idő is.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
így tovább mindenki! gyűljenek a hszek, mert nő a fórum, több a tag, nagyobb az élet. a kedv, a magyar AGS játék. nem csak külföldi. Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_cyclops

am én nem ismerem annyira ezeket a külföldieket.. nagyon sok pixel grafikás, amit pedig nem szeretek kifejezetten. egyszer-kétszer viszont körülnéztem már a hivatalos fórumon és egy játék nekem igazán ott volt. az Earl Mansin: The Breakoutról nem tudom, ki hallott már. grafikailag nagyon ott van, szöveg terén is, szerintem nagyon jó játék. bár pár napja kerestem, de nem nyílt meg a honlap. lehet, hogy csak költözés, vagy tatarozás, de nem volt ott.Külföldi AGS játékok - Page 4 798728 ha mégis ott van, vagy bárhol máshol csak ajánlani tudom mindenkinek. megéri.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-15, 14:19

Nah, én is végigjátszottam! Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Egész jó volt és még csak nehéznek sem mondható. Kellemes kis idötöltös játék nekem tetszett, bár kicsit meglepödtem milyen rövid volt. Mellesleg az álomnak mi köze volt a játékhoz? (vagy a következökben lesz majd szó erröl?)
All in all, Én várom a 2. magyar verzióáját, bár annyira nem mint a következö Norbit...

Dani a te játékaid is jók, csak kicsit rövidek. Bár még mindig te vagy az egyetlen fórumos aki saját játékát megis csinálta nem csak tervezin, tehát én is csak a fejemet hajthatom elötted, hajrá igy tovább! Nah, és mi lesz a következö játék? (Dia, Gordona v valami más?)

Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_cyclops ez a 100. beszolásom! Jeeeee, Bandi Jubileum!

Nem akarok hiuábrándokat szöni de lehetséges, hogy körülbelül egy hónap és meglesz a saját játékom! Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-11, 12:05

Ez attól függ, mikor tudom csinálni. Pl. két hete sajnos hozzá se tudtam nyúlni, de azelőtt jól haladt. Talán jövő héten lesz megint alkalmam fordítani, szóval 1 és 3 hét közti intervallumra tenném Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-10, 16:49

Mikor lesz kész a mind's eye forditása?Nagyon várom már!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-10, 11:08

Majd ha végzel az Apprentice 2-vel akkor lefordíthatnád a 3-at is. Szerintem sokan örülnének neki.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-10, 06:19

rider17 írta:
Placyd a leforditott játékokról egy link ide is felfog kerülni?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile(az oldalra)
Persze, ugyanúgy, mint az Apprentice-t, a többit is kiteszem majd, hogy le lehessen tölteni. Úgy terveztem, folyamatosan fordítok külföldi AGS játékokat majd. A következő a Mind's eye című játék lesz, ami egy elmegyógyintézetben játszódik, utána meg a többség kérésére valószínűleg majd az Apprentice 2. Amúgy ha valakinek van igénye, hogy melyik AGS játékkal játszana magyarul, az nyugodtan beírhatja.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Kjubi
Látogató
Látogató
Kjubi


Hozzászólások száma : 5
Age : 31
Registration date : 2008. Apr. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-09, 15:51

Nem köteleztem szerintem senkit, hogy olvassa el, amit én írtam, és asszerint vigye végig...
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-09, 12:23

Placyd a leforditott játékokról egy link ide is felfog kerülni?Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile(az oldalra)
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-09, 11:48

Csak helyeselni tudom a döntést!Ha napokat(heteket)töltenék játékkészítéssel,fordítással és valaki 5percalattvégigihető-vé tenné...!A guta megütne az biztos...!Hol marad a tisztelel a készítők és a befektetett munka iránt?!Ez nem egy vizsga,amin túl kell esni valahogy,hanem JÁTÉK,amit élvezni kell(lehet)!Persze, ha már az idegeidre megy az adott probléma,jól jön egy kis segítség,de ha végig "kottából" játszol elmarad a jól végzett munka öröme!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-09, 08:06

A szabályzatban bennevan, hogy nem szabad konkrét végigjátszást írni, csak rávezetést, vagy kisebb segítséget, azért töröltem a postot.
A második rész fordítása pedig tervben van, de előbb még egy másik projektet akarok befejezni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-08, 17:55

Tetszett az Apprentice szívesen játszanék a2. részével magyarul.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-08, 14:52

Én is hiányoltam mer valamit meg akartam nézni , de megoldottam.
Vissza az elejére Go down
Kjubi
Látogató
Látogató
Kjubi


Hozzászólások száma : 5
Age : 31
Registration date : 2008. Apr. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-08, 13:26

Gratulálok! Amúgy hova tünt az egyik postom? Külföldi AGS játékok - Page 4 Confused
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-08, 13:16

Én is kijátszottam.Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Kjubi
Látogató
Látogató
Kjubi


Hozzászólások száma : 5
Age : 31
Registration date : 2008. Apr. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-08, 05:20

Áh, nem Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_tongue, csak a végigjátszásból tudom én is ezeket, vlhogy nincs sok türelmem az RPG-khez, pedig szeretem őket.
Az Apprentice megfogodt a humorával és a történetével, feladványaival, ezért próbáltam(/próbálok) segíteni másoknak benne Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-07, 20:37

Kjubi, te nagyon otthon vagy Apprentice témában látom Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_smile
Talán még korábban is végigjátszottad, hogy ilyen sokmindent tudsz?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Kjubi
Látogató
Látogató
Kjubi


Hozzászólások száma : 5
Age : 31
Registration date : 2008. Apr. 06.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-07, 16:28

A kővé dermedt tehenészlány:
Pib szobájában lévő sajtreceptet "Használd" a lépcső fölötti ablakkal, ezután pedig a lépcső feletti kristállyal( talán ez kihagyható ). Ha ez mind megvan, akkor már az ágy feletti poszterről lelehet szakítani egy ragasztót, ami a jobb alsó sarokban van( a poszteren ). A ragasztót és a Receptet egyesítsd( használ), és olvasd el, ha eddig nem tetted volna meg. A ragasztós sajtreceptet ragazd fel a lépcső feletti kristályra. Mivel még most sem tökéletes a dolog, ezért a Plédet( A sziklánál a kígyótól lehet elkérni ) "Használd" a Kristályon. Voálá, meg is tudtuk azt, hogy a kővéderemdség megtörésére a sajtot kell használni. Miután megszereztük az összes hozzávalót a Mesternek, mikor hazaér vegyük el a sajtot, és irány a pajta, ahol a Sajtot a kemény hölgyre kell "Használni". Kész is a nagyszerű titkos rejtvény!
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime2008-04-07, 15:51

Nemrég olvastama híreket (örülök h a 2 játékom nem unatkozik végre abban a menüpontban XD) és gyorsan le is töltöttem. Mikor el akadtam már kérdezni se kellett mer mire felmentem erre a fórumra már rég meg voltak kérdezve azok a dolgok Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Ajánlott tartalom





Külföldi AGS játékok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Külföldi AGS játékok   Külföldi AGS játékok - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Külföldi AGS játékok
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: