Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet - Második rész

Go down 
+46
filsfreestyler
Jax
EPatrik
AdventureForever
Masa_Solo
RoliX
GERY
Batman
wildtomcat
Rasanes
akos
nozsemi
Demon
s.csuli
Living Angel
szabin96
thok
mort
attila112
Bandi
Pirandello
InsaneWizard77
Csabeeh123
fejesg
bence
zombiman123
Roli
Gomy
Jancsi33
juaszne
Twilighter
HomeGnome
Norbii
dancika90
TigerGirl
simike47
Stein Péter
nagycica
tannenbaum
-Brushian-
Brush
Little Bean
palpinty
tarodid
daneeca
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33


Hozzászólások száma : 6
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-18, 00:19

Kész! Biztos jó sok munka volt...

De egy valami engem nagyon izgat! Mik lehettek azok a rémisztő, hátborzongató hangok??? A kísérlet - Második rész - Page 4 Affraid A kísérlet - Második rész - Page 4 Affraid
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:34

juaszne írta:
A HÍDON NEMTUDOK ÁTMENNI MINDIG MEGHALOK AZT IRJA KI HOGY A KÚRZORON MEGKEL NYOMNI VALAMIT DE MIT VAGYIS A BILENTYÜZETEN SEGÍTSEN VALAKI
nem az ASDW-kkel kell,hanem a rendes kurzorokkal.A sárga fény felé kell megnyomni,ha fentvan a sárg fény,a felső kurzort kell
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:13

placyd írta:

Próbáld újratelepíteni - azt írja a music.vox fájl nincs meg - valószínűleg nem csomagolta ki. Van elég hely a merevlemezen? Kb 130 MB kell hozzá.
Újratelepítettem, de még mindig nem működik. Esetleg el tudná küldeni valaki az e-mail-címemre a jó musik.vox file-t?
sliders.smith@gmail.com
Vissza az elejére Go down
juaszne
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2009. Feb. 21.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 19:01

A HÍDON NEMTUDOK ÁTMENNI MINDIG MEGHALOK AZT IRJA KI HOGY A KÚRZORON MEGKEL NYOMNI VALAMIT DE MIT VAGYIS A BILENTYÜZETEN SEGÍTSEN VALAKI
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 18:12

Little Bean írta:
Letöltöttem, de nem indul el, és egy ilyen hibaüzenetet ír ki: "Error: pack_fopen: unable tochange datafile: not found:...(a játék helye a merevlemezen)...\musik.vox
Segítség! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce

Próbáld újratelepíteni - azt írja a music.vox fájl nincs meg - valószínűleg nem csomagolta ki. Van elég hely a merevlemezen? Kb 130 MB kell hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:41

Yeah!!!!!!!!!

Köszi szépen!!!!!!

MÁR TÖLTÖM IS JUHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:40

már rég fentvan.Fríssísd az F5 billentyűvel a felső sorban.
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:35

Elkészült már a 2.rész? Mert nekem nem frissült az oldal mármint a pilczstudios. Valaki nem tudja nekem elküldeni a Kísérlwt 2-őt???

Nekem nincs fenn a kész játékok között csak a még készülő játékok között!!!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:22

Hurráá! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin Végre elkészült!
Viszont van egy kis problémám. Letöltöttem, de nem indul el, és egy ilyen hibaüzenetet ír ki: "Error: pack_fopen: unable tochange datafile: not found:...(a játék helye a merevlemezen)...\musik.vox
Segítség! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
Twilighter
Látogató
Látogató
Twilighter


Hozzászólások száma : 13
Age : 27
Registration date : 2010. Jan. 30.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 17:15

Heló!

Nagyon bejön a játék,meg a történet is,csak van egy kis gondom.

SPOILER

Mikor ott vagyok,ahol az a nagy,kerek,páncélszerű ajtó van,és már felhívtam a csajt az adóvevőn kersztül,és van egy szakadt szkafanderem,nem tudok visszamenni a folyosóra,mert egy darabig eljut,de aztán ka kattolok,visszajön A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_sad Hogy lehetne ezt megoldani?
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 14:13

Ha úgy vesszük a konzolok voltak kicsit nehezek,a 2-es számrendszerest egy kis gyakorlással könnyű volt.Mindent összevetve van,akinek több idő,van akinek kevesebb,de nagyon jól megcsinált játék lett!
Vissza az elejére Go down
dancika90
Látogató
Látogató
dancika90


Hozzászólások száma : 2
Age : 33
Registration date : 2009. Sep. 15.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:55

Nagyon Sirály a játék! Szép kidolgozás szép történetvezetés feladványos kis jók! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Elsőre kitoltam az egészet rutinos vagyok már benne A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Nagyot szólt a vége is A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Meg érte várni!!
Kíváncsi leszek a 3. részre! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Kb nem akarok hazudni 15 percbe telt hogy végig toljam bár lehet annyi sem volt A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:29

nyugi,szerintem is eléggé félelmetes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:22

Én nem merek bemenni a sötét folyosóra. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:13

megvan a kimaradt jelenet is!Végigvittem másodára is A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 13:03

nehezen a híd az kegyetlen!
Vissza az elejére Go down
HomeGnome
Látogató
Látogató
HomeGnome


Hozzászólások száma : 11
Age : 46
Registration date : 2010. Apr. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:48

Yikes! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Minden nap néztem az oldalt, hogy mikor jelenik a játék. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile Már le is töltöttem, mindjárt játszok is, csak előtte még leadtam a drótot az adventuregames.hu -nak, és a jatekfejlesztes.hu -ra is kiraktam egy hirdetést.. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink Hatalmas gratula a játékhoz! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Üdvözlettel,
HomeGnome
Vissza az elejére Go down
http://jatekfejlesztes.hu
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:30

FANTASZTIKUS!!!
Mért kell ilyen izgalmasra csinálni a végét, megesz a kiváncsiság A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
ööö.. extra jelenet? Nem az az extra jelenet amikor nem lehet menteni, mert az a legvalószínűbb azért, mert ahogy mondtad placyd az nincs benne a könnyű fakozatba.. nagyon jó játék, mégegyszer gratula és köszönjük A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 261945
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 12:02

nehezen a bedugós az nehéz A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:57

én is kijátszottam A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile nagyon tetszett! Gratula újra mindenkinek aki benne volt a játék készítésében! Ja, én nem tudom akkor mi volt az extra, mert alapba nehézzel mentem végig A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile De még egyszer gratuláció! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:42

húha!akkor kipróbálom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Bár nekem így is nehéz volt néhol!
De azért megpróbálom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:41

Aki nem találta meg a menüben, annak elárulom, hogy van nehéz fokozat is (egy extra jelenettel) A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:34

Nagyon tetszett!
Hosszabb volt,mint az előző! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Nekiem bejöttek a feladványok,és a vége...! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 11:02

SPOILER



Tudja valaki,hogy hogyan kell használni a zseblámpát?
Nekem sehogy sem sikerül
SPOILER VÉGE
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 10:30

Nem hiszem el, Nem és nem A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Mindjá töltöm is A kísérlet - Második rész - Page 4 54423
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 10:04

már játszok is!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 09:59

nekem is!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-17, 09:59

JEEE TÖLTÖM IS MINDJÁRT LENT VAN!!A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-15, 20:29

Szombat körül már játszhatunk vele? A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Nagyon várom már!
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: jw   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 10:58

Nagyon köszi a választ!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 10:45

JEEE! Királyak vagytok!! Hajrá Pilcz Studios!!!A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-13, 06:16

Legkésőbb e hét végére már biztos fenn lesz, jobb esetben hamarabb is. Már csak kevés szinkronvágás maradt, illetve még letesztelem, hogy játékban hogy szólnak.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: 8jfia   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-12, 09:54

Nekem csak annyi apró kérdésem lenne,hogy kb. a jövő hétre vagy annak végére kész lesz a játék???
(KÍSÉRLET 2) ??????

DE A KÉRDÉSÉRT BOCSÁNAT CSAK NAGYON SZERETEM A PILCZ STUDIOS-OS JÁTÉKOKAT!!!
ÉS ANNYIRA PROFIUL MEGCSINÁLJÁTOK!!!!!!!!!!

HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-11, 20:05

Én nem vagyok most türelmetlen, de nem tudom hogy mé nem Xd mivel eddig minden játék bejelentésénél ugráltam A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-11, 17:58

kb 1 hét múlva már örülhetünk a játéknak? A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Ha késik azt sem bánom A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Biztos,hogy nagyon jó lesz!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-07, 06:15

Ha elolvasod az NQ4 témát, akkor láthatod, hogy az már tavaly szeptember óta "készül". De ott most tesómnál van a labda, hogy megrajzolja a pályákat, mert addig semmit se tudok csinálni. Sajnos azonban 7 hónap alatt csak 2 pályát rajzolt meg eddig A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_sad
...de ez egy másik témához tartozik
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 19:10

Csak így tovább, Placyd! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Egyébként nem úgy volt, hogy a Kísérlet 2 után a NQ 4-et csináljátok?
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 15:57

Basszus Placyd, te egy játékgyár vagy komolyan mondom A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 261945
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-06, 06:18

Így van, én sose csapok össze egy játékot csak azért, hogy hamarabb megjelenjen. A Davidet szinkronizáló srác csak hétvégén fog ráérni, így akkor veszi fel a szinkront. Megtehettem volna, hogy mással felvetetem, hogy mondjuk két héttel hamarabb kijöjjön a játék, dehát mi értelme lett volna? Amúgy meg közben már nagyban készítem a 3. részt, szóval én azzal is haladok, míg nincs más dolgom.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-05, 22:04

Úgy ahogy mondod. Egyébként sztem a szinkronoknál nem lehet megállapítani, mert nem rajtunk múlik az időtartam.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-05, 04:25

Türelem jó játékot terem. Inkább ne sürgessük őket,nehogy összecsapják hogy minél előbb kész legyen. A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-04, 13:38

Sziasztok!

Azt szeretném,megkérdezni,hogy hány hetet kell még várni a Kísérlet 2 elkészültéig? Mert én már NAGYOOOOOOOOOON várom az első részben magamtól eljutottam a telefonszámig utána elakadtam.De szeretem az olyan játékot amiben sok a feladvány! De mikorra várható a 2 rész?

Előre is köszi:

TigerGirl
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-04-04, 06:54

Eddig 5 szereplő szinkronja fel van véve a hétből, szóval halad a dolog. Én közben amíg a felvételek zajlanak már el is kezdtem a harmadik rész készítését A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
dancika90
Látogató
Látogató
dancika90


Hozzászólások száma : 2
Age : 33
Registration date : 2009. Sep. 15.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 19:39

Tök jó már alíg várom! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: A Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 10:59

Köszi...akkor már alig várom!!! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_bounce
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-21, 09:20

Márciusban már elég valószínűtlen, mert a szinkron nem kis munka és sok ember kell hozzá, de április elejére biztos.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: A Kísérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-20, 14:07

Azt szeretném megkérdezni,hogy a játék el fog készülni márciusban???Ha igen akkor egyből le fogom tölteni mert nekem igazából ezek a játékok a legjobbak!!!! Hajrá! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_rolleyes A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 18:04

Örülünk a hírnek placyd A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_wink mindent bele A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 13:41

Hú de jó! Már nagyon várom, mindent bele! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime2010-03-17, 07:17

Ez az! A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin végre kiderül hogy mi lett David bátyjával A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Második rész - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: