Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet - Második rész

Go down 
+46
filsfreestyler
Jax
EPatrik
AdventureForever
Masa_Solo
RoliX
GERY
Batman
wildtomcat
Rasanes
akos
nozsemi
Demon
s.csuli
Living Angel
szabin96
thok
mort
attila112
Bandi
Pirandello
InsaneWizard77
Csabeeh123
fejesg
bence
zombiman123
Roli
Gomy
Jancsi33
juaszne
Twilighter
HomeGnome
Norbii
dancika90
TigerGirl
simike47
Stein Péter
nagycica
tannenbaum
-Brushian-
Brush
Little Bean
palpinty
tarodid
daneeca
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-19, 06:28

Köszi mindenkinek! A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_smile
Nagyon örülök, hogy ennyire tetszik a játék, már ezért megérte megcsinálni A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink
(Pirandello - mp3-at elküldöm emailben)
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-19, 05:41

Szerencsére az előttem szóló(InsaneWizard77),a hangokat kifelejtette(miközben minden szavával egyetértek).Azt majd megdícsérem én!Az effektek szuperek!Nekem a panelszerelős a kedvencem.(nem kaphatom meg Mp3-ban?)A szinkronhangok is zseniálisak!Igazi átéléssel szólnak!Nagyon jól szórakoztam a játék alatt.Őszinte elismerésem!
Vissza az elejére Go down
InsaneWizard77
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utóirat   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-19, 00:33

Még elfelejtettem kiemelni az animációkat és a feladványokat, a programozási megoldásokat. Egyszerűen zseniális!! Kiegészítik a hangulatot és fokozzák a feszültséget. Vérprofi! Az AGS mesterei közé tartozol, Laci!! A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
InsaneWizard77
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 5
Age : 32
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Gratulálok   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-19, 00:30

Kedves Laci!

Gratulálok legújabb játékodhoz, igazi mestermű. Minden játékotokat végigjátszottam az idők során és meg kell mondjam, vérbeli profikká nőttétek ki magatokat. Eddig hangulatilag a NWS volt a kedvencem, de a Fenyegető Sötétséggel hátborzongató magasságokat értél el. A játék grafikája, programozása, ötletessége, történetvezetése, atmoszférája olyan profi munka, hogy lehidaltam. Nagyon rég volt ilyen jó PC-s játékélményem, a '90-es évek aranykorát idézte a hangulat, a modern kor elvárásainak megfelelő kivitelben. Ráadásul megőrizte a klasszikus "Pilcz-es" hangulatot és stílust, ami talán az egyik legfontosabb! Gratulálok és köszönöm az élményt!! Gondolom fontos a visszajelzés számodra: remélem minél több hasonló műveddel, művetekkel találkozom a (minél közelebbi) jövőben! A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin

Várom a folytatást!
Olivér

U.i.: egy apró bugot találtam: a játék elején a prof rákérdez, hogy "Na, mi lesz?" (a mágneskártyával). Ha ekkor nyitva van a táska, akkor megakad a játék. Nem nagy hiba, de nekem sikerült elsőre belefutni. :P
Vissza az elejére Go down
Csabeeh123
Látogató
Látogató
Csabeeh123


Hozzászólások száma : 2
Age : 27
Registration date : 2010. Apr. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 18:37

Nekem tettszett,es orultem hogy en jattszhattam elsonek a jatekkal A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin Thx az exkluzivot placyd :P
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 17:59

A 3.dik része a játéknak kb mikorra várható???? A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question A kísérlet - Második rész - Page 3 Suspect A kísérlet - Második rész - Page 3 Suspect A kísérlet - Második rész - Page 3 Suspect A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_cool A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_surprised A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_surprised A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_surprised
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 17:50

Köszi, örülök, hogy tetszett A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink
Igyekszem, hogy minél előbb kész legyen a harmadik rész A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 17:14

Végigmentem! Tiszta horror..........
Nagyon izgalmas! Gratula még 1x Placyd!
Vissza az elejére Go down
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 16:48

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, én barom!

A térlátás; a sugárlabor előtt a zöld ajtó után el lehet menni oldalra..........

Bocsi, már rájöttem!A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 16:44

???

A betört fal után jön egy hosszú folyosó, az oldalán lábnál szellőzőrácsok, és a legelején egy kapcsolótábla a falon. Tök sötét van. A folyosó végén van egy zöld, lekerekített ajtónyílás, ha ott átmegyek, nem enged visszamenni.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 16:28

fejesg írta:
Valamit kellett volna csinálnom a hosszú folyosó, ahol van a falon egy kapcsolódoboz és szellőzők? A zárt ajtó szobájából nem enged visszalépni!

Onnan már nem is lehet visszamenni. A zöld kerek ajtó előtt vagy? Szekrényeket próbáltad?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 16:04

HomeGnome írta:
bug: a 130-as feladványnál a jobb egérgombbal akartam levenni a dugaszokat, de mind eltűnt, így nem lehet megoldani, sőt, kilépni sem tudtam.. A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_rolleyes

Hát igen a profik elől nem bújhatnak el a bugok A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink
Majd javítom.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
HomeGnome
Látogató
Látogató
HomeGnome


Hozzászólások száma : 11
Age : 46
Registration date : 2010. Apr. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 15:55

dugasz felvesz, jobb klikk, dugasz felvesz... A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://jatekfejlesztes.hu
zombiman123
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Kisérlet 2   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 15:22

Sikerült végigvinnem!
Vissza az elejére Go down
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 15:21

Valamit kellett volna csinálnom a hosszú folyosó, ahol van a falon egy kapcsolódoboz és szellőzők? A zárt ajtó szobájából nem enged visszalépni!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 15:19

nálam nem tüntek el a dugaszok, levenni nem lehet jobb egérgombbal, de nem tüntek el.
Vissza az elejére Go down
HomeGnome
Látogató
Látogató
HomeGnome


Hozzászólások száma : 11
Age : 46
Registration date : 2010. Apr. 17.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 14:59

bug: a 130-as feladványnál a jobb egérgombbal akartam levenni a dugaszokat, de mind eltűnt, így nem lehet megoldani, sőt, kilépni sem tudtam.. A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_rolleyes
Vissza az elejére Go down
http://jatekfejlesztes.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 14:48

Jancsi33 velem is ugyan ez a helyzet, mióta az egyik játékban hirtelen elűugrott egy véres zombi. De szerencsére ebben a játékban nem volt ilyen.A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 14:47

Köszi a gyors választ. Ubuntu Linuxom van, Wine segítségével futtatom a progit; nincs hang - tehát nem hallok semmit...

Sajnos nem értem az utalásodat a térbeli látásra. Hiába nagyítózom végig az egész helyiséget, hiába próbálok tárgyakat használni az ajtókon, semmi...
Vissza az elejére Go down
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33


Hozzászólások száma : 6
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 14:37

fejesg írta:
[...]Már legalább 3 akadályt
sikerrel vettem, a sötét folyosó legvégén a lezárt ajtónál,
kísértethangok között elfogytak az ötleteim.... Tudna valaki egy
kulcsszót, egy ötletet adni? A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_eek

fejesg

Uhh itt én is elakadtam néhány percre, nem is nagyon akartam mit csinálni mivel halálra rémültem a hangoktól, azt hittem bármelyik pillanatban jön valami szörny...

Kulcsszó: térbeli látás
Vissza az elejére Go down
fejesg
Látogató
Látogató
fejesg


Hozzászólások száma : 16
Age : 51
Registration date : 2009. Mar. 06.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: ?   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 14:08

Üdv.

Placyd, elismerésem. Kiváló a téma, rendkívül izgalmas a játékmenet!!!!

Már legalább 3 akadályt sikerrel vettem, a sötét folyosó legvégén a lezárt ajtónál, kísértethangok között elfogytak az ötleteim.... Tudna valaki egy kulcsszót, egy ötletet adni? A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_eek

fejesg
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 13:56

Hihetetlen, próbáljatok kicsit logikusan gondolkodni. Én minden nehézség nélkül végigtoltam. (A következő rész lehet kicsit nehezebbA kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink). Akik elakadtak azoknak kitartás, mert mindenre van megoldás.
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 13:43

Akarjátok hogy megírjam a 2. rész végigjátszását is???

Mert szívesen megírom nektek!
Vissza az elejére Go down
zombiman123
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Zseblámpa   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 13:38

Hogyan kell a zeblámpát használni? Nem találok elemet? Már mindent megpróbáltam! SOS
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 12:46

azér látom megy az élet itt is A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin most gondoljatok bele placyd ilyenkor mit gondolhat, hogy próbálta könnyűre csinálni a játékot, és mégis sokak még most sem tudják mi hogyan van A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_sad
egy igazi kalandjátékos egyedül oldja meg a játékot, és a problémákat. tehát sztem mindenki próbálkozzon, majd csak sikerül.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 12:17

próbálj magadtól rájönni.
Vissza az elejére Go down
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 11:29

Hol van a nyitó szerkezet?
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 11:23

Hát, én végülis gyorsan végigvittem csak egy-két feladványban össze vissza csináltam mindent (az 50-es feladatnál és a páncélajtósnál) mert nem értettem mit kell csinálni -.-' A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 11:12

vagy nyilakkal,na
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 11:12

az enter alatti kurzorokkal kell -.-
Vissza az elejére Go down
bence
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
bence


Hozzászólások száma : 39
Age : 24
Registration date : 2008. Jan. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 10:58

placyd írta:
Aki nem találta meg a menüben, annak elárulom, hogy van nehéz fokozat is (egy extra jelenettel) A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_wink

A végén lenne az az extra jelenet? Mert először elkezdtem könnyű fokozaton, a legeslegvégén elmentettem, és utána nehéz fokozaton fejeztem be A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_smile

és nem volt semmi extra A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 10:38

mondjuk ha fent van a sárgpont mék nyilat kell?
és a jobb oldalt?
és ha bal oldalt?
és ha lent?

Nekem mindig leesik
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 10:38

Na végre sikerült elindítanom a játékot. A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Csak máshova kellett telepíteni, és így már elindult.
El is jutottam a zseblámpás részig, de nem tudom, pontosan mit kéne tennem.
Vissza az elejére Go down
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33


Hozzászólások száma : 6
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 10:20

Nekem is eddig ez az első Pilcz Studios játék amit segítség nélkül sikerült végig vinnem.

Gomy írta:
Mi az a kurzon gomb?

A kurzor gombok a nyilak...

zombiman123 írta:
Segítség hogy kell a kozolnál sorba rakni a
korongokat hogy 50 vagy 130 kapjunk? S.O.S

Próbálgasd addig amíg nem sikerül. Először csak egyre koncentrálj és aztán a másik kettőre.
Vissza az elejére Go down
nagycica
Látogató
Látogató
nagycica


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 10:00

Csak a végét nem értettem.

nagycica írta:
A Pilcz Studios játékai közül ez volt az első, amit segítség nélkül végig sikerült vinnem. Jó volt szerintem.
Vissza az elejére Go down
nagycica
Látogató
Látogató
nagycica


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 09:58

A Pilcz Studios játékai közül ez volt az első, amit segítség nélkül végig sikerült vinnem. Jó volt szerintem.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 09:56

Én segitség nélkül vittem végig. Szerintem egyáltalán nem annyira nehéz, mindenki rá tud jönni magától ha kicsit gondolkozik.
Vissza az elejére Go down
zombiman123
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 34
Registration date : 2009. Mar. 10.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Konzol   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 09:47

Segítség hogy kell a kozolnál sorba rakni a korongokat hogy 50 vagy 130 kapjunk? S.O.S
Vissza az elejére Go down
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 09:25

Mi az a kurzongomb?A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 09:10

a csavarhúzot semmivel sem kell kombinálni.Keress mást,amiből ütőeszközt csinálhatsz.
Vissza az elejére Go down
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 08:55

Roli írta:
látod gomi az előző kérdésedre is magadtól jöttél rá : ) kicsit kombinálgasd a dolgokat, gonold el h miből tudnál egy ütőeszközt csinálni... többet nem segíthetek mert laci bannol A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin

De azt mondj mindig nem jó ötlet
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 08:51

látod gomi az előző kérdésedre is magadtól jöttél rá : ) kicsit kombinálgasd a dolgokat, gonold el h miből tudnál egy ütőeszközt csinálni... többet nem segíthetek mert laci bannol A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 08:49

Nem Tudom a falat mivel áttörni
A Fém darabbal se akarja és a csavarhúzóval se
Mivel kell ?
Vissza az elejére Go down
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 08:06

Roli kérlek segits hogy mi a megoldás már tegnap este óta ezt akkarom megoldani de nem sikerül plss segíts kérlek
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 07:56

Profi munka! : ) Nekem a 130-as feladvány ment kicsit nehezebben, mert nem értettem a lényegét, de megoldható volt A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
Gomy
Látogató
Látogató
Gomy


Hozzászólások száma : 7
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: S   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 07:50

Én elakadtam mikor megtalálóm az zseblámpát nem találok elemet hol keresek
Plss Segitsetek
Vissza az elejére Go down
Twilighter
Látogató
Látogató
Twilighter


Hozzászólások száma : 13
Age : 27
Registration date : 2010. Jan. 30.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 07:05

Twilighter írta:
Heló!

Nagyon bejön a játék,meg a történet is,csak van egy kis gondom.

SPOILER

Mikor ott vagyok,ahol az a nagy,kerek,páncélszerű ajtó van,és már felhívtam a csajt az adóvevőn kersztül,és van egy szakadt szkafanderem,nem tudok visszamenni a folyosóra,mert egy darabig eljut,de aztán ka kattolok,visszajön A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_sad Hogy lehetne ezt megoldani?

Az segíthet ezen a problémán,ha a legutolsó mentéstől újrajátszom?
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 06:05

Na én is végig vittem, várom a folytatást! A vége nagyon érdekes volt!A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 05:23

Máe megint félek továbbmenni a hangok miatt.A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jancsi33
Látogató
Látogató
Jancsi33


Hozzászólások száma : 6
Age : 28
Registration date : 2010. Apr. 18.

A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime2010-04-18, 00:33

Ja és különben először könnyűben és csak aztán játszottam nehézben.

SPOILER

Nehézben tényleg kegyetlen a híd.

SPOILER VÉGE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Második rész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: