Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+45
-rik Patrik
EPatrik
thok
aradirobert
akos
Squall
Rajongó1.3
s.csuli
TigerGirl
Twilighter
barnabás
Stein Péter
Sumak4ever
tarodid
nagycica
Achu
sipsand
geri465
kenguru
Kalyber Domos
RovdemNarumid
Mitanni
rozi
DDanee
garfield94
Pirandella
kristi
Buldozerjoe
Urahara
simike47
Norbii
Pirandello
GERY
daneeca
Roli
bence
norbi
X-man
Little Bean
rider17
Bandi
palpinty
tomin
rollingstone
placyd
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-14, 08:52

Találtam nektek egy kis gondolkodni valót!Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
http://torrent.hu/e107_files/downloads/csoda1.swf
Vissza az elejére Go down
Buldozerjoe
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Buldozerjoe


Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-13, 19:27

Én meg abba a hibába esek, hogy minden témához hozzá tudnék szólni, de úgy érzem, felesleges Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://dumet.extra.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-13, 19:19

Ezt én is észrevettem.Kötetlen témák - Page 18 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-13, 19:09

... Ez fura. Nem olyan régen úgy jöttek a hozzászólások h mire végigolvastam egy témán az újakat, addigra még 3 téma tele lett. Most meg... már 2 napja semmi... érdekes h 1 játék hatására vhogy robbanásszerűen dugig lesza fórum. Aztán "lecsillapodnak a kedélyek" Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-09, 14:52

Kinek wan WORLD OF PADMAN-je? (vagy ki ismeri?)

Akinek van vagy csak ismeri és tudvele játszani az is írjon!
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-04, 17:38

Norbii írta:
És van,amiből esetelg kettő vanm,és eladnád? Kötetlen témák - Page 18 79339 Tudom,ez nem a vatera,meg a tesz-vesz.

aszem kettö vagy három van amiböl kettö van de nem tudom hogy miképpen tudnám eljutatni hozzád és most azt sem fogom tudni melyik van meg többször, majd egyszer leírom vagy ha már biztos lesz hogy megyek a fesztre és ha te is jösz akkor elviszem aztán meg dumáljuk
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-04, 07:37

Bandi írta:
Norbii írta:
összesen 127 darabot adtak ki abból a sorozatból.Gondolom egy vagyont ér.

Most megszámoltam csak 106 db-om van, ezenkivül van még Marvel Extrám és X-men-em is.

És van,amiből esetelg kettő vanm,és eladnád? Kötetlen témák - Page 18 79339 Tudom,ez nem a vatera,meg a tesz-vesz.
Vissza az elejére Go down
Urahara
Látogató
Látogató
Urahara


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Registration date : 2008. May. 03.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 21:50

tomin írta:
emberek.. valószínúleg ez nem az én feladatom lenne.. valószínűleg sokan utálnak is majd érte, meg is próbálom szépen, kedvesen kifejezni magam.

nem tudom, hogy ti észrevettétek-e már, vagy csak nekem tűnt fel, de a fórum újabban folyton megtellik (szerintem) teljesen felesleges postokkal. példának vehetjük mondjuk a "dedede", "okokok" szócsatát, de akár az 1 szavas "Kösz!!!!!!!!!!!!!!4444444" jellegű hozzászólásokat is, amiből szerintem már legalább 60 van a fórumon talán kis túlzással. felőlem nyugodtan lehet folytatni, nem az én bajom. én csak annyiban vagyok érintett, hogy témánként kb 7X kell oda és vissza kattintanom, hogy az eseteg többségében megszemlélhessek néhány "Kösz!Kötetlen témák - Page 18 Icon_smile"t és "Bocs!Kötetlen témák - Page 18 Icon_sad"t. persze-persze, tisztelet a kivételnek, meg minden, de nem hiszem, hogy minden ilyent ennyire fontos lenne elküldeni. van itt minden más is. teszem azt privi, vagy esetleg msn, de szvsz ha valaki 3. átgondolásra feleslegesnek találja az üzenetét, azt nem is feltétlenül szükséges elküldeni.

mágegyszer.. tudom, hogy nem a hatásköröm és nem is bízom abban, hogy az érintettek el fogják olvasni a "részüket", de idővel már kezdett zavaróvá válni. nem tudom, érez-e még valaki hasonlóan. placydtól mégeszer külön bocs, mert tudom, hogy nem nekem kéne és nem tudom, Ő hogy gondol ezzel kapcsolatban.
Bár a téma már lezártnak tűnik, azért leírnám a véleményem, hiszen ez volt az egyik oka annak, hogy usert szereztem magamnak... Bár regisztrálni körülbelül egy órája regisztráltam, a fórumot már figyelem egy ideje és több más fórumot is megjártam már, és az az igazság, hogy mindenhol hasonló állapotok uralkodnak el lassan. (Most persze nem a atomfizika-haladoknak.hu fórumára gondolok, bár lehet, hogy még ott is.)
Szvsz ez legfőképpen annak róható fel, hogy a határvonalak a fórum és a chat között elmosódtak, bár ez csak a fórumra van rossz hatással. Ugye egy fórum elméletileg hosszú, kifejező postokra született, legalábbis véleményem szerint. Ezért nyújt jóval több lehetőséget... A chat pedig egysorozásra, a már említett "okokokok"ra, illetve a bedobott "Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin" smileykra. A gond az, hogy ezt sokan nem gondolják át, így születnek a már itt is megjelent "Okké Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin" Stílust és sémát követő postok. Ez nem feltétlenül az user hibája, amennyiben a fórumon nincs megfelelő tájékoztatás, akkor nincs hol informálódni (természetesen ahol van, ott sem olvassa el mindenki, sőt, ritka az olyan ember, aki száraz megkötések tengerében szívesen búvárkodik, így a fórumok szabályzata általában rákukkantások nélkül porosodik.). Itt -mint emlékeim szerint a hasonló motorra épülő összes fórumon- a regisztráció előtt van tájékoztatás, ami szerintem a legjobb megoldás... Még én is képes voltam végigolvasni, pedig szerintem nagyjából tisztában vagyok a szabályokkal.
Mivel utálok egy postban két hozzászólást is idézni, ezért kifejeteném a véleményem egy válasszal kapcsolatban, ami arról szólt, hogy a fórum arra való, hogy írjunk bele... Arra való a chat is, és ott teljesen elfogadott az a "viselkedés", amire Tomin panaszt tett. A fórumokon viszont -régebben legalábbis- megkövetelnek(tek) bizonyos fokú értelmet a postokban, ami pár user munkásságában nem igazán felfedezhető.

P.s.: Természetesen én csak egy newbie vagyok, ez az első postom erre, így szépen kérek mindenkit akit az utolsó pár mondat megsértett, hogy privátban hordjon le a sárga földig...
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 18:00

Norbii írta:
összesen 127 darabot adtak ki abból a sorozatból.Gondolom egy vagyont ér.

Most megszámoltam csak 106 db-om van, ezenkivül van még Marvel Extrám és X-men-em is.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 17:19

Teljesen igazad van tomin, próbálom is néha moderálni, de mostanára naponta is elég sok bejegyzés születik és emiatt ez nehéz feladat.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 17:10

Engem is zavarni szokott, hogy egyesek ilyen egyszavas üzeneteket küldözgetnek egymásnak egész nap...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 16:26

tomin írta:
emberek.. valószínúleg ez nem az én feladatom lenne.. valószínűleg sokan utálnak is majd érte, meg is próbálom szépen, kedvesen kifejezni magam.

nem tudom, hogy ti észrevettétek-e már, vagy csak nekem tűnt fel, de a fórum újabban folyton megtellik (szerintem) teljesen felesleges postokkal. példának vehetjük mondjuk a "dedede", "okokok" szócsatát, de akár az 1 szavas "Kösz!!!!!!!!!!!!!!4444444" jellegű hozzászólásokat is, amiből szerintem már legalább 60 van a fórumon talán kis túlzással. felőlem nyugodtan lehet folytatni, nem az én bajom. én csak annyiban vagyok érintett, hogy témánként kb 7X kell oda és vissza kattintanom, hogy az eseteg többségében megszemlélhessek néhány "Kösz!Kötetlen témák - Page 18 Icon_smile"t és "Bocs!Kötetlen témák - Page 18 Icon_sad"t. persze-persze, tisztelet a kivételnek, meg minden, de nem hiszem, hogy minden ilyent ennyire fontos lenne elküldeni. van itt minden más is. teszem azt privi, vagy esetleg msn, de szvsz ha valaki 3. átgondolásra feleslegesnek találja az üzenetét, azt nem is feltétlenül szükséges elküldeni.

mágegyszer.. tudom, hogy nem a hatásköröm és nem is bízom abban, hogy az érintettek el fogják olvasni a "részüket", de idővel már kezdett zavaróvá válni. nem tudom, érez-e még valaki hasonlóan. placydtól mégeszer külön bocs, mert tudom, hogy nem nekem kéne és nem tudom, Ő hogy gondol ezzel kapcsolatban.

köszönöm. ok. nah szóval. ezt énis már sérevettem. mostanában h megjelent a remake naponta új üzenetek vannak. és mindre válaszolni hatalmas munka. és akkor van h bemegyek egy témába és olyanok vannak h: okokokokok meg h dededede meg mittomén. Télleg már elég zavaró. olyan mintha azér irogatnának h a szinjük jobb legyen (arra az ősfórumozó bigyóra gondolok). Egyetért a másikkal vki és odaírja h: Igen. Hát ez azér sztem is kicsit túlzás. köszönöm h vki más is érezte ezt. lehet h vmikor énis írtam ilyen kcsiit. ezért elnézést is kérek. dehát h naponta betellik a fórum ilyennekkel....
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 12:35

Szerintem azért való a forum , hogy írjunk bele.
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 12:18

emberek.. valószínúleg ez nem az én feladatom lenne.. valószínűleg sokan utálnak is majd érte, meg is próbálom szépen, kedvesen kifejezni magam.

nem tudom, hogy ti észrevettétek-e már, vagy csak nekem tűnt fel, de a fórum újabban folyton megtellik (szerintem) teljesen felesleges postokkal. példának vehetjük mondjuk a "dedede", "okokok" szócsatát, de akár az 1 szavas "Kösz!!!!!!!!!!!!!!4444444" jellegű hozzászólásokat is, amiből szerintem már legalább 60 van a fórumon talán kis túlzással. felőlem nyugodtan lehet folytatni, nem az én bajom. én csak annyiban vagyok érintett, hogy témánként kb 7X kell oda és vissza kattintanom, hogy az eseteg többségében megszemlélhessek néhány "Kösz!Kötetlen témák - Page 18 Icon_smile"t és "Bocs!Kötetlen témák - Page 18 Icon_sad"t. persze-persze, tisztelet a kivételnek, meg minden, de nem hiszem, hogy minden ilyent ennyire fontos lenne elküldeni. van itt minden más is. teszem azt privi, vagy esetleg msn, de szvsz ha valaki 3. átgondolásra feleslegesnek találja az üzenetét, azt nem is feltétlenül szükséges elküldeni.

mágegyszer.. tudom, hogy nem a hatásköröm és nem is bízom abban, hogy az érintettek el fogják olvasni a "részüket", de idővel már kezdett zavaróvá válni. nem tudom, érez-e még valaki hasonlóan. placydtól mégeszer külön bocs, mert tudom, hogy nem nekem kéne és nem tudom, Ő hogy gondol ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 12:05

Amúgy fontolgatom, hogy csinálni szeretnék egy trailert az NQ-nak ami egyben ilyen reklám fajta lenne.
Csak placyd véleményét szeretném tudni.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 11:47

EZ Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin AZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŐSFÓRUMOZÓ LETTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 07:56

Bandi írta:
Én is gyüjtöm asz'em most kb. olyan 120 db-om van...
összesen 127 darabot adtak ki abból a sorozatból.Gondolom egy vagyont ér.
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-03, 07:39

Hát nemvitatkorózok mert 100% igazad van.Kötetlen témák - Page 18 45456
Na jó csak 99,99-ig.Kötetlen témák - Page 18 556192
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-02, 18:59

rensdes gyárilag nyomtatott képregények? Kötetlen témák - Page 18 Icon_cyclops
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-02, 09:54

Háát, ti tudjátok.
Habár neki vannak képregényei is.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-02, 08:37

simike47 írta:
Az egyik haverom ezt naon jól megoldotta.
Van egy olyan oldal amelyiken a képregényeknek szép képpontos lapja van.
Kinyomtatja a képet (mondjuk lehet hogya tinta sokba kerül)és sorba rakva már meg is van a képregény.
(Ha vkit érdekel majd megkérdem töle melyik oldalról tölti INGYEN9

Gondolom a HálóZsák-ról.De én azért is a régebbit, papírra nyomtatott változatot választom. Kötetlen témák - Page 18 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-02, 06:37

Bandi írta:
nem tud valaki egy jó beteg, frenetikus zenét? Most nem HC-re vagy Metal-ra gondolta, hanem olyan idegbeteg, idiota zenére, amin röhög az ember ha halgatja. De nem azért mert poénos a szöveg, hanem mert olyan vidám, elvetemült, és vicces. Mint például a Neverhood-nak a zenéje. Aki tud ilyesmit az szóljon! (és írja körül kicsit, hogy milyen, hátha pont olyan amilyen kell nekem)

Én tudok egyet : Animal Canibals : Hazafelé az út veszéyes.
Egy részeg embrről szól aki haza próbál menni. De ez csak egy tipp.Kötetlen témák - Page 18 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
simike47
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
simike47


Hozzászólások száma : 221
Age : 30
Registration date : 2008. Apr. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-01, 20:39

Az egyik haverom ezt naon jól megoldotta.
Van egy olyan oldal amelyiken a képregényeknek szép képpontos lapja van.
Kinyomtatja a képet (mondjuk lehet hogya tinta sokba kerül)és sorba rakva már meg is van a képregény.
(Ha vkit érdekel majd megkérdem töle melyik oldalról tölti INGYEN9
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-01, 19:02

Valami jó Debreceni hely címe kéne.Ismeri valaki a Grambinusz-közi antikváriumot?Ha nem,akkor nagyon érdemes oda elmenni,mert ott én egyszer 25 forintért vettem könyvet.Voltam egyszer Budapesten,szinte mindegyik antikvárat végigjártam,és sokkal drágábbak voltak ott a könyvek,mint a Grambinusz-közben.DElfin könyvek maximum 250 forint.Általában 120-18 forint egy Delfin könyv ott.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-01, 15:49

Bandi írta:
Norbii írta:
Én is,de eddig csak 2. szám van meg.a 79-dik, és a 40. rész.Nem nagyon találok olcsón,de ha találok folyamatosan próbálnék venni.Én a 2 darabot össz. 1200 forintért vettem.Nem tud valaki egy jó helyet,ahonnan olcsón lehet beszerezni?

1200Ft!!! Kötetlen témák - Page 18 Affraid Két darabért!! Kötetlen témák - Page 18 Confused
Ez marha drága ki nem adnék 600 forintot egyért sem. A képregény börzén, ami már volt, de összel megint lesz találsz 300-400 Ft-ért is. Én is ilyen helyeken szoktam venni. Ezen kivül régen én a Petöfi Csarnokban vettem, ott sem hiszem hogy drágább, de én már arra nem szoktam vásárolni, hétvégon van ott piac és régen volt ott egy fazon aki ezeket árulta, de lehet, hogy már nincs. És végül a legaktuálisabb: most lesz 4. Magyar Képregény Fesztivál 100% hogy ott találsz böven 300ft-ért is, megaztán feszten találkozhatsz Pilcz Rolanddal is meg az ö képregényével!
Szóval van sok jó hely vásárolni, csak legyen rá pénzed. Hajrá!

De én Debreceni vagyok,így elég nehéz lenne Szegedre,vagy Budapestre felmenni.
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-01, 11:16

nem tud valaki egy jó beteg, frenetikus zenét? Most nem HC-re vagy Metal-ra gondolta, hanem olyan idegbeteg, idiota zenére, amin röhög az ember ha halgatja. De nem azért mert poénos a szöveg, hanem mert olyan vidám, elvetemült, és vicces. Mint például a Neverhood-nak a zenéje. Aki tud ilyesmit az szóljon! (és írja körül kicsit, hogy milyen, hátha pont olyan amilyen kell nekem)
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-05-01, 08:58

Norbii írta:
Én is,de eddig csak 2. szám van meg.a 79-dik, és a 40. rész.Nem nagyon találok olcsón,de ha találok folyamatosan próbálnék venni.Én a 2 darabot össz. 1200 forintért vettem.Nem tud valaki egy jó helyet,ahonnan olcsón lehet beszerezni?

1200Ft!!! Kötetlen témák - Page 18 Affraid Két darabért!! Kötetlen témák - Page 18 Confused
Ez marha drága ki nem adnék 600 forintot egyért sem. A képregény börzén, ami már volt, de összel megint lesz találsz 300-400 Ft-ért is. Én is ilyen helyeken szoktam venni. Ezen kivül régen én a Petöfi Csarnokban vettem, ott sem hiszem hogy drágább, de én már arra nem szoktam vásárolni, hétvégon van ott piac és régen volt ott egy fazon aki ezeket árulta, de lehet, hogy már nincs. És végül a legaktuálisabb: most lesz 4. Magyar Képregény Fesztivál 100% hogy ott találsz böven 300ft-ért is, megaztán feszten találkozhatsz Pilcz Rolanddal is meg az ö képregényével!
Szóval van sok jó hely vásárolni, csak legyen rá pénzed. Hajrá!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-30, 17:31

DE azérz köszönöm! Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-30, 17:29

De ott csak a újabbak vannak.Én a '89-től a '99-ig tartó a csodálatos pókember c. képregényre vagyok kiváncsi.
Vissza az elejére Go down
Little Bean
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Little Bean


Hozzászólások száma : 164
Age : 30
Registration date : 2008. Jan. 09.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-30, 16:09

Norbii írta:
Van valakinek Eladó pókemberes képregénye? a régi fajtából!

Talán megnézhetnéd a http://www.kepeskiado.hu oldalt. Ott talán találsz ilyen pókemberes képregényt.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-30, 11:12

Tényleg! Ez nekem nem jutott volna az eszembe!
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-30, 06:34

Sőt még az elején is Kötetlen témák - Page 18 Icon_wink (a placyd game)
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-29, 18:06

És a Norbi 1,5 ott bennvan. És a végén mindegyik játékban ott van a neve.
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-29, 16:56

Jókérdés! Kötetlen témák - Page 18 261945
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-29, 16:49

Placyd? miért nincs benne egy játékban se a neved?
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-29, 14:48

Van valakinek Eladó pókemberes képregénye? a régi fajtából!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-29, 14:35

Én is,de eddig csak 2. szám van meg.a 79-dik, és a 40. rész.Nem nagyon találok olcsón,de ha találok folyamatosan próbálnék venni.Én a 2 darabot össz. 1200 forintért vettem.Nem tud valaki egy jó helyet,ahonnan olcsón lehet beszerezni?
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-28, 20:40

Én is gyüjtöm asz'em most kb. olyan 120 db-om van...
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-28, 16:33

palpinty írta:
3D-s játék nem minden nap lát ilyet az ember. De tudomásom szerint placyd tervez egy 3D-s játékot.

Tényleg placyd:confused: Kötetlen témák - Page 18 Confused Kötetlen témák - Page 18 Confused Kötetlen témák - Page 18 Icon_question

az jó lenne:!:
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-28, 16:31

Norbii írta:
VAlaki gyűjti a '89 - '99 -ig tartó a Csodálatos pókember c. képregényt?

Az én barátom de ő 1-végtelenig!
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-28, 16:19

VAlaki gyűjti a '89 - '99 -ig tartó a Csodálatos pókember c. képregényt?
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-24, 12:29

Igen,de ahogy a kedvesem gépjárműoktatója faarcal mondani szokta : "Niki! Áljunk félre! Most nagyon megijedtem!"Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-24, 10:36

He he,igen:Dde szerencsére már megy:)
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-24, 10:11

Még jó,hogy nem szombaton történt!Na az,megbocsáthatatlan lett volna!Kötetlen témák - Page 18 Kopfschuettel
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-23, 14:04

jajj, hát nem kell ennyire pánikolni. a szolgáltatónak is biztos megvannak a saját problémái és néha várni kell, hogy megoldódjanak.
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-23, 12:53

Nekem se jött tegnap be az oldal.Se oldal,se Fórum! Kötetlen témák - Page 18 Icon_sad Kötetlen témák - Page 18 Icon_mad
Vissza az elejére Go down
Norbii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Norbii


Hozzászólások száma : 208
Age : 27
Registration date : 2008. Mar. 29.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-23, 12:52

Nekem is!
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-23, 11:53

Igen nekem is!
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-23, 03:12

Nocsak!A Norbi rajongó tábor túlterhelte a servert?!Tegnap egész délután elérhetetlen volt a fórum!Már nagyon hiányoztatok!Kötetlen témák - Page 18 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime2008-04-20, 14:21

Nagyon jó a Norbi files.Kötetlen témák - Page 18 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
18 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: