Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+45
-rik Patrik
EPatrik
thok
aradirobert
akos
Squall
Rajongó1.3
s.csuli
TigerGirl
Twilighter
barnabás
Stein Péter
Sumak4ever
tarodid
nagycica
Achu
sipsand
geri465
kenguru
Kalyber Domos
RovdemNarumid
Mitanni
rozi
DDanee
garfield94
Pirandella
kristi
Buldozerjoe
Urahara
simike47
Norbii
Pirandello
GERY
daneeca
Roli
bence
norbi
X-man
Little Bean
rider17
Bandi
palpinty
tomin
rollingstone
placyd
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-20, 13:23

Melyik játékotok fog várhatólag a leghamarabb kész lenni:?:
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-20, 07:59

52! hát igen az már szép letszám emlékszem mikor mégcsak hatan voltunk:D
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-19, 18:07

közölném örömmel, hogy épp töltöm a játékot és hogy ma a fórum elérte az új rekordját online felhasználók számában is. nem véletlen, hisz itt a új játék. mi lesz itt, ha pl az NQ4 jelenik majd meg.XD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-19, 17:53

A pilcz studio olyan játékokat alkot,amelyek megérdemlik,hogy a világ megismerje őket,igyhát reklámozás rullz:)
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-19, 14:51

Talán azért mert elújságoltad ezt a SZENZÁCIÓS játékot!Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-15, 16:54

Ó,igen!Már Dömsödön is tudják ki az a Norbi!Múlt pénteken helyeztem el kis barátom gépén.Ma, ottjártamkor ,hét barát együtt,fejüket összedugva próbált rájönni a punk nyikorgó szekrényének nyitjára....Adtam pár tippet és alig vártam,hogy elújságoljam nektek.A jó ég tudja miért érzem magam jobban ettől...Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-04-03, 16:22

Én még egyszer a suli számítástechnika termében tettem fel az 1,5-öt. Aztán nemrégen a Homeward Journey Demo-t is Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin:D Az a jó h a tanár nem is tudja mik vannak már azokon a gépeken Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-31, 11:03

Én is reklámoztam a Norbit csak egy kicsit másképpen.Kötetlen témák - Page 19 Icon_cool
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-31, 08:50

Számíthatsz rám!Kötetlen témák - Page 19 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-30, 19:27

Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin Köszi Pirandello! Reklámra szükség van, mint egy falat kenyérre. Remélem a gyerekeknek is tetszik majd ott a játék.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-21, 20:21

Igen legyen népszerűbb a Norbi! Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Pirandello
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
Pirandello


Hozzászólások száma : 104
Age : 56
Registration date : 2008. Mar. 16.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-21, 17:55

Tegnap látogatóban voltam a II.Sz.Gyermekklinikán(Bp.IX.ker.Tűzoltó utca) és nagy örömmel láttam, hogy a kórteremben van számítógép,az ott gyógyulók szórakoztatására.("Adomány" volt az oldalára írva)Szegényeknek csak két játék volt installálva.(Elastomania és egy térbeli Tetris)....És akkor megvilágosodtam! Hisz nekem küldetésem van! Ide Norbi kell! Úgyhogy ma,mikor újra ott jártam,egy partizánakció keretében feltelepítettem az 1,5-öt!Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin És mostantól így teszek minden elérhető computerrrel,legyen az internetkávézóban,vagy könyvtárban,vagy bárhol máshol...!Mert aki egyszer kipróbálja,úgysem tud lemondani róla!HAJRÁ NORBI!HÓDÍTSD MEG A VILÁGOT!Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-18, 19:02

Nekem még nincs de eléggé jónak néz ki. 3D-s játék nem minden nap lát ilyet az ember. De tudomásom szerint placyd tervez egy 3D-s játékot. Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
GERY
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
GERY


Hozzászólások száma : 126
Age : 27
Registration date : 2008. Jan. 20.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-18, 18:14

KINEK VAN "WORD OF PADMAN"-je Kötetlen témák - Page 19 Icon_question Kötetlen témák - Page 19 Icon_question Kötetlen témák - Page 19 Icon_question

AKINEK VAN VÁLASZOLJON!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-03-05, 19:54

a média menü mikor lesz már fenn???
gondolom csináltok filmeket? a multkor nem tudtam megnézni azt a "horror trailer"t de érdekelne.
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-29, 17:04

Eléggé jó a kép ,de már tényleg napok óta nem írt senki a fórumba. Kötetlen témák - Page 19 Icon_cyclops
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-29, 16:42

Na, egy biztos... Illetve 2.
1. Az utóbbi napokban senki nem írt a fórumba...ű
2. a következő játékom sookkal jobb lesz. Miért? Mert eddig Paint-ben csináltam mindent, de mostantól Photoshop-ban teszem meg ezt. Első képem amit Photoshopban csináltam: http://kepfeltoltes.hu/view/080229/udvar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
nem lesz benne ez egy játékomban sem, csak egy próba volt. majd még az árnyékolással fogok kicsit foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-27, 19:53

hát mivel csinálgatok kis starwars fan filmeket ezért nekem voltak starwars filmzenéim, és mivel a játék is starwars lesz ezért könnyen megoldható volt. Mikor először megláttam azt h "segédletek a játékkészítéshez" aztmontam unokatesómnak h az első játék amit csinálok egy starwarsos lesz. aztán utána rátérünk nagyobb dolgokra. csakhát kell egy próba hogy hogyan megy.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-27, 18:22

Youtubeon néztem videókat, ott az egyik Artist Commentben volt az a link, hogy http://incompetech.com/ és az Artist bácsi aztat írta a kommentbe, hogy innen van neki a zene. ránéztem, hát látom, hogy oldalt a legfelső menüpontnál sok zene és-nem tudom, hogy ti hogy gondoljátok-, de én úgy találtam itt ez a sok zene döntő többsége igazán alkalmas lenne egy-egy kaland, vagy esetleg RPG játékba. remélem nem csak én nem ismertem és így haszna is volt a hozzászólásomnak. a zenékhez még annyit fűznék hozzá, hogy mint azt a menüpont is erősen kiemeli "Free", avagy-tudomásom szerint-szabadon felhasználható és ahogy észrevettem, le is tölthető, szóval mindenki, akinek nem lenne meg a zene a játékához és "midi szerű"t (by meXD) keres mp3 formátumban, szerintem itt találni fog. én biztos... Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-27, 15:35

Jó sielést neked holnapra Kötetlen témák - Page 19 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-27, 15:12

Love ---> !!!New World Disorder!!! forever Kötetlen témák - Page 19 Icon_bounce

márciusban új SliKnoT lemez jeeee!!! Kötetlen témák - Page 19 Icon_clown

És én holnap megyek síelni!!! Kötetlen témák - Page 19 Icon_tongue
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-23, 18:55

dettó. holnap után meg neked!XD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-23, 18:46

happy birthday roli...
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-20, 16:04

én majd belinkelem ide ha kész lesz. bár már most kész van az oldala: www.ams.atw.hu
kissebb infok vannak róla, és egy kezdetleges fórum
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-19, 21:21

megelőztelek titeket egy lépéssel és elhatároztam-mármint már korábban-, hogy ha kész leszek innen, a fórumról is gyűjtök majd pár bétát.XD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-19, 19:14

Én is kipróbálnám.
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-19, 19:08

Ha valaki befejezete a játékát akkor szivesen kipróbánám Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile Egy link vagy valami Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-19, 17:34

jujj!! annyi tervezett játék van Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin:D minddel úgy akrnék már játszani (ez enm siettetés akar lenni, csak be vok zsongva Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin)
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-08, 17:20

Yeah!! most állati boldog vagyok... ...közel 1,5 hónap kihagyás után újra tudom folytatni a játékomat Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-07, 19:05

Énmeg valami undorító spagettit, aszittem elhányom magam, a leves egész tűrhető volt. Bár nemtom h jön ez ide Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-06, 20:28

én meg ma Pizzát vacsoráztam, házilag készítetett, és nagyon finom volt. (naná hisz én csináltam Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin )
Vissza az elejére Go down
Roli
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Roli


Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Registration date : 2007. Nov. 20.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-06, 17:56

Tegnap töltöttkáposztát ettem. Holnap meg reggelire ebéd lesz a vacsora.
Vissza az elejére Go down
http://www.dramesoft.extra.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-06, 17:03

hopp, bocs, csak most látom, h ezt rossz helyre tettem... ...az "Ötletek, javaslatok"ba ment volna, de asszem utólag már inkább nem teszem át...Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-06, 15:55

csak egy kérdés:

tudom, hogy nem nagyon a ti stílusotok (sejtem) a "sok szobák felállás", de nem lehetne egy olyan külső téma, amiben olyan, hmm.. nem is tudom, hogy mondjam, szal olyan "postolgatós" topicok vannak? most gondolok pl "Asszociáció"ra, "Milyen zenét hallgatsz épp?", "Szólánc", vagy ilyen pontozgatósok is akár... ...esetleg egy Szegeden játszódó fórumos RPG is lehetne a Rock Klub és egyéb az eddigi részekben bejárt területeken. saját karik lehetnének (pl vki lehetne punk, más vki lehetne Norbi egyik szomszédja, még más vki lehetne akárki, aki befér az idilli Szegedbe). nagyjából olyan lenne, mint egy normál fórumos RPG, csak nem félszellemekkel, Taurenekkel, orkokkal, stb, hanem (pl) az ímént említettekkel.

tudom, hogy ez nem egy olyan fórum, ahova 5-10 percenként jönnek új postok, de szerintem meg lehetne oldani. vmennyire egymást is megismernénk, talán még egy jó kis közösség is kijöhetne, ha nem csak a játékokról, játékkészítésről, stb beszélgetünk.Kötetlen témák - Page 19 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-01, 17:12

Most tanulmányoztam a régi fórumot és azt vettem észre hogy még sok mindenki oda ir, szerintem ide írjanak mert a régit nem nézi mindenki Kötetlen témák - Page 19 Kopfschuettel. Külömben is azért van új fórum hogy oda irjunk. Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-01, 15:54

Nem örülnénk de én biztos megrendelném ide Romániába Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-02-01, 12:47

Hát nem örülnénk az biztos. Kötetlen témák - Page 19 Icon_cyclops
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-31, 18:43

Az csak akkor érné meg igazán, ha sokan megvennék. És a soknál több ezerre gondolok. Nem hiszem, hogy egyáltalán ismernek minket annyian (és ráadásul ezek közül se mind venné meg). Ráadásul ha kiadó adja ki, akkor rárakja a hasznát, így egy játék több ezer forintba kerülne. Sztem ti se örülnétek Kötetlen témák - Page 19 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-31, 18:03

placyd, nem gondoltattok arra, hogy kiadjatok egy boltban vásárolható nagyon hoszú játékot?
tom ez kölcséges és nagy üzem nincs akkora kereslet ma már a kj-ra, de ha úgy is most "3D-zel" lehet hogy megvenni valami kiadó, márha létezik magy játék kiadó...
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-31, 08:02

Lehet csoportokat készíteni a fórumtagokból, de sztem ez felesleges Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-30, 16:46

mit takar a csoportok menüpont???
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-29, 17:00

Akkor jó! bence a nevedből itélve úgygondolom fiú vagy, a profilodban nő nemet jelöltél be, talán félrekattintottál....
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-29, 16:48

Female az nő male az férfi. Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-29, 16:23

nem vagyok túl jó angolos, de a Female a nő nemet jelenti ugye? Kötetlen témák - Page 19 Confused
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 21:43

hehe, még tavaly láttam AGShez egy 3D FPS plugint, dehát, no comment... ...néhány alap object 16 színben, nem túl használható...XD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 18:16

Terveztem igen, de az még a jövő zenéje. Ahoz nagyon sokat kell dolgoznom 3d studioban Kötetlen témák - Page 19 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 17:35

apropó, te fogsz csinálni fps játékot vagy ez is az lesz? én majd szeretnék egyet. meglehet csinálni AGS-sel? mármint hogy a karakter szemszögéból látjuk a dolgokat, mint a myst-ben.
Vissza az elejére Go down
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 15:56

Nagyon jók lettek a szobás képek Kötetlen témák - Page 19 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
tomin
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
tomin


Hozzászólások száma : 87
Age : 31
Registration date : 2008. Jan. 06.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 13:58

hát, az már igaz. 3.ban kedvenc részem a Rock Klub volt, nem csodaXD
Vissza az elejére Go down
http://pstudtomin.deviantart.com/
Bandi
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Bandi


Hozzászólások száma : 187
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime2008-01-28, 13:19

hát énis tökre örülök hogy mostmár több inden van fenn...
a 3D-s képek nagyon jók, egy-kettö ezek közül majd valamelyik játékodnak lesznek a képei?

A zenével kapcs meg csak azt tudom mondani, hogy attól mert sokszor alakultak újjá a együteseid más-más néven azt azért meg kell hagyni, hogy tudsz valamit...
persze kiváncsi vagyok Better/sweet-re is és ha már két albumuk is van akkor az sem lehet semmi... Kötetlen témák - Page 19 Icon_smile

Mellesleg a Saurus hat tagjából négy gitáros, nem csoda, hogy olyan zuzda zenét toltak a NQ3-ban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: