Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet - Második rész

Go down 
+46
filsfreestyler
Jax
EPatrik
AdventureForever
Masa_Solo
RoliX
GERY
Batman
wildtomcat
Rasanes
akos
nozsemi
Demon
s.csuli
Living Angel
szabin96
thok
mort
attila112
Bandi
Pirandello
InsaneWizard77
Csabeeh123
fejesg
bence
zombiman123
Roli
Gomy
Jancsi33
juaszne
Twilighter
HomeGnome
Norbii
dancika90
TigerGirl
simike47
Stein Péter
nagycica
tannenbaum
-Brushian-
Brush
Little Bean
palpinty
tarodid
daneeca
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
mityu19
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 3
Age : 28
Registration date : 2015. Jul. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2015-07-23, 13:51

én A Kisérlet második részében akadtam el rendesen sosem tudtam végigjátszani hiába kutattam a segitségek közt a SEGÍTSÉG A VÉGIGJÁTSZÁSHOZ menüben akkor sem tudtam végigjátszani ez itt a baj david beleesik a radioaktív anyagba mielőtt még tovább vinném A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
MusicGirl
Látogató
Látogató
MusicGirl


Hozzászólások száma : 3
Age : 24
Registration date : 2013. Mar. 27.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2013-04-03, 18:48

Mikorra készül el a kísérlet három ?
Én már nagyon várom!!!!!! A kísérlet - Második rész Icon_bounce A kísérlet - Második rész Herz A kísérlet - Második rész Herz
Vissza az elejére Go down
Dávid
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Dávid


Hozzászólások száma : 38
Age : 22
Registration date : 2012. Mar. 28.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2012-04-23, 17:26

placyd a játék vége felé valaki bement a laborba. arra is fény fog derülni a következő részekben, hogy ki volt az. A kísérlet - Második rész Confused A kísérlet - Második rész Confused A kísérlet - Második rész Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2012-03-09, 13:37

Tök jó. A kísérlet - Második rész Icon_smile Tv-ben is szerepelt. Szinte már egy teljes értékű híres ember. A kísérlet - Második rész Icon_smile Amúgy tényleg jó lenne, ha ő maradna a szinkronhang. De hát ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2012-03-08, 16:38

Bizony ő az. Amúgy a fórumban is írtam szerintem a játék megjelenése előtt. Amúgy több tévéreklámban is szerepelt már, szóval láthattátok is A kísérlet - Második rész Icon_wink
Sajnos ő most Angliában lakik, így nem biztos, hogy ő marad a szinkronhangja Davidnek, de majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2012-03-06, 19:20

Nem tudom, ezt hova tudnám írni. De azt hiszem ide is megfelelő lesz. Szóval. Ma végigjátszottam a Kísérlet 1-2-t, és a 2. rész végén láttam, hogy Alb Szabolcs a szinkronhangja David Caldwell-nek. Utánakerestem neten, mert tetszett az, ahogy beszél a játékban, és kíváncsi voltam, hogy ő tagja-e valahol egy színésztársulatnak? Rágoogle-ztam, és megtaláltam a Szegedi Nemzeti Színház honlapján. Ő akkor ugyanaz az Alb Szabolcs lenne? Mert akkor ez egy nagyon jó dolog, hogy egy színész volt a Kísérlet 1-2-ben (és gondolom akkor a többiben is ő lesz) a szinkronhang.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-08-11, 15:14

Szerintem komolyan gondolták.Elég könnyű.
Vissza az elejére Go down
filsfreestyler
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 26
Registration date : 2011. May. 07.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-08-11, 14:55

A játéknak a jelbeállítós részét ugye NEM GONDOLTÁK KOMOLYAN A KÉSZÍTŐK??!!
Eljutottam addig,hogy beállítom a fölsőn meg a baloldalin a jelet,de az alsót sehogyan sem sikerül!!!
Ez a rész kész öngyilkosság!!!
Ha valaki tudja a megoldást PLS HELP!!
Vissza az elejére Go down
filsfreestyler
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 26
Registration date : 2011. May. 07.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Érdekességek   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-08-11, 09:47

David Caldwell:http://en.wikipedia.org/wiki/David_Caldwell
Kevin Johnson:http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Johnson
Ray Collins:http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Collins_(actor)
WIOP:http://en.wikipedia.org/wiki/WIOP
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-07-01, 08:37

Szerintem ezzel mindenki egyetért! A kísérlet - Második rész Icon_wink
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-07-01, 08:30

Jax írta:
GERY írta:
Fejlődések, fejlődések.... A kísérlet - Második rész Icon_smile Igaz, hogy "Haladni kell a korral!", de szerintem, visszahozza azt a régies kalandjáték stílust. És ezt meg kell köszönnöm neked Placyd, és a többieknek is akik besegítettek! Teljes a hangulat! És mivel manapság már(sajnos A kísérlet - Második rész Icon_sad ) nem látni ilyen jó régi kalandokat, ezért, szerintem a hangulatom, a Pilcz játékok fejlődésével, együtt mozog! A kísérlet - Második rész Icon_smile Nagyon köszönöm! A kísérlet - Második rész Icon_smile

IGEN szerintem is!
Én is egyetértek! A kísérlet - Második rész Icon_smile

Egyetértek én is! Csak így tovább! A kísérlet - Második rész Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-07-01, 08:01

GERY írta:
Fejlődések, fejlődések.... A kísérlet - Második rész Icon_smile Igaz, hogy "Haladni kell a korral!", de szerintem, visszahozza azt a régies kalandjáték stílust. És ezt meg kell köszönnöm neked Placyd, és a többieknek is akik besegítettek! Teljes a hangulat! És mivel manapság már(sajnos A kísérlet - Második rész Icon_sad ) nem látni ilyen jó régi kalandokat, ezért, szerintem a hangulatom, a Pilcz játékok fejlődésével, együtt mozog! A kísérlet - Második rész Icon_smile Nagyon köszönöm! A kísérlet - Második rész Icon_smile

IGEN szerintem is!
Én is egyetértek! A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
EPatrik
Látogató
Látogató
EPatrik


Hozzászólások száma : 10
Age : 23
Registration date : 2010. Oct. 30.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-06-30, 16:33

Teljes mértékben egyet értek
A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-09, 20:07

Fejlődések, fejlődések.... A kísérlet - Második rész Icon_smile Igaz, hogy "Haladni kell a korral!", de szerintem, visszahozza azt a régies kalandjáték stílust. És ezt meg kell köszönnöm neked Placyd, és a többieknek is akik besegítettek! Teljes a hangulat! És mivel manapság már(sajnos A kísérlet - Második rész Icon_sad ) nem látni ilyen jó régi kalandokat, ezért, szerintem a hangulatom, a Pilcz játékok fejlődésével, együtt mozog! A kísérlet - Második rész Icon_smile Nagyon köszönöm! A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-08, 15:23

Örülök, ha így gondolod A kísérlet - Második rész Icon_wink
Szerintem azért még van hova fejlődnöm...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-08, 15:14

Amúgy legyünk szerények(már megbocsáss Placyd, hogy a PS nevében beszélek!), és mondjuk ki nyíltan, hogy eddig a LEGJOBB kalandjáték amit láttam és hallottam! Büszke, vagyok, hogy a játékaitokkal játszhatok! A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-08, 15:10

Nincs mit! Örülök, hogy segíthettem! Gratulálok, a kijátszáshoz! A kísérlet - Második rész Icon_smile A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-06, 17:10

Jön is nemsokára A kísérlet - Második rész Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Masa_Solo
Látogató
Látogató
Masa_Solo


Hozzászólások száma : 8
Age : 41
Registration date : 2009. Mar. 21.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-06, 16:26

Köszi szépena tippet, bejött A kísérlet - Második rész Icon_smile A másik számolásos feladat már simán ment. Hamar végig is vittem az elakadásom után. Azóta már 4szer kezdtem el újra.

Alakul a történet. Micsoda fordulat a végén. Nagyon izgalmas!
Jöhet a folytatás! A kísérlet - Második rész Icon_biggrin

Magyarország legjobb kalandjátékai a Pilcz játékok! A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
AdventureForever
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 2
Age : 29
Registration date : 2011. Apr. 03.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-03, 08:18

Hellósztok!

Végigvittem a k2-t.Nagyon jó játék.Király grafika,jó feladványok,és nagyon izgalmas egy játék.A kísérlet - Második rész Icon_biggrin

Csak így tovább Pilcz Studios!!
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-03, 07:40

Hmmmmm..... Arról a binárisosról beszélsz? Éppenséggel segíthetek, de csak rávezetésesen, segítek neked megérteni a módját!
Mert nem ez lesz az első ilyen számos. A kísérlet - Második rész Icon_smile De nyugalom, elmagyarázom a lényegét: Minden kapcsoló a dupláját éri az előzőnek Pl.: (sorrendben a kapcsolók értéke)
1 2 4 8 16 32 64 128 256 stb... Én ezt úgy oldottam meg, hogy sorban leírtam (kiszámoltam az összes kapcsoló értékét). Ha jó vagy matekban egy képlet: X×2(X szorozva 2-vel) Tehát az X jelenti most az 1-et, és mindig a következőt. azaz 1×2=2(megvan a 2. kapcsoló értéke), 2×2=4(megvan a harmadik is), 4×2=8(megvan a 4.) és így tovább... Szóval azt javasolom írd(számold végig, ha nem meg olyan jól, írd be a képletet egy számológépbe)végig, és utána márcsak annyi a dolgod, hogy összeadd helyesen. azaz felkapcsold. Remélem nem zavartalak nagyon össze és remélem, hogy tudtam neked segíteni.

Üdv, GERY
Vissza az elejére Go down
Masa_Solo
Látogató
Látogató
Masa_Solo


Hozzászólások száma : 8
Age : 41
Registration date : 2009. Mar. 21.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-04-02, 16:31

Sziasztok!

Már egy ideje próbálkozok túljutni a kettes számrendszeres feladványon, de eddig nem sikerült.
Ahogy elnézem ez még csak a játék eleje, a hozzászólások alapján.

Valaki tudna segíteni valami ötlettel?

Előre is köszi. A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-16, 14:09

Én miután megint végig vittem a K2-t (nehéz). Akkor nem csak arra jöttem rá, hogy nem értem a gombos lényegét, hanem a radioaktív hidas minijáték KÉSZ ÖNGYILKOSSÁG!!! A kísérlet - Második rész Icon_biggrin A kísérlet - Második rész Icon_wink
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-14, 23:56

Na megint végigjátszottam a K2-t, most nehéz fokozatban A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Sajnos rá kellett jöjjek, hogy továbbra se tudom a "hivatalos" megoldását se a gomb rakosgatósnak, se a tekergetősnek A kísérlet - Második rész Icon_sad Megint csak véletlen sikerült megoldani 10-15 perc próbálkozás után.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-14, 22:03

Én a hangtól nem ijedtem meg... De attól még kíváncsi vagyok, hogy mi volt az és várom a 3. részt, hogy kiderüljön A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Viszont amikor elindultunk "megszerelni az áramot" és eltűnt Brian és egyedül maradtam a sötétben, akkor bevallom egy kicsit megszeppentem A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Tudom, ez is biztos hülyén hangzik, de most már ráfogom arra, hogy éjszaka játszottam és bazira beleéltem magam a szerepbe A kísérlet - Második rész Icon_biggrin Na meg ráfogom placydra, mert ő csinálta ilyen hangulatosra, hogy így beleéljem magam A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-14, 20:29

Most nem értem, mi ijesztő a hangokban? De most komolyan A kísérlet - Második rész Icon_scratch ? Na most nekem van egy olyan szokásom hogy néha megkezdek bőgni mint valami nagy dög XD és kb ahhoz hasonlított a játékbeli hang...A kísérlet - Második rész Icon_smile Ilyen hangot szoktam kiadni : Bőőaaaaaaaaaaaa! De ezt bőgve... nekem ehhez hasonlított leginkább.... A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-14, 07:20

Megnyugtatok mindenkit, hogy fény derül a hangok titkára A kísérlet - Második rész Icon_wink Sőt valamelyikre már a következő részben is.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-13, 21:25

Ha jól emlékszem, David többször is megemlítette az adó-vevőbe, hogy valami furcsa, élőlényre utaló hangokat hall A kísérlet - Második rész Icon_scratch
Szóval nem a mi fülünk a rossz és nem is véletlenül voltak ott azok a hangok... A kísérlet - Második rész Icon_rolleyes
A Kísérlet 2-ből viszont még nem derül ki, hogy pontosan mi is adta ki azokat a hangokat. Lehet, hogy Chewbacca A kísérlet - Második rész Icon_biggrin Na jó, viccet félretéve, szerintem a folytatásban majd kiderül, hogy mi volt az, sőt, azon se lepődnék meg, ha fontos részét képezné a sztorinak A kísérlet - Második rész Icon_smile
Persze most csak tippelgetek A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-13, 17:24

Szerintem a hangnak a tulajdonosát majd meglátjuk valamelyik részben. A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-13, 13:49

Én is FAL fehér lettem azoktól a fura hangoktól! A kísérlet - Második rész Icon_pale A kísérlet - Második rész Icon_pale A kísérlet - Második rész Icon_pale (Bár lehet hogy valami köze van ezzel az, hogy kb. este 11-kor játszottam 3D-s fülhallgatóval! A kísérlet - Második rész Icon_biggrin) Amúgy Placyd mik voltak azok a hangok???!!! Mert nem találtunk mutánst vagy ilyesmit, vagy embert ami a hangot kiadta volna. Talán Bryan adta ki a hangokat! A kísérlet - Második rész Icon_pale
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-11, 15:54

Hihetetlen!már megint befostam annál a résznél A kísérlet - Második rész Icon_pale A kísérlet - Második rész Icon_pale A kísérlet - Második rész Icon_pale Nem igaz! A kísérlet - Második rész 881501 A kísérlet - Második rész 881501
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-11, 12:51

Tök érdekes, hogy ebben a részben már mennyire nagy hangsúly van a logikai fejtörőkön, azaz a minigame-eken A kísérlet - Második rész Icon_smile Ezektől kicsit olyan érzésem van, mint ha tényleg szerelnék valamit A kísérlet - Második rész Icon_biggrin Szóval szerintem ezek is rádobnak a hangulatra.

Lehet, hogy azért van, mert késő este fülhallgatóval játszottam végig, de én akkor játék közben teljesen "elhittem", hogy ott vagyok abban az épületben és ismerkedek az emberekkel A kísérlet - Második rész Icon_biggrin Aztán mikor egyedül maradtam a sötétben, még majdnem be is kakkantottam A kísérlet - Második rész Icon_biggrin

A feladványok közül a bináris kapcsolós nagyon tetszett A kísérlet - Második rész Icon_biggrin A körbe forgatós kapcsolós megoldására viszont nem nagyon tudtam rájönni, már majdnem feladtam, aztán egyszer véletlen kijött a megoldás A kísérlet - Második rész Icon_smile De asszem most már sejtem hogy kellett volna csinálni.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-10, 18:39

Bizonyám! Le a kalappal placyd! A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-02-01, 19:04

na végigvittem ezt is...
egyébként a végigjátszásoknak én se vagyok híve, viszont vannak olyan fejtörők, amikre magamtól sose jönnék rá, ekkor jól jönnek a rávezető tippek. Persze idővel mindenre rá lehet jönni, ha másképp nem, akkor kínjában kattintgat össze-vissza az ember, aztán egyszer csak bejön valami... De tudomásul kell venni azt is, hogy manapság másféle játékokhoz vannak szokva az emberek, már nem sok olyan van, aki több órát képes eltökölni egy fejtörővel. A LucasArts-os felújított játékoknál ezért lehet bárhol bármikor tippet kérni játék közben, így sose akad el az ember hosszú időre, nem unja meg A kísérlet - Második rész Icon_smile

Persze placyd játékainál nincs ilyen gond, mert tényleg mindent meg lehet oldani. De azért látott már olyan kalandjátékot a történelem, ahol előbb szúrja tökön magát az ember, mint hogy magától rájön a megoldásra A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2011-01-24, 15:44

XD Mostmár átírhatnánk a Topicot "Veszekedés" névre :P
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-18, 19:32

Úgy látszik, te nem voltál figyelmes, mert ez egy poén volt A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-18, 18:03

[quote="Stein Péter"]HÁNY ÉVES VAGY BATMAN 40 VAGY
ott van a lapon A kísérlet - Második rész Icon_exclaim De nem vagy figyelmes A kísérlet - Második rész Icon_question A kísérlet - Második rész Icon_mad A kísérlet - Második rész Icon_mad A kísérlet - Második rész Icon_mad
Vissza az elejére Go down
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-18, 15:28

HÁNY ÉVES VAGY BATMAN 40 VAGY 70?
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-10, 18:46

daneeca írta:
6 rész? Akkor ez nem is sorozatszerű. Inkább minisorozatszerű. Legyen 22 részes A kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Neeeeeeeeeeeeeeee A kísérlet - Második rész Icon_exclaim
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-10, 18:42

Stein Péter írta:
Jancsi33 írta:
De amúgy a legelső ijesztőnek nevezhető hang ami kétszer is van (amire Péter gondol) eléggé leírhatatlan. Ötletem sincs minek a hangja lehet =P De Daniel "nem hallja" (mert nem mond rá semmit) szóval gondolom csak ilyen direkt ijesztő/ ijesztő jelenetet jósoló hang A kísérlet - Második rész Icon_smile . De a másik három, mind különféle mégis hasonlítanak, az biztos hogy valami teremtmény/teremtmények hangja/hangjai XD. De hogy kerülne oda le mondjuk egy zombi vagy nemtom O.O Horror lesz ebből az egészből vagy mi? A kísérlet - Második rész Icon_smile Marian tuti tudja mert ő el akarja terelni Daniel figyelmét róla. Pontosabban azért vélem hogy ő tudja mivel hogy ő SPOILER gonosz SPOILER VÉGE. Lehet hogy az ellenséges szervezetnek (elfelejtettem a nevét) zombi hadserege van? A kísérlet - Második rész Icon_biggrinA kísérlet - Második rész Icon_biggrinA kísérlet - Második rész Icon_biggrin
Amugy te nem kaptál szívinfarktust?A kísérlet - Második rész Icon_question Mert én nem merek belegondolni azokra a hangokraA kísérlet - Második rész Kopfschuettel A kísérlet - Második rész Kopfschuettel A kísérlet - Második rész Kopfschuettel felált a ször A HÁTAMON DETÉNYLEG!
Én majdnem kiugrotam a székből
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-10, 18:40

s.csuli írta:
szia!!elakadtam a kisérlat 2.része ahol ki csavaroztam a kabin melleti gépet
és mindenhol kell hogy enyi legyen 150 de ezen tul mentem !!felsőn:170 jobb oldali 160 ,a legalsó pedig 140 lettek, hogy csináljak ,sokat probálkoztam de semmi haladás , légyszi tudsz ezen segiteni
Ja nekem is A kísérlet - Második rész Icon_exclaim A kísérlet - Második rész Icon_exclaim A kísérlet - Második rész Icon_exclaim A kísérlet - Második rész Icon_exclaim
Vissza az elejére Go down
Batman
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Batman


Hozzászólások száma : 25
Age : 22
Registration date : 2010. Nov. 25.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-12-06, 15:36

attila112 írta:
MIJKOR LESZ A 3. RESZ?A kísérlet - Második rész Icon_tongueA kísérlet - Második rész Icon_bounce
Ne kérdez A kísérlet - Második rész Icon_exclaim A kísérlet - Második rész Icon_exclaim A kísérlet - Második rész Icon_exclaim
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-10-22, 22:10

OFF:én régebben sosem használtam végigjátszást...mostmeg sajnos nem birom ki, mondjuk az is közrejátszik h időm sincs :S...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-09-10, 16:06

Üdv a játékkészítők világában Dávid A kísérlet - Második rész Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-09-02, 18:14


OFF: Szerintem teljesen igazatok van mindkettőtöknek. Amikor nekem kész lett az első játékom, és utána láttam, hogy mennyien felvesznek msn-re írogatnak privátban a fórumon, hogy nem tudják mit kell csinálni, segítsek nekik. Amikor visszaírtam, hogy gondolkozzanak egy kicsit, addig addig nyaggattak, míg meg nem mondtam a választ. Természetesen utána is visszajöttek, hogy még ezt utoljára mondjam meg. És az is nagyon szomorú, hogy mikor végigjátszák a játékot, akkor meg nagy kalandjátékosoknak tekintik magukat, hogy ők gyakorlottak az ilyenben. Nem értem őket. Reménykedjünk, hogy egyszer majd tényleg rendesen végigjátszák, és nem csalva, ahogy addig tették. Természetesen ezt annak írtam, aki ilyeneket tesz.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-09-02, 06:13

Köszi! Örülök, hogy tetszett! A hármas rész is már nagyban készül, szóval nemsokára azzal is lehet nyomulni.
OFF:
Ami az elakadókat illeti, hát igen, sajnos vannak lusta emberek, akik 5 perc után inkább feljönnek a fórumra és beírnak, minthogy gondolkoznának egy kicsit. Tudnák, hogy tesóm cirka 15 éve kapta karácsonyra az Indiana Jones Fate of Atlantis c. játékot ráadásul német nyelven, úgy hogy egy kukkot se tudott németül, sőt akkor még internet se volt, de saját magától végigvitte. Igaz három évbe telt, mivel az egy nagyon nehéz játék, de máig is az a legnagyobb kalandjáték élménye, mert egyedül vitte végig!
Aki nem így áll hozzá, az teljesen elrontja az élményét a játékoknak, amik hamar el is felejtődnek + nem fogja tudni értékelni a készítők beleölt idejét se...
Ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
wildtomcat
Látogató
Látogató
wildtomcat


Hozzászólások száma : 3
Age : 40
Registration date : 2009. Oct. 14.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: üdv. Mindenkinek   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-09-01, 19:17

Elöször is köszöntöm a Staff-ot, újra Nagyot alkotott,A kísérlet - Második rész 261945 Lebilincselö a cselekmény, A kísérlet - Második rész Icon_idea ám csavarosak a feladatok is A kísérlet - Második rész Icon_rolleyes de, Szerintem ezért jó a Játék. Ami pedig a "Segítség elakadtam" Fórumozókat illeti A kísérlet - Második rész Icon_mad azoknak csak azt üzenném, hogy Gondolkodjanak, A kísérlet - Második rész Icon_scratch mert tudom, hogy könnyebb A kísérlet - Második rész Icon_study fórumon a "nehéz" feladatokat megbeszélni. S utóllag az "áá túl könnyü volt"-tal megbélyegezni, A kísérlet - Második rész Affraid De akkor Nem is Játszik, hanem Csal! Megcsalja a saját Logikáját, A kísérlet - Második rész Icon_sad
Magyarul:
1. Tartod magad olyan okosnak, hogy egyedül megfejted A kísérlet - Második rész Icon_question
2. Vagy Azért kérsz Segítséget mert Buta vagy? A kísérlet - Második rész Affraid

U.I. Nem megbántás Céljából írtam, ezek csupán a Tények!
Nagyon Várom a Folytatást A kísérlet - Második rész Icon_exclaim Terv=6 A kísérlet - Második rész Icon_bounce Fantasztikus A kísérlet - Második rész Icon_cool



Tisztelettel: WildTomCat BlacK
Vissza az elejére Go down
http://www.wildtomcat.tvn.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-08-03, 23:05

Ha nehéz fokozaton játszol. Akkor kapod bónuszként azt a részt.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96


Hozzászólások száma : 20
Age : 28
Registration date : 2010. May. 06.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-08-03, 19:57

jah, meg egy kérdés, hogy lehet a csajjal menni???
Vissza az elejére Go down
szabin96
Látogató
Látogató
szabin96


Hozzászólások száma : 20
Age : 28
Registration date : 2010. May. 06.

A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime2010-08-03, 19:56

Kész!!újra felraktam, és egy óra alatt megvolt(mert tudtam mit kellett csinálni addig a részig, ahol ki kell nyitnia liftet!!az meg már a végén vanXD!ilyen egy szerencsétlent mint én, képes egy kalandjáték utolsó elötti feladatánál elakadni)de mostmár megvan. És köszi Placyd azt a jó múltkori segítséget, hasznát vettem!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Második rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: