Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+17
aradirobert
MusicGirl
Rainse
rider17
mdenes96
Norbii
Batman
anwolosz
Jax
palpinty
TigerGirl
tarodid
daneeca
andriii
RoliX
placyd
akos
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-20, 14:28

Az AGS motor maga teljesen ingyenes, Chris Jones írta, hogy felőle lehet árulni is a játékokat, DE az AGS készítésekor beépített néhány 3rd party keretrendszert, amik felett ők nem rendelkezik, meg vannak azoknak is a külön terjesztési szabályaik. A legtöbbnél csak annyi a kitétel, hogy meg kell említeni a készítők nevét a licence-ben, meg hogy minden jog az övék.
A zenénél magára az mp3 formátumra gondoltam, mert üzleti viszonylatban már nem lehet csak úgy mp3-at használni, azért fizetni kell a "feltalálónak".
Sok minden van, ami magán célra ingyenes, ezért nem is nagyon foglalkozunk vele, de ha üzleti felhasználásra már tök más jogszabályok vonatkoznak. Az ingyenes zenék legtöbbje is úgy ingyenes, hogy ingyen hallgathatod, ingyen tovább adhatod, de ha pénzt kérsz a játékodért, az már tök más. Akkor nem árt megkérdezni a szerzőt, hogy mit szól hozzá. Vagy lehet, hogy soha senki nem fog belekötni, de ezt nem lehet tudni és kár lenne érte, hogy netán mégis felfutna a játék és akkor veszik elő. Vagy ha 10 év múlva jut el az info a szerzőhöz és akkor perel be...
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-20, 10:32

RoliX írta:
Fizetős játékokkal szemben azért már más az elvárás, mint az ingyenesekkel szemben. Pl egy ingyenesben még elmegy az, ha úgy esünk bele egy gödörbe, hogy "átteleportál" a karakter a gödör aljára, de egy fizetősben már elvárnák, hogy rajzfilm animációban mutassuk be, ahogy megbotlik és legurul.
De ha minőségileg nagyon jó is egy játék, akkor is probléma a hosszúság, mivel 1-2 óra játékidő csalódást okozna a letöltőknek. Egy szokásos fizetős kalandjáték esetében, még ha AGS-es is(resonance, gemini rue) egy egész estébe kerül a végigjátszás, úgy is, ha közbe olvasod, hogy mit kell csinálni. Rengeteg helyszín, karakter, hosszú történet, rengeteg animáció és átvezető... Na de még ez is kevés, hiszen hiába szépen kidolgozott és hosszú egy játék, kell mögé különleges hangulat és egy emlékezetes sztori.
Mivel nagyon sok jó ingyenes kalandjáték van, az elvárás igen magas a fizetősökkel szemben.

Ezeket érdemes végiggondolni, mielőtt valaki pénzért szeretné adni a játékát Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

És akkor még a jogi kérdések is ott vannak, ugyanis az AGS motorban vannak olyan elemek, amik csak ingyen terjeszthetők, tehát ha valaki pénzért kínálja a játékát, már más kötelezettségei vannak. Pl az mp3 dekóder után fizetni kell 2500$-t, ha 5000 példánynál több fogy a játékból. És ki tudja, hogy utólag beleköt-e valaki a licence-be, minden felelősség a készítőé.
A bevételek se 100%-ban jönnek kézhez, szerintem elég komoly részt levesz a steam.

Pont ezt akartam írni, hogy szép és jó, hogy ha valaki csinál játékot, de hogy ha nem saját motort használ akkor ott vannak a jogi kérdések, kinek mennyi részesedést kell adni a licenszért stb! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

Amúgy a saját játékomba én úgy oldottam meg a zenét hogy ne legyen gond a szerzői jogokkal, hogy olyan műveket használtam fel amelyeket maguk az előadók úgymond ingyenessé tettek. Ezek kevésbé ismert számok persze de így is lehet jókat találni és szerzői jogi gondok sincsenek! ELVILEG! XD

Amúgy nem is tudtam, hogy a resonance is AGS! Tényleg?
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 21:04

Fizetős játékokkal szemben azért már más az elvárás, mint az ingyenesekkel szemben. Pl egy ingyenesben még elmegy az, ha úgy esünk bele egy gödörbe, hogy "átteleportál" a karakter a gödör aljára, de egy fizetősben már elvárnák, hogy rajzfilm animációban mutassuk be, ahogy megbotlik és legurul.
De ha minőségileg nagyon jó is egy játék, akkor is probléma a hosszúság, mivel 1-2 óra játékidő csalódást okozna a letöltőknek. Egy szokásos fizetős kalandjáték esetében, még ha AGS-es is(resonance, gemini rue) egy egész estébe kerül a végigjátszás, úgy is, ha közbe olvasod, hogy mit kell csinálni. Rengeteg helyszín, karakter, hosszú történet, rengeteg animáció és átvezető... Na de még ez is kevés, hiszen hiába szépen kidolgozott és hosszú egy játék, kell mögé különleges hangulat és egy emlékezetes sztori.
Mivel nagyon sok jó ingyenes kalandjáték van, az elvárás igen magas a fizetősökkel szemben.

Ezeket érdemes végiggondolni, mielőtt valaki pénzért szeretné adni a játékát Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

És akkor még a jogi kérdések is ott vannak, ugyanis az AGS motorban vannak olyan elemek, amik csak ingyen terjeszthetők, tehát ha valaki pénzért kínálja a játékát, már más kötelezettségei vannak. Pl az mp3 dekóder után fizetni kell 2500$-t, ha 5000 példánynál több fogy a játékból. És ki tudja, hogy utólag beleköt-e valaki a licence-be, minden felelősség a készítőé.
A bevételek se 100%-ban jönnek kézhez, szerintem elég komoly részt levesz a steam.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 19:06

Amúgy egy internetes rádióról mi a véleményetek? Mármint, ha videójátékok zenéit játszanák rajta?
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:59

Yay! Amúgy szerintem, összedobhatjátok a pénzt a Steam Greenlighthoz, de ha csak ezen múlik akkor szívesen támogatlak titeket pár ezer forinttal. Megérdemlitek.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:49

Volt szerencsém játszani a szinkron előtti bétával és szerintem tetszeni fog mindenkinek Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Egy érdekesség benne, hogy az egyik tagunk, Jimee írta hozzá a zenéket, így ez az első AMS játék, ami zeneileg is egyedi és különleges lesz. Na meg persze ez az első, amiben előre renderelt 3D grafikák vannak, de erről már volt szó, meg látszik a képeken Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:27

RoliX írta:
Vezérlőpult/hálózati kapcsolatokban le kell tiltani a hamachit.
Vagy a hamachiban is át lehet állítani az ip tartományt és akkor működni fog az oldal is, meg a hamachi is:
http://community.logmein.com/t5/image/serverpage/image-id/68i8FDE274325FB754F/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1

itt ipv6-ra kell állítani.

Remény ládája demóról még nem tudok, de már egy ideje csak a szinkronizálás zajlik, úgyhogy szerintem nemsokára letölthető Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

Oh ez esetben ok. Úúúúgy várooom. Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:26

Szerintem csak kapcsold ki a hamachit. Mellesleg a Tunngle jobb. VAN DEMÓ?!?!
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:25

Vezérlőpult/hálózati kapcsolatokban le kell tiltani a hamachit.
Vagy a hamachiban is át lehet állítani az ip tartományt és akkor működni fog az oldal is, meg a hamachi is:
http://community.logmein.com/t5/image/serverpage/image-id/68i8FDE274325FB754F/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1

itt ipv6-ra kell állítani.

Remény ládája demóról még nem tudok, de már egy ideje csak a szinkronizálás zajlik, úgyhogy szerintem nemsokára letölthető Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 18:12

Nálam is van hamachi, de nem tudom mit kell vele csinálni, hogy működjön az oldal! A lényeg, hogy nekem csak egy link kéne ahonnan letölthetném a remény ládája demoját! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 17:08

Csak nem németországban van a szerver? Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 17:06

Hamachi ugyanabba az ip tartományba dolgozik, mint a webszerverük, ezért van gond. Át lehet állítani, de akkor is elég furcsa, remélem nem hagyják így.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 16:55

Én használok, de másodjára mindig bejön. Szerintem speciel minden VPN-nél lesz akkor probléma. (már nem értek különösebben ehhez) RoliX és te használsz? Kötetlen témák - Page 2 Icon_question
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 16:52

Azt írja a support, hogy azoknak van gondja az ams-studio.hu elérésével, akik hamachit használnak :/
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-19, 16:46

Rainse írta:
RoliX írta:
Én ezt a viccet így ismerem:

Kötetlen témák - Page 2 8f3a4_ORIG-183893_700b

...és még mindig jó Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

EZ IS JÓ! XD

Mik vannak manapság..., de...

NAGYON JÓ! Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

Vissza az elejére Go down
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-18, 20:23

RoliX írta:
Én ezt a viccet így ismerem:

Kötetlen témák - Page 2 8f3a4_ORIG-183893_700b

...és még mindig jó Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

EZ IS JÓ! XD
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-18, 18:04

Én ezt a viccet így ismerem:

Kötetlen témák - Page 2 8f3a4_ORIG-183893_700b

...és még mindig jó Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 18:57

andriii írta:
Hopsz az kimaradt, hogy a 100 $-t/90€-t csak egyszer kell kifizetni. Utána bármennyiszer frissítheted és posztolhatsz ki új játékokat a Greenlight-ra.

Köszi az infót! Egyelőre annak is örülnék, ha elkészűlne majd a játék! Nem, hogy még kikerüljön steamre! XD
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 18:22

Hopsz az kimaradt, hogy a 100 $-t/90€-t csak egyszer kell kifizetni. Utána bármennyiszer frissítheted és posztolhatsz ki új játékokat a Greenlight-ra.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 18:17

Steam Greenlight? 100 dollárt befizetsz és a közönség dönt, hogy bekerülhet-e a játék a Steam-re. Ha igen szerencséd van, ha nem buktál 100 dollárt. Na a Grim Fandango se point n' click csak az Third Persion View-bôl van, de nagyjából ugyanolyan. A képrôl pedig annyit, hogy ez a lényege, hogy Yoda mondta, Dumbledore az aláírás, Gandalf a kép Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Speciel az veszi el az idôt a játékból, hogy le is kell fordítanom a játék nyelvének a sablonfájljait.
Vissza az elejére Go down
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 18:11

andriii írta:
Hmm... Megvan. Egy kósza animációdat láttam elôször azt rögtön meglestem a videóidat és blogot is. Amúgy sok sikert az Athénához és, ha elég jó lesz csak 100 dollárt kell összekaparnod(kb.: 22000 Ft) és mehet a Greenlight-ra. Bár én kicsit jobban tolerálom a 2D Kalandjátékokat amik Wintermute Engine-el/AGS Game Engine mennek, de a Grim Fandango-t i szeretem szóval nem hiszem, hogy nálam ez gond lenne. Jó látni, hogy többen rászánják idejüket Garázsprojektre. Amúgy jelenleg én a kalandjátékok legprimitívebb fajtájával barátokozom ami a szöveges típus. Szal Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

Először is köszi! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile Másodszor a Blenderrel nem nagyon lehet videót szerkeszteni! Ez egy 3d animátor program. Persze lehet vele játékot is készíteni de az sokkal macerásabb persze én mégis azt teszem! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Viszont elsősorban animátor program! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile A képet még nem láttam de LOL! Először megzavart, hogy Dumbledore helyett Gandalf jelent meg! Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

Am lehet, hogy én vagyok a tudatlan de mi a fene az a Greenlight? Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

Még annyit, hogy az Amnesia: The Dark Descentet vettem alapul csak épp sci-fi környezetben. Tehát belső nézetes cucc lesz, nem point & click! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile

Ja és egyébként nem nagyon játszottam még szöveges kalandjátékokkal de egy magyart simán kipróbálnák, úgy hogy hajrá és ha kész akkor írj mert szívesen kipróbálom!
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 17:56

Jah és bocs a duplaposztért, de itt egy kép az aláíráshoz, bár tuti, hogy ismered:

Kötetlen témák - Page 2 2dr29

UI.: Bocs az átméretezetlen képért.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 17:43

Amúgy egy kérdés (gondolom te jártas vagy ebben): A Blender miként funkciónál inkább? Videószerkesztô vagy Animátor Program?
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 17:42

andriii írta:
Yay! Ôsfórumozó rang Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Nem ér!!! Én még csak aktív vagyok Kötetlen témák - Page 2 Icon_cry Kötetlen témák - Page 2 Icon_cry Kötetlen témák - Page 2 Icon_cry
Amúgy GRAT Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin (Örülök a sikerednek Kötetlen témák - Page 2 Icon_cool )
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 17:41

Hmm... Megvan. Egy kósza animációdat láttam elôször azt rögtön meglestem a videóidat és blogot is. Amúgy sok sikert az Athénához és, ha elég jó lesz csak 100 dollárt kell összekaparnod(kb.: 22000 Ft) és mehet a Greenlight-ra. Bár én kicsit jobban tolerálom a 2D Kalandjátékokat amik Wintermute Engine-el/AGS Game Engine mennek, de a Grim Fandango-t i szeretem szóval nem hiszem, hogy nálam ez gond lenne. Jó látni, hogy többen rászánják idejüket Garázsprojektre. Amúgy jelenleg én a kalandjátékok legprimitívebb fajtájával barátokozom ami a szöveges típus. Szal Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 17:17

andriii írta:
Rainse írta:
RoliX írta:
Nektek működik az ams-studio.hu oldal? Nálam nem tölt be, de a tárhely szolgáltató azt mondta, hogy nálam van a baj.

Nekem sem működik ezért írtam neked múltkor és még most sem, hozza be az oldalt! Kötetlen témák - Page 2 Icon_sad

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_donate-intro-outside<=== Itt szerintem minden le van írva. Ohh Rainse. Téged már mintha láttalak volna valahol? Csak ismerôs az Athena, mint készülô játéknév és a neved is Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin

Köszi az infót!
Ami azt illeti lehetséges! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile Van youtube csatornám és egy blogom is. Az Athéna pedig valóban az éppen készülő játékom. Persze még nagyon sok munka van vele! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 13:40

Yay! Ôsfórumozó rang Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 13:39

Rainse írta:
RoliX írta:
Nektek működik az ams-studio.hu oldal? Nálam nem tölt be, de a tárhely szolgáltató azt mondta, hogy nálam van a baj.

Nekem sem működik ezért írtam neked múltkor és még most sem, hozza be az oldalt! Kötetlen témák - Page 2 Icon_sad

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_donate-intro-outside<=== Itt szerintem minden le van írva. Ohh Rainse. Téged már mintha láttalak volna valahol? Csak ismerôs az Athena, mint készülô játéknév és a neved is Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 13:35

RoliX írta:
Nektek működik az ams-studio.hu oldal? Nálam nem tölt be, de a tárhely szolgáltató azt mondta, hogy nálam van a baj.

Nekem sem működik ezért írtam neked múltkor és még most sem, hozza be az oldalt! Kötetlen témák - Page 2 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
Rainse
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
Rainse


Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Registration date : 2012. Sep. 10.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-17, 13:35

Az lenne a kérdésem, Placyd, hogy hogyan lehet "donate" gombot kirakni az oldalamra? Csak azért kérdem mert nálatok is van! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://athena.blog.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-16, 08:22

Nekem be van téve könyvjelzőnek, és mindig csak úgy lép fel az oldalra, hogy először megnyomom a könyvjelzőgombot, és akkor még csak azt írja ki, hogy Kapcsolódás, és nem is lépne be, de akkor még egyszer megnyomom a könyvjelzőt, és akkor mindig belép.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-15, 07:26

Elôször DNS szerver hiba, de utána nekem bejön.
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-09-15, 07:10

Nektek működik az ams-studio.hu oldal? Nálam nem tölt be, de a tárhely szolgáltató azt mondta, hogy nálam van a baj.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
rider17
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
rider17


Hozzászólások száma : 76
Age : 34
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-08-06, 09:52

Sziasztok. Tudom,hogy nem erre való a fórum,viszont mint egy kis segítségre lenne szükségem. Erdélyben élek és jelenleg is zajlik egy nagyszabású szépségverseny(erdély arca) amelyen egy kedves ismerősöm is részt vesz és szeretnék segíteni neki,hogy bejusson az elődöntőbe. Szavazni kéne rá(egy fél perces regisztráció után) gond nélkül óránként lehet adni neki 10 pontot. A verseny ezen fordulója augusztus 19.-ig tart. Aki unatkozik és szeretne segíteni annak nagyon szépen köszönöm a ráfordított időt! U.I http://www.erdelyarca.ro//jele... ő lenne az.Köszi még egyszer és bocsálnat, hogy itt ''reklámozok"
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-18, 17:54

Ezt én is épp most olvastam a Guruban, érdekelne is, de Pest nagyon messze van Kötetlen témák - Page 2 Icon_sad
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-18, 16:23

Emberek van egy otletem

Nemreg olvastam a PC Gurut es meglattam ezt: MindQuest

Ha valakinek van kedve egy kis elo kalandjatekra akkor foglalok idopontot. Nemtudom, hogy ki tudna eljonni ra, mivel Budapesten van a dolog es a tavolabbiaknak gondolom nem eri meg 1 orara felutazni. Jo lenne ha 5-en lennenk, mert akkor kevesebb a koltseg.
Osszvissz 8000 forint az egesz fotol fuggetlen. Szal a valakinek van kedve egy kis talalkara es jatekra akkor szoljon.

Ui.: Ha 5-en vagyunk akkor csak 1800Ft/fo
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-11, 08:20

palpinty írta:
Boldog szülinapot Placyd! Kötetlen témák - Page 2 Icon_wink
Köszi!

andriii írta:
Véleményeket még mindig várok! Főleg a tied érdekelne placyd!
A kép perspektíva szempontjából teljesen rendben van. Kezdetnek nagyon jó.
Továbbfejlesztési ötletek:
- a tárgyak lehetnének valóságosabbak - pl. az ágy elég puritán, a párna hasáb alakú, a monitor egy felfordított süteményes doboz Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
- fel lehetne dobni részletekkel: pl. könyvek a polcon, szőnyeg, képek a falon, növények - nézz körül otthon, mik vannak egy szobában
- árnyékok használata: már minimális árnyékolással is fel lehet dobni a látványt: pl. ágy alatt, asztal alatt sötétebb, ablaktól távolabb sötétebb
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 14:23

Boldog szülinapot Placyd! Kötetlen témák - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:57

Bocs a dupla posztért Kötetlen témák - Page 2 Icon_redface

Itt a kép rendesen:

Kötetlen témák - Page 2 Image40_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:56

Itt az előző hsz.-ben megemlített kép:

[img]http://kepfeltoltes.hu/120710/Image40_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img

Véleményeket még mindig várok! Főleg a tied érdekelne placyd!

Ui.:Bocs, ha átméretezetlenül rakja be.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:51

Amúgy mióta tagja vagyok a fórumnak elég sok mindent kipróbáltam. Különféle kalandjátékokat..., Csináltam is egy Maniac Mansion végigjátszást bár még csak az első rész van meg ami 40 perces( Aki nézte LivesStreamet az tudja), LiveStream adást, Játékkészítést, fordítást, vágás-videószerkesztés, Sketch Up-ban modellezést(eredmény alább), Sőt még a kockákkal való 3D animálást is! Ki mit próbált még ki így informatikailag?
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:46

Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin köszi, várom!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:44

Boldog 33. Születésnapot placyd! Terverztem egy Norbi's quest végigjátszás videót, így a születésnpaodra, de sajnos időhiány miatt nem tudtam elkészíteni mára. De ami késik nem múlik Kötetlen témák - Page 2 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:43

Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:42

Köszi!!!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-07-10, 08:41

Boldog szülinapot, placyd!!!! Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-06-28, 14:37

RoliX írta:
Mondjuk amikor először idetévedtem 2005 körül, első középiskolás éveim alatt, akkor a 2002(nq1 kiadása) nem tűnt olyan régi dátumnak. De ha azt nézzük, hogy a mostani 2 legaktívabb fórumozó, Jax és andrii akkor 1 évesek voltak... Kötetlen témák - Page 2 Icon_eek
Juj, tényleg 1 éves voltam, mikor kiadták az nq1-et??? Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Hogy röpül az idő! Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-02-29, 17:38

RoliX írta:
Ezt is megértük:

Kötetlen témák - Page 2 0dnve3wepeg8gkme5ub1

Ezt meg hogy?????? DE JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 2 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-02-19, 19:51

Értem. köszi szépen. Kötetlen témák - Page 2 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime2012-02-19, 19:46

"AGS engine Android port"

Itt van a "hivatalos" topikja:

http://www.bigbluecup.com/yabb/index.php?topic=44768.140

Le lehet tölteni az .apk fájlt, felrakni telefonra, aztán a program automatikusan betallózza az sdcard/ags mappából az összes játékot. Aztán ki lehet választani, hogy melyiket akarod indítani. Gyakorlatilag úgy működik, mint a scummvm, csak nincs semmi beállítási lehetőség. Irányítás is olyan, mint a scummvm-nél: érintés = bal klikk, 2 ponton érintés = jobb klikk. Elő lehet hozni az androidos billentyűzetet, ha kell.
Teljesítményre elég rossz. 640x480 és 320x240-es játékok még játszhatók, de nálam néha belassulnak az animációk kb fele sebességre. 800x600 játékok meg nagyon akadoznak. Ha optimalizálják a teljesítményt, akkor jó lesz.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: