Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+17
aradirobert
MusicGirl
Rainse
rider17
mdenes96
Norbii
Batman
anwolosz
Jax
palpinty
TigerGirl
tarodid
daneeca
andriii
RoliX
placyd
akos
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-13, 12:18

Szuper, csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-12, 16:29

Hello! Lenne egy bejelentésem.

ELKÉSZÜLT A HONLAPOM HOZZÁ FÓRUMMAL!!!!

Nem olyan jól néz ki de azért legyen. Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin

Arra kérlek titeket hogy nézzétek meg az oldalt,a fórumot és ha tetszenek akkor látogassátok őket!

www.kaland-birodalom.jatekoldal.net

Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-10, 08:08

andriii írta:
Placyd lenne egy fontos kérdésem!Nagyon szeretném megtudni, hogy mikor lesz a leközelebbi olyan időpont amikor valamilyen képregény vásár lesz.De olyan legyen amin Pilcz Roland is megjelen.Főként azért mert szeretnék vele találkozni és mert kell nekem egy Kalyber Joe.Nagyon megköszönném,ha segítenél.

Pontos dátumot nem tudok mondani, de ősszel lesz képregénybörze, télen pedig Hungarocomix. Amúgy ha addig nem bírod ki, akkor rendelni is lehet képregényt.
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-10, 07:02

Spoiler:

Gondolom azért könnyű, mert régi trükk, sokan ismerik. Mi is alkalmaztuk párszor, pl ki melyik füveket nyírja, ki melyik szobát porszívózza ki, stb Kötetlen témák - Page 9 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-09, 17:42

Placyd lenne egy fontos kérdésem!Nagyon szeretném megtudni, hogy mikor lesz a leközelebbi olyan időpont amikor valamilyen képregény vásár lesz.De olyan legyen amin Pilcz Roland is megjelen.Főként azért mert szeretnék vele találkozni és mert kell nekem egy Kalyber Joe.Nagyon megköszönném,ha segítenél.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-09, 17:35

Miiiiiiiiiiiiiiii? Tényleg könnyű Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Kötetlen témák - Page 9 Affraid Ez hogy lehet?????????????????????? Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused Kötetlen témák - Page 9 Confused
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-09, 17:30

Ez könnyű, de nem rontom el mások lehetőségét Kötetlen témák - Page 9 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-09, 16:38

Hello

Na nekem is lett egy fórumom.Igaz még honlap nincs hozzá, mivel azt jóval több idő elkészíteni.És én úgy gondolom, hogy a végén már minden elő lesz készítve a játékhot, de a játék nem haladna.Egyébként ezt a tanácsot adom mindenkinek aki játékot készít és akar hozzá fórumot.Na de a lényeg itt a linkje: http://astudiosforum.forum777.com/ .Remélem innen is nagyon sokan fognak regelni oda.egy kis búzdításként mondom, hoyg van két olyan téma ami az Ams és a PS játékokról szól.
Még mit akartam???? ÖÖÖÖ...Ja megvan itt egy másik feladvány.Hogyan tud két aranyásó semmilyen mérőeszköz nélkül igazságosan osztozni az aranyon(nagyjábol).De nem tudnak számolni!!!!Kötetlen témák - Page 9 Icon_wink Kötetlen témák - Page 9 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-08, 18:47

Akkor úgy döntöttem hogy nem sg fórumot csinálok.Köszi a válaszokat. Kötetlen témák - Page 9 125639
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-08, 18:00

SG-t ajánlottam, mert az egyszerű. Nyilván kevesebbet tud, de kérdés, hogy mire van szükség... Viszont azt elfelejtettem, hogy az SG belerakott egy csomó reklámot a szövegekbe, ami manapság már elég cinkes lenne :/
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-08, 15:40

Tényleg ez logikus.Erre nem gondoltam. Kötetlen témák - Page 9 829411
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-08, 15:36

Az én véleményemet logikus következtetéssel megtudhatod. Nem véletlen cseréltem le az sg-t erre Kötetlen témák - Page 9 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime2011-05-08, 12:15

Hello!

Kíváncsi lennék a véleményetekre.Nekem is lesz egy weboldalam és persze fórum.De nem tudom melyik fórum.Szerintetek melyik legyen,melyik a jobb?Az sg fórum (Pilcz Studio régi fóruma)
Vagy a superforum.net ami persze olyan mint ez a fórum.(placyd lécci te is válaszolj!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: