Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+17
aradirobert
MusicGirl
Rainse
rider17
mdenes96
Norbii
Batman
anwolosz
Jax
palpinty
TigerGirl
tarodid
daneeca
andriii
RoliX
placyd
akos
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 20:10

Jax írta:
Na most már senkit nem borzongat a CIA?

Dehogynem! A fórumozók felét már elkapták, csak nem mindenki tudott szólni időben... Én MÉG itthon vagyok, és minden rend
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 20:07

Nem, MÉG nem! majd csak az álmainkban...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 19:23

Na most már senkit nem borzongat a CIA?
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 17:03

Kicsit fejbe kólintottak, de miden rendben. Kötetlen témák - Page 6 Icon_wink
Azaz még sincs TigerGirl nincs itt. Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry
Mi történhetett? Kötetlen témák - Page 6 Icon_scratch
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 17:01

Uram isten... mit indítottunk el?
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 13:21

Na várjunk csak? Jax és TigerGirl tényleg lement a fórumról.Vagyis lehet hogy tényleg elkapták őket? Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale
Pedig én csak hülyültem. Huhh még szerencse hogy én Hollandiában vagyok a francba most ezt elárultam Mért nem lehet szerkeszteni a hsz-t NEEEE.a végén tényleg jönnek értem. Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale Kötetlen témák - Page 6 Icon_pale
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 12:31

Nah, hogy akikenk akiket még nem kaptak hogy egy kicsit oldjam a feszültséget nézzék meg a sajéát Sonic animációmat:http://scratch.mit.edu/projects/andris/1932815
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:43

Talán mindenkire sor kerül, én a szobámba vagyok bezárva és sehol nem tudok segítséget kérni, ha akárki is ki tud innen szabadítani az ...
Jönnek meg fogják tudni, hogy mit írok...
ÁÁÁ...
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:30

Istenem...ha ti nem hittetek Placyd-nak és üldöz a CIA...akkor előbb-utóbb ENGEM IS ELKAPNAK!!!



ÁÁÁ valaki kopogtat az ajtón és nagyon dühösen Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad

Ha túlélem majd üzenek...addigis: Viszlát!
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:27

Hú, de "hős" vagy!
Sok ilyen filmet nézhetsz akkor! Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:23

Huhh nem vártak rám.De később bejöttek és akkor az egyik elejtette a pisztolyt és én meg felvettem amiíg a másik ahoz beszélt aki leejtette a pisztolyt addíg én elvettem tőlük és szépen kikergettem őket a lakásból.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:17

VIGYÁZZZ lehet, hogy otthon várnak rád!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:15

Már haza értél???
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:03

Ahh.Rohadjanak meg ezek a pisztolyukkal.Kiszedtem a kezéből.JEE.MOst megvannak és most FUTÁS haza.
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:02

-.-""
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 11:00

Segítséééég!!!!!Mentsetek meg a CIA-étól egyelőre leráztam magamról őket és egy nyílvános gépről üzenek : HELP ME!!!!!
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:59

Megírom a vég rendeltemet Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:54

Én vagyok a következő áldozat!
Kopogtatnak az ajtón!
Brühühü... Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:51

Andriii? Még ott vagy?
Ugye csak hülyéskedtél?
Már kezdek félni.
Kötetlen témák - Page 6 856857
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:47

andriii írta:
Jax írta:
RoliX írta:
daneeca írta:
Először is nem viskóban lakom hanem családi házban. Másodszor, mivel ez elég fontos ügy volt így, igen, eljöttek Magyarországra. Harmadszor hoztak magukkal tolmácsot, mert a CIA-nak telik erre. Negyedszer: Rengeteg 3 éves tud japánul... például a 3 éves japán kisgyerekek.

Ötödször, a CIA-nek itt is vannak beépített emberei.

Vajon KIK lehetnek azok???????? Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question

Jax hát nem egyértelmű, hogy daneeca és placyd?Daneeca viszont nem bírta tovább magában tartani és a DK 1-ben elmondja az igazságot,placyd szintúgy nem bírta magában tartani ezért elmondta.És igen ilyen nyugodtan netezek.Vagyis nem.Áááá elrabolnak.Neee a gépem.Segítség!!!!Help for MEEE!

ISTENEM! Képzeljétek tegnap mi történt!

Ahogy megírtam a viskós hozzászólást csörgött a telefon és beleszólt valami mély hangú furcsán beszélő ember...annyit mondott,hogy: Sokmindent nem tud maga még a CIA-ről... Kötetlen témák - Page 6 Icon_cry És letette... Kötetlen témák - Page 6 Kopfschuettel Mostmár én is hiszek nektek! Kötetlen témák - Page 6 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:42

Jax írta:
RoliX írta:
daneeca írta:
Először is nem viskóban lakom hanem családi házban. Másodszor, mivel ez elég fontos ügy volt így, igen, eljöttek Magyarországra. Harmadszor hoztak magukkal tolmácsot, mert a CIA-nak telik erre. Negyedszer: Rengeteg 3 éves tud japánul... például a 3 éves japán kisgyerekek.

Ötödször, a CIA-nek itt is vannak beépített emberei.

Vajon KIK lehetnek azok???????? Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question

Jax hát nem egyértelmű, hogy daneeca és placyd?Daneeca viszont nem bírta tovább magában tartani és a DK 1-ben elmondja az igazságot,placyd szintúgy nem bírta magában tartani ezért elmondta.És igen ilyen nyugodtan netezek.Vagyis nem.Áááá elrabolnak.Neee a gépem.Segítség!!!!Help for MEEE!
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 10:01

RoliX írta:
daneeca írta:
Először is nem viskóban lakom hanem családi házban. Másodszor, mivel ez elég fontos ügy volt így, igen, eljöttek Magyarországra. Harmadszor hoztak magukkal tolmácsot, mert a CIA-nak telik erre. Negyedszer: Rengeteg 3 éves tud japánul... például a 3 éves japán kisgyerekek.

Ötödször, a CIA-nek itt is vannak beépített emberei.

Vajon KIK lehetnek azok???????? Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question Kötetlen témák - Page 6 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 09:51

andriii írta:
Úristen, túl mélyre hatoltam az ügyben.Rájöttem hogy a CIA hirtelen embereket kezd rabolni.Városok ürülnek ki így.Ma arra ébredtem hogy az egész családomnak nyoma veszett.És ez most halálkomoly.

Tényleg és ilyen nyugodtan internetezel? Kötetlen témák - Page 6 Icon_eek Kötetlen témák - Page 6 Icon_eek Kötetlen témák - Page 6 Icon_eek Kötetlen témák - Page 6 Icon_eek
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 09:43

CIA idejön és letartóztat minket, hogy a peti' s quest ügyet nyilvánosságra hoztuk. Kötetlen témák - Page 6 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 08:38

daneeca írta:
Először is nem viskóban lakom hanem családi házban. Másodszor, mivel ez elég fontos ügy volt így, igen, eljöttek Magyarországra. Harmadszor hoztak magukkal tolmácsot, mert a CIA-nak telik erre. Negyedszer: Rengeteg 3 éves tud japánul... például a 3 éves japán kisgyerekek.

Ötödször, a CIA-nek itt is vannak beépített emberei.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 08:08

Úristen, túl mélyre hatoltam az ügyben.Rájöttem hogy a CIA hirtelen embereket kezd rabolni.Városok ürülnek ki így.Ma arra ébredtem hogy az egész családomnak nyoma veszett.És ez most halálkomoly.
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 07:46

Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 01:16

Először is nem viskóban lakom hanem családi házban. Másodszor, mivel ez elég fontos ügy volt így, igen, eljöttek Magyarországra. Harmadszor hoztak magukkal tolmácsot, mert a CIA-nak telik erre. Negyedszer: Rengeteg 3 éves tud japánul... például a 3 éves japán kisgyerekek.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-20, 00:14

daneeca írta:
Nem igazán értelek... Mit nem lehet ezen elhinni? Egyszer énis túl sokat kérdezgettem, tudtam, hogy valamit titkolnak, így megpróbáltam mélyebbre ásni az ügyben. Majdnem megoldottam a rejtélyt, de másnap megjelent a CIA az ajtónkban és azt mondták ha nem felejtem el az egész ügyet azonnal, annak súlyos következményei lesznek. Inkább nem kockáztattam, már az is elég, amit a filmekben látunk, hogy mit képes megtenni a CIA, inkább nem akartam kipróbálni a valóéletben. Azóta is boldog életet élek.

Istenem...most a CIA komolyan eljön a Magyarországon eldugott kis viskódba és ott elkezdenek neked angolul hablatyolni? Na neee...egyszerűen meggondolta magát Péter úrfi és ennyi... Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin

Ez épp olyan mintha én azt mondanám: 3 évesen már tudtam Japánul xĐ
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-19, 22:12

Nem igazán értelek... Mit nem lehet ezen elhinni? Egyszer énis túl sokat kérdezgettem, tudtam, hogy valamit titkolnak, így megpróbáltam mélyebbre ásni az ügyben. Majdnem megoldottam a rejtélyt, de másnap megjelent a CIA az ajtónkban és azt mondták ha nem felejtem el az egész ügyet azonnal, annak súlyos következményei lesznek. Inkább nem kockáztattam, már az is elég, amit a filmekben látunk, hogy mit képes megtenni a CIA, inkább nem akartam kipróbálni a valóéletben. Azóta is boldog életet élek.
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-19, 12:59

placyd.Nyugi nem vagyunk annyira hülyék hogy ezt elhisszük
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-19, 12:09

Ezt nem kitalálta, hanem így van.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-19, 09:38

tarodid írta:
RoliX írta:
tarodid írta:
Idővel sztem ezt is megtudjuk.

Ja, a "Peti's Quest" ügyet a kormány 2005-ben szigorúan titkosnak minősítette, ami azt jelenti, hogy 2085-ig nem hozhatók nyilvánosságra az akták. Erős a gyanú, hogy az ügybe belekeveredtek a földönkívüliek és az amerikai hírszerzés(cia) is.

:DD Bolond Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin

Miket kinem találtok Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 23:43

RoliX írta:
tarodid írta:
Idővel sztem ezt is megtudjuk.

Ja, a "Peti's Quest" ügyet a kormány 2005-ben szigorúan titkosnak minősítette, ami azt jelenti, hogy 2085-ig nem hozhatók nyilvánosságra az akták. Erős a gyanú, hogy az ügybe belekeveredtek a földönkívüliek és az amerikai hírszerzés(cia) is.

:DD Bolond Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 22:36

tarodid írta:
Idővel sztem ezt is megtudjuk.

Ja, a "Peti's Quest" ügyet a kormány 2005-ben szigorúan titkosnak minősítette, ami azt jelenti, hogy 2085-ig nem hozhatók nyilvánosságra az akták. Erős a gyanú, hogy az ügybe belekeveredtek a földönkívüliek és az amerikai hírszerzés(cia) is.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 22:28

andriii írta:
Hát tényleg hasonlít de itt [/b]NEM[b] "halloták az első csengetést".

Asszem hogy itt elég nehéz nem hallani valamit... Főleg hogy másnap is látni a kérdést, meg azután is, meg azután is...
És mivel ez a "Peti's quest" téma az ötlet felmerulése(és elvetése) után 6 évvel már kb semmi vizet nem zavar, szerintem se szükséges követelni a választ. Ha annyira érdekes történet állna a háttérben, akkor biztos szó lett volna róla.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 13:46

Idővel sztem ezt is megtudjuk.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 13:32

andriii írta:
lehet igazad van,de azóta már láttam fent placyd-et de mindegy

Sztem azt gondolja,ha nincs értelme akkor meg minek válaszoljon?

Vagy valami olyan oka van amit nem akar publikálni...
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 11:33

lehet igazad van,de azóta már láttam fent placyd-et de mindegy
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 10:32

Jójó, én értem az álláspontodat andriii, csak gondolom placyd is régen nézte a fórumot, és azért nem válaszolt az előbbi kérdésedre. És ha még egyszer leírod neki ugyanazt, attól nem fog hamarabb a fórumra jutni. Szóval érted? Felesleges amit csinálsz, mivel placyd nem hiszem hogy csak úgy nem törődne a dologgal Kötetlen témák - Page 6 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 10:03

andriii írta:
Hát tényleg hasonlít de itt [/b]NEM "halloták az első csengetést".

(bocs ez lett volna eredetileg)Hát tényleg hasonlít de itt [b]NEM
"halloták az első csengetést".
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 10:02

Hát tényleg hasonlít de itt [/b]NEM[b] "halloták az első csengetést".
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-17, 02:18

ez kicsit olyan mint mikor többször csengetnek be egy házba egymás után. nem gondolják h ha otthon lennének akkor az elsőt is meghallották volna? ...
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-16, 20:50

tarodid írta:
Amúgy andriii ezeket a sima idézetes bejegyzéseket miért csinálod? Már tapasztaltam többször is. Csak az van kinn, hogy XY írta: és itt a szöveg, és utána semmi, amit hozzáfűznél.. elég érdekes.

Nagyjából azért csinálom amiért Akos mondja.Igaz ezek idegesítők lehetnek ha gyakran csinálod.De kb. 1 hétig nem kaptam választ.Érted?
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-16, 20:39

Szerintem azért csinálta mer nem kapott választ ezért gondolta ha még 1x leírja akkor jobban felkelti rá a figyelmet gondolom. Kötetlen témák - Page 6 Icon_study
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-16, 20:29

Amúgy andriii ezeket a sima idézetes bejegyzéseket miért csinálod? Már tapasztaltam többször is. Csak az van kinn, hogy XY írta: és itt a szöveg, és utána semmi, amit hozzáfűznél.. elég érdekes.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-16, 20:11

andriii írta:
Tényleg?Mért?
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-11, 10:54

Tényleg?Mért?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-11, 09:51

Mert Peti mégsem engedte, hogy csináljak róla játékot Kötetlen témák - Page 6 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime2011-07-11, 09:26

andriii írta:
Amúgy placyd amikor néztem a régi híreket mgláttam ezt a hírt:

2005.05.25.
Ma megkaptam a hivatalos engedélyt Petitől a Peti's quest készítésére!!!!! Készüljetek Kötetlen témák - Page 6 Icon_smile

Ez elég régi hír(6 éves kb.), de azóta nem történt semmi vele kapcsoltban.Mért? Kötetlen témák - Page 6 Icon_question
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: