Pilcz Studios fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilcz Studios fórum

Pilcz Studios fórum
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen témák

Go down 
+17
aradirobert
MusicGirl
Rainse
rider17
mdenes96
Norbii
Batman
anwolosz
Jax
palpinty
TigerGirl
tarodid
daneeca
andriii
RoliX
placyd
akos
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 18:05

Na ehhez aztán sok hozzászólásom volt..
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 18:03

Gratula ugyanis Shadow a kedvenc karakterem a Sonicban és Sonicot is szeretem és ezért, ha ötvözzük a kettőt ő a király.És az aláírásomban megemlítem az általam kitalált nevét: Shanic the Hedgehog.
Vissza az elejére Go down
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 17:58

andriii írta:
Nem,nem.Még gondolkozzatok.A második karakter már későbbi mint 91.


akkor shadow sonic
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 17:54

Nem,nem.Még gondolkozzatok.A második karakter már későbbi mint 91.
Vissza az elejére Go down
anwolosz
Ritka hozzászóló
Ritka hozzászóló
anwolosz


Hozzászólások száma : 32
Age : 25
Registration date : 2011. Jun. 18.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 17:48

andriii írta:
Majdnem jó.De elárulom hogy 2 személyt takar a képem és az egyik valóban sonic a másik na őt kitalálni az már keményebb dió. Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink

talán knuckles?
Vissza az elejére Go down
http://wolosz-game.blog.hu/
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 17:20

Majdnem jó.De elárulom hogy 2 személyt takar a képem és az egyik valóban sonic a másik na őt kitalálni az már keményebb dió. Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 17:18

sonic
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 16:41

Nah, mivel úgy látom senkinek sincs ötlete hogy kit/kiket ábrázol a képem.1 kis segítség: 1991(mint évszám)+ az aláírásom.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 12:15

Amúgy most vettem észre h daneeca szülinapja 05.27.-kén van és Norbié(az igazié)pedig 05.28.-án Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid Kötetlen témák - Page 8 Affraid
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-07-04, 11:02

Helló

Új képet vettem fel.Kíváncsi vagyok hogy ki tudja, hogy kit/kiket ábrázol a kép.Várom a válaszokat és még mondjatok véleményt a képről.
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-26, 08:12

A John Harris és a fáraókincse és a Hazaút meg persze a Harc az öltönyért is jó volt. Kötetlen témák - Page 8 261945
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 18:32

A játékkészítésben segítségnyújtást is meg szoktam nézni és sokat segített már a játékomban. Kötetlen témák - Page 8 Icon_study
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 18:08

Persze ezt mindig megteszem, érdekel a többi játékotok is Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 17:44

Jax írta:
daneeca!!
Nagyon jó lett a Dani kalandjai demo (a hiányérzet).
Gratulálok Kötetlen témák - Page 8 261945

Ötülöl. hohy tetszettt. Ne felejts el visszajárni az oldalra az újabb és úajbb hírek miatt, hogy az első között próbálhasd ki megjelenmő játékainka Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Na meg ha érdekel a játékfejlesztés, különösen megéri benézniznih hozzánk, hiszen a (folyamatosan bővülő) kezdő tutorialok mellett nonstop segítségngyújtást kapsz játékkészízéden.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 17:07

daneeca!!
Nagyon jó lett a Dani kalandjai demo (a hiányérzet).
Gratulálok Kötetlen témák - Page 8 261945
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 16:32

RoliX írta:
Nincs semmiféle hiba, csak régiek a szavazások.

Mondjuk... tényleg igaz Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 16:26

Nincs semmiféle hiba, csak régiek a szavazások.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 16:09

Placyd se figyelhet oda mindenre Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 15:57

Én azt nem értem, hogy a kísérlet3 (K3) miért nincs benne a szavazásban.(Melyik játékunkat várod a legjobban?) Kötetlen témák - Page 8 Icon_eek Kötetlen témák - Page 8 Icon_eek Kötetlen témák - Page 8 Icon_eek Kötetlen témák - Page 8 Icon_eek
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 15:52

Bizonyos szemszögből nézve a demo nem számít elkészült játéknak. Gondolom ezért is nincs neki külön topik a kész játékok részben. A készülő játékok között viszont ott a Norbi4 és aki a demót szeretné kommentálni, az megteheti ott. Hiszen egy demó olyan, mint ha felkerült volna pár új kép a játékról, csak annál sokkal-sokkal több ízelítőt ad nekünk Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-24, 14:36

Placyd lenne 1 kérdésem, hogy mért nincsen Norbi Kalandja 4 Demo topic a játékoknál.Meg a Készülő játékoknál a Norbi's quest 4-et át lehetne írni Norbi Kalandjai 4-re.És még a szavazásoknál be lehetne írni a Norbi Kalandja 4 Demo-t
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-22, 18:41

Köszi mindenkinek! Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-22, 18:32

Boldog szülinapot ,csak régóta nem jártam itt Kötetlen témák - Page 8 Icon_sad Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Jax
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó
Jax


Hozzászólások száma : 156
Age : 23
Registration date : 2011. Apr. 16.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-22, 10:55

Boldog szülinapot!
Happy... Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-21, 16:45

Én már felköszöntettelek de azért Boldog Szülinapot! Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
palpinty
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
palpinty


Hozzászólások száma : 347
Age : 26
Registration date : 2008. Jan. 07.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-21, 15:31

Boldog szülinapot! Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-21, 15:24

Ma van a szülinapom és senki se köszönt fel?! Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry Kötetlen témák - Page 8 Icon_cry
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-16, 15:42

TigerGirl írta:
Sziasztok!

159 cm vagyok! Szerintetek ez milyen egy 13 éves lánynak? Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin

Te tudod, hogy az osztálytársaid milyen magasak hozzád képest... Húgom 12 éves és szerintem nincs 159 cm.
Egyik haveromnak volt egy 17 éves, kb 150 centis barátnője. Nekem az se tűnt "furcsának" Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Mondjuk nekem se kellett székre állnom, ha át akartam nézni a barátnőm feje fölött Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-16, 13:05

Hát szerintem is ezzel ne tőrődj.De véleményem szerint elég alacsony vagy mert 1 haverom már több mint 160 cm.És ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére Go down
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-16, 13:02

Most ezt komolyan megkérdezted? Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin behalok Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin amúgy sztem ezzel ne foglalkozz, mert még fejlődésben vagy legalább 18 éves korodig, és addig még ki tudja mennyit nősz Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile meg egy lánynál sztem nem is számít annyira, hogy mekkora Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-16, 11:54

Sziasztok!

159 cm vagyok! Szerintetek ez milyen egy 13 éves lánynak? Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-12, 18:32

placyd írta:
andriii írta:
Placyd lenne egy fontos kérdésem!Nagyon szeretném megtudni, hogy mikor lesz a leközelebbi olyan időpont amikor valamilyen képregény vásár lesz.De olyan legyen amin Pilcz Roland is megjelen.Főként azért mert szeretnék vele találkozni és mert kell nekem egy Kalyber Joe.Nagyon megköszönném,ha segítenél.

Pontos dátumot nem tudok mondani, de ősszel lesz képregénybörze, télen pedig Hungarocomix. Amúgy ha addig nem bírod ki, akkor rendelni is lehet képregényt.

Na azért idézem ezt mert placyd ez pontosan az 1000. hozzászólása a Kötetlen témáknak.Jeeee
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-08, 21:32

andriii írta:
RoliX írta:
Mondhatok véleményt én is. Eddig 1 játékot csináltam, illetve a Dani Kalandjai karaktereit rajzolom, amikből néhányat megnézhetsz az ams oldalán.

Rendben csak hogy küldjem át?

Mondjuk email-ben: feher.roli@gmail.com. Vagy feltöltheted valami képmegosztóra, pl kephost.com, vagy imageshack.us és a linket elküldheted privát üzenetben.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-08, 19:33

RoliX írta:
Mondhatok véleményt én is. Eddig 1 játékot csináltam, illetve a Dani Kalandjai karaktereit rajzolom, amikből néhányat megnézhetsz az ams oldalán.

Rendben csak hogy küldjem át?
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-08, 19:02

Mondhatok véleményt én is. Eddig 1 játékot csináltam, illetve a Dani Kalandjai karaktereit rajzolom, amikből néhányat megnézhetsz az ams oldalán.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-08, 18:38

Elfelejtetem azt hogy nekem bárki jó nem feltétlen daneeca.Mondjuk olyan ember legyen aki már készített játékot.
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-06, 15:56

Daneeca!!!Szakmai véleményre van szükségem, és mivel te tapasztalt vagy a kalandjátékok készítésében és én pedig most készítem az első játékomat és az animációt nemrég lett kész(igaz még nincs kiszínezve). Nagyon kérlek mondj róla véleményt!Az animációt MSN-en vagy skype-on át tudom küldeni .gif fájlban.
Rendben?
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-03, 19:56

Akos írta:
akos írta:
Hello.

Andriii elromlott a skypom ha van msn ed add meg!
[b]

Ok.Az msn-em foldes.andris@gmail.com.Amúgy ott látszk a profilomban Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-06-03, 17:14

Hello.

Andriii elromlott a skypom ha van msn ed add meg!
Vissza az elejére Go down
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-30, 17:28

Igen RoliX ez a helyes megoldás.Nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan megcsinálod szép volt.De a többieknek mondom nézzetek utána neten vagy valamit csináljatok hoyg meglegyen a töbi kérdésre a megoldás.Hajrá
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-30, 17:12

Nemtom melyik darabból van, de a végén a 27-ből 2-őt ki kéne vonni és akkor kijönne, hogy 25 volt a szoba ára. Mert ennek így semmi értelme, hogy a 3-at kivonja a 30-ból, a 2-őt meg hozzáadja.
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-30, 16:09

Na itt van a megoldása a feladatomnak.Úgy tud osztozni igazságosan hogy az egyik aranyásó összerakja a kupacokat és a másik pedig majd választ.Most pedig jöjjön a következő feladat:Három ember be megy egy fogadóba, de a fogadós nincs ott de az inasa kiadja nekik a szobát amit kérnek 30 aranyért.Az emberek megosztoztak a költségen így mindegyikük 10 aranyat fizetett Amikor a fogadós visszajön elmondja neki az inas hogy mi történt.Aztán kiderül hogy a szoba csak 25 aranyba került.Ezért az inas elment a szobájukhoz és visszadta az öt aranyat de csak hármat tudtak elosztani ezért a maradék 2-őt az inas félretette.Így a három ember tulajdonképpen csak 9 aranyat fizetett ami 9*3=27 és az inas 2-őt félretett magának 27+2=29.Na de hol a harmincadik arany???"Ez itt a kérdés."(meg az is hogy ki mondta ezt és melyik darabban, illetve ki írta azt a darabot) Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Vissza az elejére Go down
TigerGirl
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
TigerGirl


Hozzászólások száma : 98
Age : 25
Registration date : 2010. Mar. 20.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-30, 15:34

Sok boldog szülinapot! Még ha csak így utólag is!!! Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-29, 17:35

köszönöm szépen Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
tarodid
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
tarodid


Hozzászólások száma : 241
Age : 30
Registration date : 2009. Mar. 11.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-29, 16:40

Utólag itt is kívánok és én is kívánok neked Boldog SZÜLINAPOT!! Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
akos
Átlagos fórumozó
Átlagos fórumozó
akos


Hozzászólások száma : 83
Age : 25
Registration date : 2010. Jul. 15.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-27, 18:38

Happy Birthday! Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
daneeca
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
daneeca


Hozzászólások száma : 422
Age : 29
Registration date : 2008. Jan. 22.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-27, 18:35

Köszi Kötetlen témák - Page 8 Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
http://www.ams-studio.hu
andriii
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
Ősfórumozó (Kiemelten aktív)
andriii


Hozzászólások száma : 228
Age : 22
Registration date : 2011. Apr. 21.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-27, 14:52

Helló

Csak annyit szeretnék mondani, hogy boldog szülinapot daneeca!!!!!! Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile Kötetlen témák - Page 8 Icon_smile
Vissza az elejére Go down
RoliX
Támogató
Támogató
RoliX


Hozzászólások száma : 257
Age : 33
Registration date : 2008. Apr. 23.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-18, 14:45

Semmiség ahhoz képest, amit a játékaitok érnek a szememben. Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink

Végre van rá mód, hogy ne csak szavakkal köszönhessük meg azt a több órányi szórakozást, amit a játékok nyújtanak. Úgyhogy hajrá, Donate Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink

(Sajnos szerintem sokan technikai problémákba fognak ütközni, mert országunkban még mindig nehezen megy az embereknek az ilyen tranzakció... De aki akarja, azért meg tudja oldani.)

Vissza az elejére Go down
http://ams-studio.hu
placyd
Tag
Tag
placyd


Hozzászólások száma : 612
Age : 44
Registration date : 2007. Nov. 19.

Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime2011-05-18, 12:22

RoliX a PilczStudios első hivatalos támogatója, így Támogató rangot kapott Kötetlen témák - Page 8 Icon_wink
Köszönjük szépen!
Vissza az elejére Go down
http://pilczstudios.around.hu
Ajánlott tartalom





Kötetlen témák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen témák   Kötetlen témák - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen témák
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pilcz Studios fórum :: Egyéb-
Ugrás: