Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 A kísérlet - Második rész

Go down 
+46
filsfreestyler
Jax
EPatrik
AdventureForever
Masa_Solo
RoliX
GERY
Batman
wildtomcat
Rasanes
akos
nozsemi
Demon
s.csuli
Living Angel
szabin96
thok
mort
attila112
Bandi
Pirandello
InsaneWizard77
Csabeeh123
fejesg
bence
zombiman123
Roli
Gomy
Jancsi33
juaszne
Twilighter
HomeGnome
Norbii
dancika90
TigerGirl
simike47
Stein Péter
nagycica
tannenbaum
-Brushian-
Brush
Little Bean
palpinty
tarodid
daneeca
placyd
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2010-03-16, 18:26

Ma fejeztem be a programozást, már küldöm is szét a szinkronokat a szereplőknek. Ha minden jól megy egy-két hét és teljesen kész a játék A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2010-01-31, 01:20

Két hónap. Szerintem ez igazán nem sok egy ilyen játékért. Főleg ha azt nézzük, amennyi ideje van egy átlagos embernek ilyesmire.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Stein Péter
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Stein Péter


Hozzászólások száma : 81
Age : 25
Registration date : 2009. Jun. 27.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2010-01-30, 15:03

Tavasz,Tavasz.Mikor van az még innen
A kísérlet - Második rész - Page 5 859314
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2010-01-12, 07:26

Már a vége felé járok a készítésben, tavasszal biztos, hogy meg fog jelenni.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
nagycica
Látogató
Látogató
nagycica


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Apr. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2010-01-11, 16:38

Ez a játék mikor lesz kész?
Vissza az elejére Go down
-Brushian-
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 16
Age : 25
Registration date : 2009. Jul. 24.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kísérlet-Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-31, 07:02

Placyd 2009 ősz? A kísérlet - Második rész - Page 5 Affraid
Pont mikorra ideér a sertésinfluenza??? A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_cry
Remélem túlélem!!! A kísérlet - Második rész - Page 5 Suspect
Vissza az elejére Go down
tannenbaum
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 2
Age : 24
Registration date : 2009. Jun. 24.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-27, 09:22

A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-25, 11:52

Jó kis történet! A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 22:02

Jézusom. Ez olyan mint azok az őrült rajongók akik már közveszélyesek arra akiért rajonganak. Annyira imádják h már ártani akarnak neki. Hú ettől ihletet kaptam:

2009-et írunk. Egy szép júliusi reggelen telefoncsörgés zavarta fel álmából a helyi rendőrfőnököt. A munkahelyére hívatták. Mikor odaért egy dühöngő örülthöz vezették az egyik cellához:
- A főutcán találtuk. Mindent szétütött és értelmetlen szavakat mond. A nyála azóta is folyik.
- Miket mond?
- Ugyanazokat a kifejezéseket ismételgeti. Feljegyeztem egy papírra: Placyd, kísérlet, második rész, jelenjen meg, megölöm.

Micsoda krimiíró vagyok A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin Bocs ha kicsit off volt de nem tudtam kihagyni.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
-Brushian-
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 16
Age : 25
Registration date : 2009. Jul. 24.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kísérlet-Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 15:31

Egyébként nekem nagyon tetszett az első rész a tükrösre alig jöttem rá,de ez semmi a telefonszámhoz
A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_scratch A telefonszámot hónapokig próbálgattam amíg rájöttem mi az kétségbeesésemben az egér
alátétre firkantottam a számokat.Úgy megörültem anyának a nyakába ugrottam ő meg csak lesett. A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_cool
Alig várom a 2. részt.Már egyszer azzal álmodtam milyen is lesz és szerintem tök jó! A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 12:25

Szerintem jól is teszed.Nem értem miért akar feljelenteni.A kísérlet - Második rész - Page 5 Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 10:51

Brush írta:
Placyd az én apám rendőr feljelenthetlek neki!

Ezt egy ideig itt hagyom, szintén elrettentő példaként és most először törlök egy felhasználót...
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Brush
Látogató
Látogató



Hozzászólások száma : 7
Age : 26
Registration date : 2009. Jul. 23.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: I SAY PLACYD,I SAY!   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-07-24, 09:05

Placyd az én apám rendőr feljelenthetlek neki!
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-05, 06:19

Persze, hogy jó lesz! A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin Ez természetes, hiszen Placydék csinálják. A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-03, 11:48

placyd írta:
Azt hiszem visszavonnád ezt a beírást, ha tényleg megcsinálnám ezt A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin
Amúgy a napokban terveztem jó előre és a sztorit szétosztogattam részekre - így előre láthatólag 6 részes lesz a játék. Tehát lesznek még rejtélyek és fordulatok a történetben A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_wink

Az biztos placyd hogy visszavonnám:D De tudom hogy nem lesz ilyen benne. És már én is várom ezt a játékot, ugyanúgy mint a Norbi 4-et8) szerintem mind a 2 nagyon jó lesz. Sok Sikert!
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-03, 11:11

Hú de jó már nagyon várom, biztos jó fordulatos lesz. Az első rész nagyon elnyerte a tetszésemet remélem a tobbivel is igy lesz.A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-03, 08:49

Azt hiszem visszavonnád ezt a beírást, ha tényleg megcsinálnám ezt A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_biggrin
Amúgy a napokban terveztem jó előre és a sztorit szétosztogattam részekre - így előre láthatólag 6 részes lesz a játék. Tehát lesznek még rejtélyek és fordulatok a történetben A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-02, 15:07

:Dazért elég jól leegyszerűsítetted:) de azért nagyon durva lenne ha így folytatódna;)
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-01, 19:08

Így:

Új játék:
Nagy feketeség...
-David...
(csend)
-David!
(Egy homályos alak jelenik meg a képen)
-David, jól van?
(David a temetésen ébred)
-Hol vagyok? - kérdezi David.
-A temetésen. A fejére esett egy nagy faág. Én mondtam, hogy vágják ki ezeket az öreg fákat.
(Kiderül h az egész egy álom volt, és itt vége az egész játéksorozatnak)
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime2009-06-01, 16:46

Vajon hogyan fog folytatódni a történet?
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





A kísérlet - Második rész - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kísérlet - Második rész   A kísérlet - Második rész - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kísérlet - Második rész
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Játékok-
Ugrás: